Palermo #49 - The Κωνσταντίνου και Ελένης show!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (13/9)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 10)

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.
Πάντως και εγώ θα πω ότι ο Ουλτρα ήταν πολύ πιο ομιλητικός από ο,τι η Σε την προηγούμενη φορά, αλλά ήταν ωραίο που υπήρχε κάποιος να γκρινιάξεις ή να μείνουν γραμμένα όλα όσα ειπώθηκαν. Τον ευχαρίστησα και προσωπικά αλλά το κάνω ξανά και τώρα γιατί έκανε μεγάλο κόπο και αυτός
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.
Πάντως και εγώ θα πω ότι ο Ουλτρα ήταν πολύ πιο ομιλητικός από ο,τι η Σε την προηγούμενη φορά, αλλά ήταν ωραίο που υπήρχε κάποιος να γκρινιάξεις ή να μείνουν γραμμένα όλα όσα ειπώθηκαν. Τον ευχαρίστησα και προσωπικά αλλά το κάνω ξανά και τώρα γιατί έκανε μεγάλο κόπο και αυτός
Πάντως είναι αλήθεια κι αυτό που είπε για τις "γέφυρες"...

Εμείς οι δυο είχαμε κάπως κοντραριστεί "δίπλα", αλλά εδώ κύλησε λες και δεν έτρεχε μία. Λες και σ΄ έμαθα τώρα, ένα πράμα. Μου άρεσε. Στην αρχή νόμιζα ότι αυτό θα επηρέαζε τη ροή τού παιχνδιού, αλλά, ευτυχώς, όλα καλά. Περασμένα ξεχασμένα...
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.
Πάντως είναι αλήθεια κι αυτό που είπε για τις "γέφυρες"...

Εμείς οι δυο είχαμε κάπως κοντραριστεί "δίπλα", αλλά εδώ κύλησε λες και δεν έτρεχε μία. Λες και σ΄ έμαθα τώρα, ένα πράμα. Μου άρεσε. Στην αρχή νόμιζα ότι αυτό θα επηρέαζε τη ροή τού παιχνδιού, αλλά, ευτυχώς, όλα καλά. Περασμένα ξεχασμένα...
Αχαχαχα δεν θα χαλούσα ποτέ ένα παιχνίδι με τόσα άτομα επειδή διαφωνώ με κάποιον σε αλλά θρεντ και το αστείο είναι ότι αν δεν γινόντουσαν κάποιες παρανοήσεις σε κάποιες συζητήσεις μέχρι το τέλος θα είχαμε εμπιστοσύνη. Αλλά ναι έχει όντως δίκαιο γιατί αν μπει όντως κάποιος με όρεξη είναι σαν μια μεγάλη παρέα :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.
Αχαχαχα δεν θα χαλούσα ποτέ ένα παιχνίδι με τόσα άτομα επειδή διαφωνώ με κάποιον σε αλλά θρεντ και το αστείο είναι ότι αν δεν γινόντουσαν κάποιες παρανοήσεις σε κάποιες συζητήσεις μέχρι το τέλος θα είχαμε εμπιστοσύνη. Αλλά ναι έχει όντως δίκαιο γιατί αν μπει όντως κάποιος με όρεξη είναι σαν μια μεγάλη παρέα :P
Ναι, δεν το συζητώ. Από την πρώτη στιγμή αισθάνθηκα άνετα. Αλλά λόγω μη προηγούμενης εμπειρίας στο παιχνίδι, άρχιζα να λέω για ζώδια και ένστικτα. Για να μη φανεί και ότι δεν ξέρω τί μου γίνεται. Και σαν μου "τη λέγατε", στο στόμα το ΄χα να σας πω "βρε δε με αφήνετε κι εσείς και τα επιχειρήματά σας !!"...:P

Σιγά σιγά άρχισα να περνάω από τη θεωρία στην πράξη και να (σας) καταλαβαίνω...
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 625 μηνύματα.
Έχουν περάσει τρεις ώρες από τη στιγμή που τελείωσε το Παλέρμο και ήδη μου λείπει.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,664 μηνύματα.
Βραδιές με μια...Σιλβάνα @Poirot <3


Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-13, 11.04.14 μμ.png


ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΧΑΧΑΧΑΧ :rofl:
Αυτό μπαίνει ημερολόγιο.

Έλα βρε Αναστάση, έχεις και τις κάρτες σου! Κάνε ο,τι μπορείς ώστε να μη φύγεις πρώτος τουλάχιστον. Γιατί καλά, πριν είχαμε δύο άτομα να κατηγορήσουμε που βγήκες... τώρα που θα το ρίξουμε; :hehe:

Αρχική Δημοσίευση από Poirot:
Μέχρι τότε δεν επαναπαύομαι, είμαι με τις κάρτες στο χέρι (το βράδυ αν ζήσω θα είμαι με άλλα στο χέρι).
Η ΣΕ απαιτεί βιντεοληπτικό υλικό!

Αρχική Δημοσίευση από Poirot:
Ζω 🥹🥹🥹🥹🥹

Είχα κι εγώ έτοιμο μήνυμα για ακύρωση ψήφου, αλλά περίμενα μήπως εμφανιστεί κανένας άλλος. Με πρόλαβε ο Ουριήλ τελικά!
Δεν φαντάζεσαι πόσο συγκινημένος είμαι :friends:

Αχ, πολύ τρέξιμο έχω γαμώτο μιας και είμαι μόνος. Κρύος ιδρώτας με έλουσε.

@giannhs2001
Να τσοντάρουμε στο τέλος του παιχνιδιού όλοι να δώσουμε στον Γιάννη χρήματα να πάει σε καμία συνάδελφο γιατί βλέπει παντού πόρνες. Αυτό δεν είναι Παλέρμο, η γκαρσονιέρα της οδού Μανδηλαρά είναι!
Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence:
Του ετοιμάζω ήδη το βραβείο "Λεωφόρους Συγγρού" :lol:

Αρχική Δημοσίευση από Poirot:
Στις σκέψεις μου είναι πλέον και οι αχαλίνωτες ηδονές με την Έκλειψη. Η στάση της το απόγευμα δεν μου δείχνει Μαφία... Σε λιγάκι θα έρθω με το ερωτικό κάλεσμα!
Περιμενω να δω πάλι την πρόσκληση σε τσάι/καρτα σου. :hehe:

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-14, 10.37.08 μμ.png



Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence:
Damn you Poirot :lol: Καινούριο συκώτι θα κάνω με'σενα!

Το σημειώνω!

@Micro
Αρχική Δημοσίευση από Poirot:
Όπως τα έκανα, θα τους καλέσω όλους για ομαδικό όργιο ουλτρα μου
Φέρε και τον Micro, να δει κι αυτός επιτέλους λίγη χαρά μωρέ.

Αγαπητή Σιλβάνα, έχετε σκεφτεί που θα τον ακουμπήσετε απόψε; Προς τα που γέρνει η ζυγαριά;

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-16, 12.25.53 πμ.png
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βραδιές με μια...Σιλβάνα part 2 @Poirot

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-16, 5.06.52 μμ.png
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-16, 5.04.04 μμ.png
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-16, 5.00.17 μμ.png
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,639 μηνύματα.
Βραδιές με μια...Σιλβάνα @Poirot <3




Η ΣΕ απαιτεί βιντεοληπτικό υλικό!

Δεν φαντάζεσαι πόσο συγκινημένος είμαι :friends:

Αχ, πολύ τρέξιμο έχω γαμώτο μιας και είμαι μόνος. Κρύος ιδρώτας με έλουσε.


Περιμενω να δω πάλι την πρόσκληση σε τσάι/καρτα σου. :hehe:

View attachment 138768


Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence:
Damn you Poirot :lol: Καινούριο συκώτι θα κάνω με'σενα!

Το σημειώνω!

@Micro

Φέρε και τον Micro, να δει κι αυτός επιτέλους λίγη χαρά μωρέ.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βραδιές με μια...Σιλβάνα part 2 @Poirot

Ή να μπεις στο πετσί του ρόλου ή να μη μπεις :pfff:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,916 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.
HAH
Βραδιές με μια...Σιλβάνα @Poirot <3




Η ΣΕ απαιτεί βιντεοληπτικό υλικό!

Δεν φαντάζεσαι πόσο συγκινημένος είμαι :friends:

Αχ, πολύ τρέξιμο έχω γαμώτο μιας και είμαι μόνος. Κρύος ιδρώτας με έλουσε.


Περιμενω να δω πάλι την πρόσκληση σε τσάι/καρτα σου. :hehe:

View attachment 138768


Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence:
Damn you Poirot :lol: Καινούριο συκώτι θα κάνω με'σενα!

Το σημειώνω!

@Micro

Φέρε και τον Micro, να δει κι αυτός επιτέλους λίγη χαρά μωρέ.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βραδιές με μια...Σιλβάνα part 2 @Poirot

AHAHAHAHAHAHA NOOO WAY
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,481 μηνύματα.
Έχω να πω ότι υπάρχει θεός, ο @Poirot μπήκε στην θέση μου αυτήν την φορά.😕😕
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,945 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,639 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,664 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,481 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.
Καλά ρε..

~10 μέρες που δεν έκανα καν log in και προλάβατε μαζέψατε συμμετοχές, βρήκατε και ΣΕ και παίξατε κίολας. :hehe:
Πράγμα που σημαίνει ότι, είμαστε πια στα πρόθυρα του επετειακού Palermo #50, wow.


Δεν έχω διαβάσει τίποτα, δεν έχει και νόημα τώρα, ένα μπράβο σε αυτό το παιδί @ultraviolence που κουβάλησε, βρήκε και θέμα, και κυρίως βοήθησε τα παιδιά να παίξουνε θα αφήσω απλά.
Ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε, να μην σας έβγαλε την πίστη όσο η εξτρίμ έκδοση αλλά να συμπεράνατε κίολας ότι στην εξτρίμ είναι όλο το εθιστικό χάος.


Τα λέμε στο Palermo #50. Αν έρθει το καλοκαίρι και ψάχνετε άτομα για ΣΕ, χτυπήστε πόρτα. Αν ματσάρουν οι ημερομηνίες μας, θα δούμε μπας και μπορούμε να κάνουμε κάτι κι εμείς.

Arrivederci Palermo :hi:.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Χριστούγεννα, Πάσχα και εγώ δύσκολα κόβω για Παλέρμο (τουλάχιστον για ΣΕ). Άδειες=έξοδοι με φίλους, πο*τσοπρήξιμο από συγγενείς και τα γνωστά. Καλοκαίρι λογικά θα μπορώ να κάνω εξτρίμ (ή και μη) ως ΣΕ. Αρκεί να πέσει σε περίοδο που οι μαχόμενοι πολίτες θα έχουν τελειώσει από εξεταστικές και ιστορίες και εγώ δεν θα έχω βρει δουλειά (χαχα).
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.
Καλοκαίρι (καλά να είμαστε...) είμαι κι εγώ "μέσα". Θα ήθελα να δοκιμαστώ και στο εξτρίμ...
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,664 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο.

Σε λίγο θα αρχίσω να σουλουπώνω το ημερολόγιο μου κι θα το ανεβάσω εδώ. Περιέχει κυρίως δικές μου σκέψεις/σχόλια για το παιχνίδι και δικές σας σκέψεις κατά την διάρκεια του παιχνιδιου: ποιους θεωρείτε αθώους, ενόχους κτλ

Stay tuned!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top