Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ τρώω κανονικά είμαι αδυνατούλα :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Ioannidou τι έχεις ; :(
κι εγω αδυνατουλα ειμαι :yes:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

όπου γάμος και χαρά η βασιλω πρώτη 🤣
απο τωρα η απο αυριο?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έλα να σε πάρω ΑΓΚΑΛΙΑ :hug:
giphy (1).gif
@Dreamer_SW @Ioannidou @Pak @Aleksa @Υδροχόος @TheUltimateUnderdog @Valder ολοι μια μεγαλη αγκαλια<3<3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νιώθετε άσχημα ?? Μου κάνει εντύπωση γιατί αυτό είναι το πρότυπο
ασχημα γιατι?οχι
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Νιώθετε άσχημα ?? Μου κάνει εντύπωση γιατί αυτό είναι το πρότυπο

Αρχίζω να μην καταλαβαίνω τι λέτε :(
Μάλλον πρέπει να πάω για ύπνο:(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 95388 @Dreamer_SW @Ioannidou @Pak @Aleksa @Υδροχόος @TheUltimateUnderdog @Valder ολοι μια μεγαλη αγκαλια<3<3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ασχημα γιατι?οχι

group hug Ναι <3 :hug:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν πειράζει δε. Εννοούσα κάτι κακο❤️❤️❤️
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλό βράδυ παιδάκια <3
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Καληνύχτα Dreamer and...sweet dreams! :)


Αλλαγή βάρδιας εδώ.
Για να έρθουν οι ξενύχτηδες! :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλημερούδια <3 Τι έχει σήμερα το πρόγραμμα;

Εγώ μεσημεριανό (γαλέο σκορδαλιά) μετά σίδερο 2 πλυντήρια :'( και μετά ετοιμασία για το παρτάκι μας :hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλημερούδια <3 Τι έχει σήμερα το πρόγραμμα;

Εγώ μεσημεριανό (γαλέο σκορδαλιά) μετά σίδερο 2 πλυντήρια :'( και μετά ετοιμασία για το παρτάκι μας :hehe:
Καλησπερες!!! Εγω τα ψωνια και το μαγειρεμα τα εκανα το πρωι,εφτιαξα μπριζολες χοιρινες στο τηγανι με βραστα χορτα ζοχους συνοδευτικο και εκανα φασινα και τωρα καθισα και βλεπω τις αναρτησεις :clapup: <3
και μετά ετοιμασία για το παρτάκι μας :clapup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

καλησπερες σε ολους!:hello:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,323 μηνύματα.
Ήρθα, βαρέστε παλαμάκια με τα κωλομάγουλα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,323 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top