Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Εχω παθει μια προσφατη μανια και θελω να παρω μια κρητικη λυρα
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ παρατηρήσατε και εσείς ότι δεν έχουμε συνένωση στα μηνύματά μας;
Ε ρε προνόμια που μας φέρνει το Palermo player τελικά.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εχω παθει μια προσφατη μανια και θελω να παρω μια κρητικη λυρα
Είναι αυτή η φάση που όλα τα καινούργια ενδιαφέροντα και η διάθεση για δραστηριότητες εμφανίζονται στην γ' λυκείου.

Να πάρεις εννοείται.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Είναι αυτή η φάση που όλα τα καινούργια ενδιαφέροντα και η διάθεση για δραστηριότητες εμφανίζονται στην γ' λυκείου.

Να πάρεις εννοείται.
απλα εξερευνώ εναλλακτικές για το αν παει κατι στραβά στις πανελελε :P

Ισως παρω στο τελος της χρονιάς.
Τωρα πρεπει να ξεκινησω διαβασμα.. Το πηρα απόφαση παιδες, αυριο εκθεση. και αυτο ειναι τελικο. Σκεφτηκα και μια μπομπα εισαγωγη
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.
δε παρατηρησα κατι, γιατι αυτο;
Για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό;
Δεν είμαι σίγουρη, αλλά ίσως είναι για ευκολότερη παράθεση; Δεν ξέρω. Ίσως να έρχεται απλά με το πακέτο του παίκτη, τι να πω.
Θα μπορούσε να μας διαφωτίσει η ΣΕ μας πάντως, γιατί πιστεύω λόγω αυτού έγινε η αλλαγή, επειδή είμαστε παίκτες. Είναι ενδιαφέρον πάντως.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Η μισή ΣΕ δεν ξέρει :ermm:

Βασικά ψέματα, έχω μία υπόθεση, θα επανέλθω στο θέμα του παιχνιδιού.
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.
Εμένα πάντως έγινε συνένωση όταν έγραψα back2back κάτι. :hmm:
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Η αλλη μιση ΣΕ λογικα θα γνωριζει καλύτερα αφου ειναι και μελος της ΟΔ :P

μπορει ετσι να φτιαχτηκε και να μην υπαρχει συγκεκριμένος λόγος
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Δεν απαντώ, γιατί δεν θέλω να δείξω ξανά πόσο γριά είμαι :P
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Πες όταν το δεις, γιατί έχω σκεφτεί κάτι και πρέπει να το τσεκάρουμε αν όντως ισχύει ότι δεν γίνεται η συνένωση.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.
Όχι εντάξει, καλά είδα.
Να, δείτε η Reader πχ:
Screenshot_2024-08-26-01-00-24-703_com.android.chrome.jpg

Δεν έγινε συνένωση. Είναι ακριβώς στην προηγούμενη σελίδα σε αυτό το θρεντ.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,642 μηνύματα.
Αυτό έγινε, επειδή ενδέχεται να χρειαστεί να γίνουν κάποια συνεχόμενα μηνύματα στη λήξη της ψηφοφορίας κάθε γύρου.

Χαρείτε το τώρα που μπορείτε, γιατί μετά το παιχνίδι το automerge επιστρέφει. :devil:
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,293 μηνύματα.
Να είδες, και σε εσένα έγινε.
Και εγώ αυτό ήθελα να δοκιμάσω πάντως
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Αυτό έγινε, επειδή ενδέχεται να χρειαστεί να γίνουν κάποια συνεχόμενα μηνύματα στη λήξη της ψηφοφορίας κάθε γύρου.

Χαρείτε το τώρα που μπορείτε, γιατί μετά το παιχνίδι το automerge επιστρέφει. :devil:
Μπορουμε να κρατησουμε το Palermo Player ως τιμητικό τιτλο; :prettyplz:

ισως και μιας και το εφερε και η συζητησουλα κανα αλλο θεμα στο στεκι εκτος απο μαυρο κοκκινο πρασινο μπλε πορτοκαλι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top