Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,885 μηνύματα.
@American Economist
View attachment 139295Πήρα και θήκη!!
Συγγνώμη αν σας πρήζω αλλά χαίρομαι μόνη μου 🥺👉🏻👈🏻

Πολύ ωραία είναι, καλορίζικο εύχομαι. Όχι βρε καθόλου δεν μας ζαλίζεις, ίσα ίσα ότι αφορά την Apple είμαι ο πρώτος που γουστάρω τέτοιες συζητήσεις.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,440 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,050 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,997 μηνύματα.
Μεγια ραφαελα , να μου το γνωρισεις και εμενα το αγορι σου :prettyplz:
Ευχαριστώ πολύ!!❤️ Μου το πήρε για επέτειο για τα 4 χρόνια, θες να σε υιοθετήσουμε; 😂
μεγια σου Ραφαέλα!!
Ευχαριστώ πολύ !!! ❤️
Πολύ ωραία είναι, καλορίζικο εύχομαι. Όχι βρε καθόλου δεν μας ζαλίζεις, ίσα ίσα ότι αφορά την Apple είμαι ο πρώτος που γουστάρω τέτοιες συζητήσεις.
Πρώτη φορά έχω τόσο ακριβή συσκευή και χαίρομαι μόνη μου 🥺😂

ευχαριστώ!! ❤️
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,050 μηνύματα.
θες να σε υιοθετήσουμε;
Ναι αμε , τι μπορει να παει λαθος :prettyplz:
1727803119849.png

Να στον φάει θέλει, μην τον εμπιστεύεσαι. Καλορίζικο και το κινητό και η θήκη!
σουτ εσυ , μην μου χαλας τα επιχειρηματικα πλανα :pfff:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,997 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,885 μηνύματα.
Βρήκα σπίτι παιδιά.😐😐


FB_IMG_1727806901196.jpg
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,885 μηνύματα.
Έκανα το τραγικό λάθος να δω τον «γιατρό» στον Alpha. Προφανώς και μου προκάλεσε ταραχή με όλες τις ασθένειες που προβάλει και τώρα είμαι χάλια ψυχολογικά.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,372 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,885 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Hallo!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 926 μηνύματα.
Χαχαχα, το λένε όλη μέρα οι Γάλλοι το bonjour οπότε δεν υπάρχει θέμα :P
Να 'ναι καλά οι άνθρωποι, οι περιορισμένες μου γνώσεις στη γαλλική γλώσσα τους ευχαριστούν.
Αν και θέλω να τα ξαναρχίσω.
 
Top