Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,997 μηνύματα.
Screenshot_20240930_181342_Gallery.jpg


@American Economist έκπληξη μου έκανε σήμερα το αγόρι, το πήρα νωρίτεραααα
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,618 μηνύματα.
Τι ωραίο που είναι σε ΡΟΖ
Με γεια σου!
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,885 μηνύματα.
View attachment 139259

@American Economist έκπληξη μου έκανε σήμερα το αγόρι, το πήρα νωρίτεραααα

Με γεια εύχομαι, θα το ευχαριστηθείς 100%. Το απλό 16 είναι ή το plus??
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι ωραίο που είναι σε ΡΟΖ
Με γεια σου!

Για εμένα πήγαινε το bold.😭😭
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,884 μηνύματα.
Ωχ σωστά ρε, δεν το σκέφτηκα, και αυτό πολύ καλή επιλογή θα ήταν.
Κοίτα, αν θέλουμε να είμαστε σωστοί όμως, τα ποστ είναι πρακτικά 32. Άρα αν το βάλεις τώρα σωστό θα είναι :hmm:
Osi, σέλω το 34
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 139259

@American Economist έκπληξη μου έκανε σήμερα το αγόρι, το πήρα νωρίτεραααα
Δεν ειμαι φαν της Apple αλλά μεγειά, σαν χρωμα ειναι πολυ ωραιο όντως!
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,050 μηνύματα.
Στο μέτρημα πρέπει να διεγράφη ποστ γιατί δεν βγαίνουν σωστά.
Το γιοφύρι της Άρτας έχει καταντήσει εκείνο το θρεντ αν έγινε έτσι
εσβησα εγω ενα κατεβατο με κατι σαν λινκ που ηταν στην 1η σελιδα , αν σας το χαλασα να το επαναφερω
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,997 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,885 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,997 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,618 μηνύματα.
εσβησα εγω ενα κατεβατο με κατι σαν λινκ που ηταν στην 1η σελιδα , αν σας το χαλασα να το επαναφερω
Θυμάμαι ποιο λες.
Άσ' το δεν πειράζει, καλύτερα. Ήταν άσχετο έτσι και αλλιώς. Και για έναν αριθμό μόνο μιλάμε άλλωστε, οπότε κλάιν.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, πώς είστε;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 926 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,618 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 926 μηνύματα.
Τα μαθήματα φάνηκαν ενδιαφέροντα. Δεν έχω και πολλά να πω, δεν κάναμε και τίποτα το ιδιαίτερο.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Τα μαθήματα φάνηκαν ενδιαφέροντα.
Πολύ καλό αυτό! Τι μαθήματα είχατε;
Σχετικό-άσχετο, στο β' εξάμηνο μας έκανε ένα μάθημα στη σχολή ένας καθηγητής από το τμήμα σου. Εξαιρετικός ήταν, άσε που ήταν το μοναδικό μάθημα του οποίου βγήκαν οι βαθμοί σε φυσιολογικό χρονικό διάστημα. Φαίνεται ότι δεν είναι νομικός ο άνθρωπος, δεν τα "κλωσάει" έναν μήνα :lol:
Δεν έχω και πολλά να πω, δεν κάναμε και τίποτα το ιδιαίτερο.
Γενικά ως κονσεπτ πως σου φάνηκε; Το μάθημα στο αμφιθέατρο, οι καθηγητές;
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 926 μηνύματα.
Πολύ καλό αυτό! Τι μαθήματα είχατε;
Δεν θυμάμαι τους τίτλους, αλλά σήμερα είχαμε μόνο αρχαιολογίας.
Σχετικό-άσχετο, στο β' εξάμηνο μας έκανε ένα μάθημα στη σχολή ένας καθηγητής από το τμήμα σου. Εξαιρετικός ήταν, άσε που ήταν το μοναδικό μάθημα του οποίου βγήκαν οι βαθμοί σε φυσιολογικό χρονικό διάστημα. Φαίνεται ότι δεν είναι νομικός ο άνθρωπος, δεν τα "κλωσάει" έναν μήνα :lol:
:rofl:
Μου άρεσε αυτό.
Γενικά ως κονσεπτ πως σου φάνηκε; Το μάθημα στο αμφιθέατρο, οι καθηγητές;
Οι καθηγητές γενικά είχαν ενδιαφέρον για το αντικείμενο και αυτό ήταν μια ευχάριστη αλλαγή από το λύκειο.
Το αμφιθέατρο ήταν όπως η υπόλοιπη Φιλοσοφική, αν την έχεις δει ποτέ.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,440 μηνύματα.
https://www.instagram.com/reel/C_smn6CMiIc/?igsh=MTR3ZnY1ZjkxY2Jzbg==

Εβλεπα τυχαία κάποια reels μέχρι που έπεσα σε αυτό. Γέλασα με την ψυχή μου. Η κοπέλα που φωνάζει στον αλλον ότι είναι μαφιόζος είμαι ξεκάθαρα εγώ και ο άλλος είναι ο Ουλτρα στο Παλέρμο 48 😂
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,997 μηνύματα.
@American Economist
IMG_0967.jpeg
Πήρα και θήκη!!
Συγγνώμη αν σας πρήζω αλλά χαίρομαι μόνη μου 🥺👉🏻👈🏻
 
Top