Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Μιας που αναφέρθηκε, η επαναφορά του esteki radio είναι όντως κάτι που έχει αναφερθεί πολλές φορές αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν πιθανότητες για επιστροφή. Βέβαια ούτε για το Παλέρμο υπήρχαν αλλά και όμως κόντρα στις προβλέψεις το έχουμε κοντά μας. Θα δείξει. Μακάρι να τους πείσουμε μελλοντικά. Έχω και φωνή ραδιοφώνου όπως λένε και θα ήθελα φουλ να το πάω σόλο με guest stars στεκιτες μια φορά. Θα μπορούσαν να γίνουν και debates + καλλιτεχνική λαϊκή βραδιά με τον @nearos . Υπάρχουν ιδέες.
Debates εγω δε καμω γιατι αμα καποιος μου υψωσει τη φωνη θα κλαψω.

Καλλιτεχνικη βραδια? Τι τεχνη εχω να προσφερω?
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και σε όλες.

Χίος

IMG_8128.jpeg
 

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,064 μηνύματα.
τωρα μας έβρισε;
Είναι πολύ σημαντικό να ξέρουμε που πρέπει να σταματάμε...Και για να μη χρειαστεί να μας σταματήσουν οι άλλοι, και έρθουμε σε δύσκολη θέση.

Δεν είναι όλα τα θέματα, για χαβαλέ. Κάποιοι μπορεί να είναι και συναισθηματικά φορτισμένοι, τη στιγμή που γράφουν κάτι...Είναι σαν κοροϊδία. Φυσικά ξέρω ότι αστειεύεσαι και ότι είσαι αυθόρμητος. Αλλά αυτό, δεν δικαιολογεί τα πάντα...

Έχουμε εδώ "την ανοιχτή", δίπλα "την κουβεντούλα"...

Φιλικά, Μήτσο μου...
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον πιο πιστό φίλο του ανθρώπου.

48863cc382609d49e7d5bfd00313c66d.jpg
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
@Kate1914 πως είναι ο καιρός εκεί που μένεις, συνεχίζουν οι βροχές;; Εμείς εδώ σκάμε στην Αθήνα
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,197 μηνύματα.
Τα παγωτά πήραν το όνομά από μένα. :pfff:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,345 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα,

Μια άσχημη ημέρα σήμερα καθώς είμαι με συνεχόμενες κρίσεις άγχους από το πρωί, νιώθω ότι σβήνω και ότι χάνω την γη κάτω από τα πόδια μου. Ο λόγος που το γράφω αυτό εδώ είναι για να μην αισθάνομαι μόνος μου.
 

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4,182 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα,

Μια άσχημη ημέρα σήμερα καθώς είμαι με συνεχόμενες κρίσεις άγχους από το πρωί, νιώθω ότι σβήνω και ότι χάνω την γη κάτω από τα πόδια μου. Ο λόγος που το γράφω αυτό εδώ είναι για να μην αισθάνομαι μόνος μου.
τι εγινε ρε φωτακο? στα ξαφνικα?
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,802 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα,

Μια άσχημη ημέρα σήμερα καθώς είμαι με συνεχόμενες κρίσεις άγχους από το πρωί, νιώθω ότι σβήνω και ότι χάνω την γη κάτω από τα πόδια μου. Ο λόγος που το γράφω αυτό εδώ είναι για να μην αισθάνομαι μόνος μου.
Είμαι εδώ αν θες να μιλήσεις!!

Επίσης, βοηθάει σε τέτοιες μέρες να μιλάς με έναν φίλο από κοντά, και να εξωτερικευες αυτά για τα οποία σε κάνουν να έχεις κρίσεις... ή απλά για να σου πει "είμαι εδώ" :)
 

Ουριήλ

Palermo Player

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,338 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα,

Μια άσχημη ημέρα σήμερα καθώς είμαι με συνεχόμενες κρίσεις άγχους από το πρωί, νιώθω ότι σβήνω και ότι χάνω την γη κάτω από τα πόδια μου. Ο λόγος που το γράφω αυτό εδώ είναι για να μην αισθάνομαι μόνος μου.
Καλησπέρα και δεν είσαι μόνος Φώτη!!

Πάρε μια βαθιά ανάσα και μίλησε με τους δικούς σου. Ο,τι κι αν έχει συμβεί θα περάσει και δεν είσαι μόνος!
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα,

Μια άσχημη ημέρα σήμερα καθώς είμαι με συνεχόμενες κρίσεις άγχους από το πρωί, νιώθω ότι σβήνω και ότι χάνω την γη κάτω από τα πόδια μου. Ο λόγος που το γράφω αυτό εδώ είναι για να μην αισθάνομαι μόνος μου.
Φώτη, δεν είσαι μόνος. Τα έχουμε περάσει και άλλοι και δεν είναι καθόλου εύκολο. Αν θέλεις να σου προτείνω τεχνικές να το αποβάλεις, πες μου.
 

Ουριήλ

Palermo Player

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,338 μηνύματα.
καλημερααα

Επειδή δεν είμαι τόσο καλός με το να ψάχνω μηνύματα που έχουν γραφτεί, υπάρχει επιλογή γρηγορης αναζήτησης μηνυμάτων με βάση το όνομα μέσα στο θέμα; Ή πρέπει να πάω από σελίδα σε σελίδα να ψάχνω. 🥹
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 537 μηνύματα.
καλημερααα

Επειδή δεν είμαι τόσο καλός με το να ψάχνω μηνύματα που έχουν γραφτεί, υπάρχει επιλογή Γρηγόρης αναζήτησης μηνυμάτων με βάση το όνομα μέσα στο θέμα; Ή πρέπει να πάω από σελίδα σε σελίδα να ψάχνω. 🥹
Πάτα πάνω στο όνομα πάνω από την εικόνα προφίλ κάποιου, μετά πάνω στα μηνύματα
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.
καλημερααα

Επειδή δεν είμαι τόσο καλός με το να ψάχνω μηνύματα που έχουν γραφτεί, υπάρχει επιλογή γρηγορης αναζήτησης μηνυμάτων με βάση το όνομα μέσα στο θέμα; Ή πρέπει να πάω από σελίδα σε σελίδα να ψάχνω. 🥹
Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, υπάρχει και πιο εύκολος τρόπος.
Για παράδειγμα, θέλω εγώ να δω τι έχεις γράψει εσύ σε αυτό το θέμα. Θα πάω σε ένα από τα μηνύματά σου και πάνω δεξιά υπάρχει ένας φακός. Επιλέγοντάς τον σου εμφανίζει σε ένα πλαίσιο όλα τα μηνύματα του μέλους στο θέμα όπου βρίσκεσαι:
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-08-30 121440.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-08-30 121729.png

Έτσι θα μου βγάλει όλα τα υπόλοιπα μηνύματα που έχεις γράψει (εκτός από αυτό που πάτησα ώστε να τα δω).
Διαφορετικά, μπορείς να πας στη γενική αναζήτηση, πάνω δεξιά στο πλαίσιο (στο κινητό δε θυμάμαι πώς είναι), να γράψεις το όνομα του μέλους που σε ενδιαφέρει και να επιλέξεις τι μηνύματα σε ενδιαφέρει να δεις (Έχει επιλογές να τα δεις όλα, σε αυτό το φόρουμ ή μόνο στο συγκεκριμένο θρεντ όπου βρίσκεσαι).

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-08-30 122216.png


Και φυσικά μια λύση είναι και αυτό που σου είπε η Reader.
 

Ουριήλ

Palermo Player

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,338 μηνύματα.
Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, υπάρχει και πιο εύκολος τρόπος.
Για παράδειγμα, θέλω εγώ να δω τι έχεις γράψει εσύ σε αυτό το θέμα. Θα πάω σε ένα από τα μηνύματά σου και πάνω δεξιά υπάρχει ένας φακός. Επιλέγοντάς τον σου εμφανίζει σε ένα πλαίσιο όλα τα μηνύματα του μέλους στο θέμα όπου βρίσκεσαι:
View attachment 137667
View attachment 137668
Έτσι θα μου βγάλει όλα τα υπόλοιπα μηνύματα που έχεις γράψει (εκτός από αυτό που πάτησα ώστε να τα δω).
Διαφορετικά, μπορείς να πας στη γενική αναζήτηση, πάνω δεξιά στο πλαίσιο (στο κινητό δε θυμάμαι πώς είναι), να γράψεις το όνομα του μέλους που σε ενδιαφέρει και να επιλέξεις τι μηνύματα σε ενδιαφέρει να δεις (Έχει επιλογές να τα δεις όλα, σε αυτό το φόρουμ ή μόνο στο συγκεκριμένο θρεντ όπου βρίσκεσαι).

View attachment 137669

Και φυσικά μια λύση είναι και αυτό που σου είπε η Reader.
Δεν φαντάζεσαι πόσο με έχεις σώσει αυτή την στιγμή ευχαριστω 😭😭💚
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top