Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,930 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Εμένα σίγουρα όχι μετά από όσα της έχω κάνει. Αν με καλέσει είναι που θα ανησυχήσω, λογικά θα θέλει να με δηλητηριάσει :upside:.

Και εκείνη την στιγμή που πίνεις τον καφέ σου πετάγεται ο Γιάννης με το όπλο στο χέρι.😕😕
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,964 μηνύματα.
Εμένα σίγουρα όχι μετά από όσα της έχω κάνει. Αν με καλέσει είναι που θα ανησυχήσω, λογικά θα θέλει να με δηλητηριάσει :upside:.
Εχει και μαφιόζικο παρελθόν. Δεν είναι να την εμπιστεύεσαι.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.
Θέλω μια εσπρεσσιέρα Gaggia για τα γενέθλιά μου σε λίγο καιρό.
Με έβαλες να την ψάξω τώρα, τέλεια είναι.
Θα μου την πάρεις;
Α μπα; Τώρα μπορώ να κάνω δώρα σε μέλη που - πώς το είχες πει- γνωρίζω μόλις δύο μήνες;

Πλάκα κάνω, παντρέψου κι εσύ ακολουθώντας το παράδειγμα της Κέιτ και θα σου την πάρω για γαμήλιο δώρο :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,930 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,930 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω αυτην την Nespresso pods machine και είμαι πολύ ευχαριστημένος.


IMG_9040.jpeg
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.
Καταρχάς δεν ειναι μονο μια, ειναι πολλές.
Όσες είδα ήταν ωραίες. Τώρα να σου πω την αλήθεια δεν κάθισα να τις δω κι όλες.
Κατα δευτερον τι στο διάολο, οτι κι αν πω σου αρέσει;

Τι φάση;
Εγώ φταίω που εκτιμάω τον ωραίο καφέ :pfff:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Reader μήπως είσαι η επόμενη νύφη;;🧐🧐
Εγώ να αφήσω τον Πουαρό;
Ποτέ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,930 μηνύματα.
Όσες είδα ήταν ωραίες. Τώρα να σου πω την αλήθεια δεν κάθισα να τις δω κι όλες.
Να τις δεις όλες. Δεν αξιζω να σπαταλήσεις χρόνο;; Δεν κατάλαβα!

Και θέλω και μύλο! Αντε μπράβο.

Εγώ φταίω που εκτιμάω τον ωραίο καφέ :pfff:
Ναι ο καφές είναι. :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πάντως έχω αυτην την Nespresso pods machine και είμαι πολύ ευχαριστημένος.


View attachment 139486
Κι εγω εχω αυτη την Ινισσια σε μαυρο. Πινουμε φουράνιο με το κιλό απο τα ποντς. Και σιγα τον καλό εσπρέσσο ειλικρινα, αμα πιεις απο κανονικη μηχανη τον παίζεις μετά και με τα δυο τα χέρια.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,930 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,964 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.
Top