Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σήμερα βγήκε το τελευταίο μάθημα του προηγούμενου (5ου) εξαμήνου στο οποίο πήρα 9 και ήταν το μεγαλύτερο μέσα στην τάξη. Σύνολο στο 5ο εξάμηνο έβγαλα μέσο όρο 9.8 ενώ ο μέσος όρος μου και για τα 5 εξάμηνα που έχουν φύγει είναι στο 9.5

Ειμαι χαρούμενος. 😁😁
Μπράβο Φώτη ! Αυτό έχει σημασία!!! Τα άλλα έρχονται και φεύγουν!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θεωρώ απλά ότι καλό είναι να βασίζομαστε σε εμάς κ όχι στους άλλους .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
835F8B8C-1A44-4395-B03D-F8C77C6A6FA7.jpeg

Εγώ λέω να το στείλω να διαβάσει την μοίρα μου
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόλις είδα ότι χάθηκε μια κοπέλα 23 ετών ... Γιατί 😢😢😢😢😢😢😢
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Λοιπόν…

“Now from what I see, I understand you’ve been feeling very close in your life and need to get yourself back on track, I sense your mind hasn’t been very clear lately, you’ve been feeling very confused and empty like there’s a void; within something you feel missing in your life, you’ve been wearing a smile upon your face to fool those around you but yet I see much sadness that’s been living in your heart, it seems that every time you move a step forward, something keeps making you fall 3-4 steps backward leaving you not knowing which way to go which way to turn. I’m picking up that one of your main stresses, within your love life, I see you’ve been feeling very lost in this department, now there’s someone in your life whom you love and care for that has been growing very distant from you not only verbally but emotionally as well. However, I do see that the way you still want to be with this person, the person wants to be with you as well in their heart but I’m seeing dark energy around.

It shows me that the more efforts you put into taking the next step with the person it seems things go more backwards. It shows me their actions have been speaking differently then what they’ve told you, the reason this may be is because I’m also picking up on a third party, I see that there’s someone who doesn’t want bro see the two of you happy and content. I see that someone has placed the evil eye upon you, I see that they’re very vindictive, very manipulating.. This is the reason why you haven been able to be genuinely be happy, why good things haven’t been able to present themselves to you, right now you have a dome of obstacles surrounding you which is keeping the good from entering your life, this blockage of negativity is what’s been keeping.”

Αυτά μπόρεσε και είδε στο χέρι μου
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις είδα ότι χάθηκε μια κοπέλα 23 ετών ... Γιατί 😢😢😢😢😢😢😢
Μείνε έτσι γλυκιά...σε παρακαλώ !!!

Φυσικά δεν χαίρομαι για την κοπελίτσα που χάθηκε...αλλά μείνε έτσι !!!

Μην πας να γράψεις κανένα...ουστ...στη λέξη της μέρας...Ικανή είσαι να απευθύνεσαι στον απαγωγέα !!! :upside:

Μείνε έτσι !!! Σα χάρη στο ζητώ...:upside:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μείνε έτσι γλυκιά...σε παρακαλώ !!!

Φυσικά δεν χαίρομαι για την κοπελίτσα που χάθηκε...αλλά μείνε έτσι !!!

Μην πας να γράψεις κανένα...ουστ...στη λέξη της μέρας...Ικανή είσαι να απευθύνεσαι στον απαγωγέα !!! :upside:

Μείνε έτσι !!! Σαν χάρη στο ζητώ...:upside:
Ναι δεν είμαι κακος άνθρωπος... Καταβαθος είμαι μια καλή ευαίσθητη και πολύ πληγωμένη ψυχή ....
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι δεν είμαι κακος άνθρωπος... Καταβαθος είμαι μια καλή ευαίσθητη και πολύ πληγωμένη ψυχή ....
Κανείς δεν σου είπε ότι είσαι κακός άνθρωπος...:)

Αν πίστευα κάτι τέτοιο, πίστεψέ με, ούτε θα σου μιλούσα καν, ούτε θα σε παρέθετα. Θα ΄χα κόψει ρόδα, που λένε...

Αλλά...ότι οι λεξούλες σου δεν συμβαδίζουν, ώρες ώρες, με την ευαισθησία σου, αυτό το λέω. Και το εννοώ...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κανείς δεν σου είπε ότι είσαι κακός άνθρωπος...:)

Αν πίστευα κάτι τέτοιο, πίστεψέ με, ούτε θα σου μιλούσα καν, ούτε θα σε παρέθετα. Θα είχα κόψει ρόδα, που λένε...

Αλλά...ότι οι λεξούλες σου δεν συμβαδίζουν, ώρες ώρες, με την ευαισθησία σου, αυτό το λέω. Και το εννοώ...
Ναι ... Δυστυχώς υπάρχουν άνθρωποι και καταστάσεις που με φέρνουν εκτός εαυτού πρέπει να μάθω να το ελέγχω :)


Ευχαριστώ πολύ:bigarmhug
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,044 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,044 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τωρα το ειδα αυτο. Προβλέψιμο ειναι ποτε θα ανάψουν τα κοκκινα φωτάκια του Cylon βρε. Δικιο εχει η Πακ.
Προβλέψιμο για ποιόν ακριβώς ; Για την Πακ...που σε ξέρει απ΄ έξω και ανακατωτά, προφανώς...

Όχι, από το λίγο που είμαι εδώ (δεν μετρώ και πολλούς μήνες...) ποτέ μου δεν κατάλαβα πώς, γιατί και πότε...σου άναβαν. Εκτός ελαχίστων περιπτώσεων, αν θέλω να είμαι ακριβής...

Το μόνο που ξέρω είναι ότι πήγαινα στη Δύση...αν ήσουν στην Ανατολή. Και τούμπαλιν...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,044 μηνύματα.
Προβλέψιμο για ποιόν ακριβώς ; Για την Πακ...που σε ξέρει απ΄ έξω και ανακατωτά, προφανώς...

Όχι, από το λίγο που είμαι εδώ (δεν μετρώ και πολλούς μήνες...) ποτέ μου δεν κατάλαβα πώς, γιατί και πότε...σου άναβαν...

Το μόνο που ξέρω είναι ότι πήγαινα στη Δύση...αν ήσουν στην Ανατολή. Και τούμπαλιν...
Για όλους σας. Μέχρι κι ο σκυλος με τσιμπάει στον αέρα φαντασου και μου λεει "Πετα τις πυρηνικες σου να ησυχασουμε" μια μερα, ακομα το θυμαμαι.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για όλους σας. Μέχρι κι ο σκυλος με τσιμπάει στον αέρα φαντασου και μου λεει "Πετα τις πυρηνικες σου να ησυχασουμε" μια μερα, ακομα το θυμαμαι.
Το ότι...πήραμε όλοι, είναι κάπως παρήγορο, όσο να πεις...

Αλλά ξαναλέω...έσκαγες απ΄ το πουθενά, σαν σίφουνας...με κουμπιά, ανά χείρας, έτοιμα να τα πατήσεις !!! Και εκεί που επικρατούσε ησυχία και γαλήνη...ξαφνικά μπουμ !!!

Αλλά, σαν να ηρέμησες, λιγουλάκι. Είναι και η Άνοιξη μάλλον. Γλύκανες... :upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,044 μηνύματα.
Το ότι...πήραμε όλοι, είναι κάπως παρήγορο, όσο να πεις...

Αλλά ξαναλέω...έσκαγες απ΄ το πουθενά, σαν σίφουνας...με κουμπιά, ανά χείρας, έτοιμα να τα πατήσεις !!! Και εκεί που επικρατούσε ησυχία και γαλήνη...ξαφνικά μπουμ !!!

Αλλά, σαν να ηρέμησες, λιγουλάκι. Είναι και η Άνοιξη μάλλον. Γλύκανες... :upside:
Γίνονται και θαύματα. Ανάφτε μου μια λαμπάδα ίσαμε 1.85μ στον Άγιο Φανούρη και ευχηθείτε να παραμεινει ετσι. :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γίνονται και θαύματα. Ανάφτε μου μια λαμπάδα ίσαμε 1.85μ στον Άγιο Φανούρη και ευχηθείτε να παραμεινει ετσι. :bleh:
Το μικρό θαύμα κρατάει μέρες τρεις...το μεγάλο τέσσερις. Νομίζω είμαι σαφής. Τόσο σου δίνω.. :upside:

Αν περιμένουμε απ΄ τα θαύματα...να (παρα)μείνεις έτσι, την κάτσαμε τη βάρκα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top