Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Ρε παιδιά στεναχωρήθηκα τώρα. @Kate1914 ψυχραιμία κορίτσι. Καταλαβαίνω από ευαισθησία γιατί και εγώ έτσι είμαι αλλά στο κάτω κάτω πολλοί εδώ μέσα πρώτη φορά παίζουμε. Δεν θα σκάσουμε κιόλας.
 

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,563 μηνύματα.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,234 μηνύματα.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Μπορεί να είπε κάτι χρήσιμο και ας απαγορευόταν. Δε μου αρέσει να ξέρω λιγότερα. Να μου πείτε όταν τελειώσει το παιχνίδι γτ θα σκάσω που δεν ξέρω.
Ναι καλέ. Πλάκα έκανα.
 

Ουριήλ

Palermo Player

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.
Μπορεί να είπε κάτι χρήσιμο και ας απαγορευόταν. Δε μου αρέσει να ξέρω λιγότερα. Να μου πείτε όταν τελειώσει το παιχνίδι γτ θα σκάσω που δεν ξέρω.
Απαγορεύεται, να έμπαινες κάθε δευτερόλεπτο :hehe:
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,297 μηνύματα.
Κέιτ, τι λες;
Είσαι καλά;
Πώς με κόβεις; 😂
Δεν πειράζει Κατερίνα μου, αν σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα στα ποσοστά μου έχεις πέσει λίγο 🥹💚
Αχ βρε Ουριήλ 😂😂😂😂
Βρε συ Κέιτ μην το παίρνεις τόσο σοβαρά κορίτσι μου!
Εξήγησα γιατί το παίρνω σοβαρά Ούλτρα. Κόντεψα να το καταστρέψω το παιχνίδι.
Ρε παιδιά στεναχωρήθηκα τώρα. @Kate1914 ψυχραιμία κορίτσι. Καταλαβαίνω από ευαισθησία γιατί και εγώ έτσι είμαι αλλά στο κάτω κάτω πολλοί εδώ μέσα πρώτη φορά παίζουμε. Δεν θα σκάσουμε κιόλας.
Αα όχι, δεν το είπα για αυτό. Το λάθος το έκανα εγώ, δε θα μου αρχίσετε να λυπάστε τώρα και εσείς.
Μόνο εγώ δεν ξέρω τι έγινε; Θα σκάσω τώρα.
Πακ σταμάτα θα σκάσω στα γέλια 😂 😂
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,350 μηνύματα.
εγω για τώρα θα δώσω την ψήφο μου στην Kate1914 γιατι θεώρησα πάρα πολύ περίεργη την αντίδραση της οταν ο γιάννης εικαζονταν για πιθανή συνεργασία ραφ - κειτ - ριντερ.

Σωστά είπε η πακ ομως, αυτη η κινηση ηταν άτσαλη και αυθορμητη και τελευταίας στιγμής, οπως ακριβώς εγινε και εχθές με τον φώτη, ας μην ξεχασουμε οτι και του @American Economist εγιναν την τελευταια στιγμη

Η Kate όντως έχει περίεργη συμπεριφορά. Αρχικά χθες με ψήφισε ακολουθώντας την γραμμή του Poirot όπου τελικά ήταν μαφιόζος, μετά ψήφισε τον @giannhs2001 στην ψηφοφορία με τον Poirot ενώ πάλι σήμερα σώθηκε τελευταία στιγμή μετά την διπλή ψήφο του Reader στην Rafaela. Νομίζω ότι έχουν μαζευτεί πολλές συμπτώσεις.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Αν και εκτός θέματος, νιώθω την ανάγκη να τα πω, και ας με βρίζετε από μέσα σας με όλα τα δίκια του κόσμου.


Παιδιά σας χρωστάω μια τεράστια συγγνώμη, και αυτό λίγο είναι. Λυπάμαι πραγματικά πάρα πολύ και αντιλαμβάνομαι ότι έκανα ένα μεγάλο λάθος. Δεν έπρεπε να μιλήσω για αυτό που έκανα καθόλου, αλλά... το έκανα.

Και λυπάμαι αλήθεια, γιατί με αυτό που έκανα κόντεψα να σας καταστρέψω το παιχνίδι, και ξέρω ότι το θέλατε τρομερά πολύ να παίξετε. Ειδικά με τόση προσπάθεια που όλοι κατέβαλαν και συνεχίζουν να καταβάλουν, και εννοώ και τους παίκτες και τη ΣΕ. Δε χρωστάτε εσείς τίποτα και να μη διασκεδάζετε εξαιτίας μου καθώς και της ηλιθιότητάς μου. Αφιερώνετε χρόνο και όντως φαιά ουσία εδώ. Και εγώ... εγώ σας το διέλυσα σχεδόν :'(.

Ελπίζω μόνο στην μεγαλοψυχία σας. Αν και το δίκαιο είναι να με πετάξετε έξω από το παιχνίδι και να μην ξαναδώ το φως του ήλιου στην πόλη του Παλέρμο έως ότου να τελειώσει το παιχνίδι. Μην πω να μην μου ξαναμιλήσετε ποτέ γενικά στο στέκι. Αυτό είναι το σωστό, και έτσι πρέπει να γίνει.

Πραγματικά θα το καταλάβω αν αυτή τη στιγμή δε θέλετε ούτε να με ακούσετε ούτε τίποτα, γιατί είμαι όντως ΗΛΙΘΙΑ, απλώς είχα την ανάγκη να τα πω, γιατί για ένα τέτοιο λάθος και η συγγνώμη που ζητάω μηδενική είναι.

Οπότε ναι, αυτό γενικά. Αν φτάσατε έως εδώ και τα διαβάσατε όλα, και πάλι συγγνώμη. Δεν έπρεπε ποτέ να φτάσουμε σε αυτό το σημείο, αλλά εγώ σαν απολύτως χαζή όπως είδατε φρόντισα για αυτό.

Ελπίζω να μη με συγχωρέσει κανείς σας μπας και πάρω το μάθημά μου και συμμορφωθώ. Τέτοιες χοντρές βλακείες ΔΕΝ πρέπει να συγχωρούνται, ειδικά σε αυτούς που τόνιζαν ότι δεν πρέπει επ ουδενί να παραβιάζουμε τους κανόνες, και έριχναν φοβέρες και απειλές.

Φίλε i_lie_us, εγώ όχι μία φορά θα τις περάσω, σαν την προσευχή μου θα τις μάθω, απ' έξω και ανακατωτά. Όχι ότι θα έχει σημασία πλέον, αφού την έκανα την μαλακία μου.
Καλά είσαι βλαμμενο;

Χαλάρωσε κοπέλα μου.... Παιχνίδι είναι.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Καλά είσαι βλαμμενο;

Χαλάρωσε κοπέλα μου.... Παιχνίδι είναι.
Εεε! Όχι τέτοιοι χαρακτηρισμοί. Ξέρω με ποιον τρόπο το λες. Κάποιοι άνθρωποι είναι περισσότερο ευαίσθητοι. Πάντως, Kate, δεν αξίζει να φτάνεις σε αυτό το σημείο για τίποτα. We are all doing our best, with what we know, γενικά στη ζωή μας.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Εεε! Όχι τέτοιοι χαρακτηρισμοί. Ξέρω με ποιον τρόπο το λες. Κάποιοι άνθρωποι είναι περισσότερο ευαίσθητοι. Πάντως, Kate, δεν αξίζει να φτάνεις σε αυτό το σημείο για τίποτα. We are all doing our best, with what we know, γενικά στη ζωή μας.
Βρε τζοτζι μου ένα παιχνίδι είναι. Εδώ τις προάλλες που ανέβηκε η ένταση μεταξύ μας το καταλάβαμε ότι ήταν στου παιχνιδιού τα πλαίσια. Τώρα δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέται το κορίτσι διάβασε τους κανόνες κι όλα καλά.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Βρε τζοτζι μου ένα παιχνίδι είναι. Εδώ τις προάλλες που ανέβηκε η ένταση μεταξύ μας το καταλάβαμε ότι ήταν στου παιχνιδιού τα πλαίσια. Τώρα δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέται το κορίτσι διάβασε τους κανόνες κι όλα καλά.
Ναι. Απλά δεν χρειάζεται να νιώθει και χαζή που στεναχωρήθηκε. Έτσι της βγήκε. It happens. Όλα καλά τώρα.
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 549 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 27/8
  1. American Economist --> Reader
  2. BeatrixKiddo --> Reader
  3. Chem2000
  4. giannhs2001 --> Reader
  5. Hased Babis
  6. Joji --> Reader
  7. juanium --> Reader
  8. Kate1914
  9. Memetchi
  10. Micro
  11. nearos--> Kate1914
  12. Pak
  13. Queenara
  14. Reader
  15. ultraviolence --> Reader
  16. Ουριήλ


Ψήφοι
6 Reader
1 Kate1914


Η χώρα των φαντασμάτων
rafaela11 - Ψηφοφορία

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]


Απουσίες
Queenara #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από giannhs2001
 
Τελευταία επεξεργασία:

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,350 μηνύματα.
Αν και εκτός θέματος, νιώθω την ανάγκη να τα πω, και ας με βρίζετε από μέσα σας με όλα τα δίκια του κόσμου.


Παιδιά σας χρωστάω μια τεράστια συγγνώμη, και αυτό λίγο είναι. Λυπάμαι πραγματικά πάρα πολύ και αντιλαμβάνομαι ότι έκανα ένα μεγάλο λάθος. Δεν έπρεπε να μιλήσω για αυτό που έκανα καθόλου, αλλά... το έκανα.

Και λυπάμαι αλήθεια, γιατί με αυτό που έκανα κόντεψα να σας καταστρέψω το παιχνίδι, και ξέρω ότι το θέλατε τρομερά πολύ να παίξετε. Ειδικά με τόση προσπάθεια που όλοι κατέβαλαν και συνεχίζουν να καταβάλουν, και εννοώ και τους παίκτες και τη ΣΕ. Δε χρωστάτε εσείς τίποτα και να μη διασκεδάζετε εξαιτίας μου καθώς και της ηλιθιότητάς μου. Αφιερώνετε χρόνο και όντως φαιά ουσία εδώ. Και εγώ... εγώ σας το διέλυσα σχεδόν :'(.

Ελπίζω μόνο στην μεγαλοψυχία σας. Αν και το δίκαιο είναι να με πετάξετε έξω από το παιχνίδι και να μην ξαναδώ το φως του ήλιου στην πόλη του Παλέρμο έως ότου να τελειώσει το παιχνίδι. Μην πω να μην μου ξαναμιλήσετε ποτέ γενικά στο στέκι. Αυτό είναι το σωστό, και έτσι πρέπει να γίνει.

Πραγματικά θα το καταλάβω αν αυτή τη στιγμή δε θέλετε ούτε να με ακούσετε ούτε τίποτα, γιατί είμαι όντως ΗΛΙΘΙΑ, απλώς είχα την ανάγκη να τα πω, γιατί για ένα τέτοιο λάθος και η συγγνώμη που ζητάω μηδενική είναι.

Οπότε ναι, αυτό γενικά. Αν φτάσατε έως εδώ και τα διαβάσατε όλα, και πάλι συγγνώμη. Δεν έπρεπε ποτέ να φτάσουμε σε αυτό το σημείο, αλλά εγώ σαν απολύτως χαζή όπως είδατε φρόντισα για αυτό.

Ελπίζω να μη με συγχωρέσει κανείς σας μπας και πάρω το μάθημά μου και συμμορφωθώ. Τέτοιες χοντρές βλακείες ΔΕΝ πρέπει να συγχωρούνται, ειδικά σε αυτούς που τόνιζαν ότι δεν πρέπει επ ουδενί να παραβιάζουμε τους κανόνες, και έριχναν φοβέρες και απειλές.

Φίλε i_lie_us, εγώ όχι μία φορά θα τις περάσω, σαν την προσευχή μου θα τις μάθω, απ' έξω και ανακατωτά. Όχι ότι θα έχει σημασία πλέον, αφού την έκανα την μαλακία μου.

Kate όλα καλά δεν υπάρχει λόγος να τιμωρείς έτσι τον εαυτό σου. Και εγώ χθες νευρίασα κάποια στιγμή όμως μετά κατάλαβα ότι ήμουν λάθος.

Όλα καλά μην στεναχωριέσαι.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,176 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 27/8
  1. American Economist --> Reader
  2. BeatrixKiddo --> Reader
  3. Chem2000
  4. giannhs2001 --> Reader
  5. Hased Babis
  6. Joji --> Reader
  7. juanium --> Reader
  8. Kate1914
  9. Memetchi
  10. Micro
  11. nearos--> Reader
  12. Pak
  13. Queenara
  14. Reader
  15. ultraviolence --> Reader
  16. Ουριήλ


Ψήφοι
7 Reader

Η χώρα των φαντασμάτων
rafaela11 - Ψηφοφορία

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]


Απουσίες
Queenara #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από giannhs2001
κειτ ειχα ψηφισει κυρα ΣΕιτισσα :pfff:
 

Reader

Palermo Player

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Δε μου απάντησες σε αυτά που σε ρώτησα ωστόσο
Δυστυχώς δεν έχω βάσιμες υποψίες για κανέναν, λυπάμαι.
Για τις επόμενες κινήσεις σας, προτείνω να με ψηφίσετε και μετά να χρησιμοποιήσετε την κάρτα τυμβωρυχιας. Μετά ξεψαχνίστε τα μηνύματα, κάτι θα υπάρχει εκεί ελπίζω.
Θα με ενδιέφερε ωστόσο η γνώμη του @juanium ,αν μπορεί να εξηγήσει γιατί άλλαξε ψήφο και από την Queenara ψήφισε την Ραφαέλα.
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Θα με ενδιέφερε ωστόσο η γνώμη του @juanium ,αν μπορεί να εξηγήσει γιατί άλλαξε ψήφο και από την Queenara ψήφισε την Ραφαέλα.
Μου φάνηκε εξαιρετικά ύποπτο που χρησιμοποίησες κάρτα ίντριγκας για να βγάλεις εκτός ένα inactive άτομο, ενώ μόλις πριν τα παιδιά έιπαν να ψηφίσουμε κάποιον που δεν θα βγει ούτως ή άλλως αύριο.
 

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,921 μηνύματα.
Εμένα δεν με έχει πείσει αρκετά η @Reader ώστε να αλλάξω ψήφο
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top