Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια παρατηρηση....η ιδιοτητα του ρουφιανου και της ιεροδουλης δε φαινεται...θα δουμε μονο οτι ειναι πολιτης....οποτε ΚΕ εαν εισαι κατι απο τα δυο και να βγεις σε μερα που φαινεται η ιδιοτητα το πολυ πολυ να δουμε οτι εισαι πολιτης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελικά ψηφίζω Lorien,όπως και στον πρώτο γύρο.;)

εσυ τωρα με ποια λογικη τον ψηφιζεις??
Της ΚΕ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μια παρατηρηση....η ιδιοτητα του ρουφιανου και της ιεροδουλης δε φαινεται...θα δουμε μονο οτι ειναι πολιτης....οποτε ΚΕ εαν εισαι κατι απο τα δυο και να βγεις σε μερα που φαινεται η ιδιοτητα το πολυ πολυ να δουμε οτι εισαι πολιτης....


Νεράιδα... ξύπνα κι εσύ :P
Μέχρι πριν λίγο ήμουν ΣΙΓΟΥΡΑ δολοφόνος!!!!
όταν άρχισα να σας παρακαλάω να με βγάλετε εκτός έγινα ως δια μαγείας ιερόδουλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Νεράιδα... ξύπνα κι εσύ :P
Μέχρι πριν λίγο ήμουν ΣΙΓΟΥΡΑ δολοφόνος!!!!
όταν άρχισα να σας παρακαλάω να με βγάλετε εκτός έγινα ως δια μαγείας ιερόδουλη!!!

Ακριβώς!
Ήσουν τόσο με τους δολοφόνους, που φαινόσουν ότι είσαι κι εσύ! :D
Δεν το αποκλείω.. απλά για την ώρα και μετά από τόσα παρακάλια.. για να δούμε την ιδιότητά σου.. με έπεισες πως είσαι ιερόδουλη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η Ηρω δεν εχει σιγουρα κακο ρολο οπως επισης και ο Φαν...(καλα θελω να πιστευω οτι ο Λορυ δεν ειναι κανας δολοφονος που το παιζει πολιτης θιγμενος γιατι θα τον αυτοκτονησω!:mad:)

Κατα τ' αλλα προσπαθω να καταλαβω τι γινεται...γιατι στο προηγουμενο παιχνιδι εγινα κοινως ρομπα..και δε θελω παλι να γελανε με αυτα που γραφω τα κωλοδοφονια....:mad: (ε,το εχω παρει λιγο βαρεως!:redface:)

Εντιτ:
Παντως εγω εαν ημουν ιεροδουλη δε θα ειχα προβλημα να με διωξουν σε μερα που φαινεται η ιδιοτητα, γιατι απλα κανεις δε θα το δει, πλας του οτι θα το φωναζα, οπως κανεις και εσυ....
Και νομιζω πως και η Ηρω αυτο ακριβως σκεφτεται....Οποτε μη μας κατηγορεις που σκεφτομαστε ετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λολ
δεν παίζεσαι
δεν παίζεσαι όμως τόσο πολύ που πλέον είμαι σίγουρη ότι δεν είσαι τόσο αθώα

θα σου πω κάτι άλλο
ως καλός πολίτης, χαλαλίζεις έναν "αθώο" πολίτη για το κοινό των πολλών?
αν βγει αύριο ο Lorien, και φανεί ότι είναι πολίτης.... μετά δεν το έχετε κερδίσει πολίτες το παιχίδι?
Δε θα ξέρετε μετά με σιγουριά ποιοι θα είμαστε οι δολοφόνοι?
Αν βγει κι είναι δολοφόνος... πάλι κέρδος δεν είναι για τους πολίτες? ή μήπως φοβάσαι το ενδεχόμενο να αποδειχτεί ότι έχω δίκιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η Ηρω δεν εχει σιγουρα κακο ρολο οπως επισης και ο Φαν...(καλα θελω να πιστευω οτι ο Λορυ δεν ειναι κανας δολοφονος που το παιζει πολιτης θιγμενος γιατι θα τον αυτοκτονησω!:mad:)

Κατα τ' αλλα προσπαθω να καταλαβω τι γινεται...γιατι στο προηγουμενο παιχνιδι εγινα κοινως ρομπα..και δε θελω παλι να γελανε με αυτα που γραφω τα κωλοδοφονια....:mad: (ε,το εχω παρει λιγο βαρεως!:redface:)

Εντιτ:
Παντως εγω εαν ημουν ιεροδουλη δε θα ειχα προβλημα να με διωξουν σε μερα που φαινεται η ιδιοτητα, γιατι απλα κανεις δε θα το δει, πλας του οτι θα το φωναζα, οπως κανεις και εσυ....
Και νομιζω πως και η Ηρω αυτο ακριβως σκεφτεται....Οποτε μη μας κατηγορεις που σκεφτομαστε ετσι....

Νεράιδα εσένα δε σε κατηγορώ
είσαι μπερδεμένη συνεχώς και με το δίκιο σου
Η Ηρώ είναι καλή παίχτρια είναι λογικό να την εμπιστεύεστε τυφλά χωρίς να βάζετε καθόλου τη λογική σας να δουλέψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Προτείνω σήμερα να διώξουμε τη Niyia, μιας και δε φαίνεται η ιδιότητα και είναι άκρως ύποπτη.
Αν βγει είτε fantasmenos, είτε Lorien δε θα καταλάβουμε ΤΙΠΟΤΑ!

Βγαίνει ένας από αυτούς αύριο... μιας και ο fantasmenos είναι ο πιο ύποπτος και η απόκαλυψή του άυριο θα μας κάνει να καταλάβουμε πολλά!
Ακόμα και ο Lorien να βγει.. θα δούμε ποιον κατηγορούσε τόσο καιρό η ΚουΕ!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οι δολοφόνοι βρήκαν το τέλειο σχέδιο πάντως και βγάζω το καπέλο και υποκλίνομαι

αποφάσισαν κι έδωσαν στεγνά μέσω της Ηρούς έναν δολοφόνο τους και πλέον η Ηρώ είναι Η ΣΩΣΤΗ κι αθώα πολίτης ό,τι κι αν πει χωρίς περαιτέρω διευκρινήσεις
ή αυτό... ή ως ιερόδουλη, μη γνωρίζοντας όλους τους δολοφόνους, είχε την ατυχία να δώσει ως δολοφόνο την Lorelai κι αυτό έχει βγει υπερ της σε όλο το παιχνίδι

τρωω τις κοτσίδες μου ότι συμβαίνει ένα απ τα δύο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχχχχχ....να ξερεις οτι το οτι δε με λαμβανετε υποψιν με πληγωνει!!!!
Ρε σεις...μπορει να ημουν αθλια στα προηγουμενα, αλλα μη με ισοπεδωνετε ετσιιιιι....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι!
"νομίζω εσύ εισαι"

Λείπει τόνος (όχι rio mare)...:D

Hρούλι, προς το παρόν μένω στον fantasmeno. Γιάυτόν έχω επαρκή στοιχεία, για τη Niyia δεν είμαι σίγουρη. Και όχι μόνο δε θα με βοηθήσει στο γύρο που έρχεται, θα συνεχίσει να μπερδεύει. Τουλάχιστον η Νiyia δεν το κάνει. Και θα έχουμε το χρόνο να την δούμε ξανά.

ΚουΕ, το να βγει ένας πολίτης ΔΕΝ βοηθάει. Αυτοί που τον κατηγόρησαν δεν γίνονται αυτόματα δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προτείνω σήμερα να διώξουμε τη Niyia, μιας και δε φαίνεται η ιδιότητα και είναι άκρως ύποπτη.
Αν βγει είτε fantasmenos, είτε Lorien δε θα καταλάβουμε ΤΙΠΟΤΑ!

Βγαίνει ένας από αυτούς αύριο... μιας και ο fantasmenos είναι ο πιο ύποπτος και η απόκαλυψή του άυριο θα μας κάνει να καταλάβουμε πολλά!
Ακόμα και ο Lorien να βγει.. θα δούμε ποιον κατηγορούσε τόσο καιρό η ΚουΕ!

:)

ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!
Αν συμβεί αυτό... εγώ τι να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ή ως ιερόδουλη, μη γνωρίζοντας όλους τους δολοφόνους, είχε την ατυχία να δώσει ως δολοφόνο την Lorelai κι αυτό έχει βγει υπερ της σε όλο το παιχνίδι

Αυτο ακριβως σκεφτηκα οτι μπορει να παιζει και με σενα στο θεμα του Λοριεν!!!
(χοχο...τελικα κατι κανω!!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αχχχχχ....να ξερεις οτι το οτι δε με λαμβανετε υποψιν με πληγωνει!!!!
Ρε σεις...μπορει να ημουν αθλια στα προηγουμενα, αλλα μη με ισοπεδωνετε ετσιιιιι....:(
όχι ρε Νέρι μου... απλά η Ηρώ είναι γ@μ@τη παίχτρια, δε φταις εσύ :)

ΚουΕ, το να βγει ένας πολίτης ΔΕΝ βοηθάει. Αυτοί που τον κατηγόρησαν δεν γίνονται αυτόματα δολοφόνοι.
ο Lorien ΔΕΝ είναι πολίτης.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ως καλός πολίτης, χαλαλίζεις έναν "αθώο" πολίτη για το κοινό των πολλών?
αν βγει αύριο ο Lorien, και φανεί ότι είναι πολίτης.... μετά δεν το έχετε κερδίσει πολίτες το παιχίδι?
Δε θα ξέρετε μετά με σιγουριά ποιοι θα είμαστε οι δολοφόνοι?
Αν βγει κι είναι δολοφόνος... πάλι κέρδος δεν είναι για τους πολίτες? ή μήπως φοβάσαι το ενδεχόμενο να αποδειχτεί ότι έχω δίκιο?

Δε σε κατάλαβα.. ποιον αθώο πολίτη χαλαλίζω; :worry:

Ναι, για αύριο.. μη μου διώξετε όμως Λοριεν σήμερα.. θέλω να δω τι είναι!;)
Όπως και τον fantasmenos!
Είναι κρίμα να φύγουν χωρίς να δούμε τι είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτο ακριβως σκεφτηκα οτι μπορει να παιζει και με σενα στο θεμα του Λοριεν!!!
(χοχο...τελικα κατι κανω!!:D)

μαρή? θα συνέχιζα να τον κατηγορώ αν ήμουν ιερόδουλη ως δολοφόνο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δε σε κατάλαβα.. ποιον αθώο πολίτη χαλαλίζω; :worry:

Ναι, για αύριο.. μη μου διώξετε όμως Λοριεν σήμερα.. θέλω να δω τι είναι!;)
Όπως και τον fantasmenos!
Είναι κρίμα να φύγουν χωρίς να δούμε τι είναι!

για τον Lorien αναφέρομαι....
αν υποψιαστώ ότι συμφωνείς μαζί μου να βγει αύριο... θα πεθάνωωωωωωωωω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μονο εαν ειναι καθαρα δολοφονοι θα το δουμε ρε συ....
Καλα ο Λορυ μονο δολοφονος μπορει να ειναι και τπτ αλλο...
Ο φαντασμενος δε, παιζει να ειναι ειτε δολοφονος ειτε ιεροδουλη....Οποτε φιφτι φιφτι....
Εγω επιμενω σε φαντασμενο...δεν τον θελω μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μαρή? θα συνέχιζα να τον κατηγορώ αν ήμουν ιερόδουλη ως δολοφόνο? :P

Χμμμ...εαν ειναι δολοφονος και εχεις πεσει κατα τυχη πανω του...?!!!!
Και επειδη απο την αρχη τον εχεις σταμπαρει , απλα συνεχιζεις σε αυτον..?!
Ρε συ δεν μπορω ακομα να καταλαβω γιατι τον υποπτευεσαι τοσο πολυ...την ωρα πχ που ο φαντασμενος κανει κρα οτι κατι δεν παει καλα μαζι του....
Και ψηφιζεις ακυρα πχ τη Νιγια που δεν εχουμε ιδεα ....
Δλδ δεν καταλαβαινω ωρες ωρες τη λογικη σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Tόση σιγουριά, μόνο ένας ρουφιάνος έχει! Και ρουφιάνα ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!;)

Προσπαθείς με τέτοια κόλπα να κάνεις τους πολίτες να το πιστέψουν, μήπως και δε σε βγάλουν.

Όπως και να λες και να ξαναλές (μαζί με fantasmenos και Slayer), πως ο ρουφιάνος γνωρίζει 1-2 άτομα.
Έτσι θα σας συνέφερε :P
Κι εγώ σου λέω πως ο ρουφιάνος γνωρίζει σίγουρα παραπάνω.. 2-3!:)


Σόρρυ γιατί ζήτησες και ανακωχή, αλλά εγώ φταίω που με προκαλείς;:P

Η ΚουΕ μπορει να ακολουθει την ιδια στρατηγικη με την πεθαμενη δολοφονα...

Κάποια πράγμα ρε Youki φαίνονται από χιλιόμετρο.. δε θα μας έλεγε το πόσους ξέρει ένας ρουφιάνος. Ποιος ο λόγος;:worry:

Aπλά η Κακή Επιρροή προσπαθεί να πείσει και αυτό είναι που με κάνει να την έχω δεύτερη στη λίστα μου.
Βέβαια το γεγονός που λέει και ξαναλέει να την ψηφίσουμε σε μέρα που να φαίνεται η ιδιότητα, με βάζει σε υποψίες πως μπορεί τελικά να είναι η ιερόδουλη..
Και να είναι ο fantasmenos μετά δολοφόνος στη θέση της.

Οι δολοφονοι παντα ρισκαρουν τα παντα....

Να ΄το και το άλλο δολοφονάκι.. :P

ρίξτε άλλη μία ματιά!

Με τη διαφορά πως στη θέση του fantasmenos για ιερόδουλη πλέον έχω την ΚουΕ και στη θέση της ΚουΕ για δολοφόνο τον fantasmenos

:D

:D:D

Λοιπον,εγω εχω παρατηρησει οτι η ΚουΕ θελει να μας μπερδεψει παρα πολυ.Και μην την βλεπετε που θελει να γινει ενα με εμας,απο τοτε που ειχε τα σου-ξου-μου με τον φαντα,καρφωθηκε...

Και θα ψηφισω fantasmenos,γτ εχω απορια να δω τι ειναι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top