Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,254 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,638 μηνύματα.
@Kate1914 Κάποια στιγμή, αν δεν σε πειράζει ,θα ήθελα να σου στείλω ένα πμ γι'αυτό που λέγαμε το πρωί.
Και για να σε κραξω για τις διεφθαρμένες ικανότητες σου, προφανώς.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,407 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,

IMG_8402.jpeg
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,638 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,407 μηνύματα.
Φώτη πως είναι αυτή η μπύρα; Δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ. Σε σχέση με τις υπόλοιπες γνωστές ας πούμε

Είναι καταπληκτική φίλε, πραγματικά αξίζει να την δοκιμάσεις. Προσωπικά έπινα μόνο Heineken και Kaiser όμως τελευταία τις είχα συνηθίσει και ήθελα να δοκιμάσω κάτι νέο με αποτέλεσμα να αγοράσω την Μάμος για πρώτη φορά πριν ένα 1 όταν ήμουν στη Χίο. Θεωρώ ότι είναι η καλύτερη μπίρα που έχω δοκιμάσει, είναι Pils να ξέρεις, καθώς την βρίσκω πολύ πιο δροσιστική από τις υπόλοιπες ενώ παράλληλα έχει πλούσια γεύση. Αν την βρεις σε κανένα Ελληνικό μαγαζί στην Γαλλία αξίζει να την αγοράσεις την προτείνω με κλειστά μάτια.

Την προηγούμενη εβδομάδα που είχα πάει διακοπές στο εξοχικό του φίλου μου στις Σπέτσες καθίσαμε ένα βράδυ στο μπαλκόνι και ήπιαμε 3-4 ποτήρια Μάμος ο καθένας ενώ τρώγαμε σουβλάκια. Μετά έπεσα ξερός καθώς 4 ποτήρια για εμένα που δεν πίνω πολύ αλκοόλ είναι too much.😂😂


BTW η χειρότερη μπίρα για εμένα είναι η Amstel, δεν ξέρω αλλά όσες φορές την δοκίμασα μου άφησε μια αδιάφορη γεύση.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
εμενα η μαμος μου φαινεται πολυ γλυκεία . Καισερ λατρευω , και σολ
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.
@Kate1914 Κάποια στιγμή, αν δεν σε πειράζει ,θα ήθελα να σου στείλω ένα πμ γι'αυτό που λέγαμε το πρωί.
Και για να σε κραξω για τις διεφθαρμένες ικανότητες σου, προφανώς.
Ναι, φυσικά.
Ειδικά για το δεύτερο επιβάλλεται νομίζω :lol:
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.
Πολύ καλή επιλογή μπύρας Φώτη.
Δοκίμασε την Paulaner και θα με θυμηθείς ..
Ολο το καλοκαίρι μου κράτησε παρέα το βραδάκι σε κάποια παραλία η στην αυλή διαβάζοντας και ακούγοντας μουσική.
Δύσκολα να ξανα γυρίσω στις μπύρες που συνήθιζα να αγοράζω.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,407 μηνύματα.
Πολύ καλή επιλογή μπύρας Φώτη.
Δοκίμασε την Paulaner και θα με θυμηθείς ..
Ολο το καλοκαίρι μου κράτησε παρέα το βραδάκι σε κάποια παραλία η στην αυλή διαβάζοντας και ακούγοντας μουσική.
Δύσκολα να ξανα γυρίσω στις μπύρες που συνήθιζα να αγοράζω.

Ευχαριστώ πολύ για την πρόταση. Θα την δοκιμάσω και θα σου μεταφέρω εντυπώσεις.😁😁
 

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Δεν έχω πιει ποτε μπυρα :prettyplz:
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,934 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,407 μηνύματα.

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Ρε σκέφτομαι τους Γερμανούς με τις μπυροκοιλιες και αυτό για κάποιο λόγο με αποτρέπει από το να πιω έστω και λίγη :lol: Καλά γενικά με το αλκοολ δεν έχω ιδιαίτερες σχέσεις
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 606 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,334 μηνύματα.

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,312 μηνύματα.
Θα κεράσει όλο το Forum ο @giannhs2001 ώστε να γιορτάσει την λειτουργία του Μετρό στη Θεσσαλονίκη.
Εμένα δεν με εξυπηρετεί η γραμμή καν όμως. Από τις περιοχές μου σχετικά κοντά θα περάσει στις επεκτάσεις του 2040 (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ). :skull:

Θα σας κεράσω αν μετά το κέντρο περάσω τις διαβολοβδομάδες του ΣΠΕΝ και πάρω τον πράσινο μπερέ. Εκεί θα κεράσω όλο το κόσμο :inlove:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,934 μηνύματα.
εκτιμω που προσπαθεις να σωσεις μια αθωα ψυχη , αλλα ολοι ξερουμε οτι δεν το εννοεις αυτο :drunk:
Φυσικά και το εννοώ. Είναι ότι χειρότερο η μπύρα. Να πεις ότι είχε και ωραία γεύση όπως και το κρασάκι ΟΚ. Απλά πίνεις κάτι κάτω του μετρίου γευστικά και σου έρχεται κατούρημα στο μισό μπουκάλι. Όχι, συγγνώμη.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Φυσικά και το εννοώ. Είναι ότι χειρότερο η μπύρα. Να πεις ότι είχε και ωραία γεύση όπως και το κρασάκι ΟΚ. Απλά πίνεις κάτι κάτω του μετρίου γευστικά και σου έρχεται κατούρημα στο μισό μπουκάλι. Όχι, συγγνώμη.
Η μπυρα εχει το μαγικο να αλλαζει γευση οσες περισσοτερες πινεις , δεν ξερω πως αλλα το κανει . Πιστευε στην μπυρα και η μπυρα θα πιστεψει σε εσενα
Polar Express I Believe GIF - Polar ...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top