Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,959 μηνύματα.
(Αγνοώ τις παρενθέσεις) Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου, να 'σαι καλά! Και εσύ ό,τι επιθυμείς (δε λέω και στην αγκαλιά σου να το βρεις, αυτό το έχεις ήδη :bleh:)
Καλά, οι παρενθέσεις λένε να βρεις τον άνθρωπό σου, δεν τον συγκεκριμενοποίησα! :lol: Να είσαι καλά! <3
Έχεις δίκιο, ας ασχοληθούμε με τον επικείμενο γάμο 2 μελών του Forum.😇😇
Η μία έχει σήμερα γενέθλια ε;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,920 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,665 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, ας ασχοληθούμε με τον επικείμενο γάμο 2 μελών του Forum.😇😇
Μίλα μίλα, θα σε φτιάξω και εσένα.
Ετοιμαστείτε για ραγδαίες εξελίξεις σήμερα. Σε λίγο θα γίνει μια μεγάλη αποκάλυψη στο στέκι.
Να είστε συντονισμένοι...
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,968 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,959 μηνύματα.
Μίλα μίλα, θα σε φτιάξω και εσένα.
Ετοιμαστείτε για ραγδαίες εξελίξεις σήμερα. Σε λίγο θα γίνει μια μεγάλη αποκάλυψη στο στέκι.
Να είστε συντονισμένοι...
Κειτ μου εγώ να ξέρεις ότι σε εκτιμώ και σε συμπαθώ πάρα πολύ
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,665 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 987 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,959 μηνύματα.
Κειτ πότε θα γίνουν οι αποκαλύψεις να μην έχω κανονίσει τίποτα;
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,968 μηνύματα.
Συγγνώμη Kate

hide-secret.gif
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,665 μηνύματα.
Κειτ πότε θα γίνουν οι αποκαλύψεις να μην έχω κανονίσει τίποτα;
Μέσα στη μέρα, δε θα αργήσουν πολύ, απλώς προς το παρόν είμαι λιγάκι απασχολημένη.
Αλλιώς θα τα είχατε μάθει ήδη
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 987 μηνύματα.
Μέσα στη μέρα, δε θα αργήσουν πολύ, απλώς προς το παρόν είμαι λιγάκι απασχολημένη.
Αλλιώς θα τα είχατε μάθει ήδη
Λίγο ακόμα και θα φτάσει η αγωνία μου τα ίδια επίπεδα που έφτανε στις ψηφοφορίες του Παλέρμο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

είμαι λιγάκι απασχολημένη.
Το ξέραμε ήδη αυτό ;)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,959 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,665 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,564 μηνύματα.
Καμιά ανακοίνωση, από κοινού, με το Γιάννη θα βγάλουν...

Και θα την προσυπογράφουν και οι δυο...

Ικανή την έχω...
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 987 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,665 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,068 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,959 μηνύματα.
Καμιά ανακοίνωση, από κοινού, με το Γιάννη θα βγάλουν...

Και θα την προσυπογράφουν και οι δυο...

Ικανή την έχω...
Α κι εγώ το σκέφτηκα αυτό. Τέλος πάντων, όπως και να έχει δεν τους παντρεύουμε στα αλήθεια με τον Γιάννη, οπότε αν θέλει να μας ξεκαθαρίσει ότι δεν υπάρχει πόθος μεταξύ τους το ξέραμε από πριν :lol: Οπότε μπορεί να μας πει για κανένα αληθινό αίσθημα; Μακάρι!
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,564 μηνύματα.
Χμμ...

Για καινούριο αίσθημα, δε νομίζω να πει..

Εκτός αν υπήρχε κος Κατερινάκης και δε μας το είχε πει. Αλλά ήγγικεν η ώρα (κοινώς την πρήξαμε...)...
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 987 μηνύματα.
Top