Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Διακρίνω μία εντασουλα ανάμεσα στους "τσατικους" ή είναι η ιδέα μου; :shifty:

Υ. Γ Τα ελεος είναι σίγουρα η love language σας :hehe:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Διακρίνω μία εντασουλα ανάμεσα στους "τσατικους" ή είναι η ιδέα μου; :shifty:

Υ. Γ Τα ελεος είναι σίγουρα η love language σας :hehe:
Αν έπαιρνα ένα ευρώ κάθε φορά που μου έριχνε έλεος ο Zukov και ο μεσιε Memetchi, μάλλον τώρα θα έκανα Πάσχα κάπου στην Ελβετία!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Durch eine chronische Stauung des Darminhaltes in der blinden Schlinge (Chymusstagnation) kann es zu bakterieller Überwucherung kommen, was Schleimhautreizungen und Verdauungsstörungen zur Folge hat.
Ζιζεν ζιπεν αλιλου, ζιπεν ζιπεν αις βαις, ζιπεν ζιπεν αλιλου αις βαις τραις
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Χριστός Ανέστη :happy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και χρόνια σου πολλά @Aspiring Lawyer, να χαίρεσαι το όνομά σου :happy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Χριστός Ανέστη!

@Aspiring Lawyer Να χαίρεσαι το όνομα σου και εύχομαι να αποκτήσεις ο,τι επιθυμείς :happy:

@Wonderkid Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία, αν και έχεις ένα θεματάκι με τις γάτες :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Καλημέρα, Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά


και στους εορτάζοντες. :give_rose:

4803ba0bb1.gif
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,034 μηνύματα.
Καλημέρα! Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα. Αληθώς Ανέστη...:)

Χρόνια πολλά. Με υγεία, αγάπη και τύχη...

Χρόνια πολλά και στους εορτάζοντες...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Να χαίρεσαι και την ονομαστική σου εορτή @Wonderkid;, Πολύχρονος!
626gdau.gif
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ποιος φτιάχνει ντουλάπα τώρααα :cry_x:

Χρόνια πολλά @Wonderkid
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Άτομα που δεν σας στέλνουν χρόνια πολλά σήμερα δεν είναι φίλοι σας, διαγράψτε τους για το καλό σας.😉😉
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Άτομα που δεν σας στέλνουν χρόνια πολλά σήμερα δεν είναι φίλοι σας, διαγράψτε τους για το καλό σας.😉😉
Μπορούμε να στείλουμε και εμείς πρώτοι. Οι πραγματικές φιλίες δεν είναι πεδία ανταγωνισμού. Το ποιος θα στείλει πρώτος, το ποιος θα κάνει αυτό και ποιος το άλλο είναι μπούρδες. Είχα και γω μια τέτοια "φιλία" στο παρελθόν και μόνο φιλιά δεν ήταν.

Εκτός και αν εννοείς ότι εστειλες εσύ ευχή και ενώ διαβάστηκε δεν έλαβες απάντηση τότε πάω πάσο, αλλά και πάλι αφήνω ένα μικρό περιθώριο ότι μπορεί να συνέβη κάτι εκείνη τη στιγμή, όχι απαραίτητα σοβαρό, και να ξεχάστηκε. Βέβαια, εγώ έχω την έμφυτη τάση να δικαιολογώ τους ανθρώπους...

Χριστός Ανέστη Φώτη!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Μπορούμε να στείλουμε και εμείς πρώτοι. Οι πραγματικές φιλίες δεν είναι πεδία ανταγωνισμού. Το ποιος θα στείλει πρώτος, το ποιος θα κάνει αυτό και ποιος το άλλο είναι μπούρδες. Είχα και γω μια τέτοια "φιλία" στο παρελθόν και μόνο φιλιά δεν ήταν.

Εκτός και αν εννοείς ότι εστειλες εσύ ευχή και ενώ διαβάστηκε δεν έλαβες απάντηση τότε πάω πάσο, αλλά και πάλι αφήνω ένα μικρό περιθώριο ότι μπορεί να συνέβη κάτι εκείνη τη στιγμή, όχι απαραίτητα σοβαρό, και να ξεχάστηκε. Βέβαια, εγώ έχω την έμφυτη τάση να δικαιολογώ τους ανθρώπους...

Χριστός Ανέστη Φώτη!
Όχι απλά στέλνω εγώ πάντα πρώτος, δεν έστειλε σήμερα και αναγκάστηκα να στείλω εγώ όπου απάντησε.

Χριστός Ανέστη με υγεία και του χρόνου χωρίς πανδημία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top