Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χτες σε γενικές γραμμές λίγοι ψήφισαν. Ο τουίτι (λέγε με και Λόριεν :P) και ο shaman σίγουρα δεν ψήφισαν, το θυμάμαι.. για τους άλλους θα σου πω σε λίγο :D

YΓ: Θενκς βρε Διαβολίνα! Απλά για τους αποπανω το θυμάμαι γιατί τους είχα πει ξεκάθαρα πως δεν πειράζει που δεν ψήφισαν για μια μέρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τυχαιο το παραδειγμα σου να φανταστω, ετσι? :P
Παντως, εγω ημουν η πρωτη που ψηφισε τον Χαντερ -και μαλιστα σχεδον αμεσως μολις δηλωσε οτι θελει να την κανει- αρα ειμαι η μονη που εχω διακιολογια ετσι κι αλλιως. Αντε μην τα παρω τωρα! :mad: :P
Εντιτ: Επισης γιουκι, εισαι η μονη που εχεις πεσει με τα μουτρα επανω μου -επανω σε εναν οποιονδηποτε τελοσπαντων- κι αυτο μου κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ υποπτο.
Καθόλου τυχαίο το παράδειγμα αγαπητή μου! :)
Το οτι ήσουν η πρώτη που έτρεξες να ψηφίσεις hunter απλά με επιβεβαιώνει (το fandago βασικά). Αρα καμία δικαιολογία δεν έχεις!!! :P

να σας ρωτήσω(φτιάχνω και εγώ πινακάκια ναι, αλλά τα κρατάω σε χαρτί :P)
Bill_slayer, faith, founes, idril, lorien και shaman Ποιον ψηφισαν χτες?

δεν μπορώ να το βρω με τπτ μέσα στα ποστ :(. θυμάται κάνεις?
Νομίζω δεν ψηφισαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E με κάποιον άλλον τον μπέρδεψα.. νομίζω τον Bill_Slayer! :redface: Tεσπά, τη βρήκατε την άκρη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ.. Το σκορ ποσο ειναι;

πραγματικα εχω μπερδευτει πολοι... υποψιαζομαι και την miss, και την XRZ, και την Youki και τον Metal... Παντος η miss μου κανει λιγο περισσοτερο... Οποτε για την ωρα ψηφιζω miss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σημερα λετε την ιδιοτητα του πτωματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Διαβολίνα ειπα πριν πως ο Φανταγκο ήταν πολίτης! ;)

Λίστα για Τρίτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja: Founes
  5. Dark_Kronos: misslittledevil
  6. dooo: XRZ
  7. evouli: XRZ
  8. faithplus1:
  9. fandago: Niyia
  10. Founes: Phoebe
  11. Idril: XRZ (κάποια θα φάει ξύλο :P)
  12. Lorien: Youki
  13. mania: misslittledevil
  14. Metal_Lover: Vkey
  15. misslittledevil: Youki
  16. Molka: faithplus1
  17. Niyia:
  18. Phoebe: evouli
  19. shaman:
  20. Vkey:
  21. XRZ: misslittledevil
  22. Youki: misslittledevil
misslittledevil: 4
XRZ: 4

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στραβομαρα εχω βρε παιδι μου? :blink:
Κριμας παντως. Αμα με πεθανετε :P δεν θα μαθετε τι ημουν [ακομα ειμαι δλδ] για να δειτε οτι κανετε λαθος και να αλλαξετε κατευθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εντιτ: Επισης γιουκι, εισαι η μονη που εχεις πεσει με τα μουτρα επανω μου -επανω σε εναν οποιονδηποτε τελοσπαντων- κι αυτο μου κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ υποπτο.
Χμμμ...ενδιαφερον. Και κατι μεσα μου εκανε κλιτς-κλατς ! Θανατος στα πινακάκια που σκοτωνουν γυναικοπαιδα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πάλι το δίδυμο της συμφοράς σε ντέρμπυ :P

Σόου.. αν κάποια από τις δύο είναι δολοφόνα, είναι πολύ γκαφατζού για να τα καταφέρει τόσο καλά και να την μυριστούν τόσο νωρίς :P

Γι' αυτό λοιπόν, θα ψηφίσω κάποιον ξεκάρφωτο, ώστε αν πεθάνω αύριο μεθαύριο να ξέρετε ποιος φταίει :P

Η ψόφος μου λοιπόν πάει στον Lorien, που είναι η μεγάλη μου εμμονή από τον προηγούμενο γύρο! Στην Ανταρκτική αδελφές μου, στην Ανταρκτική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μετά από την ανάγνωση όοοοολων αυτών των πόστ, αποφάσισα να ψηφίσω Yiouki. Μέχρι στιγμής θεωρώ οτι Yiouki,Lorien και Phoebe είναι δολοφόνοι. Επίσης μου φαίνεται οτι ο Founes είναι ο ρουφιάνος (επίσης ο Φουνές είχε ψηφίσει Φαντάγκο μάλλον για τον ίδιο λόγο που θα τον ψήφιζα κι εγώ, είναι παιχνίδι και δε χρειάζεται να πιστοποιούμε ο,τι πιστεύουμε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Λίστα για Τρίτη
  1. adespoto:Youki
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja: Founes
  5. Dark_Kronos: misslittledevil
  6. dooo: XRZ
  7. evouli: XRZ
  8. faithplus1:
  9. fandago: Niyia
  10. Founes: Phoebe
  11. Idril: XRZ (κάποια θα φάει ξύλο :P)
  12. Lorien: Youki
  13. mania: misslittledevil
  14. Metal_Lover: Vkey
  15. misslittledevil: Youki
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe: evouli
  19. shaman:
  20. Vkey:
  21. XRZ: misslittledevil
  22. Youki: misslittledevil
misslittledevil: 4
XRZ: 4
Youki:3
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Με τρώει το κίμπορντ μου τώρα, να αλλάξω ψήφο, έτσι για να έχουμε να παίζουμε, και να κάνουμε και ψηφοφορία!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατι το αδεσποτο εχει αλλο πορτοκαλι απο τους υπολοιπους? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Γιατί κάποια XRZ έβαλε λάθος χρώμα φαντάζομαι.. :hmm:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί κάποια XRZ έβαλε λάθος χρώμα φαντάζομαι.. :hmm:

:P


αλλά νομίζω ήρθε η ώρα να αρχίσουν οι συνομωσίες του τι σημαίνει ότι το αδέσποτο έχει άλλο περτικαλί? γιατί επέλεξα το λάθος περτικαλί? και λοιπούς σοβαρούς προβληματισμούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top