Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ω ρε σταχτες και μπουρμπερη!!

και burberry χρυσή μου :P

2) Σε αυτή την περίπτωση γιατί άλλαξε πολλάκις την ψήφο του; Ο ρουφιάνος έχει σκοπό να κατευθύνει τους πολίτες στους δολοφόνους, όχι να τους μπερδεύει. Και επιπλεόν, αν δεν είναι ρουφιάνος, γιατί πρακτικά καμία ψήφος του δε βασίζεται σε επιχειρήματα, αλλά είναι του στυλ "ψηφίζω τον τάδε και μετα μπορεί να το αλλάξω";

Aν θυμάμαι καλά ο ρουφιάνος μπορεί να επιλέξει στρατόπεδο...
Δεν σημαίνει ότι πάντα είναι με τους πολίτες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Aν θυμάμαι καλά ο ρουφιάνος μπορεί να επιλέξει στρατόπεδο...
Δεν σημαίνει ότι πάντα είναι με τους πολίτες ;)

  • Σκοπός του ρουφιάνου, είναι να βοηθήσει τους πολίτες να ξεμπροστιάσουν τους δολοφόνους. Ο ρουφιάνος από την αρχή του παιχνιδιού γνωρίζει τους δολοφόνους, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να αποκαλύψει την ιδιότητα του, για να πετύχει τον σκοπό του.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
H Υοuki? :eek:
κρίμα και ήταν καλή παίκτρια.. και μας βοήθησαν πολύ τα σχόλιά της.. κάποιους βέβαια όχι..

Και.. αν κρίνω και από το παρακάτω, τα τελευταία λόγια του τόσο άδικα χαμένου φαντάγκο.. οι επόμενοι ξέρουμε ποιοι είναι..;)
Vendetta και fantasmenos να είστε έτοιμοι.. :P

Και επιμένω σε αυτό, μιας και άλλοι παίκτες (Ηρώ, vendetta, fantasmenos, youki) επιβεβαιώνουν τα λεγόμενα μου. Επίσης χαίρομαι, γιατί τουλάχιστον ακόμα και να δολοφονηθώ την δευτέρα (συνηθίζεται να είμαι από τους πρώτους :P) υπάρχει κόσμος να συνεχίσει το "έργο" μου :D

Και ας θυμήσω με τι συμφωνούσαμε με τον fandago:
Angie_ann, kakerlak (η οποία έφυγε), neraida, phoebe, molka(?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ουπς...είχα μείνει σε παλιότερο παιχνίδι που μπορούσε να διαλέξει....

Ω ναι...δεν έχω διαβάσει την πρώτη σελίδα :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Vkey, πέρνα το βράδυ απ' το σπίτι. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έχω κανονίσει για σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που θα αποχωρήσει.. είναι σημαντικό να πετύχουμε δολοφόνο. Θα μας βοηθήσει να καταλάβουμε και τους υπόλοιπους.. ;)

Πάμε να τον διώξουμε τον φονιά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
H Υοuki? :eek:
κρίμα και ήταν καλή παίκτρια.. και μας βοήθησαν πολύ τα σχόλιά της.. κάποιους βέβαια όχι..

Και.. αν κρίνω και από το παρακάτω, τα τελευταία λόγια του τόσο άδικα χαμένου φαντάγκο.. οι επόμενοι ξέρουμε ποιοι είναι..;)
Vendetta και fantasmenos να είστε έτοιμοι.. :P
Και ας θυμήσω με τι συμφωνούσαμε με τον fandago:
Angie_ann, kakerlak (η οποία έφυγε), neraida, phoebe, molka(?)

Μετά τις σημερινές εξελίξεις και αφού όσοι τα λένε καλά(προσεχτική παρατήρηση των λεγόμενων των άλλων παιχτών) φεύγουν, γιατί πιστεύω πως και η Youki είναι πολίτης, εμένα δεν θα μου κάνει εντύπωση αν αύριο φύγεις εσύ ΗΡΩ το μεσημέρι.Αν δεις όσους τα λένε καλά τους φάγανε, ελπίζω να μην είσαι η επόμενη μιας και εσύ για πολίτης μου κάνεις και δεν σου ξεφεύγουν και πολλά κάνεις πάντα εύστοχα σχόλια...Αναμένουμε να δούμε το βράδυ που θα ξέρουμε και τι είναι αυτός που αποχωρεί.
Πιστεύω ότι μέχρι στιγμής έχουν φύγει 2 πολίτες (fandago ,Youki) και ένας δολοφόνος kakerlak άντε ας γίνει 2-2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η ψήφος μου πάει στην Angie_Ann γιατί συμφωνώ με fandago.Αλήθεια γιατί το δολοφόνησαν τόσο γρήγορα?Μάλλον γιατί ήταν κοντά στους δολοφόνους...:whistle:
Όσο για αυτά που λέει ο Tetra,εγώ άλλάζω ψήφο αργά αφού έχω δει τι έχουν ψηφίσει οι περισσότεροι γιατί μπορώ και να κρίνω καλύτερα.;)
Για αυτά που είπε η Kakerlak,δεν καταλαβαίνω γιατί πήρατε τόσο καχύποπτα την ερώτησή μου(:confused::worry:),απλώς δεν ήξερα αν όντως λέει αλήθεια ή αν μπορεί να λέει και ψέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Προλαβαίνω να ψηφίσω???
Ψηφίζω Angie_Ann...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Προλαβαίνω να ψηφίσω???
Ψηφίζω Angie_Ann...

Βασικά και να σου πουν να μην ψηφίσεις το αποτέλεσμα δεν θα αλλάξει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann: νεκρή
  2. Bill: Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer: Αngie_Ann
  4. commie:Idril
  5. diotima: απουσία (2η)
  6. fantasmenos: Αngie_Ann
  7. fielda: Angie_Ann
  8. fosia: απουσία (1η)
  9. Ηρώ: Angie_Ann
  10. Idril: Neraida
  11. mania: απουσία (λογικά αποχωρεί)
  12. Molka: Angie_Ann
  13. Neraida: shaman
  14. nina21: απουσία (1η)
  15. Niyia: απουσία (1η)
  16. Phoebe: Bill
  17. shaman: Neraida
  18. Tetragrammaton: Βill_Slayer
  19. T_Chameleon: απουσία (1η)
  20. Vkey: Neraida
  21. Youki: Angie_Ann
  22. xanp: Angie_Ann
  23. vendetta: Neraida
Score(κατά σειρά προτίμησης :P)
Angie_Ann: 7
Neraida: 4
Bill_Slayer: 2
Bill:1
Idril: 1
Molka: 1
shaman: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Να παίξω και εγώ σαν "ΣΕ" λίγο ε; :D

Νομίζω ότι η Αντζούγια θα μας πει τα τελευταία λογάκια της ;)

edit: Περιμένουμε και την κανονική ΣΕ να μας πει την ιδιότητα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ΔΟ-ΛΟ-ΦΟ-ΝΟΣ!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μα γιατι απουσία??? :(
Αφού ήμουν μεσα σημερα και διαβαζα!!!
Επειδή δεν ψήφισα εε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σορρυ ρε παιδιά αλλά είχα συνάντηση :redface:... μόλις κάθησα στο πισι...

[ΚουΕ.... ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!!! :mad:]

Youki μου δεν ξαναμιλάς!


μα... δε μου ήρθε κανένα πμ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αμέσως να πέσετε να φάτε την Αναστασία! Κιού σας! :P


Να παίξω και εγώ σαν "ΣΕ" λίγο ε; :D
Κι εμείς τι κάνουμε, μπρίκια κολλάμε; :P




Δολοφόνα Angie περιμένουμε τελευταία λόγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κι εμείς τι κάνουμε, μπρίκια κολλάμε; :P

Τα φαινόμενα αυτό δείχνουν.:devil:

Δολοφόνα Angie περιμένουμε τελευταία λόγια!

Ε, εντάξει, δεν νομίζω να ήταν κανείς που να περίμενε κάτι διαφορετικό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
:D:D:D
Άντε οι δολοφόνοι ένας ένας στα σπίτια τους...Neraida Phoebe έχετε σειρά...Μην ξεχνιόμαστε...
Η Ηρώ και ο fandago έχουν απόλυτο δίκιο...Παιδιά τι να πω...Αδικείστε...Έχω ακούσει η CIA ψάχνει για καινούργια άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου-τελευταία στιγμή-..Θα ψηφίσω Angie_Ann.

Αμέσως να πέσετε να φάτε την Αναστασία! Κιού σας! :P



Κι εμείς τι κάνουμε, μπρίκια κολλάμε; :P




Δολοφόνα Angie περιμένουμε τελευταία λόγια!
Άρα...απ'ότι φαίνεται είχα δίκιο που άλλαξα στο παρά πέντε την ψήφο μου την Παρασκευή...πράγμα για το οποίο με κατηγόρησαν κάποιοι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top