Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Σας υπενθυμίζω ότι μέχρι τις 8 μ.μ. θα πρέπει να αποφασίσετε ποιον θα στείλετε στα θυμαράκια σήμερα. :P

Μέχρι τώρα οι ψήφοι έχουν ως εξής:
  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Niyia
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Kakerlak
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Hunter
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το αλλαζω:

ειχα πει για niyia αλλα μετα τα τελευταια γεγονοτα και κατι που πηρε το ματι μου, ψηφιζω υπευθυνα:

ΚΑΚΕΡΛΑΚ η ψηφος μου ειναι δικη σου, με πολλη πολλη αγαπη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ok, το διόρθωσα. Είναι αδύνατον να σας παρακολουθήσει κάποιος! :P

p.s. ξέρω τους δολοφόνους,...όποιος ενδιαφέρεται προσφορές μέσω πμ..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ok, το διόρθωσα. Είναι αδύνατον να σας παρακολουθήσει κάποιος! :P

p.s. ξέρω τους δολοφόνους,...όποιος ενδιαφέρεται προσφορές μέσω πμ..:devil:

αχ μη με βρισεις, αλλα το ξαναάλλαξα :redface:
υποσχομαι να μην ξανααλλαξω γνωμη σημερις :redface: :P

στο μεταξυ, σου στελνω και ενα πμ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
@evouli Ok διορθώθηκε ;)

Εγώ πάλι ψηφίζω καγίρα για δολοφόνα. Στο παραπάνω ποστ εμφανίζει πολλές δολοφονικές τάσεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γιατι την Kakerlak την γράφετε με κόκκινο ? :confused:


edit... ααα δεν την γράφετε... απλά είχα κάνει αναζήτηση να δω τι είδε το evouli κ άλλαξε γνώμη ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ψηφιζω XRZ, απλα επειδη την ψηφισαν και αλλοι και δεν θελω να ψηφισω τον Hunter...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αχ μη με βρισεις, αλλα το ξαναάλλαξα :redface:
υποσχομαι να μην ξανααλλαξω γνωμη σημερις :redface: :P

στο μεταξυ, σου στελνω και ενα πμ... :P

Υποπτο αυτο το πμ.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γιατι την Kakerlak την γράφετε με κόκκινο ? :confused:


edit... ααα δεν την γράφετε... απλά είχα κάνει αναζήτηση να δω τι είδε το evouli κ άλλαξε γνώμη ... :redface:
λοιπον ε? για ηρεμηστε.... δεν ειμαι ρε παιδια...

τεσπα καντε οτι θελετε μαλλον ειδε στο θεμα ευχαριστω που ειπα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Niyia
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Kakerlak
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Hunter
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
Hunter: 5 ψήφοι
XRZ: 4 ψήφοι
Niyia: 3 ψήφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Υποπτο αυτο το πμ.. :hmm:

αν δεις, ακριβως απο πανω λεει οτι δεχεται προσφορες με πμ για να αποκαλυψει τους δολοφονους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Υποπτο αυτο το πμ.. :hmm:

αν δεις, ακριβως απο πανω λεει οτι δεχεται προσφορες με πμ για να αποκαλυψει τους δολοφονους ;)


...και μόνο ένας δολοφόνος θα έγραφε τέτοια ποστ για να σπείρει υποψίες τέτοιου είδους miss διαβολίνα .... :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
χμμμμ :hmm:
αφού, δεν δολοφονήθηκα λοιπόν, πάω να μελετήσω όλα τα πόστς κ θα επανέλθω δριμύτερη...με στοιχεία κ αποδείξεις...

Υ.Σ. γτ με ψηφίζετε καλέ? δεν θέλω να φύγω σας λέω...:cry_x:

@ XRΖ : με έχεις άχτι...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@ XRΖ : με έχεις άχτι...:(:(:(


:P


αν και πλέον είμαι πολύύύύύ κοντά στο να αλλάξω γνώμη η αλήθεια είναι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
...και μόνο ένας δολοφόνος θα έγραφε τέτοια ποστ για να σπείρει υποψίες τέτοιου είδους miss διαβολίνα .... :hmm::hmm::hmm:


Εγω οτι βλεπω λεω. :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:P


αν και πλέον είμαι πολύύύύύ κοντά στο να αλλάξω γνώμη η αλήθεια είναι... :hmm:

η αλήθεια είναι...ότι ναι, με έχεις άχτι? :'(:'(:'( (μπουάαααααααα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
η αλήθεια είναι...ότι ναι, με έχεις άχτι? :'(:'(:'( (μπουάαααααααα...)


όχι καλέεεεεε

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug

it's just a game :):P

[εδώ αμ και ψηφίζω "άκυρα" - εφόσον λες αλήθεια- αμ και είμαι με το ένα πόδι εκτός λόγω ψηφοφορίας, τι να πω δλδ εγώ για άχτι?!??!? :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
η μολκα που ειναι???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
την πηρε το ευρηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top