Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Παίδες το πιο σημαντικό πραγμα που αποκομίσαμε απο αυτο το παιχνίδι είναι τα ψευδώνυμα. Τελος
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Καταρχάς εγώ θα ήθελα να ευχαριστήσω τον @Libertus για την πρόσκληση που μου έκανε να έρθω στο παιχνίδι. Μια πανέμορφη εμπειρία και μια ευκαιρία να το ξαναζήσω μιας και στο προηγούμενο δεν έπαιζα σε πολλούς γύρους.

Πολιτακια μου γλυκά σας λατρεύω όλους (σχεδόν) και σας ευχαριστώ που με εμπιστεύτηκατε και με αφήσατε να παίξω το δραματικό μου χωρίς να φάω σουτ 😂.

Όσον αφορά για τη μαφία συγχαρητήρια στον μικρό και στον ουλτρα έπαιξαν εξαιρετικά τον ρόλο τους. Τώρα για τον Πουαρό στενάχωρηθηκα που έφυγε να είμαι ειλικρινής γιατί είμαι σίγουρη ότι είχε πολλά να δείξει στο παιχνίδι και δεν τα κατάφερε.

Συγχαρητήρια σε όλους για το gameplay. Μακάρι να κρατήσουμε επαφή και να παίζουμε και άλλα παιχνίδια :)
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Παρακολουθούσα το παιχνίδι χωρίς να ξέρω ρόλους και ως συνήθως έλεγα χαζομάρες στον Χάρη για το τί νομίζω οτι συνέβαινε. Δε θα σας πω τί νόμιζα γιατί ντρέπομαι. :redface:
Θα ήθελες να μου πεις τι ρόλο πίστευες ότι είχα;
Να πω δυο τρία λόγια σε κάποιους:

@ultraviolence Τί έξυπνος που είσαι μωρέλι μου, πόσο όμορφα τα έγραφες, πόσο ωραία τα σκεφτόσουν! Μπράβο σου! Υπέροχο παιχνίδι! :console:
Ευχαριστώ πολύ Χιμελιτα μου :hug: Σημαίνει πολλά όταν έρχεται από εσένα. Να ξέρεις, θα σε περιμένω μια μέρα να επιστρέψεις δυναμικά..:)
Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να με χαρακτηρίσει και μάστερ του gaslighting.
Στην κανονική μου ζωή είμαι αγγελούδι, να ξέρετε! :angel:



Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα ευχαριστώ στην ΣΕ για τη διοργάνωση του παιχνιδιού! Σας ευχαριστώ, Ζωή και Χάρη.
Χαίρομαι που επέστρεψες πίσω Ζωή. Μου είχες λείψει. :flowers:


Φώτη με αυτό που είπες αλήθεια με εκνεύρισες. Τι πάει να πει δε μου αρέσει ο ρόλος της πόρνης και ήθελα να κερδίσουν οι πολίτες;
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,506 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
Εγώ που ενώ ήμασταν σε ισοψηφία (άρα θα κερδίζαμε ούτως ή άλλως όσοι ψηφίσαμε rafaela), πήγα να ρίξω διπλή ψήφο ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ; Παιδιά με συγχωρείτε, υπόσχομαι πως στο επόμενο Παλέρμο θα διαβάσω καλύτερα τους κανόνες 😭
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Θα ήθελες να μου πεις τι ρόλο πίστευες ότι είχα;

Ευχαριστώ πολύ Χιμελιτα μου :hug: Σημαίνει πολλά όταν έρχεται από εσένα. Να ξέρεις, θα σε περιμένω μια μέρα να επιστρέψεις δυναμικά..:)
Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να με χαρακτηρίσει και μάστερ του gaslighting.
Στην κανονική μου ζωή είμαι αγγελούδι, να ξέρετε! :angel:



Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα ευχαριστώ στην ΣΕ για τη διοργάνωση του παιχνιδιού! Σας ευχαριστώ, Ζωή και Χάρη.
Χαίρομαι που επέστρεψες πίσω Ζωή. Μου είχες λείψει. :flowers:


Φώτη με αυτό που είπες αλήθεια με εκνεύρισες. Τι πάει να πει δε μου αρέσει ο ρόλος της πόρνης και ήθελα να κερδίσουν οι πολίτες;
Ουλτρα μια ερώτηση. Τι γνώμη έχεις για τη ταινία gone girl?
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
@giannhs2001 όταν άρχισες να λες πως με υποψιάζεσαι για μέλος της μαφίας και επιχειρηματολογούσες με όντως δεκτά τεκμήρια, με είχε λούσει κρύος ιδρώτας. Λέω έβγαλα τα ματάκια μου μόνη μου. Δεν υπάρχει ελπίς.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.
Πού είναι ο @Memetchi να μας πει «ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ»;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,921 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,506 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top