Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Το μικρό θαύμα κρατάει μέρες τρεις...το μεγάλο τέσσερις. Νομίζω είμαι σαφής. Τόσο σου δίνω.. :upside:

Αν περιμένουμε απ΄ τα θαύματα...να (παρα)μείνεις έτσι, την κάτσαμε τη βάρκα...
Επ τι ειναι αυτά;;; Πάρε 2 πυρηνικές. :lol:

bsg_nukes2.jpg
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Andypro , το "πλάκα κάνω" στο τέλος των προτάσεων είναι πλέον το αντίστοιχο ";" του προγραμματισμού, στην εποχή της πολιτικής ορθότητας :hehe: .
Υπάρχει και η Python, που για να συνηθίσω ότι δεν πρέπει να βάζω semicolons χρειάζομαι κάποιο χρόνο συνήθως.

Και μέχρι να συνηθίσω, απουσιάζει γενικά η ορθότητα. :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Υπάρχει και η Python, που για να συνηθίσω ότι δεν πρέπει να βάζω semicolons χρειάζομαι κάποιο χρόνο συνήθως.

Και μέχρι να συνηθίσω, απουσιάζει γενικά η ορθότητα. :hehe:
Ωπ νομοταγής. Απαντάς στην ανοιχτή συζήτηση.
Εκπλήσσομαι. Εύγε
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,275 μηνύματα.
Υπάρχει και η Python, που για να συνηθίσω ότι δεν πρέπει να βάζω semicolons χρειάζομαι κάποιο χρόνο συνήθως.

Και μέχρι να συνηθίσω, απουσιάζει γενικά η ορθότητα. :hehe:
Φτιάξε ένα σκριπτάκι που να τρέχει σε όλο τον κώδικα και να σβήνει απότομα τα semicolons :hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
A0B4A82F-229E-4B76-A153-647A33A39AFD.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν τα match τώρα αυτό θα μας βγει το όνομα σε λίγο :hehe:
Γιατί...να σου βγει τ΄ όνομα ; Αλλά κι αν ναι...γι΄ αυτό σκας ; :P

Αλλά...τον ξέρεις. Τον ξέρεις και σε ξέρει πολύ καλά. Αυτό το γνωρίζουμε όλοι...:)

Εγώ σαν είχα πρωτομπεί...θυμάμαι ότι αναρωτιόμουν πώς μιλάνε αυτοί οι δυο έτσι μεταξύ τους (φοράδα, κ.λπ.). Αλλά ύστερα κατάλαβα...ότι αυτή είναι η μεταξύ σας συνεννόηση / επικοινωνία...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Γιατί...να σου βγει τ΄ όνομα ; Αλλά κι αν ναι...γι΄ αυτό σκας ; :P

Αλλά...τον ξέρεις. Τον ξέρεις και σε ξέρει πολύ καλά. Αυτό το γνωρίζουμε όλοι...:)

Εγώ σαν είχα πρωτομπεί...θυμάμαι ότι αναρωτιόμουν πώς μιλάνε αυτοί οι δυο έτσι μεταξύ τους (φοράδα, κ.λπ.). Αλλά ύστερα κατάλαβα...ότι αυτή είναι η μεταξύ σας συνεννόηση / επικοινωνία...
Οχι.

Η επικοινωνία μας είναι του εξής στυλ (και επιτρέψτε μου τη βωμολοχία για λίγο παρακαλώ -- εντός σποιλερ)

Πακ: Βαλ;
(μετα απο λίγο) ΒΑΛ;
(αργότερα) ΒΑΛ;
(μετα απο ωρες) Βάλ είσαι μέσα και με γράφεις
Εγω: Ω τ αρχίδια μου μπαλόνια, τι θες πια
Πακ: ΒΑΛ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ!
Εγω: Ελα αρχίδια είπα, μην κανεις έτσι, φαντασου να έλεγα και το μ**νί του Ήφαιστου.
Πακ: ΒΑΛ!!!!!!!!!! ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Εγω: (σιωπή για πεντε ωρες)
Πακ: Βαλ να σε ρωτησω;
(μετα απο λίγο) Βαλ;;;
(αργότερα) Βαλ;;
Εγω: Έλα καλό μου, θα σου μιλήσω μετά έχω δουλειά (διπολικούλης)
Πακ: (βάζει κυπελο θενξ).

Και ακομα δεν με εχει σφάξει ναι.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι.

Η επικοινωνία μας είναι του εξής στυλ (και επιτρέψτε μου τη βωμολοχία για λίγο παρακαλώ -- εντός σποιλερ)
Έλα...πολύ ωραία είναι η επικοινωνία σας !!! Αν και έχει τα...περίεργά της...δείχνει πολλά για τη μεταξύ σας σχέση. Και αυτό είναι πάρα πολύ ωραίο... :)

Αλλά κι εσύ βρε, Αυτοκράτορα...γλύκανε λίγο στο κορίτσι. Κόψε κάτι, βρε παιδί μου...:P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
cute puppy GIF
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Έλα...πολύ ωραία είναι η επικοινωνία σας !!! Αν και έχει τα...περίεργά της...δείχνει πολλά για τη μεταξύ σας σχέση. Και αυτό είναι πάρα πολύ ωραίο... :)

Αλλά κι εσύ βρε, Αυτοκράτορα...γλύκανε λίγο στο κορίτσι. Κόψε κάτι, βρε παιδί μου...:P
Οχι δε θέλω να γλυκάνει ετσι να μεινει.

Βασικά ο Βαλ είναι η βιβλιοθήκη μου. Ο,τι θέλω να μάθω εκεί θα απευθυνθώ :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έλα...πολύ ωραία είναι η επικοινωνία σας !!! Αν και έχει τα...περίεργά της...δείχνει πολλά για τη μεταξύ σας σχέση. Και αυτό είναι πάρα πολύ ωραίο... :)

Αλλά κι εσύ βρε, Αυτοκράτορα...γλύκανε λίγο στο κορίτσι. Κόψε κάτι, βρε παιδί μου...:P
Αυτο ειναι το γλυκό μου να ξέρεις.

Η πλακα ειναι οταν ειμαστε θυμωμενοι και οι δυο και η Πακ μπορει να έχει εναν πολύ βάσιμο λόγο για να θυμώσει (της ειπα καμια χοντράδα) και εγω ειμαι τοσο αδιάφορος, που στο τέλος έχει καταπιει αμάσητες εκατοντάδες φρικαλεότητες. Αντιθετα οταν εγω θυμώνω, προσηλώνεται να μάθει τι πήγε στραβά.

Είναι πιο πιστή χαρακτηρας και λιγότερο εγωίστρια απο μενα.

Και ξέρεις δυσκολα παινευω άνθρωπο εγω.

Οχι δε θέλω να γλυκάνει ετσι να μεινει.

Βασικά ο Βαλ είναι η βιβλιοθήκη μου. Ο,τι θέλω να μάθω εκεί θα απευθυνθώ :hehe:
Ε βεβαια, αυτη εισαι, με χρησιμοποιείς.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι δε θέλω να γλυκάνει ετσι να μεινει.
Συμφωνώ. Ας μείνει έτσι ατόφιος, όπως είναι. Μπορεί να γκρινιάζω, ώρες - ώρες, αλλά είναι, αν μην τί άλλο, αληθινός. Ό,τι έχει να πει, θα το πει...:)

Αλλά προτιμώ να μιλάει σαν Ζυγός, παρά σαν Κριός... :P

Βασικά ο Βαλ είναι η βιβλιοθήκη μου. Ο,τι θέλω να μάθω εκεί θα απευθυνθώ :hehe:
Και αυτό να συνεχίσεις να κάνεις. Ξαναλέω...είναι ωραία η σχέση που έχετε. Έχετε ωραίο γκελ. Που δεν το πολυκαταλαβαίνω...αλλά με τον καιρό το συνήθισα κι εγώ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Γιατί; Τι έχει το άβατάρ του;:confused:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top