Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Βρε ούτε κακιά σε είπαμε, ούτε τίποτα. Δεν κάνουμε κόντρες εδώ μέσα. Σου εξηγούμε πώς το είπε ο Valder. Εάν τον είχες παρακολουθήσει περισσότερο, δεν θα σου περνούσε καν σαν σκέψη ότι ρίχνει τέτοιο τσουβάλιασμα. Ούτε, σαφώς, θα παίρναμε το μέρος του, αν ήταν έτσι.
Οχι. Τσουβάλιασα στην αρχή. Καποια τα πιστευω απ οσα λεω.

Αλλα μετα οταν με ρωτησε "αν ολες ειμαστε ετσι οσες κανουμε το ταδε και το δεινα..." πίστεψέ με, ήταν πολύ μεγαλο το δέλεαρ για να το προσπεράσω και να μη τα κανω ολα πουτάνα. :devil:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Οχι. Τσουβάλιασα στην αρχή. Καποια τα πιστευω απ οσα λεω.

Αλλα μετα οταν με ρωτησε "αν ολες ειμαστε ετσι οσες κανουμε το ταδε και το δεινα..." πίστεψέ με, ήταν πολύ μεγαλο το δέλεαρ για να το προσπεράσω και να μη τα κανω ολα πουτάνα. :devil:
Βρε, πολλές ανήκουν στον σάκο. Κι εγώ το πιστεύω.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ah.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Λουκουμακι είναι ο Βαλ; Για τον ιδιο άνθρωπο μιλάμε που λεει και ο Καρράς;
Ας πούμε λουκουμας και κλείσαμε. :laugh:
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Εντάξει το λουκουμακι σου όμως είπε βλακεία.
Ακόμα και να το εννοούσε, που πιστεύω ότι δεν τις παίρνει όλες το ποτάμι, κακώς πρόλαβες να θιχτείς. Όταν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου, δεν σε αγγίζει κανενός το σχόλιο, γιατί πολλά απλά εσύ ξέρεις ποια είσαι. Απ' το να θυμώνεις με το σχόλιο του καθενός, καλύτερα πάρ' το σαν μάθημα για να δουλέψεις αυτό το κομμάτι. Και σου το λέω εντελώς καλοπροαίρετα, γιατί βλέπω πως εύκολα βάλλεσαι από τον περίγυρο. Κακό στον εαυτό σου κάνεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ακόμα και να το εννοούσε, που πιστεύω ότι δεν τις παίρνει όλες το ποτάμι, κακώς πρόλαβες να θιχτείς. Όταν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου, δεν σε αγγίζει κανενός το σχόλιο, γιατί πολλά απλά εσύ ξέρεις ποια είσαι. Απ' το να θυμώνεις με το σχόλιο του καθενός, καλύτερα πάρ' το σαν μάθημα για να δουλέψεις αυτό το κομμάτι. Και σου το λέω εντελώς καλοπροαίρετα, γιατί βλέπω πως εύκολα βάλλεσαι από τον περίγυρο. Κακό στον εαυτό σου κάνεις.
Πως το βλέπεις αυτό ?
Ας πω κι εγω καμία.
Δε χρειάζεται.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Πως το βλέπεις αυτό ?
Καταρχάς, μόνο από το σχόλιο του Valder. Ακόμα κι από το δικό μου, τώρα. :p

Δεν σου το λέω για να σε κάνω να νιώσεις άσχημα. Αν νομίζεις πως δεν σε αφορά, οκ, προσπέρασέ το. My bad.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καταρχάς, μόνο από το σχόλιο του Valder. Ακόμα κι από το δικό μου, τώρα. :p

Δεν σου το λέω για να σε κάνω να νιώσεις άσχημα. Αν νομίζεις πως δεν σε αφορά, οκ, προσπέρασέ το. My bad.
Εγώ ξέρω ότι ειπώθηκε κάτι τρομερά σεξιστικό και αντί να αντιδράσετε με λέτε και υπερβολική.
Αν το έλεγε άλλη θα κάνατε σα ρουβιτσες.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Μανία με την άλλη. :wheel:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ω Χριστέ μου
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι ειπώθηκε κάτι τρομερά σεξιστικό και αντί να αντιδράσετε με λέτε και υπερβολική.
Αν το έλεγε άλλη θα κάνατε σα ρουβιτσες.
Προσωπικά, έγραψα μόνο επειδή έχω καταλάβει τι άνθρωπος είναι ο Valder. Το ίδιο θα έλεγα στον καθένα, όχι μόνο σε σένα. Δεν έχω κάτι μαζί σου, για να "σε ακυρώσω".
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Προσωπικά, έγραψα μόνο επειδή έχω καταλάβει τι άνθρωπος είναι ο Valder. Το ίδιο θα έλεγα στον καθένα, όχι μόνο σε σένα. Δεν έχω κάτι μαζί σου, για να "σε ακυρώσω".
Τι εννοείς; Δεν είμαι ο Ρουβάς σας; :laugh:

Πλακα κάνω, δεν ξέρω γιατι λεει και ξαναλέει για μένα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top