Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γουστάρω αφάνταστα που ο Λόριεν δε δίνει σημασία στο κακό παιχνίδι που εκτυλίσσεται εδώ. 5 σελίδες που 3 άτομα λένε τα ίδια και τα ίδια, καμιά φορά προσβάλοντας ο ένας τον άλλον.

Ψηφίζω papas.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γουστάρω αφάνταστα που ο Λόριεν δε δίνει σημασία στο κακό παιχνίδι που εκτυλίσσεται εδώ. 5 σελίδες που 3 άτομα λένε τα ίδια και τα ίδια, καμιά φορά προσβάλοντας ο ένας τον άλλον.

Ψηφίζω papas.

:confused: που το είδες αυτό?
εγώ είδα πολλές εντάσεις αλλά πάντα στα πλαίσια του παιχνιδιού... δεν βγαίνει κάτι έξω από εδώ...
δλδ σαν αγωνιστικός χώρος, νομίζω ότι είναι στα πλαίσια του παιχνιδιού μέχρι και το να βγάλεις τον άλλον εκτός εαυτού για πολιτική σκοπιμότητα του παιχνιδιού....

αν κάνω λάθος, διορθώστε με :confused:


επίσης papas? :confused:
τώρα κατάλαβα γιατί δεν σε βάζουν δολοφόνο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
:confused: που το είδες αυτό?
εγώ είδα πολλές εντάσεις αλλά πάντα στα πλαίσια του παιχνιδιού... δεν βγαίνει κάτι έξω από εδώ...
δλδ σαν αγωνιστικός χώρος, νομίζω ότι είναι στα πλαίσια του παιχνιδιού μέχρι και το να βγάλεις τον άλλον εκτός εαυτού για πολιτική σκοπιμότητα του παιχνιδιού....

αν κάνω λάθος, διορθώστε με :confused:

Δηλαδή ο κακομοίρης ο fantasmenos, που τον έχετε πει κουκουρουκου, που όταν ποστάρει λέτε "χαχα έχεις πολλή πλάκα τελικά" (ειρωνικά), λέτε να του αρέσουν όλα αυτά?
Ντακσ, είπαμε, δολοφόνος μπορεί να είναι, αλλα χαλαρώστε λίγο.


επίσης papas? :confused:
τώρα κατάλαβα γιατί δεν σε βάζουν δολοφόνο :confused:

Για πες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δηλαδή ο κακομοίρης ο fantasmenos, που τον έχετε πει κουκουρουκου, που όταν ποστάρει λέτε "χαχα έχεις πολλή πλάκα τελικά" (ειρωνικά), λέτε να του αρέσουν όλα αυτά?
Ντακσ, είπαμε, δολοφόνος μπορεί να είναι, αλλα χαλαρώστε λίγο.
δεν είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ ότι είναι στο πλαίσιο του παιχνιδιού αυτό? :confused:
ΦΥΣΙΚΑ και δεν είναι ο άνθρωπος κουκουρούκου αλλά ότι για το παιχνίδι χρησιμοποιούμε εκφράσεις αυτού του τύπου για να δείξουμε την συμπεριφορά του η οποία δεν είναι τέτοια γενικώς αλλά μόνο εδώ μέσα :confused:





τι να σου πω? απορώ που με ρωτάς κι όλας... αφου βασικά δεν θες να παίξεις
αυτό κάνει μπαμ ακόμα και στα μάτια του πιο αδαή στο παιχνίδι
δηλώνεις συμμετοχή κι ένας θεός ξέρει για ποιο λόγο το κάνεις
θα σου έλεγα ότι ψηφίζεις κουρούκου αλλά μάλλον θα προσβληθείς απ ότι κατάλαβα οπότε θα περιοριστώ στο να σου πω ότι, η συμμετοχή σου σε όσα παιχνίδια σε έχω δει, είναι απο κακή έως πάρα πολύ κακή
Σχεδόν, το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι το πως να χαλάσεις το παιχνίδι κι όχι το πως θα παίξεις σωστά με τους συμπαίκτες σου
Προσωπική μου άποψη φυσικά αυτή, που σαφώς και δεν είσαι υποχρεωμένος να αποδεχτείς

Κατά τα άλλα.... όλα καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αννούλα : Nininaou
  2. Bill_Slayer : Lorien
  3. fantasmenos : Niyia
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Niyia
  6. jrot6 : Lorien
  7. Κακή Επιρροή : Niyia
  8. Lorien : Κακή Επιρροή
  9. Neraida :fantasmenos
  10. nina21 : fantasmenos
  11. Nininaou : fantasmenos
  12. Niyia :
  13. papas : fantasmenos
  14. shaman :papas
  15. Vkey :
  16. Youki : Lorien
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fantasmenos 4
Niyia 3
Lorien 3
Κακή Επιρροή 1
Nininaou 1
papas 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης


Απουσίες
Niyia 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι σήμερα Τρίτη, μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
δεν είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ ότι είναι στο πλαίσιο του παιχνιδιού αυτό? :confused:
ΦΥΣΙΚΑ και δεν είναι ο άνθρωπος κουκουρούκου αλλά ότι για το παιχνίδι χρησιμοποιούμε εκφράσεις αυτού του τύπου για να δείξουμε την συμπεριφορά του η οποία δεν είναι τέτοια γενικώς αλλά μόνο εδώ μέσα :confused:

Καλώς, αν το βλέπει και ο ίδιος έτσι, same shit to me.



τι να σου πω? απορώ που με ρωτάς κι όλας... αφου βασικά δεν θες να παίξεις
αυτό κάνει μπαμ ακόμα και στα μάτια του πιο αδαή στο παιχνίδι
δηλώνεις συμμετοχή κι ένας θεός ξέρει για ποιο λόγο το κάνεις
θα σου έλεγα ότι ψηφίζεις κουρούκου αλλά μάλλον θα προσβληθείς απ ότι κατάλαβα οπότε θα περιοριστώ στο να σου πω ότι, η συμμετοχή σου σε όσα παιχνίδια σε έχω δει, είναι απο κακή έως πάρα πολύ κακή
Σχεδόν, το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι το πως να χαλάσεις το παιχνίδι κι όχι το πως θα παίξεις σωστά με τους συμπαίκτες σου
Προσωπική μου άποψη φυσικά αυτή, που σαφώς και δεν είσαι υποχρεωμένος να αποδεχτείς

Κατά τα άλλα.... όλα καλά :)

Ok, κι εμένα δε μ'αρέσει όπως παίζεις, που είσαι τόσο πομπώδης και η άποψη σου είναι universal truth, και φυσικά είναι άποψή μου αυτό.

Αλλά αφού πιστεύω ότι ο papas είναι δολοφόνος, γιατί να μην τον ψηφίσω?
Δε νομίζω ότι σήκωνε quote, ήταν απλά ένα πιάσιμο για να μου την πεις.
Τεσπά. Όπως είπες κι εσύ, ούλα καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λόγω θέσης σε αυτό το παιχνίδι είμαι υποχρεωμένη κάπου εδώ να θυμίσω ότι κάνείς παίκτης δεν μπορεί να υποχρεώσει κανέναν άλλο παίκτη να παίξει σωστά. Ο καθένας παίζει όπως νομίζει ότι είναι το καλύτερο για το παιχνίδι (έστω ότι...) αλλά να θυμίσω ότι σε περίπτωση που κάποιος εκ των συμμετεχόντων θελήσει να καταστρέψει το παιχνίδι [και ευτυχώς ή δυστυχώς οι "ότι ναναι" ψήφοι δεν μπορούν να θεωρηθούν καταστροφή του παιχνιδιού :/:] θα αναφερθεί στην ΟΔ για να πράξει αυτή τα δέοντα.

Ευχαριστώ και τέλος από εμένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εφόσον λοιπόν θεωρείς ότι είναι δολοφόνος κι εφόσον αυτό που σε ενδιαφέρει είναι το παιχνίδι, δε μας λες κι εμάς των υπολοίπων το σκεπτικό σου, ΜΠΑΣ ΚΑΙ συνεργαστούμε κάποια φορά και κερδίσουν οι πολίτες?


δεν είναι κακό ξέρεις όταν βλέπεις στοιχεία ότι κάποιος είναι δολοφόνος να τα λες...
αυτό άλλωστε είναι και το νόημα του παιχνιδιού....
συνεργασία ανάμεσα σε παίκτες
θα ήταν ευχάριστη έκπληξη αν ήθελες κι εσύ να συμμετέχεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δε μ'αρέσει όλο αυτό, είναι σα να με παίρνει η μαμά μου από το χεράκι στην παιδική χαρά και να μου λέει "έλα, παίξε κι εσύ με τα άλλα παιδάκια!" :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:P δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση
το μόνο που με νοιάζει είναι να μου ανοίξεις τα μάτια γιατί μπορεί να είναι δολοφόνος ο Papas ώστε να κερδίσουν οι πολίτες

θες να το κάνεις? έχει καλώς
δεν θες? ... κριμα

έτσι κι αλλιώς το τι αισθάνεσαι για μένα και το τι αισθάνομαι για σένα δεν έχει σχέση με το παιχνίδι, μπορούμε να συνεχίσουμε το ίδιο όπως και πριν
εγώ πομπώδες κι εσύ ανύπαρκτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
O papas στον πρώτο γύρο άλλαξε τρεις φορές την ψήφο του. Στην αρχή Lorelai, όταν εκείνη άρχισε να κινδυνεύει γύρισε σε φαντάνγκο, και μετά ψήφισε εμένα, που σχεδόν κινδύνευα (για να σωθεί η Lorelai?)

Δε ψήφισε Lorien όμως. Αχεμ.

Εντακς τώρα? Με θέλετε στου πιχνίντι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
O papas στον πρώτο γύρο άλλαξε τρεις φορές την ψήφο του. Στην αρχή Lorelai, όταν εκείνη άρχισε να κινδυνεύει γύρισε σε φαντάνγκο, και μετά ψήφισε εμένα, που σχεδόν κινδύνευα (για να σωθεί η Lorelai?)

Δε ψήφισε Lorien όμως. Αχεμ.

Εντακς τώρα? Με θέλετε στου πιχνίντι?

σωστές οι επισημάνσεις σου :hmm:
πάντα σε θέλουμε στο παιχνίδι αν θες να παίζεις
δεν σε θέλουμε κακό παιδάκι ότι εσύ δε μας θες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ερώτηση κρίσεως....
αν η Niyia δεν μπει μέσα σε μία ώρα, θα πάει χαμένη η ψήφος μας?
έχει ήδη μια απουσία και αν δεν μπει, θα βγει έτσι κι αλλιώς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μάλλον θα πρέπει να πείτε άλλο ένα όνομα σε περίπτωση που... Ή όχι ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω ότι πρέπει να μας απαντήσει η ΣΕ :P
δεν υπάρχει προηγούμενο κι άρα δεν ξέρουμε τι είναι σωστό και τι όχι


ΣΕΕΕΕ ΣΕΕΕΕΕ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πού είστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?
Όταν σας χρειαζόμαστεεεεεεεεεεεε? :(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μέχρι τώρα σε αυτή την περίπτωση απλώς ίσχυαν οι ψήφοι ακόμα και αν συνέβαινε κάτι τέτοιο και κάποιος παίκτης δεν μπορούσε να αλλάξει ψήφο.

Πάντως, δεν είναι απαγορευτικό να πείτε από τώρα οτι αν βγει η Νίγια τότε ψηφίζετε κάποιον άλλον. Αν το πείτε εκ των υστέρων δεν θα ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σε περίπτωση που φύγει η Niyia τότε η ψήφος μου θα πάει στον fantasmenos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top