Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
  • Απαγορεύεται να αποκαλύψει κάποιος την ιδιότητά του είτε δημόσια είτε ιδιωτικά σε άλλο μέλος! Η ιδιότητα ενός μέλος δεν αποκαλύπτεται ποτέ (ακόμα κι αν τεθεί εκτός παιχνιδιού) παρά μόνο με τη λήξη του παιχνιδιού.

Δεν θα το ξαναπώ kajira :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε καλά ένα τυπογραφικό κάναμε, πως κάνεις έτσι! :mastigio :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Στον Έντυ κάτι με προβληματίζει. Μπορώ να του απευθύνω ερώτηση έτσι;

Γνωρίζεις οτι αν είσαι (ας πούμε) πολίτης δεν πρέπει να μπλοφάρεις γιατί είναι αντίθετα με τους στόχους της ομάδας σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν χωράνε τυπογραφικά σε αυτό το παιχνίδι kajira, ή είμαστε επαγγελματίες ή δεν είμαστε! :teasing: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στον Έντυ κάτι με προβληματίζει. Μπορώ να του απευθύνω ερώτηση έτσι;

Γνωρίζεις οτι αν είσαι (ας πούμε) πολίτης δεν πρέπει να μπλοφάρεις γιατί είναι αντίθετα με τους στόχους της ομάδας σου;

Ευχαρίστως να την απαντήσει, αλλά οι πολίτες δεν συνιστουν "ομάδα" με την κλασσική έννοια της λέξης, αφού δεν γνωρίζουν ο ένας τον άλλον και είναι αδύνατο να έχουν κάτι παραπάνω από υπόννοιες μόνο, αφού όπως λέει κι η Μόλκα όπου σταθεί κι όπου βρεθεί απαγορεύεται η αποκάλυψη της ιδιότητας ενός μέλους, με οποιονδήποτε τρόπο, πριν την λήξη του παιχνιδιού! :P

Κι άλλωστε πες πως σου απαντάει "Μα δεν μπλοφάρω!" - θα τον πιστέψεις; :D

ΥΓ: Στον επόμενο γύρο θα είσαι επίτιμο μέλος της ορθογραφικής επιτροπής της Συντονιστικής Ομάδας Μολκάκι, ετοιμάσου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ωραία.. *adds bookmark* Μη μου λέτε μετά σούξου μούξου μανταλάκια! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Θέλω απλά να μου απαντήσει αν το έχει καταλάβει αυτό γιατί το οτι μπλοφάρει είναι προφανές. Το κάνει κάθε άλλο παρά διακριτικά και αν είναι πολίτης γιατί να μπλέκει τόσο πολύ τους άλλους; Και καλά για να πουν "Προσπαθεί να μας δείξει με το μή διακριτικό μπλοφάρισμα οτι δεν είναι δολοφόνος;". Δε νομίζω.

Ωστόσο δεν τον ψηφίζω. Περιμένω τις απαντήσεις του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Χαχα, γεια σας!

Εγώ πέθανα πριν παίξω, συγγνώμη αλλά ήμουν έξω και δεν ήξερα ότι θα έληγε τόσο νωρίς :P

Ωραία παίξαμε :D

Φάτε την Corpse, αυτή τα έκανε όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εδάδ μετράω την Corpse σαν ..επιθυμία ψόφου για αύριο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Oxι, ποιος την υπολογιζει την εδαδ τωρα!
Εγω ψηφιζω υπευθυνα suspiria, γιατι δε μ'αρεσει καθολου το υφος σου φιλαρακο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω ειμαι εχω στο κεφαλι μου τους ακολουθους

μανια
σουπρισια
χρζ
φουνες
εντυ

παντος καγιρακι θελω να πω κατι
θα ηταν ποιο ενδιαφερον να ξερουμε που βαδιζουμε δηλ. να ξερουμε αν αυτος που εφυγε ηταν πολιτης η δολοφονος ετσι ψαχνουμε ψηλους στα αχυρα
:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλημερα (μιλαω απ'τον ταφο :P)

κ*λοπαιδα με φαγατε ε;;;;;; καλαααα, θα σας δειξω εγω, θα δειτε τι θα παθετε... :devil:

δεν εχω να πω τιποτα..






































δειτε ποιοι με φαγανε και φατε τους!!!! :devil:























Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ!!!!
:teasing::teasing::teasing::teasing::teasing:

(αντε, σκοτωθειτε γρηγορα ομως, γιατι θελω να ξαναπαιξω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω επιμενω για την dooo παντως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ώστε έτσι ε?

και γιατί περικαλώ επιμένεις????

με ωθείς να βγάλω τη ρακέτα να σου ανταποδώσω την ψήφο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατι σε σχεση με το πως σε ξερω, παρα εισαι ησυχη. :rolleyes:

Εντιτ: Με μπερδευει και το οτι πολλα μελη δεν μπαινουν καθολου βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
παραδειγματίστηκα από το εβούλι...είδες τι του κάνανε...μίλαγε συνέχεια, και στο τέλος, dead:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παντος καγιρακι θελω να πω κατι
θα ηταν ποιο ενδιαφερον να ξερουμε που βαδιζουμε δηλ. να ξερουμε αν αυτος που εφυγε ηταν πολιτης η δολοφονος ετσι ψαχνουμε ψηλους στα αχυρα
:sorry:

κι εγω αυτο νομιζω...ποτε θα δουμε ποιον αποφασισαν να σκοτωσουν οι δολοφονοι;:worry: μονο θα ψηφιζουμε ποιος θα πεθανει;τι παιχνιδι ειναι αυτο ετσι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατι σε σχεση με το πως σε ξερω, παρα εισαι ησυχη. :rolleyes:

Εντιτ: Με μπερδευει και το οτι πολλα μελη δεν μπαινουν καθολου βεβαια.

Ναι αυ΄τό είναι αλήθεια, έμείς που ξέρουμε ότι είναι δολοφόνοι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Στο αντίστοιχο παιχνίδι (έτσι όπως το είχα παίξει εγώ) υπήρχε και ένας ρουφιάνος, ο οποίος ήξερε ποιοι είναι οι δολοφόνοι αλλά τα μέλη δεν ήξερεαν ποιος είναι ο ρουφιάνος. Έτσι ο ρουφιάνος προσπαθούσε να δείξει έμμεσα στα μέλη ποιός/ποιοί είναι οι δολοφόνοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
από χτες είχα υποψία για XRZ αλλά σήμερα δε βλέπω κίνηση
μήπως φοβήθηκε από την κατάληξη που είχε το evouli;μμμμμ..... ύποπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top