Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ψηφιζω.....:hmm:

doooooo
μπου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Αξιοτημε κύριε κατάλαβα αμέσως ότι είσαι δολοφόνος το θέμα είναι ότι θα δείς οτι θα το αποδείξω, φένετε απο τον τρόπο και τα ελάχιστα λεγόμενα:hmm:

Εσύ τι έχεις για μένα;:mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εκεί σκάλωσες εσύ??? :P

Γενική Γραμματεία Ερευνας και Τεχνολογίας (gsrt για τους ...αγγλομαθείς :P)
---------------------------------
καλέ κυρία moderator γιατί σήμερα ως τη 1? :confused::confused::confused:

άντε τώρα να ... μελετήσω τις συμπεριφορές για να αποφασίσω σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα... χμμμ... με παιδεύετε :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ω! ωραίο επιχείρημα. Δηλαδή αν έχεις επιχειρήματα για κάποιον είσαι δολοφόνος ενώ αν λες απλά ένα όνομα είσαι πολίτης;

Ε γι αυτό λέω οτι πάμε εντελώς στα τυφλά χωρίς κανένα στοιχείο και δεν είναι δίκαιο..Απλά οι πολίτες θα ψηφίζουν μέχρι το τέλος του παιχνιδιού ό,τι να'ναι και οι δολοφόνοι θα περιμένουν απλά να τελειώσει το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: Founes
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: dooo
  8. Founes: mania
  9. underwater: suspiria
  10. Kakerlak: dooo
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως την 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


καλέ κυρία moderator γιατί σήμερα ως τη 1? :confused::confused::confused:

Γιατί μετά μπορεί να έχεις πεθάνει.. :D (αν και οκ, επιτρέπεται να ψηφίσεις και μετά υποθέτω.. :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
εγώ μεταξύ αυτών των δύο και εσού:P
αλλά επιφυλάσσομαι να ψηφίσω μετά την προκήρυξη

ψ: πόσοι είναι οι δολοφόνοι είπαμε?
πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι δε θα σε "καθαρίσουν" στη (και όχι στις) μία;
ε; αρχίζω να σκέφτομαι μήπως υποπτεύθηκα άδικα την XRZ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
γμτ είμαι στόκος ή έγινε λάθος? Ως τη 1 πρέπει να ψηφίσουμε όλοι ή στη 1 θα βγει η προκήρυξη και θα ψηφίσουμε ως τις 8?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
παιδια αυτός που θα πεθάνει στη 1 προφανώς δεν έχει δικαίωμα ψήφου για τις 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδες η ψηφοφορία πάνω είναι φοβερή, τόσοι άνθρωποι τόσα ναι και τόσα όχι που μπερδέυτηκα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Φαινεται φοβηθηκαν απο το σιδερικο μου οι παλιοδολοφονοι και δε με ψηφιζουν πια. Εκτος αν με φανε μπαμπεσικα στη 1.00. :P

Ψηφιζω οπως και χθες αυτη τη mafia εεεε... τη mania :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εχω μια μικρη προαισθηση οτι το δεν ξερω δεν απαντω ειναι οι δολοφονοι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δηλαδή σίγουρα θα πεθάνει κάποιος στη 1; Δεν υπάρχει περίπτωση να τη γλυτώσει;

Επίσης αφού υπερισχύουν τόσο τα "ναι" γιατί δεν λέμε τι ήταν το evouli τουλάχιστον και έχω και διάβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φαινεται φοβηθηκαν απο το σιδερικο μου οι παλιοδολοφονοι και δε με ψηφιζουν πια. Εκτος αν με φανε μπαμπεσικα στη 1.00. :P

Ψηφιζω οπως και χθες αυτη τη mafia εεεε... τη mania :D

Καλέ μου δολοφόνε πρόσεχε γιατί ο επόμενος στην λίστα με τους δολοφόνους είσαι εσύ, στο μυαλό μου έχω founes, enty, monaxos evouli το οποίο αποχώρησε doo και xrz αυτοί οι 6 είναι είμαι κατα 60% σίγουρη:hmm:


Κάκερλακ στο μυαλό μου είσαι γιαυτό έβαλα xrz αλλα δεν έπρεπε να το πείς γιατι δεν θα ψηφήσουν τώρα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ω! ωραίο επιχείρημα. Δηλαδή αν έχεις επιχειρήματα για κάποιον είσαι δολοφόνος ενώ αν λες απλά ένα όνομα είσαι πολίτης;

Εντάξει ρε suspiria, μην τα παίρνεις.:PΑλλά μου φάνηκαν πολύ τεκμηριωμένες οι απαντήσεις σου και πολύ ψάξιμο και με έβαλες σε σκέψεις. Επιμένω να σε υποστηρίζω με την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αποφάσισα: μάνια. ντάι, μάνια, ντάι:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Γιατί μετά μπορεί να έχεις πεθάνει.. :D (αν και οκ, επιτρέπεται να ψηφίσεις και μετά υποθέτω.. :redface:)

μετά θάνατον?!?!?! μ'αρέσει η ... μεταφυσική του παιχνιδιού :P:P:P

[αν και δε σέλω να πεθάνω... "μη, μη μας σκοτώνεις σε παρακαλώ..." --μήπως βλέπω πολύ τηλεόραση τελικά? :P]

οκ... Let me think τότε... [για να προλάβω δλδ όχι τπτ άλλο! :P]

δεν μου άρεσε η λογική του The Stand-μπαίνω λέω ένα όνομα και αποχωρώ... Με τέτοια βεβαιότητα ... μονο αν είσαι δολοφόνος.. :hmm:


η burbuja πολύ σοβαρά και καλά έχει πάρει το ρόλο του ντεντέκτιβ... περίεργο...

η dooo ...χμμμ... δεν ξέρω... μου κάνει obvious αλλά και πάλι... ποτέ μη λες ποτέ....

για τη susp χμμμ από χτες είχα τις υπόνοιες μου...

καλά για τον ΕΝΤΥ... επίσης too innocent to be true...

ααααχ... τι να διαλέξω????:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:


θα πω suspiria Και πάλι... νομίζω μπλοφάρει...

Ερωτήσεις:
1. αν έχω κάνει λάθος και την φάνε τη suspi Οι δολοφόνοι μπορώ να αλλάξω ψήφο?

2. Αν δεν έχω πεθάνει από τους κακούργους δολοφόνους (:P) μπορώ να αλλάξω ψήφο στο διάστημα 1-7:55???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λεπον το αλλαζω αν γινετε κ το κανω χρζ αν γινετε κ ειμαι σιγουρη... οπως κ χθες πλεον





ναι το ξερω βλακεια ειπα μανια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αποφάσισα: μάνια. ντάι, μάνια, ντάι:hehe::hehe:

Και σύ τέκνον εγγυμονούσα; ξεσκέπασα τους δολοφόνους και πάνε να με πετάξουν έξω, αλήθεια λέω αυτοί είναι είμαι σχεδόν σήγουρη, πάνε να κόψουν αυτούς που τους βρήσκουν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ουφ ψηφίζω ΕΝΤΥ γιατί η συμπεριφορά του μου φαίνεται ύποπτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αλλάζω και γώ σε ΕΝΤΥ σόρυ αλλα αν είναι να βγεί κάποιος ας είναι ένας απο τους δολοφόνους, ο founes δεν έχει αρκετα για να βγεί αλλα παραμένω να πιστέυω ότι είναι ένας απο αυτούς, είμαι σχεδόν σίγουρη, έχουν εγγληματικές φάτσες και ούτε κάν υπερασπίζουν την θέση τους για να μην κοινήσουν υποψίες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top