Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,510 μηνύματα.
Η απουσία του Poirot όντως είναι περίεργη, ίσως σκεφτώ ξανά την ψήφο μου προς το κλείσιμο της ψηφοφορίας ώστε να του δώσουμε την ευκαιρία να μας εξηγήσει τον λόγο που απουσίαζει.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,957 μηνύματα.
Αλλάζω ψήφο και ψηφίζω memetchi διότι ενώ έχει σχολιάσει στο thread, δεν έχει ψηφίσει κάποιον ακόμα. Θα μπορούσε να είναι μαφιόζος και να περιμένει να δει πώς θα πάει το πράγμα, που μέχρι στιγμής πάει καταπληκτικά αφού έχουμε αφήσει στην ησυχία τους όσους δεν έχουν γράψει κάποιο μήνυμα ή έχουν γράψει ελάχιστα.
Συγγνώμη που είπα να αφήσω την ψήφο για όταν ξυπνήσω

Λοιπόν, εγώ βλέπω ότι τα πάντα σε αυτό το στάδιο θεωρούνται πανεύκολα ύποπτα. Η πρώτη μου σκέψη από εχθές ήταν ότι ο Φώτης περιμένει μόνο να φαγωθούμε χωρίς να προσφέρει τίποτα παρότι είναι συνεχώς ενεργός. Η Τριξ όντως έγραψε πολύ περίεργα, πράγμα που το κάνει να φαίνεται υπερβολικά εύκολο ειδικά για παίκτρια που έχει ξαναπαίξει. Θα μπορούσε βέβαια και αυτός να ήταν ο σκοπός της, αλλά θα ήθελα να δω αν θα μπει κανονικά στο παιχνίδι ή αν θα συνεχίσει απλά να το παίζει ο αφηγητής από το υπερπέραν. Κειτ πολύ ντραμα κουιν από πολύ νωρίς επίσης, προς το παρόν θα το αποδώσω στο ότι ψηφίστηκες πολύ νωρίς και πανικοβλήθηκες. Έχω και κάποιες άλλες υποψίες αλλά θα δείξει. Η Τσεμ είναι η μόνη που δεν έχει πει τίποτα, σωστά;

Θα δώσω την πρώτη ψήφο στην αρχική μου σκέψη μιας που όσα ειπώθηκαν τίποτα δεν βοήθησε πραγματικά. Ψηφίζω λοιπόν τον AMERICAN ECONOMIST ως τον παίκτη που έγραψε τα περισσότερα χωρίς να έχει πει τίποτα ουσιώδες.
Υπάρχει βέβαια και η σκέψη να ψηφιστεί το παιδί που θέλει να αποχωρήσει μιας που κάποιος πρέπει να φάει την πατάτα της πρώτης αποχώρησης και ίσως ήταν λίγο πιο άδικο αν σταματούσε να παίζει και έφευγε κάποιος άλλος.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Θές να γίνεις πιο συγκεκριμένη;
Ευχαρίστως.

Ξεκινάει η μέρα με τη ψήφο σου στη κειτ.
Παραθέτει ο Πουαρό
Καλημέρα σε όλους!

Δύσκολη η σημερινή ψηφοφορία, δεν έχουμε πολλά πράγματα από τα οποία μπορούμε να πιαστούμε οπότε κάθε ψήφος κινδυνεύει να είναι λανθασμένη.

Για την ώρα, η δική μου ψήφος θα κατευθυνθεί προς την BeatrixKiddo.

Δεν ξέρω, νιώθω ότι υπήρξε έντονη προσπάθεια από πολύ νωρίς να κατοχυρώσει τον εαυτό της ως αθώα. Από τα πρώτα ποστ κιόλας, ενώ προφανώς δεν είχε ανακύψει η ανάγκη να υπερασπιστεί τον εαυτό της. Μπορεί και να ήταν όντως για τη δημιουργία ατμόσφαιρας, αλλά θεωρώ ότι η ατμόσφαιρα θα είχε δημιουργηθεί εξίσου καλά και χωρίς τις διαδοχικές επαναλήψεις της φράσης “εμείς οι πολίτες”. Ο τρόπος με τον οποίο το ενέταξε στα μηνύματά της μου φαίνεται αρκετά sneaky για να τον εκλάβω καλοπροαίρετα. Ελπίζω απλά να μη διυλίζω τον κώνωπα και καταπίνω την κάμηλον.
Και μετά εσύ αλλάζεις τη ψήφο μου σε εμένα και πατάς ακριβώς στα λεγόμενα του χωρίς να προσθέσεις κάποιο σχόλιο. Θα μου πεις σύμπτωση ταύτιση γνωμων.
Αποσύρω την ψήφο μου για την Kate1914

Και την δίνω στην BeatrixKiddo

Ήταν το δεύτερο μέλος που υποψιαζόμουν ότι ανήκει στην αντίπαλη ομάδα.

Για τον ίδιο λόγο που έθιξε ο @Poirot. Μου φαίνεται πιο βάσιμος.
Και μετά σε βλέπω πιο κοφτή με τους υπόλοιπους και να τους λες πως να τεκμηριώσουν την άποψη τους.
Δεν θα αιτιολογήσεις την ψήφο σου;
Μου φαίνεται ύποπτο το ότι ταυτίστηκες.

Αναμένω να δω και την οπτική σου φυσικά.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,510 μηνύματα.
Συγγνώμη που είπα να αφήσω την ψήφο για όταν ξυπνήσω

Λοιπόν, εγώ βλέπω ότι τα πάντα σε αυτό το στάδιο θεωρούνται πανεύκολα ύποπτα. Η πρώτη μου σκέψη από εχθές ήταν ότι ο Φώτης περιμένει μόνο να φαγωθούμε χωρίς να προσφέρει τίποτα παρότι είναι συνεχώς ενεργός. Η Τριξ όντως έγραψε πολύ περίεργα, πράγμα που το κάνει να φαίνεται υπερβολικά εύκολο ειδικά για παίκτρια που έχει ξαναπαίξει. Θα μπορούσε βέβαια και αυτός να ήταν ο σκοπός της, αλλά θα ήθελα να δω αν θα μπει κανονικά στο παιχνίδι ή αν θα συνεχίσει απλά να το παίζει ο αφηγητής από το υπερπέραν. Κειτ πολύ ντραμα κουιν από πολύ νωρίς επίσης, προς το παρόν θα το αποδώσω στο ότι ψηφίστηκες πολύ νωρίς και πανικοβλήθηκες. Έχω και κάποιες άλλες υποψίες αλλά θα δείξει. Η Τσεμ είναι η μόνη που δεν έχει πει τίποτα, σωστά;

Θα δώσω την πρώτη ψήφο στην αρχική μου σκέψη μιας που όσα ειπώθηκαν τίποτα δεν βοήθησε πραγματικά. Ψηφίζω λοιπόν τον AMERICAN ECONOMIST ως τον παίκτη που έγραψε τα περισσότερα χωρίς να έχει πει τίποτα ουσιώδες.
Υπάρχει βέβαια και η σκέψη να ψηφιστεί το παιδί που θέλει να αποχωρήσει μιας που κάποιος πρέπει να φάει την πατάτα της πρώτης αποχώρησης και ίσως ήταν λίγο πιο άδικο αν σταματούσε να παίζει και έφευγε κάποιος άλλος.

Ναι για τον λογο αυτο με ψηφισες μας έπεισες, πες απλά ότι κρατάς μανιάτικο από τα υπόλοιπα thread και άσε τα σάπια.🙃🙃
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,660 μηνύματα.
Εγώ πάντως από πέρσι που ήμουν δεν είχαμε θέμα στο να αναφέρουμε αν είμαστε πολίτες. Νομίζω και η επιτροπή μπορεί να το επιβεβαιώσει :).
Επιτρέπεται, δεν είναι αποκαλύψη ρόλου δηλαδή, αφού όλοι αθώοι δηλώνετε. :)


Ψηφοφορία για Δευτέρα 26/8
  1. American Economist --> BeatrixKiddo
  2. BeatrixKiddo --> American Economist
  3. Chem2000
  4. giannhs2001 --> Kate1914
  5. Hased Babis --> Micro
  6. Joji --> BeatrixKiddo
  7. juanium --> Poirot
  8. Kate1914 --> BeatrixKiddo
  9. Memetchi --> American Economist
  10. Micro --> nearos
  11. nearos --> giannhs2001
  12. Pak --> Kate1914
  13. Poirot --> BeatrixKiddo
  14. Queenara --> nearos
  15. rafaela11--> ultraviolence
  16. Reader --> Memetchi
  17. ultraviolence --> Queenara
  18. Ουριήλ--> nearos

Ψήφοι
4 BeatrixKiddo
3 nearos
2 American Economist
2 Kate1914
1 giannhs2001
1 Memetchi
1 Micro
1 Poirot
1 Queenara

1 ultraviolence

Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,957 μηνύματα.
Ναι για τον λογο αυτο με ψηφισες μας έπεισες, πες απλά ότι κρατάς μανιάτικο από τα υπόλοιπα thread και άσε τα σάπια.🙃🙃
Χαίρομαι για αυτή την τρομερή επιχειρηματολογία. Πάλι μηδέν στο πηλίκο με το μήνυμα σου όπως προείπα
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,510 μηνύματα.
Χαίρομαι για αυτή την τρομερή επιχειρηματολογία. Πάλι μηδέν στο πηλίκο με το μήνυμα σου όπως προείπα

Πήρες αντίστοιχη απάντηση με το δήθεν επιχείρημα που είπες όταν με ψηφισες. Τουλάχιστον να είσαι ειλικρινής όταν ψηφίζεις και μην αναφέρεις χαζούς λόγους καθώς σήμερα έγραψα αρκετά μηνύματα στα οποία έλεγα τις σκέψεις μου. Χθες όντως ήμουν κάπως καθώς πρώτη φορά παίζω το παιχνίδι και δεν ήξερα τι ακριβώς έπρεπε να γράψω.

OK επέλεξες να φέρεις το μίσος σου προς εμένα απο τα υπόλοιπα thread, δεκτό. Μην μας λες όμως άκυρους λόγους καθώς κανείς σοβαρός άνθρωπος δεν τους πιστεύει.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
Και μετά εσύ αλλάζεις τη ψήφο μου σε εμένα και πατάς ακριβώς στα λεγόμενα του χωρίς να προσθέσεις κάποιο σχόλιο. Θα μου πεις σύμπτωση ταύτιση γνωμων.
Είχα στο μυαλό μου την Kate αρχικά, αιτιολόγησα ύστερα. Συζητήθηκε, και ανακάλυψα πως βγάζει περισσότερη λογική να είσαι εσύ μαφιόζος απ’ότι η Κειτ που, όντως, θα μπορούσε να αντιδράει κατά αυτόν τον τρόπο επειδή ψηφίστηκε με το καλημέρα και όχι για να κάνει (αποτυχημένη) shocked κάλυψη.

Ναι συμφώνησα με τον Πουαρό (που παρεπιπτόντως δεν συμφώνησα μόνο εγώ στο επιχείρημά του, απλά έτυχε να αλλάξω την ψήφο μου σε μέλος που αυτός είχε ήδη ψηφίσει) και δεν ήθελα να προσθέσω κάτι παραπάνω, με κάλυψε πλήρως η τοποθέτησή του.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,322 μηνύματα.
3 ψηφους δε πηρα ουτε στις εκλογες του 15μελους :swoon2:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,510 μηνύματα.
Ο Poirot και η Chem συνεχίζουν να είναι άφαντοι, εξακολουθώ να πιστεύω ότι αυτό είναι κάπως ύποπτο όμως θα δείξει.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Είχα στο μυαλό μου την Kate αρχικά, αιτιολόγησα ύστερα. Συζητήθηκε, και ανακάλυψα πως βγάζει περισσότερη λογική να είσαι εσύ μαφιόζος απ’ότι η Κειτ που, όντως, θα μπορούσε να αντιδράει κατά αυτόν τον τρόπο επειδή ψηφίστηκε με το καλημέρα και όχι για να κάνει (αποτυχημένη) shocked κάλυψη.

Ναι συμφώνησα με τον Πουαρό (που παρεπιπτόντως δεν συμφώνησα μόνο εγώ στο επιχείρημά του, απλά έτυχε να αλλάξω την ψήφο μου σε μέλος που αυτός είχε ήδη ψηφίσει) και δεν ήθελα να προσθέσω κάτι παραπάνω, με κάλυψε πλήρως η τοποθέτησή του.
Δεν είναι νωρίς να καλύπτω τον εαυτό μου από τώρα αν ήμουν στη Μαφία;;;;
Εγώ σε ρωτάω εσένα αυτό και τα άλλα μέλη αν δεν ανήκα στη κατηγορία των πολιτών γιατί να μιλήσω τόσο πολύ; Γιατί να μην δεν κάτσω σε μια γωνιά να σφαχτειτε και μετά να έρθω με τους λίγους να τα βάλω;

Εγώ προσωπικά βλέπω και μέλη που δεν λένε τίποτα και δεν συμμετέχουν. Αν η πρώτη μέρα δυσκολεύει και δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα μπορούμε να βάλουμε κάποιον που δεν συμμετέχει να αποχωρήσει για να μείνουν όσοι πραγματικά θέλουν να παίξουν έστω και μία μέρα παραπάνω.

Η ψήφος μου ομολογώ δεν πρέπει να έχει κλείσει και σκέφτομαι την αναθεώρηση επειδή ακριβώς είναι πρώτη μέρα.

Επίσης είναι άδικο να βγει ένας παίκτης από τη στιγμή που υπάρχουν άτομα που δεν θέλουν τόσο να παίξουν.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,668 μηνύματα.
Η απουσία του Poirot όντως είναι περίεργη, ίσως σκεφτώ ξανά την ψήφο μου προς το κλείσιμο της ψηφοφορίας ώστε να του δώσουμε την ευκαιρία να μας εξηγήσει τον λόγο που απουσίαζει.
Δεν θα βαρεσουμε και κάρτα ρε παιδιά. Άλλοι πάνε θάλασσα, άλλοι διαβάζουν, άλλοι δουλεύουν. Απλά η συμμετοχή να είναι ουσιαστικη: Διαβάστε κανόνες, κάνετε μερικά ουσιώδη ποστ μέσα στη μέρα κι αυτό είναι ολο. Δεν χρειάζεται να γίνει έκθεση ιδεών από όλους ούτε να περιμένουμε με το τεφτέρι στο χέρι να λέμε που ήσουν τι έκανες τόσες ώρες.

Επικρατεί σχετική σιωπή πάντως από τότε που ανέβηκαν οι ψήφοι της Τριξ. Να σημειωθεί ότι κι ο νεαρός ανέβηκε αρκετά.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,957 μηνύματα.
Πήρες αντίστοιχη απάντηση με το δήθεν επιχείρημα που είπες όταν με ψηφισες. Τουλάχιστον να είσαι ειλικρινής όταν ψηφίζεις και μην αναφέρεις χαζούς λόγους καθώς σήμερα έγραψα αρκετά μηνύματα στα οποία έλεγα τις σκέψεις μου. Χθες όντως ήμουν κάπως καθώς πρώτη φορά παίζω το παιχνίδι και δεν ήξερα τι ακριβώς έπρεπε να γράψω.

OK επέλεξες να φέρεις το μίσος σου προς εμένα απο τα υπόλοιπα thread, δεκτό. Μην μας λες όμως άκυρους λόγους καθώς κανείς σοβαρός άνθρωπος δεν τους πιστεύει.
Θα κανεις σαν μωρό κάθε φορά που σε ψηφίζουν; Να ξέρουμε αν είναι να λέμε ο Φώτης είναι το πουλάκι μη τον αγγίζετε.
Μετά από πολλη πίεση έγραψες δυο λόγια. Όλοι πιαστήκαμε από το ΤΙΠΟΤΑ ουσιαστικά και εγώ συνέχισα με την αρχική μου σκέψη την οποία στην έγραψα από εχθές και η απάντηση σου ήταν κάτι ιμοτζι που πυροβολούν.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,322 μηνύματα.
η chem ειχε στειλει μονο ενα μηνυμα, κανενα απο την αρχη του παιχνιδιου. Δεμ ου φαινεται υποπτη μιας και δεν ειναι ενεργη.
Ο πουαρώ ομως ειναι αφαντος, αλλα ειχε στειλει μηνυμα στη κουβεντουλα που κατι ξινιζει
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,322 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,652 μηνύματα.
Γεια σας και πάλι! Η αλήθεια είναι παιδιά ότι δίνω και μάθημα την άλλη εβδομάδα οπότε προσπαθώ και να διαβάζω παράλληλα :no:

Εκτός αυτού, επειδή ακόμα είναι πρώτος γύρος και ουσιαστικά στοιχεία δεν έχουμε, δεν έχω και πολλά πράγματα να πω. Παρακολουθώ αυτά που λέγονται αλλά δεν μου δημιουργούνται και σοβαρές υποψίες για συγκεκριμένα πρόσωπα. Θα μου πείτε, αν δεν μιλήσει κανείς πως θα παίξουμε; Εντάξει, δίκιο έχετε. Αλλά το μόνο που μπορώ να κάνω τώρα είναι να ρίχνω άδεια για να πιάσω γεμάτα.

Επίσης, Τριξ, το ότι σε ψηφίσαμε και η Joji και εγώ δεν νομίζω ότι λέει και κάτι. Πολλοί έχουν συμφωνήσει και θα συμφωνήσουν μεταξύ τους ως προς τη φερόμενη ενοχή ενός παίκτη, αλλά μόνο τώρα διαμαρτυρήθηκες προφανώς γιατί ο υπό κρίση παίκτης είσαι εσύ. Ούτε για εσένα είμαι σίγουρος βέβαια, το είπα και πριν. Αν έχω ισχυρότερη ένδειξη για άλλον παίκτη δεν θα διστάσω να αλλάξω την ψήφο μου.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως μια συμφωνία με τον διάολο θα ήταν να ψηφίζαμε όλοι μαζικά τον Hased Babis που εκδήλωσε επιθυμία να μην παίξει. Βέβαια κάτι τέτοιο θα σημάνει πως θα βγάλουμε έναν πολίτη γιατί αν κρίνω από το τι είπε μάλλον δεν ανήκει στους μαφιόζους.
Τι λες; Μόνο ότι ανήκει στους μαφιόζους φωνάζει αυτό που είπε. Αν και υποθετω ότι απλά δεν έχει διαβάσει τους κανόνες από το πόσο άτσαλα παίζει. Πάντως, δεν νομίζω να ξανά γράψει κιόλας, είτε τον ψηφίσουμε να φύγει, είτε όχι.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,510 μηνύματα.
Θα κανεις σαν μωρό κάθε φορά που σε ψηφίζουν; Να ξέρουμε αν είναι να λέμε ο Φώτης είναι το πουλάκι μη τον αγγίζετε.
Μετά από πολλη πίεση έγραψες δυο λόγια. Όλοι πιαστήκαμε από το ΤΙΠΟΤΑ ουσιαστικά και εγώ συνέχισα με την αρχική μου σκέψη την οποία στην έγραψα από εχθές και η απάντηση σου ήταν κάτι ιμοτζι που πυροβολούν.

Κάνε ότι θέλεις όμως μην λες άκυρους λόγους, δεν με συμπαθείς το έχουμε καταλάβει πες αυτό λοιπόν ως λόγω που με ψηφισες πάρα να βγάζεις ιστορίες από το μυαλό σου. Σε ενόχλησαν τα emoji που έβαλα καθαρά για πλάκα όμως δεν σε ενόχλησαν τα υπόλοιπα περίεργα που γράφτηκαν απο διάφορους παίκτες.
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 279 μηνύματα.
Αλλάζω και εγώ την ψήφο μου από Poirot σε BeatrixKiddo επειδή συμφωνώ με την άποψη που εξέφρασε ο Poirot όταν ψήφισε. Για να μην ψάχνετε, ο λόγος με τον οποίο συμφωνώ είναι που από νωρίς άρχισε να δηλώνει πως ανήκει στους πολίτες χωρίς κάποια κατηγορία εις βάρος της. Μέχρι στιγμής είναι η πιο ισχυρή βάση που έχουμε, αν εμφανιστούν άλλα στοιχεία στην πορεία, αλλάζω.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
@Hased Babis δεν πειράζει που είσαι αρχάριος. Είναι και η επιτροπή εδώ μπορεί να σε βοηθήσει.

Αλλάζω τη ψήφο μου στη ,@Chem2000 γιατί δεν έχει εμφανιστεί ακόμα . Μέχρι να μπει και να παίξει θα τη κράτησω εκεί τη ψήφο μου.

Οι περισσότεροι το παίζετε πρώτη φορά ας δώσουμε μια ευκαιρία θα έλεγα στον Μπάμπη.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top