Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εχω μια μικρη προαισθηση οτι το δεν ξερω δεν απαντω ειναι οι δολοφονοι:D


για αυτό ψήφισε η kajira Που δεν συμμετέχει καν??? :P

οκ...αν λοιπόν πάτε να με...φάτε μπαμπέσικα από κάτι τέτοιο... ΠΛΗΡΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙα!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:

συμφωνώ! δεν έχω κάτι να φοβηθώ εγώ!!! :mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εμ ειλικρινά δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω :blink:

ΘΑ πως Littlemissevil γιατί είναι evil :P , παλιό μέλος και μέχρι τώρα κανείς δεν την ψήφισε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εντάξει ρε suspiria, μην τα παίρνεις.:PΑλλά μου φάνηκαν πολύ τεκμηριωμένες οι απαντήσεις σου και πολύ ψάξιμο και με έβαλες σε σκέψεις. Επιμένω να σε υποστηρίζω με την ψήφο μου.

Πφ..Δεν τα παίρνω μαζί σου αλλά λίγο με τους κανόνες του παιχνιδιού.

Καταρχήν γιατί έχουν όλοι ψηφίσει πριν τη 1 που θα βγει η προκύρηξη και δεν ξέρουν ποιος θα σκοτωθεί; Και κατά δεύτερον (που ακόμα δεν μου έχει απαντηθεί) είναι αν το άτομο που έχουν επιλέξει να σκοτώσουν οι δολοφόνοι μπορεί με κάποιο τρόπο να τη γλυτώσει, γιατί αν δεν μπορεί οι δολοφόνοι όποιον βλέπουν καλό αντίπαλο τον καθαρίζουν και γίνεται εύκολα η δουλειά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γιατι αλλαξες την ψηφο σου?

οταν μιλαω εγω κυρα χρζ κατι ξερω... μανιααα μιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
γμτ είμαι στόκος ή έγινε λάθος? Ως τη 1 πρέπει να ψηφίσουμε όλοι ή στη 1 θα βγει η προκήρυξη και θα ψηφίσουμε ως τις 8?:hmm:

Καλό θα ήταν να έχετε ..ψοφήσει καποιον ως την 1, μετά μπορεί να πεθάνετε και να μη μετράει η ψήφος σας (οκ, αποφάσισα, του πεθαμένου η ψήφος δεν πιάνεται! :P)

παιδια αυτός που θα πεθάνει στη 1 προφανώς δεν έχει δικαίωμα ψήφου για τις 8

Όχι, δεν θα έχει.:D

Δηλαδή σίγουρα θα πεθάνει κάποιος στη 1; Δεν υπάρχει περίπτωση να τη γλυτώσει;

Επίσης αφού υπερισχύουν τόσο τα "ναι" γιατί δεν λέμε τι ήταν το evouli τουλάχιστον και έχω και διάβασμα;

Δεν υπάρχει περίπτωση να την γλιτώσει. Και μετά φόβο Θεού και λοιπής Συντονιστικής Επιτροπής (ελπίζω να μη βρείτε εμένα νεκρή στην 1 :P) κι επειδή λυσσάξατε, το evouli ήταν πολίτης!

Ερωτήσεις:
1. αν έχω κάνει λάθος και την φάνε τη suspi Οι δολοφόνοι μπορώ να αλλάξω ψήφο?

2. Αν δεν έχω πεθάνει από τους κακούργους δολοφόνους (:P) μπορώ να αλλάξω ψήφο στο διάστημα 1-7:55???

1. Αν δεν σε σκοτώσουν, άλλαξε όσες φορές θέλεις ψήφο.
2. Το ίδιο ρωτάς δύο φορές και δεν είσαι και ξανθιά αν θυμάμαι καλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
γιατι αλλαξες την ψηφο σου?

οταν μιλαω εγω κυρα χρζ κατι ξερω... μανιααα μιλα


Δικιο έχει η προβάτα πρός σφαγή μήλησε είσαι μια απο αυτούς:mad:
Ενωω χρζ όχι κακερλακ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το κακομοιρο το εβουλη το φαγατε:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να την γλιτώσει. Και μετά φόβο Θεού και λοιπής Συντονιστικής Επιτροπής (ελπίζω να μη βρείτε εμένα νεκρή στην 1 :P) κι επειδή λυσσάξατε, το evouli ήταν πολίτης!

Oh Shit! Εγώ δεν ξαναμιλάω :P Περιμένω πολλές ψήφους τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! Η Μάνια έχει βγάλει και όλη την εξάδα τον δολοφόνων... Μιλάμε για την τέλεια τακτική παραπλάνησης !!!
Όχι απλά μυρίζει... ΒΡΩΜΑΕΙ η δουλεια εδώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γιατι αλλαξες την ψηφο σου?

οταν μιλαω εγω κυρα χρζ κατι ξερω... μανιααα μιλα

γιοτί δεν έχω να φοβηθώ τίποτα ρεεεεεεεεεε:P

απλά σκεφτόμουν ότι τό "τυφλό" θα ήταν More fun για όλους... αλλά αμα είναι να το παρερμηνεύετε... μαζί κι εγώ για πλήρη διαφάνεια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! :wall::wall::wall::wall::wall:

Το εβουλάκι πολίτης; λάθος έκανα;:worry: :worry::worry:θα την σκότωνα άν δεν είχα τον founes; εβούλι σόρυ είμουν σίγουρη ότι είσουν ένας απο αυτούς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: ENTY
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: dooo
  8. Founes: mania
  9. underwater: suspiria
  10. Kakerlak: XRZ
  11. ENTY: mania
  12. dooo: mania
  13. XRZ: suspiria
  14. Palladin: ENTY
  15. Angie_Ann: misslittledevil
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Φουρνάκι ψηφίζεις Μάνια;

Καταρχήν γιατί έχουν όλοι ψηφίσει πριν τη 1 που θα βγει η προκύρηξη και δεν ξέρουν ποιος θα σκοτωθεί; Και κατά δεύτερον (που ακόμα δεν μου έχει απαντηθεί) είναι αν το άτομο που έχουν επιλέξει να σκοτώσουν οι δολοφόνοι μπορεί με κάποιο τρόπο να τη γλυτώσει, γιατί αν δεν μπορεί οι δολοφόνοι όποιον βλέπουν καλό αντίπαλο τον καθαρίζουν και γίνεται εύκολα η δουλειά..

Στο δεύτερο: την προκύρηξη την έχω ήδη στα χέρια μου από χτες το βράδυ και πίστεψέ με, δεν αλλάζει! ;) (βέβαια αυτό δεν νομίζω πως θα αποτελεί κανόνα, εννοώντας πως σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης, ε, φυσικά και θα μπορεί πιθανά να αλλάξει. Αλλά επειδή μιλάμε για 6 άτομα, καταλαβαίνεις πως δεν μπορούν όλα να γίνονται τελευταία στιγμή!) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΧΑ! Η Μάνια έχει βγάλει και όλη την εξάδα τον δολοφόνων... Μιλάμε για την τέλεια τακτική παραπλάνησης !!!
Όχι απλά μυρίζει... ΒΡΩΜΑΕΙ η δουλεια εδώ!!!

Μπορεί στο εβούλη να έκανα λάθος αλλα εσύ στάνταρ είσαι, σας έχω βρεί τους ποιό πολλους γιαυτό...:mad:
Εισαι ενας απο αυτούς :mad:

Εκτώς και άν αυτοί που έβγαλαν το εβούλι είναι οι δολοφόνοι για να ρήξουν στάχτη, συνενοήθηκαν μεταξύ τους σαν αθώες περιστερές χωρίς να πούν τον λόγο που την βγάζουν, ενώ εγώ είπα γιατί θέλω να βγάλω τον καθε ένα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
αν και έχω απογοητευτεί πλήρως από τις αστυνομικές μου ικανότητες (αφού φάγαμε μια αθώα) θα ψηφίσω vkey , επειδή θεωρώ ότι κάποιοι από αυτούς που ψηφίσαν evouli (ξέρω ότι θα θεωρηθώ και γω ύποπτος) είναι δολοφόνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
αν και έχω απογοητευτεί πλήρως από τις αστυνομικές μου ικανότητες (αφού φάγαμε μια αθώα) θα ψηφίσω vkey , επειδή θεωρώ ότι κάποιοι από αυτούς που ψηφίσαν evouli (ξέρω ότι θα θεωρηθώ και γω ύποπτος) είναι δολοφόνοι

Tώρα με προκαλείς να κοιτάξω ποιος δεν έχει ψηφιστεί καθόλου για να τον ψηφίσω για να μην είμαι ύποπτη :P
Τι λογική είναι καλέ αυτή; :'( :P

Άσχετο...έχουμε μία ώρα ακόμα να αποφασίσουμε; :worry:
Άσχετο2...πότε καλέ τα γράψατε όλα αυτά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Tώρα με προκαλείς να κοιτάξω ποιος δεν έχει ψηφιστεί καθόλου για να τον ψηφίσω για να μην είμαι ύποπτη :P
Τι λογική είναι καλέ αυτή; :'( :P
η λογική της ελληνικής αστυνομίας:crazy:
γι'αυτό τα βρίσκει όλα:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αν και έχω απογοητευτεί πλήρως από τις αστυνομικές μου ικανότητες (αφού φάγαμε μια αθώα) θα ψηφίσω vkey , επειδή θεωρώ ότι κάποιοι από αυτούς που ψηφίσαν evouli (ξέρω ότι θα θεωρηθώ και γω ύποπτος) είναι δολοφόνοι

Θωδορή και σύ όμως ψήφησες το εβούλι


Πρίν
  1. Angie_Ann: evouli
  2. Vkey: evouli
  3. suspiria:evouli
  4. thodoris28: evouli
  5. Bugs Bunny: evouli
  6. zanin:evouli
  7. faithplus1:evouli
  8. burbuja: evouli
  9. ΜonaXoS: mania
  10. Palladin: mania
  11. truffinhio: mania
  12. ΕΝΤΥ: mania
  13. Insomniac: mania
  14. viki thess: Founes
  15. Corpse: io io
  16. dooo: faithplus1
  17. Aρκτούρος: suspiria
  18. evouli:suspiria
  19. XRZ: suspiria
  20. misslittledevil: dooo
  21. io io: evouli
  22. Τhe Stand: XRZ
  23. Founes: ENTY
  24. adespoto: ENTY
  25. Kakerlak:XRZ
  26. underwater: Corpse Bride
ενώ τώρα
  1. ENTY: mania
  2. dooo: mania
  3. Μolka: mania
  4. Founes: mania
  5. mania: ENTY
  6. adespoto: ENTY
  7. Palladin: ENTY
  8. faithplus1: ENTY
  9. Corpse: suspiria
  10. XRZ: suspiria
  11. underwater: suspiria
  12. Kakerlak: XRZ
  13. misslittledevil: dooo
  14. Angie_Ann: misslittledevil
  15. Εδάδ: Corpse
Αρα οι δολοφόνοι υπάρχει περίπτωση να ψηφήζουν άσχετους για ξεκάρφομα και αλλάζουν ψήφο όταν δούν ότα μπένει πολίτης, και κάποιοι ψηφήζουν τους απο αποχόρηση για να πούν ότι απλά ήταν μαζί με τους πολλους αρα οι δολοφόνοι είναι συνενοημένοι να μας θολόσουν τα νερά και να επέμβουν μόνο όταν βλέπουν τον κύνδηνο...


Η λέω λαλακίες τόση ώρα και οι φολοφόνοι είναι ελέυθεροι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
η λογική της ελληνικής αστυνομίας:crazy:
γι'αυτό τα βρίσκει όλα:xtipao:

Άρα μία ακόμα αθώα ψυχή θα μπει στην φυλακή...εμμμ...θα δει τα χορταράκια ανάποδα :P

Βρε Μάνια είναι λογικό οι δολοφόνοι να θέλουν να θολώσουν τα νερά...αφού αυτούς προσπαθούμε να βρούμε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άρα μία ακόμα αθώα ψυχή θα μπει στην φυλακή...εμμμ...θα δει τα χορταράκια ανάποδα :P

Βρε Μάνια είναι λογικό οι δολοφόνοι να θέλουν να θολώσουν τα νερά...αφού αυτούς προσπαθούμε να βρούμε :confused:

Γιαυτό λέω τις τακτικές τους μπάς και σκευτούμε τίποτα αλλα κάποιοι εδώ δεν καταλαβένουν αυτά που προσπαθώ να μεταδόσω με τον τρόπο μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top