Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Μιας και ρίχνουμε ιδέες, εγώ προτείνω ανάσταση του e-steki Radio και ultraviolence στα decks.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.
το τσατ ηταν νεκρο πριν το αφαιρεσουν, δεν εμπαινε κανενας
Καλά ρε μικρέ μου σύμμαχε, μου την λες τώρα; Σοβαρά;

Μη σώσει και βγει νέο θέμα στο στέκι τότε. Εκεί, με αυτά τα χρώματα να κάτσεις :tongue:.

Ναι εντάξει δίκιο έχεις για το τσατ αλλά και πάλι
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Dance Halloween GIF by aurel
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,642 μηνύματα.
ισως και μιας και το εφερε και η συζητησουλα κανα αλλο θεμα στο στεκι εκτος απο μαυρο κοκκινο πρασινο μπλε πορτοκαλι;
Αυτό είναι καλή ιδέα και είμαι μέσα για ένα μπλε ηλεκτρίκ. :redface:
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Λειτούργησε για κάποιο διάστημα e-steki Radio, με το όνομα Iconoclast radio (σφαγή είχε γίνει για το όνομα). Στην αρχή ήταν κάπως κλειστό στην ΟΔ για να το δοκιμάσουμε και μετά άνοιξε και στα μέλη. Κάναμε εκπομπές, λέγαμε ό,τι ήθελε ο καθένας, είχε φάση :P
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Καλά ρε μικρέ μου σύμμαχε, μου την λες τώρα; Σοβαρά;

Μη σώσει και βγει νέο θέμα στο στέκι τότε. Εκεί, με αυτά τα χρώματα να κάτσεις :tongue:.

Ναι εντάξει δίκιο έχεις για το τσατ αλλά και πάλι
θελω τα χρωματα μου κατερινα με ανθρωπους δε μιλαω ολη μου τη ζωη τη μοναξια την αντεχω την γκριζα μονοτονη καταθλιπτικη αποχρωση του στεκιου δεν την αντεχω προτιμω να ειμαι μονος μου σε μια φουσκαλιτσα με το frutiger aero εσθετικ παρα να τα βλεπω γκριζα και να μιλω με τους παντες ΘΕΛΩ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΩΡ Α :rtfm: :rtfm: :rtfm:

γεια σου τζοτζαρα τι κανεις πως εισι

Αυτό είναι καλή ιδέα και είμαι μέσα για ένα μπλε ηλεκτρίκ. :redface:
θελουμε διαφορα backgrounds και ποικιλια χρωματων και δε θα σταματησω να το ζητω ποτε καθε φορα που βλεπω ενεργο μελος της ΟΔ χιχιχιχ
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.
θελουμε διαφορα backgrounds και ποικιλια χρωματων και δε θα σταματησω να το ζητω ποτε καθε φορα που βλεπω ενεργο μελος της ΟΔ χιχιχιχ
Κοίτα, τώρα που το λες πάντως, ένα ωραίο χακί η αλήθεια είναι πως δε θα με πείραζε :hmm:.

Πάντως το έχεις κατευχαριστεί που δε γίνεται συνένωση μηνυμάτων μου φαίνεται :laugh:
λέγαμε ό,τι ήθελε ο καθένας
Αα εντάξει, τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν υπάρχει. Λογικά καλά θα πήγαινε αυτό αν λειτουργούσε ακόμη :laugh:.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.
χωρις να θελω να ειμαι αδιακριτος, επειδή δε ξερω όλα τα μέλη.. Είσαι οντως μουσικός; η το εβαλες οπως εγω "συνταξιουχος" για πλακιτσα

:look:
Δεν εργάζομαι ως μουσικός, αλλά έχω κάνει σχετικές σπουδές από παιδί.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,169 μηνύματα.
Δεν εργάζομαι ως μουσικός, αλλά έχω κάνει σχετικές σπουδές από παιδί.
συλληπητήρια .. Μακαρι να μπορούσα και γω αλλα δεν εχω καθολου πειθαρχια

Πάντως το έχεις κατευχαριστεί που δε γίνεται συνένωση μηνυμάτων μου φαίνεται :laugh:
Μπρο δεν παιρνω χαμπαρι απλα γραφω σεο τι βλεπω και μου αρεσει ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,557 μηνύματα.

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,222 μηνύματα.
Μιας που αναφέρθηκε, η επαναφορά του esteki radio είναι όντως κάτι που έχει αναφερθεί πολλές φορές αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν πιθανότητες για επιστροφή. Βέβαια ούτε για το Παλέρμο υπήρχαν αλλά και όμως κόντρα στις προβλέψεις το έχουμε κοντά μας. Θα δείξει. Μακάρι να τους πείσουμε μελλοντικά. Έχω και φωνή ραδιοφώνου όπως λένε και θα ήθελα φουλ να το πάω σόλο με guest stars στεκιτες μια φορά. Θα μπορούσαν να γίνουν και debates + καλλιτεχνική λαϊκή βραδιά με τον @nearos . Υπάρχουν ιδέες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top