Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,254 μηνύματα.
View attachment 138195
@nearos ειδικά για εσένα αυτό
εν τω μεταξυ τωρα μου θυμισες το οτι ξεχασα εντελως οτι υπαρχει η 3d υποστοιβάδα και δε τη συμπληρωσα στο διαγωνισμα και ολοενα ενισχυεται η διαμοριακη δυναμη που ελκει το δαχτυλο μου στη σκανδαλη
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.
εν τω μεταξυ τωρα μου θυμισες το οτι ξεχασα εντελως οτι υπαρχει η 3d υποστοιβάδα και δε τη συμπληρωσα στο διαγωνισμα και ολοενα ενισχυεται η διαμοριακη δυναμη που ελκει το δαχτυλο μου στη σκανδαλη
Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να αρχίσω να ανησυχώ για τη διαμοριακή δύναμη που μας περιγράφεις :laugh:.
Ντάξει κοίτα, έκανες ένα λάθος. Τουλάχιστον να σου γίνει μάθημα για να μην το κάνεις ξανά.
Και διόρθωσέ με αν έχω βγάλει λάθος συμπέρασμα, αλλά από αυτά που μας λες έχω την εντύπωση πως όλα μα όλα τα λάθη που κάνεις σε διαγωνίσματα ή ασκήσεις είναι απροσεξίες και όχι άγνοια του εκάστοτε κεφαλαίου ή μαθήματος.
Επομένως, αν ισχύει όντως αυτός, πολλή προσοχή δείξε, και όλα καλά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,727 μηνύματα.
Έχασα σίγουρα μια πενταετία από τη ζωή μου από την τρομάρα που έφαγα, καλά-καλα δεν ξύπνησα ακόμη. Ωραία ξεκινήσαμε τη μέρα. Ποιος πουστης μου ρίχνει κατάρες τόσο καιρό; Δεν θα τον βρω; Τοίχο-τοιχο να πηγαίνει.
Εμείς σε αγαπάμε πάντως, κι όσοι σε εχουμε συζητήσει, το κανουμε πάντα θετικά και ποτε μειωτικά. Κουράγιο!

Τοίχο τοιχο και τσιγκινο σωβρακάκιον σε οποιον σε πειράξει!
 

Hased Babis

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ηλιοκαμμένες μου νεαρές


Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Μαυρισμένες απ'τον Ήλιο
Πλάι μου σε κάθε διαδρομές
Μαγιόρκα, Μπαλί και Πήλιο

Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Λίγο ακόμα μαζί μου μείνετε
Από παλιά και από χθες
Καλύτερα δε γίνεται

Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Που πίνετε ξέγνοιαστες τα Κοκταίηλ
Ονοματάκια δε μας λες
Να σας στείλω ένα μειλ

Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Είστε νέες όμορφες και ευτυχισμένες
Μα σαν μου πέσαν οι μετοχές
Θλιμμένος είμαι με ελπίδες καμμένες

Από την συλλογή μου "Ποιήματα για μπικινοφορουσες".

@Kate1914

1000002490.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,809 μηνύματα.
Ηλιοκαμμένες μου νεαρές


Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Μαυρισμένες απ'τον Ήλιο
Πλάι μου σε κάθε διαδρομές
Μαγιόρκα, Μπαλί και Πήλιο

Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Λίγο ακόμα μαζί μου μείνετε
Από παλιά και από χθες
Καλύτερα δε γίνεται

Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Που πίνετε ξέγνοιαστες τα Κοκταίηλ
Ονοματάκια δε μας λες
Να σας στείλω ένα μειλ

Ηλιοκαμμένες μου νεαρές
Είστε νέες όμορφες και ευτυχισμένες
Μα σαν μου πέσαν οι μετοχές
Θλιμμένος είμαι με ελπίδες καμμένες

Από την συλλογή μου "Ποιήματα για μπικινοφορουσες".

@Kate1914

View attachment 138359

 

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,201 μηνύματα.
Το διάολο μου πρωί πρωί πάλι. Δε μπορώ άλλο.
Όλα καλά ;; Τί έγινε ; Τί συμβαίνει τελευταία ; Ποιός σε στενοχωρεί ;

Είμαστε και μακριά...Διαφορετικά θα σου έλεγα "Σφύρα και σε 5', όλοι εμείς που σ' αγαπάμε, θα είμαστε εκεί..."...<3
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,638 μηνύματα.
Όλα καλά ;; Τί έγινε ; Τί συμβαίνει τελευταία ; Ποιός σε στενοχωρεί ;

Είμαστε και μακριά...Διαφορετικά θα σου έλεγα "Σφύρα και σε 5', όλοι εμείς που σ' αγαπάμε, θα είμαστε εκεί..."...<3
Όλα μου πάνε σκατά εδώ και μια βδομάδα. Κάθε μέρα και από μια αναποδιά που και θα με πάει πίσω και θα με ρίξει ψυχολογικά.

Σήμερα για παράδειγμα ξεκινάω 7 το πρωί να πάω για jogging. Βάζω στην τσέπη μου κλειδιά και ένα μικρό γκατζετάκι το οποίο ανοίγει την εξωτερική πόρτα (όχι της πολυκατοικίας, αλλά όλου του οικήματος). Τσέπη η οποία κλείνει με φερμουάρ, να σημειώσω. Κατεβαίνω κάτω (δεν περνάνε ούτε 20 δευτερόλεπτα) και τσεκαρω ότι πήρα όσα χρειαζομουν δηλαδή τα κλειδιά, τα ακουστικά μου, το γκατζετάκι και νερό. Ε λοιπον το γκατζετάκι πουθενά, λες και άνοιξε η γη και το κατάπιε ενώ 20 δευτερόλεπτα πριν το έβαλα με τα χέρια μου στην τσέπη μου. Τρύπα η τσέπη δεν έχει. Ψάχνω μέσα στην πολυκατοικία, ψάχνω και στην είσοδο του σπιτιού μπας και μου έπεσε όταν πήγα να το βάλω... πουθενά. Σιγά τα αυγά θα μου πεις, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, οκ. Αλλά όταν με έχει πάει τάπα ολη τη βδομάδα, ακόμα και κάτι τέτοιο με κάνει χώμα.

Ειλικρινά θα αρχίσω να πιστεύω ότι κάποιος με διαβάζει με μαγιολίκια ή μου κάνει βουντού. Λογική εξήγηση δε μπορώ να δώσω.
 

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,201 μηνύματα.
Όλα μου πάνε σκατά εδώ και μια βδομάδα. Κάθε μέρα και από μια αναποδιά που και θα με πάει πίσω και θα με ρίξει ψυχολογικά.

Σήμερα για παράδειγμα ξεκινάω 7 το πρωί να πάω για jogging. Βάζω στην τσέπη μου κλειδιά και ένα μικρό γκατζετάκι το οποίο ανοίγει την εξωτερική πόρτα (όχι της πολυκατοικίας, αλλά όλου του οικήματος). Τσέπη η οποία κλείνει με φερμουάρ, να σημειώσω. Κατεβαίνω κάτω (δεν περνάνε ούτε 20 δευτερόλεπτα) και τσεκαρω ότι πήρα όσα χρειαζομουν δηλαδή τα κλειδιά, τα ακουστικά μου, το γκατζετάκι και νερό. Ε λοιπον το γκατζετάκι πουθενά, λες και άνοιξε η γη και το κατάπιε ενώ 20 δευτερόλεπτα πριν το έβαλα με τα χέρια μου στην τσέπη μου. Τρύπα η τσέπη δεν έχει. Ψάχνω μέσα στην πολυκατοικία, ψάχνω και στην είσοδο του σπιτιού μπας και μου έπεσε όταν πήγα να το βάλω... πουθενά. Σιγά τα αυγά θα μου πεις, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, οκ. Αλλά όταν με έχει πάει τάπα ολη τη βδομάδα, ακόμα και κάτι τέτοιο με κάνει χώμα.

Ειλικρινά θα αρχίσω να πιστεύω ότι κάποιος με διαβάζει με μαγιολίκια ή μου κάνει βουντού. Λογική εξήγηση δε μπορώ να δώσω.
Μήπως είσαι τρελά ερωτευμένος ; Και το μυαλό σου είναι αλλού ;

Έλα μου τώρα...Μην πάει το μυαλό σου σε βουντού, μαγιολίκια κ.λπ. Δε νομίζω, σε τέτοιο σημείο...
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,638 μηνύματα.
Μήπως είσαι τρελά ερωτευμένος ; Και το μυαλό σου είναι αλλού ;

Έλα μου τώρα...Μην πάει το μυαλό σου σε βουντού, μαγιολίκια κ.λπ. Δε νομίζω, σε τέτοιο σημείο...
Μπα, δεν είναι αυτό Χριστίνα μου. Τωρα τελευταία απλά δεν πάω καλά, δεν ξερω τι φταίει.

(Για πλάκα τα λεω τα μαγιολίκια, το σατιρίζω πάνω στο δράμα μου μπας και σκάσει λίγο το χειλάκι μου).
 

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,201 μηνύματα.
Μπα, δεν είναι αυτό Χριστίνα μου. Τωρα τελευταία απλά δεν πάω καλά, δεν ξερω τι φταίει.

(Για πλάκα τα λεω τα μαγιολίκια, το σατιρίζω πάνω στο δράμα μου μπας και σκάσει λίγο το χειλάκι μου).
Έχεις σκεφτεί πού μπορεί να οφείλεται ; Σίγουρα υπάρχει κάποιος λόγος. Κάτι σε απασχολεί, προφανώς.

Δε θέλω να φανώ αδιάκριτη. Αλλά εύχομαι, όπως ξαφνικά ήρθε, έτσι και να φύγει...
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,254 μηνύματα.

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Kανω φυσικούλα, βλέπω παράλληλα στο γιουτουμπ Paul Harrel, ανυπομονώ για την αρχή των σχολείων αύριο. Μια χαρά θα 'λεγα :clapclap:
Αχ ζηλεύω που ξεκινάτε, εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι τις 30/9 και βαριέμαιι
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,407 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,254 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά. Εγώ έχω hybrid seminar πάνω στην SQL language.

View attachment 138390
Kαλή επιτυχία.
Ανυπομονώ πως και πώς για να μπω και γω στο πανεπιστήμιο. Μετά απο ΠΟΛΥ σκέψη έφτασα σοτ οτι θελω ΠΑΡΑ πολύ να ασχοληθώ με την χημεία.

θα σου πρότεινα αυτη την εφαρμογή.


εχει τα βασικά απο όλες τις γλώσσες, μαζι με το sql. μπορει να σου φανει χρησιμη.
 

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Πείτε καμία ιδέα για υπογραφή εδώ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,270 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top