Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,111 μηνύματα.
Τον προτιμώ απο άλλους. Τουλάχιστον σκέψου το θετικά, με ποιον θα ησουν πιο ασφαλής μέσα σε ενα μπουρδέλο αν όχι με τον Κώστα. Τωρα δεν ξερω γιατι να βρεθείς μέσα σε ενα μπουρδέλο εξαρχής αλλα οκ. :dance2:
Όχι, όχι !!! Δηλαδή, ναι. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα !!! Είναι ηθικός ο @Devil.-

Γιατί να βρεθώ ; Ο χορός...στην μπάρα είναι must. Και μου αρέσει πολύ !! Αλήθεια, τώρα. Ξέρεις πόσες σχολές χορού τον έχουν προσθέσει ; Αν δεν υπάρχει στο μυαλό το πρόστυχο τού πράγματος, μια χαρά εκγύμναση όλων των μυών είναι...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,718 μηνύματα.
Είσαι καλα; :flowers:

Παιδιά εμενα αυτό το καλοκαίρι ήταν τόσο ζορι, πολύ δουλειά

Βρέχει τώρα και έχει πέσει η θερμοκρασία σαλονικα στους 30 και νιώθω ήδη το καλοκαίρι να φεύγει
Σου μοιάζω να ειμαι και ποτέ καλά για να ειμαι τωρα;;; ΘΑ ΓΙΝΩ ΟΜΩΣ!

Θα με βρειτε καποια στιγμή σε μια παραλία της Πατάγια με τα κοκτέηλς και τα νουντλς μου να διαβάζω το Μαιν Κάμπφ.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,803 μηνύματα.
Σου μοιάζω να ειμαι και ποτέ καλά για να ειμαι τωρα;;; ΘΑ ΓΙΝΩ ΟΜΩΣ!

Θα με βρειτε καποια στιγμή σε μια παραλία της Πατάγια με τα κοκτέηλς και τα νουντλς μου να διαβάζω το Μαιν Κάμπφ.
Εγώ είμαι η πρώτη που σου εύχομαι κάθε καλύτερο!

εγώ θα ήθελα να είμαι εδώ τωρα:
autumn leaves halloween GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,718 μηνύματα.
Όχι, όχι !!! Δηλαδή, ναι. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα !!! Είναι ηθικός.-

Γιατί να βρεθώ ; Ο χορός...στην μπάρα είναι must. Αλήθεια, τώρα. Ξέρεις πόσες σχολές χορού τον έχουν προσθέσει ; Αν δεν υπάρχει στο μυαλό το πρόστυχο τού πράγματος, μια χαρά εκγύμναση όλων των μυών είναι...
Θα γούσταρα να παω ξανα κωλάδικο, αλλά με ντεβιλ αυτη τη φορά.

Πέρα απο το πρόστυχο, το τι γυμνασμα έχουν ριξει δε λέγεται, ανάποδα στο σωλήνα με το κεφάλι προς το πάτωμα στα 5-10 μέτρα και μενουν εκει πάνω, όχι αστεία.

Και ειναι και εξαιρετικές κοπέλες σαν χαρακτήρες, δεν αστειεύομαι. Μεγάλο σχολείο η νύχτα.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,377 μηνύματα.
Σκέφτομαι το πόσο ωραία πέρασα στις Σπέτσες μαζί με τον φίλο μου και θλίβομαι που επέστρεψα πίσω στον πανικό της Αθήνας.😢😢
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,882 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,377 μηνύματα.
τι καθεσαι στην αθηνα , πηγαινε χιο να αραξεις . Ποτε ξεκιναει η σχολη σου ;

Δεν μπορώ φίλε καθώς έχω την διπλωματική μου η οποία είναι αρκετά απαιτητική ενώ παράλληλα έχω κάνει μερικές αιτήσεις για δουλειά/Internships. Η αλήθεια είναι ότι και τώρα αν πήγαινα στην Χίο θα ήμουν μόνος μου και δεν θα περνούσα τόσο καλά.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.
Καλημερα παιδες
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,311 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ άρχισα να διαβάζω τα Ανεμοδαρμένα ύψη και μετά στην εισαγωγή του βιβλίου είδα ότι πρόκειται για τραγωδία.
Και δε μου αρέσουν οι τραγωδίες, θέλω να έχει happy ending :'(
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Καλό βράδυ παλερμιωτακια και στεκιτες...
Κάνοντας υπερεντατικα μαθήματα :playboy:
IMG_20240831_230956.jpg
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,268 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ άρχισα να διαβάζω τα Ανεμοδαρμένα ύψη και μετά στην εισαγωγή του βιβλίου είδα ότι πρόκειται για τραγωδία.
Και δε μου αρέσουν οι τραγωδίες, θέλω να έχει happy ending :'(
Φοβερό βιβλίο. Θα το χαρείς και θα εκτιμήσεις τα κλασσικά. Γιατί τα κλασσικά είναι η αιώνια λογοτεχνική παρακαταθήκη.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,311 μηνύματα.
Φοβερό βιβλίο. Θα το χαρείς και θα εκτιμήσεις τα κλασσικά. Γιατί τα κλασσικά είναι η αιώνια λογοτεχνική παρακαταθήκη.
Θα δείξει. Προς το παρόν ομολογουμένως έχω πολύ θετικές εντυπώσεις.
Και μακάρι να συνεχίσει έτσι μπας και αλλάξει η γνώμη μου για τα κλασικά.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ άρχισα να διαβάζω τα Ανεμοδαρμένα ύψη και μετά στην εισαγωγή του βιβλίου είδα ότι πρόκειται για τραγωδία.
Και δε μου αρέσουν οι τραγωδίες, θέλω να έχει happy ending :'(
τιποτα στη ζωη δεν εχει happy ending εκτος αν πληρωσεις παραπανω σε μασαζερ
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,311 μηνύματα.
τιποτα στη ζωη δεν εχει happy ending εκτος αν πληρωσεις παραπανω σε μασαζερ
Δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε τόσο αστείο αυτό 🤣🤣

Κοίτα, ό,τι και να λες πάντως, όσο απαισιόδοξη και αν φαίνομαι, κατά βάθος δε συμμερίζομαι την άποψή σου. Πάντα ελπίζω στο καλό τέλος προσωπικά.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε τόσο αστείο αυτό 🤣🤣

Κοίτα, ό,τι και να λες πάντως, όσο απαισιόδοξη και αν φαίνομαι, κατά βάθος δε συμμερίζομαι την άποψή σου. Πάντα ελπίζω στο καλό τέλος προσωπικά.
Ήμουν κι εγώ έτσι στην ηλικία σου.
Μόλις αρχίσει να γράφει 2 το κοντέρ αλλάζουν τα πράγματα :adventure:
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε τόσο αστείο αυτό 🤣🤣

Κοίτα, ό,τι και να λες πάντως, όσο απαισιόδοξη και αν φαίνομαι, κατά βάθος δε συμμερίζομαι την άποψή σου. Πάντα ελπίζω στο καλό τέλος προσωπικά.
Εγω ειμαι το ακριβως αντιθετο απο εσενα. Ειμαι οσο αισιοδοξος μπορω να ειμαι αλλα πιστευω οτι στο τελος τιποτα δεν εχει σημασια και οτι ολα ειναι αχρηστα σε αυτη τη ζωη χαχαχα
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,311 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.
Η κατερινα ειναι ο μονος αξιος αξθρωπος εδω μεσα :adventure:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top