Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Χελωνονιντζάκι! :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Unpopular opinion (μη με δειρετε κάποιοι φιλοζωοι😂) .
Δεν έχω τέτοια μανία με τα ζώα . Μου είναι λίγο αδιάφορα. Εννοώ αυτό που ας πούμε κάποιοι σταματάνε όταν βλέπουν ένα σκυλάκι στο δρόμο και του μιλάνε το χαϊδεύουν κλπ εμένα θα μου περάσει αδιάφορο. Μάλλον φταίει που δεν είχα ποτέ κατοικίδιο.
προφανώς και δεν τα μισω κ όταν τύχει τα ταιζω. Απλά λέω ότι μου είναι λίγο αδιάφορα.

Εμένα Μ αρέσουν τα μωράκια 🥰🥰🥰🥰
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΘΕΛΩ ΝΕΟ ΚΙΝΗΤΟΟΟΟΟΟ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Unpopular opinion (μη με δειρετε κάποιοι φιλοζωοι😂) .
Δεν έχω τέτοια μανία με τα ζώα . Μου είναι λίγο αδιάφορα. Εννοώ αυτό που ας πούμε κάποιοι σταματάνε όταν βλέπουν ένα σκυλάκι στο δρόμο και του μιλάνε το χαϊδεύουν κλπ εμένα θα μου περάσει αδιάφορο. Μάλλον φταίει που δεν είχα ποτέ κατοικίδιο.
προφανώς και δεν τα μισω κ όταν τύχει τα ταιζω. Απλά λέω ότι μου είναι λίγο αδιάφορα.

Εμένα Μ αρέσουν τα μωράκια 🥰🥰🥰🥰
Εμένα μου αρέσουν τα ζωάκια :hehe:

Σοβαρά τώρα τα ζώα μου αρέσουν στανταρ και μπορω να αναλάβω την ευθύνη της ανατροφής τους. Οσον αφορά τα μωρά δεν εχω σκεφτεί ποτέ σοβαρά το θέμα. Δεν μπορώ να πω ούτε οτι μου "αρέσουν" ούτε οχι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα ζωάκια :hehe:

Σοβαρά τώρα τα ζώα μου αρέσουν στανταρ και μπορω να αναλάβω την ευθύνη της ανατροφής τους. Οσον αφορά τα μωρά δεν εχω σκεφτεί ποτέ σοβαρά το θέμα. Δεν μπορώ να πω ούτε οτι μου "αρέσουν" ούτε οχι.
Θέλω χασκι 😭😭
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Ε μην το σκέφτεσαι τότε :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Συγγνώμη που τα βρίσκουν ολοοι τα λεφτά λεφτά για τόσο ακριβά κινητά? Δηλαδή σε χώρα με βασικό μισθό 550€ οι πιο πολλοί έχουν κινητό 1000€????
Θεωρείς ότι όλοι τους τα δίνουν κατευθείαν στο χέρι;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
Συγγνώμη που τα βρίσκουν ολοοι τα λεφτά λεφτά για τόσο ακριβά κινητά? Δηλαδή σε χώρα με βασικό μισθό 550€ οι πιο πολλοί έχουν κινητό 1000€????
Εντάξει δεν είναι είδος πολυτελείας δεδομένου ότι αλλάζουμε smartphone κάθε 2-3 χρόνια.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θεωρείς ότι όλοι τους τα δίνουν κατευθείαν στο χέρι;
Άλλο αυτό , δίνουν δόσεις για μήνες. Κ μέχρι να ξοφλήσουν πάει βγήκε το καινούριο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντάξει δεν είναι είδος πολυτελείας δεδομένου ότι αλλάζουμε smartphone κάθε 2-3 χρόνια.
Μου φαίνεται τεράστιο ποσό και ξέρω άτομα που δεν είναι καλά οικονομικά κ έχουν το τελευταίο κινητό .
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Σου 'ναι πολλά εε; Έλα στο βρήκα σε προσφορά:
Iphone13.jpg

Και όχι μόνο! Μαζί δωρεάν θήκη, δωρεάν τζαμάκι και δωρεάν μεταφορικά, είτε βρίσκεστε Ελλάδα είτε Χαβάη...
Όλα εντελώς τζαμπαντάν! Μη χάσετε την ευκαιρία, καλέστε τώρα!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
Σου 'ναι πολλά εε; Έλα στο βρήκα σε προσφορά:
View attachment 98371
Και όχι μόνο! Μαζί δωρεάν θήκη, δωρεάν τζαμάκι και δωρεάν μεταφορικά, είτε βρίσκεστε Ελλάδα είτε Χαβάη...
Όλα εντελώς τζαμπαντάν! Μη χάσετε την ευκαιρία, καλέστε τώρα!
You are so offensive. I will find you and I will cut your hair.😁😁
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top