Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Κατά περίπτωση.
Εξαρτάται από τις.... οσμές.:hehe:
Α καλά, έχει προχωρήσει το μαρτίνι ήδη στην παρεγκεφαλίδα και στρίβει με παντιλίκια για ιππόκαμπο.

Μαλάκα θα σας μπατσίσω απόψε....
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
View attachment 100187
Προσωπικά, σε τέτοιες περιπτώσεις απαντώ με γνώμονα το τι θα έκανα εγώ στη θέση του ερωτούντος.
Ναι, εδώ...είναι η δική μου 'δυσκολία', αν θες. Γιατί αν απαντήσω με γνώμονα το τί θα έκανα εγώ στη θέση του...η όποια άποψή μου θα ήταν περισσότερο υποκειμενική και λιγότερο αντικειμενική. Και για να το πω πιο λαϊκά 'κόψε δρόμο, δεν είναι φίλος πραγματικός...'...

Αλλά, ξαναλέω, επειδή 'ηχούν' ακόμα στ' αυτιά μου, λόγια του Φώτη που δείχνουν ότι ο φίλος είναι φίλος...είμαι κάπως συγκρατημένη, μέχρις ότου ο ίδιος, από μόνος του (και λιγότερο επηρεασμένος...), οδηγηθεί σε μια απόφαση...

Βαριές κουβέντες, όμως, για τέτοια ώρα. Σε αφήνω στο ποτάκι σου (αν πίνεις...)...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ναι, εδώ...είναι η δική μου 'δυσκολία', αν θες. Γιατί αν απαντήσω με γνώμονα το τί θα έκανα εγώ στη θέση του...η όποια άποψή μου θα ήταν περισσότερο υποκειμενική και λιγότερο αντικειμενική. Και για να το πω πιο λαϊκά 'κόψε δρόμο, δεν είναι φίλος πραγματικός...'...

Αλλά, ξαναλέω, επειδή 'ηχούν' ακόμα στ' αυτιά μου, λόγια του Φώτη που δείχνουν ότι ο φίλος είναι φίλος...είμαι κάπως συγκρατημένη, μέχρις ότου ο ίδιος, από μόνος του (και λιγότερο επηρεασμένος...), οδηγηθεί σε μια απόφαση...

Βαριές κουβέντες, όμως, για τέτοια ώρα. Σε αφήνω στο ποτάκι σου (αν πίνεις...)...
Δύσκολο πράγμα η λεγόμενη "αντικειμενική" άποψη.
Αν πρόκειται για "υποκείμενα"(όχι με την "κακή" αγοραία έννοια), πόσο εύκολο να έχουν αντικειμενικές απόψεις;
(ρητορική ερώτηση). :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α καλά, έχει προχωρήσει το μαρτίνι ήδη στην παρεγκεφαλίδα και στρίβει με παντιλίκια για ιππόκαμπο.

Μαλάκα θα σας μπατσίσω απόψε....
Όλες; :P

ce851e8da68662d145ee4bf085401375.gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άναψαν...'τα φώτα' !!! Τώρα το είδα... :upside:

Τί έκπληξη κι αυτή. Πρωτότυπο !!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Ελλαδιστάν, να ανάβει πράσινο για πεζούς και κόκκινο για οδηγούς, να πας να περάσεις και ο άλλος να σε περνάει ξυστά :bye2:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αν και Κορίνθιος ο Μυτιληναίος, μια ανατριχίλα την έφαγα με το επώνυμο. Βλέπω Μυτιλήνη και τρέχω σαν τον διάολο. Το νου σας. :whistle:

Να ωραίο επώνυμο, ΧΙΩΤΗΣ:

Ύστερα από αυτό, διαπιστώνω ότι πληρώ το 2/2 για να αποτελώ το κόκκινο πανί σου:
-Είμαι Μυτιληνιά
-Είμαι Λέων...
:P :laugh:
Παρόλα αυτά, έρχομαι με φιλειρηνικές διαθέσεις :giveup:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ύστερα από αυτό, διαπιστώνω ότι πληρώ το 2/2 για να αποτελώ το κόκκινο πανί σου:
-Είμαι Μυτιληνιά
-Είμαι Λέων...
:P :laugh:
Παρόλα αυτά, έρχομαι με φιλειρηνικές διαθέσεις :giveup:
4 στα 4 έχεις βασικά.

Μυτιληνιά, Λέων κι άλλα 2.

Αμα γλυτωσει η ανοιχτη συζητηση τα πυρηνικά με το που αποκαλυφθούν και τα άλλα 2, θα ειναι τυχεροί οι θεατές.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
4 στα 4 έχεις βασικά.

Μυτιληνιά, Λέων κι άλλα 2.

Αμα γλυτωσει η ανοιχτη συζητηση τα πυρηνικά με το που αποκαλυφθούν και τα άλλα 2, θα ειναι τυχεροί οι θεατές.
Μακριά από γυναίκες λιονταρίνες. :tongue:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Good Morning Ugh GIF by Demic
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
:P
slvhf64.gif
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Έτσι
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μέχρι να συνειδητοποιήσεις ποιος σε βαράει, έχεις πάει στον άλλο κόσμο και έχεις έρθει :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Είχα πριν 1 χρόνο μια καθηγήτρια στα αρχαία που έβαζε λέει τον ύμνο του Ολυμπιακού για να ξυπνάει το πρωί, και ξύπναγε με ταχυκαρδία :laugh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top