Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κλασσική ατάκα δολοφόνου :P



Το λένε και οι πολίτες δηλαδή αλλά να 'χαμε να λέγαμε. :P

και επίσης έχω να πω ότι σε 3 συνεχόμενους γύρους λέω ΠΑΝΤΑ ακριβώς το ίδιο όταν ψηφίζω [και να θυμίσω ότι μόνο στον έναν ήμουν δολοφόνος στους άλλους 2 ήμουν αθώος πολίτης].. what makes you think ότι ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ήμουν δολοφόνος θα το άλλαζα τώρα, όταν το χρησιμοποιώ 3 γύρους τώρα? :hmm:


[και αφήστε με να φύγω λέω... έχω δουλειάααααα! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα η ξουρουζου μου κανει και για μουλωχτο [σωστα το εγραψα? :confused:] ρουφ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
misslittledevil από μένα!

Η XRZ την "δίνει" και η misslittledevil σπεύδει να πει ότι θεωρεί την XRZ ρουφιάνο για να ξεκαρφωθεί. Καλά...δεν πείθεις!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Θα δούμε, θα δούμε. Μου φαίνεται ότι οι περισσότεροι δολοφόνοι δεν πολυποστάρουν και κρύβονται. Φτου σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
misslittledevil από μένα!

Η XRZ την "δίνει" και η misslittledevil σπεύδει να πει ότι θεωρεί την XRZ ρουφιάνο για να ξεκαρφωθεί. Καλά...δεν πείθεις!!! :P

Με δινει? Δηλαδη?
Ξερει την ιδιοτητα μου και με δινει? Αρα ειναι ρουφ. Ή δολοφονος, σωστα?
Ρε κατι κανετε εσεις οι δυο :xtipao:, και που θα μου παει θα το ανακαλυψω :spasiklas: και τοτε δε σας σωζει τιποτα :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja: Founes
  5. Dark_Kronos:
  6. dooo: XRZ
  7. evouli:
  8. faithplus1:
  9. fandago: Niyia
  10. Founes: fandago
  11. Idril: XRZ (κάποια θα φάει ξύλο :P)
  12. Lorien: Youki
  13. mania:
  14. Metal_Lover:
  15. misslittledevil:
  16. Molka: faithplus1
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Vkey:
  21. XRZ: misslittledevil
  22. Youki: misslittledevil
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
λοιπόν μιας και πρέπει να κάνω κάτι επείγουσες δουλειές και δεν ξέρω αν θα προλάβω να τα τελειώσω πριν τη 1 [το κλείνω το νετ, ναι να κάνουμε και καμιά δουλειά λέμε1 :P]ψηφίζω misslittledevil και αν παραμείνω ζωντανή το... ξαναβλέπω το θέμα.

Με δινει? Δηλαδη?
Ξερει την ιδιοτητα μου και με δινει? Αρα ειναι ρουφ. Ή δολοφονος, σωστα?
Ρε κατι κανετε εσεις οι δυο :xtipao:, και που θα μου παει θα το ανακαλυψω :spasiklas: και τοτε δε σας σωζει τιποτα :mastigio
Σε δίνει = σε ψηφίζει! :)
Αν ήταν δολοφόνος δεν θα σε έδινε, θα σε σκότωνε ατάκα κι επιτόπου! :P
Παλιοδολοφόνα misslittledevil δεν σώζεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εμένα το evouli μου φαίνεται και σήμερα ύποπτο!!!! Δεν ξέρω όμως!! Μέχρι στιγμής δεν μου έχει κινήσει κανένας άλλος τις υποψίες!

Θα ψηφισω τωρα evouli και αν δεν εχω δολοφονηθει βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ψηφιζω ξουρουζου... παλιοφίμπι θα σε δαγκασω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χμμμ πολύ ύποπτα όλα δεν ξέρω τι να ψηφίσω.Κρόνε αν δεν εμφανιστείς έγκαιρα θα το ρίξω σε σένα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα πώ με μικρή επιφύλαξη Διαολίνα άν είσαι πολίτης σόρυ αλλα μου κάνει η φάτσα σου κάτι ύποπτο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
παλιοφίμπι θα σε δαγκασω.. :P

Αν και αυτή είναι καθαρή ένδειξη δολοφόνου (ή βαμπιρ :hmm::P) θα το αφήσω ασχολίαστο :P!

Πάντως με μια δεύτερη ματιά μου φαίνεται ύποπτος και άλλος ένας :hmm:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ποιος ποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja: Founes
  5. Dark_Kronos:
  6. dooo: XRZ
  7. evouli: XRZ
  8. faithplus1:
  9. fandago: Niyia
  10. Founes: fandago
  11. Idril: XRZ (κάποια θα φάει ξύλο :P)
  12. Lorien: Youki
  13. mania: misslittledevil
  14. Metal_Lover:
  15. misslittledevil:
  16. Molka: faithplus1
  17. Niyia:
  18. Phoebe: evouli
  19. shaman:
  20. Vkey:
  21. XRZ: misslittledevil
  22. Youki: misslittledevil
misslittledevil: 3
XRZ: 4

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σε δίνει = σε ψηφίζει! :)
Αν ήταν δολοφόνος δεν θα σε έδινε, θα σε σκότωνε ατάκα κι επιτόπου! :P
Παλιοδολοφόνα misslittledevil δεν σώζεσαι!

Καλα, θα σου δειξω εγω εσενα. :P

Θα πώ με μικρή επιφύλαξη Διαολίνα άν είσαι πολίτης σόρυ αλλα μου κάνει η φάτσα σου κάτι ύποπτο:hmm:


:rofl::rofl:





Ας μου πει καποιος.. Εγω ψηφισα τελικα, ή οχι? Καπου χαθηκα. :spasiklas:



Εντιτ: α, δεν ψηφισα. Να ψηφισω γιουκι τελικα ή φανταγκο? Ας πω γιουκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Kajira γιατί τα έγραψες έτσι?
misslittledevil: 3
XRZ: 4

Γιατί έβαλες πρώτη την μις και μετά την χρζ? Τι παίζεται εδώ???? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Kajira γιατί τα έγραψες έτσι?
misslittledevil: 3
XRZ: 4

Γιατί έβαλες πρώτη την μις και μετά την χρζ? Τι παίζεται εδώ???? :P

αχαααααααααααααααα... ξουρουζου παιρνει extra points.. ειναι γνωστη αλλωστε η "μανία" της ΣΕ να νικάνε οι δολοφόνοι.. :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α δεν πάτε καλά ε; :ropalo:
Αλφαβητικά τα έγραψα ρε! :xtipao:

Αιντάαααααααααααααααα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top