Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Α δεν πάτε καλά ε; :ropalo:
Αλφαβητικά τα έγραψα ρε! :xtipao:

Αιντάαααααααααααααααα! :P

Αστα σάπια....

Βρήκες μια δικαιολογία και μας την τσαμπουνας!

Στην Πυρά! Στην Πυρά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αστα σάπια....

Βρήκες μια δικαιολογία και μας την τσαμπουνας!

Στην Πυρά! Στην Πυρά! :P


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ τι αηδια... :sick: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάλλον κακώς την έβαλα, αλλά μου φάνηκε πολύ αστεία! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μια απορια..
Ο μεταλ δεν εχει ψηφισει μεχρι τωρα, δεν φοβαται μην τον σκοτωσουν και δεν προλαβει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μάλλον κακώς την έβαλα, αλλά μου φάνηκε πολύ αστεία! :redface::D

αστεια αλλα σιχαμενη :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φάνταγκο δεν έπεσες έξω!
Και δεν μπορείς να ξαναμιλήσεις εδώ, αν και ήσουν πολίτης! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ ποσες αηδιες να αντεξω η γυναικα;;;;; :sick: :P

εντιτ: αρα ειχε δικιο ο φανταγκο.. καποιος προσπαθουσε να κρυφτει πισω απο την ψηφο στον χαντερ.. για να ψαξω λιγο.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μια απορια..
Ο μεταλ δεν εχει ψηφισει μεχρι τωρα, δεν φοβαται μην τον σκοτωσουν και δεν προλαβει? :hmm:
Έχεις κακές προθέσεις για μένα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago ε? που έχει πάρει φαλάγγι τη Niyia ε? :hmm:

και επίσης ... τι αηδιαστική φωτό είναι αυτή!:P Παρακαλώ τους δολοφόνους να προσλάβουν καλύτερο γραφίστα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και να ποιοι είχαν ψηφίσει hunter...
adespoto
burbuja
mania
misslitlledevil
niyia
Vkey
XRZ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τουλαχιστον γλιτωσαμε τα πινακακια [sorry, δεν μπορουσα να κρατηθω!] :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και να ποιοι είχαν ψηφίσει hunter...
adespoto
burbuja
mania
misslitlledevil
niyia
Vkey
XRZ


αυτό μας λέει ότι?? :confused:


[τουλ ο fandago πέταγε πινακάκια αλλά τα ξηγούσε κιόλας! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Και να ποιοι είχαν ψηφίσει hunter...
adespoto
burbuja
mania
misslitlledevil
niyia
Vkey
XRZ

:hmm:θενξ γιούκι.. :)

καποιους τους εχω αποκλεισει, διαισθηση να το πω; :confused: αλλα καποιοι -υποψηφιοι απο πολυ νωρις στο μυαλο μου (στο........ ποιο;;; :eek:)- υπαρχουν εδω μεσα...
μμμμχμμμμ... :hmm:
αν και δεν νομιζω οτι ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ οι δολοφονοι θα ψηφιζαν το ιδιο ατομο, εκτος αν κινδυνευε καποιος δικος τους.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τουλαχιστον γλιτωσαμε τα πινακακια [sorry, δεν μπορουσα να κρατηθω!] :P
ΝΟΜΙΖΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P

αυτό μας λέει ότι?? :confused:


[τουλ ο fandago πέταγε πινακάκια αλλά τα ξηγούσε κιόλας! :P]
Εγώ σας αφήνω να τα καταλάβετε μόνοι σας!!! :P

:hmm:θενξ γιούκι.. :)

καποιους τους εχω αποκλεισει, διαισθηση να το πω; :confused: αλλα καποιοι -υποψηφιοι απο πολυ νωρις στο μυαλο μου (στο........ ποιο;;; :eek:)- υπαρχουν εδω μεσα...
μμμμχμμμμ... :hmm:
αν και δεν νομιζω οτι ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ οι δολοφονοι θα ψηφιζαν το ιδιο ατομο, εκτος αν κινδυνευε καποιος δικος τους.. :hmm:
Σιγουρα δεν θα είναι όλοι οι δολοφόνοι στη λίστα αυτή, αλλά επίσης σίγουρα κάποιοι θα το εκμεταλλεύτηκαν για να μην καρφωθούν (πχ misslittledevil)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σιγουρα δεν θα είναι όλοι οι δολοφόνοι στη λίστα αυτή, αλλά επίσης σίγουρα κάποιοι θα το εκμεταλλεύτηκαν για να μην καρφωθούν (πχ misslittledevil)


Τυχαιο το παραδειγμα σου να φανταστω, ετσι? :P

Παντως, εγω ημουν η πρωτη που ψηφισε τον Χαντερ -και μαλιστα σχεδον αμεσως μολις δηλωσε οτι θελει να την κανει- αρα ειμαι η μονη που εχω διακιολογια ετσι κι αλλιως. Αντε μην τα παρω τωρα! :mad: :P






Εντιτ: Επισης γιουκι, εισαι η μονη που εχεις πεσει με τα μουτρα επανω μου -επανω σε εναν οποιονδηποτε τελοσπαντων- κι αυτο μου κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ υποπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω τη vkey γιατί δεν την είδα χθες δραστήρια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εφυγε ο fandago :eek:; Κρίμα :(! Μου άρεσαν πολύ τα πινακάκια του, μας(με) μπερδευε και είχε πολυ γέλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να σας ρωτήσω(φτιάχνω και εγώ πινακάκια ναι, αλλά τα κρατάω σε χαρτί :P)
Bill_slayer, faith, founes, idril, lorien και shaman Ποιον ψηφισαν χτες?

δεν μπορώ να το βρω με τπτ μέσα στα ποστ :(. θυμάται κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Φουνες, Φεηθ, Μπιλ & λοριεν δεν φηφισαν.

Idril > Hunter
shaman > Founes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top