Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Μαχαίρι στην καρδιά ηταν αυτο :'(
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Παιδιά ξαναβρέχει εδώ!!! 😍😍😍
Μπορεί όλο το καλοκαίρι να ήταν ανυπόφορο, αλλά αυτές οι τρεις τελευταίες καταιγίδες είναι ό,τι καλύτερο!!!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Παιδιά ξαναβρέχει εδώ!!! 😍😍😍
Μπορεί όλο το καλοκαίρι να ήταν ανυπόφορο, αλλά αυτές οι τρεις τελευταίες καταιγίδες είναι ό,τι καλύτερο!!!
τι σκατά στην ίδια πόλη είμαστε. Εδώ μπουμπουνίζει μόνο.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Παιδιά ξαναβρέχει εδώ!!! 😍😍😍
Μπορεί όλο το καλοκαίρι να ήταν ανυπόφορο, αλλά αυτές οι τρεις τελευταίες καταιγίδες είναι ό,τι καλύτερο!!!
τυχερηη, εδώ τίποτα. Πριν από λίγο γύρισα και από την υγρασία και την ζέστη δεν μπορείς να περπατήσεις ούτε 5 λεπτά
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.
Ερώτηση, πως σας φαίνεται το νέο μου Avatar?? Είναι το Empire State Building.😁😁
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Ερώτηση, πως σας φαίνεται το νέο μου Avatar?? Είναι το Empire State Building.😁😁
Ωραιο ειναι. Δε δειχνουμε προκαταληψεις εναντια σε κτηρια :P
Εδώ πάντως ρίχνει πραγματικά καλή βροχή, δεν ξέρω τι γίνεται.

Τώρα ακόμη παραπάνω, μιλάμε βρόχα όχι αστεία.
Mακαρι να 'βρεχε και δω ρε φιλε
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
ανυπομονω να βρεξει και στην αθηνα ειλικρινα
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Εγώ μετά από τόσες πυρκαγιές δεν ξέρω αν θα ανυπομονούσα να βρέξει στην Αθήνα πάντως...
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Video δεν έχει;;
Αα θέλετε αποκλειστικό ρεπορτάζ από το πανέμορφο μπαλκόνι μου πάλι; 😂

Απλώς νιώθω ότι γίνομαι κουραστική όταν το κάνω και για αυτό δεν παραθέτω τίποτα. Αλλά αν θέλετε θα στείλω.
Αν και τώρα έκοψε αρκετά.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.
Αα θέλετε αποκλειστικό ρεπορτάζ από το πανέμορφο μπαλκόνι μου πάλι; 😂

Απλώς νιώθω ότι γίνομαι κουραστική όταν το κάνω και για αυτό δεν παραθέτω τίποτα. Αλλά αν θέλετε θα στείλω.
Αν και τώρα έκοψε αρκετά.

Καθόλου κουραστική, ισα ισα εμείς εδώ στην Αθήνα έχουμε σκάσει.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Αα θέλετε αποκλειστικό ρεπορτάζ από το πανέμορφο μπαλκόνι μου πάλι; 😂

Απλώς νιώθω ότι γίνομαι κουραστική όταν το κάνω και για αυτό δεν παραθέτω τίποτα. Αλλά αν θέλετε θα στείλω.
Αν και τώρα έκοψε αρκετά.
Ωχου ρε κατερινα.
Εδω περα μπορεις να στειλεις οτιδηποτε θες, και ας μην εχεις λογο. Τι παει να πει "νιωθω οτι γινομαι κουραστικη";;;
Ανεβασε 10 βιντεο την ωρα αμα γουσταρεις και αν σου ζητησουν λογαριασμο πες "γιατι ετσι γουσταρω"
 
Top