Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,253 μηνύματα.
Και καλά "ωχ και εσύ το ίδιο" τώρα ε, άσε ρε πονηρέεεε
Η @Pak είναι ο Elon musk
H @Joji είναι ο Jeff bezos

βάλε και εσυ ότι είσαι ο Bill Gates ώστε να ολοκληρωθεί το lobby των δισεκατομμυριούχων εδώ μέσα. Περιμένω βόλτα με το κότερο σας δεν το ξεχνάω .✌️✌️
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Η @Pak είναι ο Elon musk
H @Joji είναι ο Jeff bezos

βάλε και εσυ ότι είσαι ο Bill Gates ώστε να ολοκληρωθεί το lobby των δισεκατομμυριούχων εδώ μέσα. Περιμένω βόλτα με το κότερο σας δεν το ξεχνάω .✌️✌️
Ήμουν, είμαι και θα είμαι ο Νίκος Κούκος, ένα λαϊκό παιδί από τα χαμηλότερα κοινωνικά στρώματα και αυτό δεν αλλάζει
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όντως εμένα γιατί δεν με ανέφερες, δεν έχω ψυχή εγώ; @Volkswagen Fan
Σα νευριασμενα κλαψιαρικα μωρά μοιάζουν αυτά τα αβαταρς😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η @Pak είναι ο Elon musk
H @Joji είναι ο Jeff bezos

βάλε και εσυ ότι είσαι ο Bill Gates ώστε να ολοκληρωθεί το lobby των δισεκατομμυριούχων εδώ μέσα. Περιμένω βόλτα με το κότερο σας δεν το ξεχνάω .✌️✌️
Την Καρντασιαν ξέχασες 😂
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,253 μηνύματα.
Ήμουν, είμαι και θα είμαι ο Νίκος Κούκος, ένα λαϊκό παιδί από τα χαμηλότερα κοινωνικά στρώματα και αυτό δεν αλλάζει
Θα σε αλλάξουν οι @Pak και @Joji όταν σε καλέσουν στο κότερο τους και πετάνε τα 100€ από εδώ και από εκεί και όταν ανοίγουν σαμπάνιες των 1.000€😆😆
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα σε αλλάξουν οι @Pak και @Joji όταν σε καλέσουν στο κότερο τους και πετάνε τα 100€ από εδώ και από εκεί και όταν ανοίγουν σαμπάνιες των 1.000€😆😆
Επ επ ή θα του τα τρώνε να λες😂😂
Αν αυτός έχει πιο πολλά λεφτά
rihanna-money.gif
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,253 μηνύματα.
Καλό βράδυ παιδιά!!
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
Μακάρι η ζωή να ερχόταν με κάποιου είδους εγχειρίδιο. Μισώ την αβεβαιότητα, μισώ και το παρελθόν. Μισώ το τώρα και την ιδέα του μέλλοντος. Μου είναι εύκολο να ακολουθώ κανόνες όταν μου δίνονται. Νιώθω σαν σε μόνιμο safe zone. Μου είναι τόσο δύσκολο να βγω από το κρεβάτι, να συρθώ μέχρι το σαλόνι, και να μην μπορώ να μιλήσω σε κανέναν για αυτό. Να νιώθω βάρος, έναν μόνιμο πόνο στο σώμα, να λέω «Το αξίζω» και να νιώθω άσχημα όταν τα βρίσκω με εμένα. Τι να πω; Και σε ποιον; Δεν ξέρω αν υπάρχει δεύτερη ευκαιρία όταν πεθαίνουμε, αλλά σίγουρα την χρειάζομαι.
Μικρουλικο! Ολα καλα θα πάνε! Δλδ θα ζησεις και χαρες και λυπες. Γιατί πως να εκτιμησεις τη χαρα, αν δεν βιωσεις τη λυπη και ο,τι λειπει; Ε; Ολοι μας το μετανιωσαμε που μεγαλωσαμε, αλλα δεν γίνεται αλλιως. Κι η τραγικότητα της ζωης, είναι και η ομορφιά της. Θα έρθει η ώρα που θα κανεις ο,τι είναι να κανεις, διχως υποδείξεις και καθοδήγηση και θα ζοριστεις και θα τα καταφερεις και θα αποτύχεις και θα μετανιωσεις και φτου κι απο την αρχή. Και σε ολα αυτά το μονο που αξίζει ειναι να εχεις δυο ανθρώπους να αγαπας και να σε αγαπούν. Ολα θα πανε καλα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μακάρι η ζωή να ερχόταν με κάποιου είδους εγχειρίδιο. Μισώ την αβεβαιότητα, μισώ και το παρελθόν. Μισώ το τώρα και την ιδέα του μέλλοντος. Μου είναι εύκολο να ακολουθώ κανόνες όταν μου δίνονται. Νιώθω σαν σε μόνιμο safe zone. Μου είναι τόσο δύσκολο να βγω από το κρεβάτι, να συρθώ μέχρι το σαλόνι, και να μην μπορώ να μιλήσω σε κανέναν για αυτό. Να νιώθω βάρος, έναν μόνιμο πόνο στο σώμα, να λέω «Το αξίζω» και να νιώθω άσχημα όταν τα βρίσκω με εμένα. Τι να πω; Και σε ποιον; Δεν ξέρω αν υπάρχει δεύτερη ευκαιρία όταν πεθαίνουμε, αλλά σίγουρα την χρειάζομαι.
Καλέ αξίζεις μια εκδοχή του να μην είναι όλα τόσο άσχημα και πως όλα πρέπει να λήξουν έτσι.
Η αβεβαιότητα υπάρχει και διακατέχει όλη τη ζωή μας γιαυτό και το Τώρα είναι σημαντικότερο.
Να εστιαζεις στο τώρα σου να είναι όπως το θες σε γενικές γραμμές ναι και έτσι να κυλάνε οι μέρες και να είναι και καλύτερες. Άσχημα θα έρθουν αναπάντεχα θα έρθουν μη αναποδραστα θα έρθουν όπως σε όλους μας, εκείνο που μετράει είναι να έχεις ετοιμοπολεμες τις αντοχές σου να παλέψεις να συνεχίσεις.
Αυτή είναι η ζωή. Με τα άσχημα της έχει και μερικές χαρούμενες φωτεινές μέρες. Για εκείνες λοιπόν τις μέρες που νιώθεις καλά 👍
Όσο για το αν δεν έχω να μιλήσω σε κανέναν και κανένας δεν με ακούει πιστεύω ότι αν χμ ψάξεις θα βρεις άτομα να σε ακούσουν να σε συμβουλέψουν να σου μιλήσουν να βγεις από αυτόν τον φαύλο κύκλο.
Το που θα κοιτάξεις είναι. Αν κοιτάς διαρκώς μέσα στον κύκλο επόμενο είναι να μη βλέπεις ότι κάποια στιγμή σταματάει και ότι έχεις τη δυνατότητα και την επιλογή αν θες να το αλλάξεις αυτό. Την όποια καθημερινότητα.
Όπως όλοι μας.
Δεν λέω ότι είναι εύκολο.
Όμως αξίζει τον κόπο να κάνεις μια προσπάθεια προς τα εκεί που θες να πας.
Και πιστεύω θα βρεις το δρόμο σου! 👍
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλημερες σε ολους/όλες! 🥳🥳
Καλή εβδομάδα!

 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
45af0b7592.jpg

Πολλές καλημέρες!:bye:
Καλή εβδομάδα επίσης.:)

@EvanescenceQ; μου αρέσει πολύ το νέο σου άβαταρ! :prettyplz: Τι πιο όμορφο από τη θάλασσα!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Παρακαλείται η @EvanescenceQ να μπαίνει στο φόρουμ πιο συχνά κι όχι κάθε 6 μήνες. Μπήκα και βρήκα 11 μαζεμένες ειδοποιήσεις από reactions. Τρόμαξα πριν ανοίξω το καμπανάκι, λέω ώπα τι έκανα και με ζητάνε :hehe:

Just kidding, welcome back girl!!! :give_rose:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα...:)

Αυτό δεν είναι κορίτσι !!! Ο...άσπρος σίφουνας είναι. Δεν την πιάνεις...<3
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,490 μηνύματα.
Στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε..
Ετσι λέει ένα παλιό τραγούδι του Γεράσιμου με αυτό θα
σε καλωσορίσω @EvanescenceQ :);)


welcome back!!!

αργοπορημένα μεν αλλά ο κοβιντ και εγώ είμαστε μαζί 8 μέρες τώρα και δυστυχώς με εχει κατατροπώσει.
(εμ αρσενικό με θέλει παράφορα
τι να κάνω ) :laugh::bleh:

Καλό μήνα σε όλους με υγεία,Καλή μας βδομάδα με ηρεμία :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αργοπορημένα μεν αλλά ο κοβιντ και εγώ είμαστε μαζί 8 μέρες τώρα και δυστυχώς με εχει κατατροπώσει.

(εμ αρσενικό με θέλει παράφορα
τι να κάνω ) :laugh::bleh:

Καλό μήνα σε όλους με υγεία,Καλή μας βδομάδα με ηρεμία :)
Περαστικά σου, κορίτσι. Γρήγορη ανάρρωση σού εύχομαι...:)<3
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παρακαλείται η @EvanescenceQ να μπαίνει στο φόρουμ πιο συχνά κι όχι κάθε 6 μήνες. Μπήκα και βρήκα 11 μαζεμένες ειδοποιήσεις από reactions. Τρόμαξα πριν ανοίξω το καμπανάκι, λέω ώπα τι έκανα και με ζητάνε :hehe:

Just kidding, welcome back girl!!! :give_rose:
I love you! 🥳🥳💗Ευχαριστώ!
selena-gomez-kiss.gif


υ.γ ευτυχως που ηταν 11 και δεν ηταν 211 οι ειδοποιησεις😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε..
Ετσι λέει ένα παλιό τραγούδι του Γεράσιμου με αυτό θα
σε καλωσορίσω @EvanescenceQ :);)


welcome back!!!

αργοπορημένα μεν αλλά ο κοβιντ και εγώ είμαστε μαζί 8 μέρες τώρα και δυστυχώς με εχει κατατροπώσει.
(εμ αρσενικό με θέλει παράφορα
τι να κάνω ) :laugh::bleh:

Καλό μήνα σε όλους με υγεία,Καλή μας βδομάδα με ηρεμία :)
Καλό μήνα με υγεία και πολλά περαστικά!!! 🥳🥳 Να είσαι πάλι μαχιμη κοντά μας!
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! 💗
Μου έλειψε η παρουσία σου όπως και των άλλων παιδιών. 🥳🥳
Μα στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε 😉αλλάζει πατρίδα η καρδιά? 🥳🥳💗
Δικό σου αφιερωμένο με αγαπη να σαι καλά γερή, δυνατή, πάλι κοντά μας!!!
"Και τ’ άλλο καλοκαίρι μαζί να μας βρει"
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολλές όμορφες καλησπερες σε ολους/ες!!! 🥳🥳
Ελπίζω να είστε καλά και να περνατε όμορφα όπου και να βρίσκεστε!! 🥳🥳
Λίγο καλοκαίρι ακόμα!!! 🥳🥳

 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top