Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, υπάρχει και πιο εύκολος τρόπος.
Για παράδειγμα, θέλω εγώ να δω τι έχεις γράψει εσύ σε αυτό το θέμα. Θα πάω σε ένα από τα μηνύματά σου και πάνω δεξιά υπάρχει ένας φακός. Επιλέγοντάς τον σου εμφανίζει σε ένα πλαίσιο όλα τα μηνύματα του μέλους στο θέμα όπου βρίσκεσαι:
View attachment 137667
View attachment 137668
Έτσι θα μου βγάλει όλα τα υπόλοιπα μηνύματα που έχεις γράψει (εκτός από αυτό που πάτησα ώστε να τα δω).
Διαφορετικά, μπορείς να πας στη γενική αναζήτηση, πάνω δεξιά στο πλαίσιο (στο κινητό δε θυμάμαι πώς είναι), να γράψεις το όνομα του μέλους που σε ενδιαφέρει και να επιλέξεις τι μηνύματα σε ενδιαφέρει να δεις (Έχει επιλογές να τα δεις όλα, σε αυτό το φόρουμ ή μόνο στο συγκεκριμένο θρεντ όπου βρίσκεσαι).

View attachment 137669

Και φυσικά μια λύση είναι και αυτό που σου είπε η Reader.
Και πάντα αναρωτιόμουν τι έκανε ο φακός.
Ευχαριστώ Kate!
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,377 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,

Αρχικά σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον που δείξατε, το εκτιμώ πολύ από κάθε άποψη. Παρόλο αυτά σήμερα θα σας γράψω κάτι θετικό που συνέβη και δεν είναι άλλο από τις σύντομες διακοπές μου στις Σπέτσες όπου με φιλοξένησε ο φίλος μου, ναι εκείνος με το μηχανακι που σας έλεγα. Παίζει να ήταν οι καλύτερες διακοπές που έχω κάνει παρά το γεγονός ότι πήγα για μόλις 3 ημέρες λόγω υποχρεώσεων. Πραγματικά είναι ένα πολύ όμορφο και ξεχωριστό νησί το οποίο προσφέρει τα πάντα στους τουρίστες, είναι τόσο γραφικό σαν μέρος που πραγματικά σε ηρεμεί μόλις φτάσεις. Από την άλλην έπαιξε σημαντικό ρόλο η εξαιρετική φιλοξενία που είχα από τον φίλο μου και την οικογένεια του, πραγματικά από ένα σημείο και μετά ένιωθα περίεργα που ήταν τόσο φιλικοί μαζί μου. Σε κάθε περίπτωση ήταν από τις καλύτερες διακοπές καθώς πέρασα ωραία, επισκέφτηκα διαφορά αξιοθέατα και μνημεία στο νησί ενώ παράλληλα έφυγα από τον πανικό της Αθήνας. Στεναχωριέμαι παρά πολύ που επέστρεψα πίσω όμως δεν πειράζει, πρώτα ο θεός θα πάω ξανά του χρόνου για περισσότερες ημέρες. Αν δεν έχετε επισκεφτεί τις Σπέτσες τότε σαν προτείνω να το κάνετε χωρίς δεύτερη


Fun fact ανέβηκα και σε μηχανακι για πρώτη φορά, αν και ήταν μικρή απόσταση 10 λεπτών, και τελικά δεν ήταν τόσο τρομακτικα όσο πίστευα.😂😂



IMG_8204.jpeg

IMG_8206.jpeg

IMG_8208.jpeg

IMG_8210.jpeg

IMG_8189.jpeg

IMG_8191.jpeg

IMG_8192.jpeg

IMG_8199.jpeg

IMG_8261.jpeg

IMG_8196.jpeg

IMG_8246.jpeg

IMG_8251.jpeg

IMG_8183.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,718 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα,

Μια άσχημη ημέρα σήμερα καθώς είμαι με συνεχόμενες κρίσεις άγχους από το πρωί, νιώθω ότι σβήνω και ότι χάνω την γη κάτω από τα πόδια μου. Ο λόγος που το γράφω αυτό εδώ είναι για να μην αισθάνομαι μόνος μου.
Φώτη τώρα το πρόσεξα αυτό το ποστ. Ψυχραιμία, δεν είσαι μόνος σου. Το περνάμε κι άλλοι ενίοτε αυτό. Αμα θες να μιλάς στέλνε, γράφε.

Ποτέ δεν είσαι μόνος σου και οχι δεν συμβαινει μονο σε σενα.
 

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,549 μηνύματα.
@juanium χρόνια πολλά για τη γιορτή σου!!
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,311 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά @juanium, να χαίρεσαι το όνομά σου, πολύχρονος!!!
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.

Ουριήλ

Palermo Player

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,346 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά @juanium, να χαίρεσαι το όνομα σου!!
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, να ειστε καλα!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,718 μηνύματα.
Χρονια πολλά @juanium αδερφέ δε σε ξερω αλλα δωρεαν ειναι η ευχή, ένας καλός λόγος.
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.
Λιγο ασχετούλι αλλα μολις πηρα μια ταμπλετ με γραφιδα wacom one και ειναι η πρωτη φορα που ανυπομονω να λυσω ασκησεις φυσικης. Ζητω η ψηφιοποίηση
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,922 μηνύματα.
Άντε ρε παιδιά να ανοίξει πάλι το Παλέρμο να έχω με κάτι να ασχοληθώ. Όχι ότι παίζω πλέον αλλά μ'αρέσει το δράμα :hehe:
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,198 μηνύματα.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,922 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,803 μηνύματα.
Ααααα κάπου πήγε το μυαλό μου !!!

Δε νομίζω. Αναφέρεσαι σε γυναίκα. Κι αν εννοείς αυτή που υποθέτω, θα το είχα καταλάβει...
Ρε δεν μπα να ναι οποίος θέλει, να πάει διοχετεύσει τη μιζέρια του σε κάτι άλλο, κι όχι έτσι και να κοροϊδεύει τον κόσμο


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ

ΒΑΛ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ @Valder
 

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,111 μηνύματα.
Και μετα αναρρωτιέμαι πόσο καλά κάναμε που κράζαμε τον Ντεβιλ για τις εκδιδόμενες. Ένα χάδι θέλει ο άνθρωπος και ενα μασάζ, και περναει καλά.
Τέτοια να του λες, να κάνει μπουρ@έλο και την...ανοιχτή...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,718 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ

ΒΑΛ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ
ΦΡΕΓΑΤΑ ΜΟΥ!!!! Γεια σου!

Τέτοια να του λες, να κάνει μπουρ@έλο και την...ανοιχτή...:upside:
Τον προτιμώ απο άλλους. Τουλάχιστον σκέψου το θετικά, με ποιον θα ησουν πιο ασφαλής μέσα σε ενα μπουρδέλο αν όχι με τον Κώστα. Τωρα δεν ξερω γιατι να βρεθείς μέσα σε ενα μπουρδέλο εξαρχής αλλα οκ. :dance2:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,803 μηνύματα.
ΦΡΕΓΑΤΑ ΜΟΥ!!!! Γεια σου!
Είσαι καλα; :flowers:

Παιδιά εμενα αυτό το καλοκαίρι ήταν τόσο ζορι, πολύ δουλειά

Βρέχει τώρα και έχει πέσει η θερμοκρασία σαλονικα στους 30 και νιώθω ήδη το καλοκαίρι να φεύγει
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top