Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Αχ σας ευχαριστώ πάρα πολύ !!! :P

Είσαι η πρώτη που μου το λέει. Οι άλλοι, συνήθως, με κορόϊδευαν...:upside:
Αα μεγειά πολύ ωραίο όντως. Και πιο ωραίο από το άλλο κατε με, αν και το είχα συνηθίσει είναι η αλήθεια!

Μεγειά και σε σένα @Valder
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αα μεγειά πολύ ωραίο όντως. Και πιο ωραίο από το άλλο κατε με, αν και το είχα συνηθίσει είναι η αλήθεια!
Σ' ευχαριστώ, γάτα μου...:)

Ναι, η άτιμη η συνήθεια. Είδες τί κάνει ; Ακόμα και με τα πιο απλά δενόμαστε...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
2C6DDB32-04FD-48B7-9C12-87B30C302969.jpeg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Από σήμερα ξεκινάνε οι διακοπές για το Πάσχα :dance3:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακόμα και στους στίχους φαίνεται, καλή μου @Aleksa ..., ότι είσαι μια γλυκιά κι ευαίσθητη Καρκίνος...:angelnot:

Θέλω να βάλω πιο αλήτικους στίχους και με προσγειώνει το συναίσθημα (σου)...:devil:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Να και κάτι που δεν ήξερα: ανάλογα το χρώμα τους οι καρδούλες που βάζουμε, έχουν και διαφορετικό νόημα.:)
Προσοχή λοιπόν στα "σήματα" που δίνετε, προς αποφυγή...παρεξηγήσεων! :P

View attachment 100853
Εγώ τα βάζω όλα ανάλογα την όρεξη
(του χρώματος που μου αρέσει, όχι την σημασία αυτού)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ακόμα και στους στίχους φαίνεται, καλή μου @Aleksa ..., ότι είσαι μια γλυκιά κι ευαίσθητη Καρκίνος...:angelnot:

Θέλω να βάλω πιο αλήτικους στίχους και με προσγειώνει το συναίσθημα (σου)...:devil:
Και δεν βάζεις; :) Δεν παρεξηγούμαι , καθότι είμαι και του σαλονιού και του...λιμανιού. :P
Εγώ τα βάζω όλα ανάλογα την όρεξη
(του χρώματος που μου αρέσει, όχι την σημασία αυτού)
Κι εγώ μέχρι τώρα αυτό έκανα.
Αλλά σύμφωνα με την ερμηνεία, έχει περισσότερο πλάκα. :happy:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
Sailor Moon Hello GIF


Who's ready for tsourekia?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε να φτιάξουμε κανά τσουρέκι, να 'ρθει να μοσχοβολήσει ο τόπος μαχλέπι και μαστίχα...:upside:

Ωραίο των Ελλήνων Πάσχα...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχω ριξει υπηκόους στην πυρά για λιγότερα. :devil:
Χαχαχαχαααα...και πολύ καλά έκανες !!! :P

Οι πολύ πιστοί ήταν (για να μην σε ταράξουν, λεγόντάς σου ότι άλλο το κοπίδι κι άλλο το κοψίδι...) ή τζασμένα...:upside:

Αχ, αυτή η Άνοιξη...Μας έχει μεθύσει και δε ξέρουμε τί λέμε και τί γράφουμε...:devil:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Χαχαχαχαααα...και πολύ καλά έκανες !!! :P

Οι πολύ πιστοί ήταν (για να μην σε ταράξουν, λεγόντάς σου ότι άλλο το κοπίδι κι άλλο το κοψίδι...) ή τζασμένα...:upside:

Αχ, αυτή η Άνοιξη...Μας έχει μεθύσει και δε ξέρουμε τί λέμε και τί γράφουμε...:devil:
Κάποια στιγμή θα σε χρειαστώ για μια ραδιουργία που αφορά τους Αυτοκρατορικούς Δρόμους μεταξύ Τράλλεων και Μωκισσού. Το νου σου στη θέση του. Παίζονται πολλές χιλιάδες Χρυσά Υπέρπυρα.

Αυτοκρατορικές μπίζνες.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτοκρατορικές μπίζνες.
Τί...έχω λαμβάνειν ; Γιατί, αλλιώς, δε θα μπορούμε να συνεννοηθούμε...:hehe:

Θα δώσεις, τίποτα, Αυτοκράτορα...Έχω γιο φαντάρο...:upside:

Εσύ, μόνο...σφύρα και δώσε συντεταγμένες. Τ' άλλα πάνω μου...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top