Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εντάξει. Πρόσεχε μην κάνει use of reverse psychology μόνο.
Σιγα μη του κάνει και reverse engineering σε ανακατασκευή σούβλας για πασχαλινο κοκορέτσιο. Κρετίνος είναι και θέλει βυζαντινή μπούφλα.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Σιγα μη του κάνει και reverse engineering σε ανακατασκευή σούβλας για πασχαλινο κοκορέτσιο. Κρετίνος είναι και θέλει βυζαντινή μπούφλα.
Θα σε φωνάξω να του τα πεις εσύ ένα χέρι.💂💂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα φάω κάποια στιγμή από το TGI αλλά το θέμα είναι οτι παραγγέλνω πολύ συχνά απέξω και πρέπει να αρχίσω να τρώω πιο υγιεινά... Ίσως από το Μάιο όταν γυρίσω από το πατρικό
Domino's, TGI και Starbucks
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Θέλω και εγώ να φάω τώρα από TGI τόσο που το αναφέρετε :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Θα σε φωνάξω να του τα πεις εσύ ένα χέρι.💂💂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Domino's, TGI και Starbucks
Δεν εχω να του πω τίποτα. Θα φάει Βυζαντινό πισωκολλητισμό αβέρτα και τα καρούλια στις αμυγδαλές.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Αν πω ότι δεν έχω παραγγείλει ποτέ από τα 3 που λες;
Welcome to the club. Let's go a walk to all of them.👨‍🍳👨‍🍳
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν εχω να του πω τίποτα. Θα φάει Βυζαντινό πισωκολλητισμό αβέρτα και τα καρούλια στις αμυγδαλές.
😁😁. Θες να το κάνουμε Βρετανική Αυτοκρατορία καλύτερα??😉😉
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αν πω ότι δεν έχω παραγγείλει ποτέ από τα 3 που λες;
Dominos καθημερινά, αν θες απο κορμάρα να γινεις Suezmax crude oil carrier σε 90 μέρες

Πήγαινε κοπίδι η πίτσα συν εκεινα τα παπαράκια σα λουκουμάδες που τα βουταγα στο γλάσο και μετα ανεβηκα στη ζυγαριά και δε μπορούσα να δω το νουμερο απο την κοιλιά.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Welcome to the club. Let's go a walk to all of them.👨‍🍳👨‍🍳
Για Domino's θα παραγγείλω απο εκεί κάποια στιγμή το ίδιο και TGI αλλά δεν βλέπω το λόγο να πάω Starbucks και να πληρώσω ακριβά ένα γλυκό καφέ. Στο καφέ προτιμώ να ανακαλυπτω specialty coffee shop και δεν περιοριζομαι στα καφέ από coffee island, Everest κτλ. Έχω ψηλές απαιτήσεις από καφέ :look:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Peeking.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,486 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
playing wolf pack GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Απο σάκη πήγαμε σε μεταλ. Press play Σκύλε, έχει καλόγριες.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,486 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Inhales exhales inhales exhales
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top