Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Όλα τα ζωδιάκια καλά είναι…

Εκτός από δίδυμους
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και στο δίπλα θρεντ κάνουμε λόγο για τα φαντασμενα λιοντάρια...

Ας μιλήσουμε για τους καβαλημενους ζυγούς :hehe:
Τώρα θες να μιλήσω, μπεσαλίδικα ; Θα το κάνω, αλλά με πόνο καρδιάς...:redface:

Για καβάλημα και φαντασία...τα λιοντάρια φημίζονται. Λυπάμαι που (σ)το λέω, μα δεν νομίζω να τ΄ακούς για πρώτη φορά...:P

Οι Ζυγοί "φημίζονται" γι΄ άλλα, οι Σκορπιοί γι΄ άλλα κ.ο.κ. Αλλά...το ύφος "των χιλίων καρδιναλίων", ανήκει - δικαιωματικά - στα λιονταράκια...
(Πλακίτσα μην αρχίσεις να ξεφυσας)
Κάτι γίνεται...με τις αναπνοές, σήμερα...:upside:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Επειδή σε σέβομαι, θα σου πω μόνο ένα πράγμα. Το υπογραμμισμένο είναι το μεγαλύτερο προσόν σου.

Γλιτώνεις τις πατητές στο Βόσπορο (για τώρα) :devil:
Μα ποιος σου είπε οτι σε φοβάμαι;!
Θα σε περιμένω...;)
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Και εγώ έχω ακούσει για λιονταράκια ότι είναι καβαλημένα. Φάση, οι μόνοι που δεν το υποστηρίζουν αυτό, είναι τα ίδια τα λιοντάρια.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Όλα τα ζωδιάκια καλά είναι…

Εκτός από κριούς
fixed248.gif
:P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχουμε γίνει πια, παράδειγμα προς μίμηση...:upside:

Θα μας κρεμάσουν, καμιά ταμπέλα 'ΟΙ ΦΥΤΟΥΛΕΣ' ή 'ΤΑ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΑ'...

Ή Υδροχοΐσια φύση μου, θέλει λίγη πικοιλία, λίγο πλάκωμα, ρε αδερφέ...

Έτσι μου 'ρχεται, να βάλω τη Χριστίνα, να πλακωθεί με την Υδροχόο...:upside:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Κάνω σούσουρο ενοχλειστε, δεν κάνω σούσουρο ενοχλειστε και πάλι.
Ποια ζώδια άραγε δεν ξέρουν τι θέλουν; :P

Αποφασίστε πια, να ξέρω αν είναι να βάλω τη μάσκα του κλόουν και τα γάντια του μποξ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα δεν είπα για σένα, καλέ. Γιατί το πήρες προσωπικά ; :confused:

Γενικά, για όλους μας, μιλάω...:P

Και ναι, οι Υδροχόοι δεν ξέρουν τί θέλουν, ούτε οι ίδιοι... :upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έχουμε γίνει πια, παράδειγμα προς μίμηση...:upside:

Θα μας κρεμάσουν, καμιά ταμπέλα 'ΟΙ ΦΥΤΟΥΛΕΣ' ή 'ΤΑ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΑ'...

Ή Υδροχοΐσια φύση μου, θέλει λίγη πικοιλία, λίγο πλάκωμα, ρε αδερφέ...

Έτσι μου 'ρχεται, να βάλω τη Χριστίνα, να πλακωθεί με την Υδροχόο...:upside:
Πυρηνικούλες να ριξω; Οχι τις εχω κλειστές στο σιλό, δεν έχει πυρηνικούλες. Ατυχέσατε.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Μα δεν είπα για σένα, καλέ. Γιατί το πήρες προσωπικά ; :confused:

Γενικά, για όλους μας, μιλάω...:P
Δεν το πήρα προσωπικά σε καμία περίπτωση :P

Είτε ξεπεσε το χιουμορ μου είτε η αίσθηση του χιούμορ τον υπολοίπων. Δεύτερη φορά που παρερμηνεύονται τα λεγόμενα μου :pfff:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πυρηνικούλες να ριξω; Οχι τις εχω κλειστές στο σιλό, δεν έχει πυρηνικούλες. Ατυχέσατε.
Όχι, πάλι. Έριξες το πρωί και έτρεχα, η γυναίκα... :upside:

Με γειες, επ' ευκαιρία !!! Πολύ πολύ ωραίο...:)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Όχι, πάλι. Έριξες το πρωί και έτρεχα, η γυναίκα... :upside:

Με γειες, επ' ευκαιρία !!! Πολύ πολύ ωραίο...:)
Δεν ήταν πυρηνικά αυτά, ήταν πυραυλικά συστήματα συμβατικού τύπου που έχουν μετατραπει απο αέρος αέρος σε εδάφους αέρος. Τζούφια κοινώς, ή "ψιλή" που λέμε στο χωριό μου. Μην φοβάστε. :devil:

Ευχαριστώ πολύ!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ήταν πυρηνικά αυτά, ήταν πυραυλικά συστήματα συμβατικού τύπου που έχουν μετατραπει απο αέρος αέρος σε εδάφους αέρους. Τζούφια κοινώς, ή "ψιλή" που λέμε στο χωριό μου. Μην φοβάστε. :devil:
Αααα...ευχαριστούμε πολύ, για την ενημέρωση. Θα προσαρμόσουμε τη ζωή μας ανάλογα...:P
Ευχαριστώ πολύ!
Ζήλεψα...:redface:... Ίσως βάλω κι εγώ κάτι πιο ανοιξιάτικο. Σα κολυμπήθρα είμαι, τώρα που με ξαναβλέπω...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αααα...ευχαριστούμε πολύ, για την ενημέρωση. Θα προσαρμόσουμε τη ζωή μας ανάλογα...:P
ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ; ΤΙ ΑΠΟΚΟΖΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΓΙΑΒΑΖΩ; :|
Ζήλεψα...:redface:... Ίσως βάλω κι εγώ κάτι πιο ανοιξιάτικο. Σα κολυμπήθρα είμαι, τώρα που με ξαναβλέπω...:upside:
Ναι μωρε βάλε κι εσυ κατι πιο έτσι μπομ μπομ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ; ΤΙ ΑΠΟΚΟΖΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΓΙΑΒΑΖΩ; :|
Σλόγκαν έχει γίνει...Τί θες ;
Ναι μωρε βάλε κι εσυ κατι πιο έτσι μπομ μπομ.
Μπομ μπομ ; Πιο φανταχτερό, πιο φανταιζί εννοείς ; Θα δω...είμαστε και ψιλοσταθεροί, εμείς οι Αέρηδες...

Αποζητούμε το διαφορετικό, αλλά μας προσφέρει ασφάλεια και η συνήθεια. Και τα συνήθισα τα νερά μου...:upside:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Αλλαγή άβαταρ όλοι ε;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top