Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Εμ κι εσύ, στη δασκάλα μαθήματα;; Αμέσως το πήρε το μάτι μου. :P
Η αλήθεια είναι πως όπως σου έγραψα σε εκείνο το τεράστιο μήνυμα όπου ανέλυα τη θεωρία μου για σένα, σε εμπιστευόμουν απόλυτα μέχρι την Τετάρτη το βράδυ. Ακόμα και μετά, συνέχιζες να μου δημιουργείς αμφιβολίες,και μάλιστα έφτασα στο σημείο να πάω να ξαναδώ τον ρόλο μου μπας και ήμουν μαφία και δεν το είχα καταλάβει.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
@ultraviolence είχες όντως καταλάβει ότι ήμουν το μέντιουμ, ή απλά το πήρες με το μέρος σου όποιος και να ήταν;
Για πόρνη σε είχα. Γιατί θεώρησα ότι η πόρνη μας ήταν νορμαλ άνθρωπος. Όχι κάποιος που ΕΠΊΤΗΔΕΣ μας σαμποτάρει. Τρελή απογοήτευση από τον Φώτη. Κρίμα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Παιδιά θα πω για άλλη μια φορά πως παίξατε όλοι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Ήταν μια πολύ ωραία εμπειρία ως πρώτο μου παιχνίδι και σας εκτιμώ όλους τρομερά.

@ultraviolence ε δεν σε πιστεύω. Είσαι πανέξυπνος.
Σε σκότωσα εγώ και τις δύο φορές. :redface:
Ευχαριστώ πολύ Joji μου! :flowers:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,644 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
η ΣΕ εκτος απο τρομερα βοηθητικη ηταν και τρομερα αστεία
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Σε σκότωσα εγώ και τις δύο φορές. :redface:
Ευχαριστώ πολύ Joji μου! :flowers:
πως και δε σκοτωσες και μενα και ειχα ετοιμη μια φωτογραφια του χριστου με την φατσα μου για την ανασταση - αποτυχια δολοφονιας ρε μαν
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32,446 μηνύματα.
Γεια σε όλα τα παιδιά που έπαιξαν το αγαπημένο παιχνίδι και μας συντρόφευσαν αυτές τις μέρες.

Να πω πρώτα από όλα μπράβο στον Χάρη και τη Ζωή γιατί το να κάνεις ΣΕ είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ αφού έχεις να α) διαβάζεις ΟΛΑ τα ποστ με προσοχή, β) να απαντάς σε ερωτήσεις παικτών, γ) να στέλνεις απαντήσεις σε νυχτερινούς ρόλους και το κυριότερο δ) να προσέχεις μήπως υπάρχει κάτι παράτυπο στο παιχνίδι. Ξέρω οτι τα παιδιά δυσκολεύτηκαν σε λίγα σημεία με αυτό το παιχνίδι αλλά τα κατάφεραν μια χαρά και συνέβαλαν πρώτα από όλους εκείνοι για να περάσετε καλά εσείς οι παίκτες και εμείς οι παρατηρητές. :clapping:

Παρακολουθούσα το παιχνίδι χωρίς να ξέρω ρόλους και ως συνήθως έλεγα χαζομάρες στον Χάρη για το τί νομίζω οτι συνέβαινε. Δε θα σας πω τί νόμιζα γιατί ντρέπομαι. :redface:

Να πω δυο τρία λόγια σε κάποιους:

@ultraviolence Τί έξυπνος που είσαι μωρέλι μου, πόσο όμορφα τα έγραφες, πόσο ωραία τα σκεφτόσουν! Μπράβο σου! Υπέροχο παιχνίδι! :console:

@Reader Αποκάλυψη! Εκ μέρους μιας βετεράνας του παλέρμο, μπράβο κορίτσι μου! :thumbup:

@Micro Μέχρι τη νεκροφάνεια στον ούλτρα δε σε είχα πάρει χαμπάρι βρε απατεώνα! :ropalo:

@Kate1914 Μη στεναχωρεθείς ξανά για χαζομάρες καλή μου! :give_rose:

@giannhs2001 Κι εσύ έκανες πολύ καλό παιχνίδι. Ήσουν η φωνή της λογικής και μπράβο σου. :thumbup:

@i_lie_us Εμένα δε με ψήφισες ποτέ! Θα το πάρω ως κοπλιμάν! :beee:

Κάποια σχόλια για το παιχνίδι γενικότερα θα τα κάνω ίσως άλλη στιγμή ή και καθόλου.

Συγχαρητήρια πολιτάκια! :clapup:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
πως και δε σκοτωσες και μενα και ειχα ετοιμη μια φωτογραφια του χριστου με την φατσα μου για την ανασταση - αποτυχια δολοφονιας ρε μαν
Γιατί είτε εσύ είτε ο Γιάννης είχατε την ΑΔ. Δεν ήταν συνετό να σας σκοτώσουμε.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Ειχα ζητησει απο την ΣΕ να αλλαξει το ρολο του αυτοκρατορα σε "Γενικός Γραμματέας" για να συναδει πιοτερο με την ιδεολογια μου αλλα θα με καταλαβαινατε επιτοπου...
Μετα σκεφτηκα σε φυρερ και να αυτοκτονησω στη μεση του παιχνιδιου αλλα ουτε αυτο με αφησαν
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά συγχαίρω επίσης την @Kate1914 μιας που μαζί μας ήρθε η ιδέα από τη θεωρία να περάσουμε στη πράξη και να προσπαθήσουμε να κάνουμε πραγματικότητα το Παλέρμο. Η φάση ξεκίνησε από ένα τυχαίο pm όπου αποφασίσαμε να στείλουμε σε δέκα άτομα που πιστεύαμε θα δεχθούν και από εκεί έγινε ο πρώτος πυρήνας και μετά αναζητούσαμε περισσότερα άτομα. Δεν περιμέναμε ποτέ πως θα μαζευτεί τόσος κόσμος ώστε να παίξουμε το extreme.

Πραγματικά μέσα από τη καρδιά μου σας ευχαριστώ όλες και όλους που ήρθατε στο παιχνίδι, ήθελα πολύ να το δω πριν πάω στρατό. Χάρηκα που επίσης που μιλούσαμε casually με παιδιά που υπό άλλες συνθήκες ίσως τρωγόμασταν στην άλλη πλευρά του φόρουμ και αυτό το έκανε πολύ όμορφο :inlove: love you all <3<3. Ευχαριστώ επίσης πολύ τον @Scandal που ήταν δίπλα μας και εννοείται τον @Libertus που δέχθηκε να βοηθήσει με το extreme και την @Eileen που από το πουθενά από ένα pm που έστειλε για να μας δώσει συγχαρητήρια που το ανασταίνουμε κατέληξε να γίνει ΣΕ για να βοηθήσει.

Και σας περιμένω όλες και όλους μετά τους 9 μήνες που θα είμαι στρατό να με υποδεχθείτε με ένα νέο καλοκαιριάτικο Παλέρμο 2025 :bleh::bleh::bleh::bleh:<3<3<3<3
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,644 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
@Memetchi και εσύ ήσουν τρομερός. Συγγνώμη που σε αψήφησα.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,644 μηνύματα.
@Joji πως και είσαι ζωντανή;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,349 μηνύματα.
@American Economist α ώστε πορνιδιο ήσουν εεεε; :laugh:
Και εγώ ήθελα τόσο πολύ να το σχολιάσω όταν το είδα :laugh:
Ηλία μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ.
Δυστυχώς ήταν destined να χάσουμε. Είχαμε δύο πάρα πολύ κακούς βοηθούς (ο Φώτης παίζει να μην έχει καταλάβει ότι κέρδιζε με'μας..) και -2 μαφιόζους εξ αρχής. Έφυγε ο Πουαρώ πρώτη μέρα και η Chem όπως είδατε δεν είχε χρόνο να συμμετέχει. Ο,τι μπορουσαμε κάναμε εγώ κι Micro. Από ένα σημείο κι μετά ωστόσο, απλα δεν έβγαιναν τα κουκιά.
Δυστυχώς επιβεβαιώνω μετά λύπης μου ότι έπαιξα άθλια, και ήθελα τόσο πολύ να σας βοηθήσω...
Παιξατε ολοι τελεια, και αισθανθηκα οτι έπαιζα με φίλους διαδικτυακά, και οχι με αγνωστους σε ενα φόρουμ. Μπράβο σας και ευχαριστώ σας όλους.
Όχι και όλοι, ας είμαστε ειλικρινείς 😂

Επίσης να πούμε συγχαρητήρια στη Ραφαέλα που στα τελευταία λόγια της έπιασε όλους τους αντιπάλους των πολιτών, μιλάμε για τρομερή διαίσθηση.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,921 μηνύματα.
@Kate1914 κειτ η αληθεια ειναι μας εκαψες λιγο αλλα μην στεναχωριέσαι , δεν το εκανες επιτηδες απλα δεν σου βγηκε φανταζομαι αυτο που σχεδιαζες . Προσπαθησες μετα να το μαζεψεις , το καταλαβαμε και το εκτιμω βεβαια παλι δεν σου βγηκε :loltooth:
Ο,τι ειπα εδω προφανως ηταν για το παιχνιδι , γιατι θεωρησαμε οτι επρεπε να σε καψουμε εφοσον ειχες ηδη χρησιμοποιησει την ιδιοτητα σου .
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top