Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Ρίχνω την κάρτα της επιπλέον ψήφου στη @chem2000
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,942 μηνύματα.
Δεν παίζει ρε αλήθεια.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,658 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.
P.S: Ειλικρινά εκτιμώ το gameplay σου, Reader. Θέλω να ξαναπαιξουμε οι δύο μας.
Ομολογώ ότι είσαι ο πιο έξυπνος αντίπαλος που αντιμετώπισα ποτέ στο Παλέρμο.
Σε συγχαίρω, ήταν τιμή μου που έπαιξα μαζί σου, ακόμα κι αν ήμουν αντίπαλός σου. Πάω να γράψω τα τελευταία μου λόγια, με νίκησες.
Οφείλω να βεβαιωθώ πως θα είμαι ο τελευταίος πολίτης που νικάς.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Περιμένω να δω την πλευρά της τσεμ από το πρωί. Και δεν έχει εμφανιστεί. Τη βλέπω να μπαίνει μόνο λίγο πριν κλείσει η ψηφοφορία. Ε αν είναι πολίτης ας πει ένα πιο τεκμήριωμενο μήνυμα.

Δηλαδή ας βοηθήσει τη κατάσταση αν είναι πολίτης.

Όχι άλλη σιωπή
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,955 μηνύματα.
Ώρα να επιστρέψω και εγώ στα φαντάσματα. Το φωνάζω μέχρι και από το υπερπέραν.
Ελπίζω να ακούσετε, σας έδωσα όλες τις πληροφορίες και τις αποδείξεις. Άν ρίξετε κάρτα επαναφοράς, τουλάχιστον μη διαλέξετε πάλι τη Τζότζι. Θα πέσουν σαγόνια όταν μαθευτούν όλα.

Το ξαναβάζω τελευταία, φορά. Η Ραφαέλα να συμφωνεί με τον Γιάννη ότι ο Ούλτρα το παίζει αθώος.
Με κάλυψε ο φίλος αυτό θα έλεγα

Όσοι πάνε στην Ρίντερ δεν θέλουν το καλό της πόλης. Να το θυμάστε. Δεν μπορώ να βοηθήσω άλλο. Μόνο χορογραφία να το στείλουμε στη Eurovision δεν σας το έχω κάνει :lol:

Τα λέμε λοιπόν, έχω να πω πολλά "ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ" όταν ξαναειδωθούμε.
Αντίοοοο

 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.
Τα φαντάσματα επιστρέφουν στον τάφο τους. :wizard:

Η ασυλία του Αυτοκράτορα σήμερα δίνεται στον giannhs2001. Δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε.

Ψηφοφορία για Παρασκευή 30/8
  1. American Economist --> Chem2000
  2. BeatrixKiddo --> Chem2000 (x2)
  3. Chem2000
  4. giannhs2001 --> Reader
  5. Hased Babis --> Chem2000
  6. Joji (φάντασμα)--> Reader
  7. juanium --> Reader
  8. Kate1914 (φάντασμα) --> Reader
  9. Micro --> Ουριήλ
  10. Memetchi (φάντασμα) --> Chem2000
  11. nearos
  12. Pak --> Reader
  13. Reader --> Chem2000
  14. ultraviolence --> Reader
  15. Ουριήλ --> Micro


Ψήφοι
6 Chem2000
6 Reader
1 Micro



Η χώρα των φαντασμάτων
Kate1914 - Ψηφοφορία
Joji - Δολοφονία
Memetchi - Ψηφοφορία
Pak - Δολοφονία
ultraviolence - Δολοφονία

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]
rafaela11 - Ψηφοφορία [Πληροφοριοδότης]
Queenara - Απουσίες [Ιατρός]
Ουριήλ - Δολοφονία [???]

Απουσίες
Queenara #1, #2

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από giannhs2001
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία απο Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Kate1934
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Ουριήλ
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από BeatrixKiddo
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,319 μηνύματα.
Και εν τέλει μετά από όλο αυτό το πανδαιμόνιο καταλήγουμε στο εξής συμπέρασμα πάλι... Μόνο με τυμβωρυχίας θα ξεκαθαρίσει το τοπίο κάπως...
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Νεαρέ, θέσε προτεραιότητες.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
Ριχνω την ψηφο μου chem2000

Πολλες αντικρουωμενες αποψεις απο τα φαντασματα. Δινω μια τυφλη εμπιστοσυνη στην ριντερ παρα τις υποψιες μου
Εκανα την μαλακια με τον μεμε που ψηφισα και μετα σκεφτηκα. Ειλικρινα ελπιζω να μην κανω λαθος
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Ριχνω την ψηφο μου chem2000

Πολλες αντικρουωμενες αποψεις απο τα φαντασματα. Δινω μια τυφλη εμπιστοσυνη στην ριντερ παρα τις υποψιες μου
Εκανα την μαλακια με τον μεμε που ψηφισα και μετα σκεφτηκα. Ειλικρινα ελπιζω να μην κανω λαθος
Και σε σένα θα φτιάξω άγαλμα.
Εκεί δίπλα στης Beatrix.
:worship:
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ριχνω την ψηφο μου chem2000

Πολλες αντικρουωμενες αποψεις απο τα φαντασματα. Δινω μια τυφλη εμπιστοσυνη στην ριντερ παρα τις υποψιες μου
Εκανα την μαλακια με τον μεμε που ψηφισα και μετα σκεφτηκα. Ειλικρινα ελπιζω να μην κανω λαθος
Ρε παιδί. Μαλακία που ψήφισες μεμε;; Μα νομιζα το ξεκαθαρίσαμε... Ότι είχα να πω για τον μεμε το είπα.
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Δεν πειράζει θα δείτε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα μέχρι τις 8.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,910 μηνύματα.
Θα έφευγα από τη μέση και θα εστιάζατε στα λόγια της Ραφαέλας για να φύγει ο φανερός μαφιόζος.
Ότι είμαι ύποπτη το ξέρω, δεν με ενοχλεί αυτό, από δική μου βλακεία έγινε. Με ενοχλεί που όλοι θεωρούν τον ultra πολίτη. Που ενώ η πληροφοριοδότης έκανε τα πάντα για να στρέψει την προσοχή μας πάνω του οι περισσότεροι συνεχίζουν να τον πιστεύουν.
Το ακούω αυτό γιατί και εγώ υποψιαζομουν την Κέιτ ως ΔΑ . Είναι λογικό το επιχείρημα σου .
Θα σε ψηφίσω για τώρα Reader , και ας πάει σε ισοψηφία μήπως φανεί τίποτα παραπάνω .
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top