Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Για την Κεμ σας είπα κάτι που πρόσεξα, το ξεκατίνιασμα που ακολούθησε δε με αφορά, απλά δεν πιστεύω ότι η επιλογή των λέξεων ήταν τυχαία.
Δεν νομιζω ότι αφορούσε το παιχνίδι πάντως. Είναι κάτι προσωπικό, μάλλον.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Και εδώ ο Ουλτρα πάει να σωσει τη Γιώτα. ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ αυτό παρακαλώ.

Και επειδή ξέρω ότι σας έλειψαν οι αποδείξεις μου

@giannhs2001 και λοιποι φυσικά, δες που συμφώνησε η Ραφαέλα και πείτε μου ΠΟΣΑ στοιχεία θέλετε ακομα


Οποίος σήμερα ψηφίζει Ριντερ δεν θέλει το καλό της πόλης. Κρατείστε το για όλους, ακόμα και τους νεκρούς
hasta la fucking vista
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.
Την Κεμ την υποπτεύομαι για πόρνη, αν ήταν μαφιόζα θα ήταν καλύτερα ενημερωμένη.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,660 μηνύματα.
Τα φαντάσματα μπορείτε να γράφετε στο θέμα και να ψηφίζετε για τις επόμενες 3 ώρες. Η Ηχώ από το Υπερπέραν λήγει στις 01:07.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 2/9
  1. American Economist --> ultraviolence
  2. BeatrixKiddo --> ultraviolence
  3. Chem2000
  4. giannhs2001 --> ultraviolence
  5. Hased Babis --> ultraviolence
  6. juanium
  7. Kate1914 (φάντασμα) --> ultraviolence
  8. Micro --> ultraviolence
  9. Memetchi (φάντασμα) --> ultraviolence
  10. nearos --> ultraviolence
  11. Pak (φάντασμα) --> ultraviolence
  12. Reader (φάντασμα) --> ultraviolence
  13. ultraviolence

Ψήφοι
10 ultraviolence


Η χώρα των φαντασμάτων
Kate1914 - Ψηφοφορία
Joji - Δολοφονία
Pak - Δολοφονία
Reader - Ψηφοφορία

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]
rafaela11 - Ψηφοφορία [Πληροφοριοδότης]
Queenara - Απουσίες [Ιατρός]
Ουριήλ - Δολοφονία [???]
Memetchi - Ψηφοφορία [Αντίπαλος Μαφιόζος]

Απουσίες
Chem2000 #1
Queenara #1, #2


Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από giannhs2001
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία απο Reader
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Kate1934
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Ουριήλ
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από BeatrixKiddo
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από juanium
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από BeatrixKiddo
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Micro
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από American Economist
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
το παραδεχεσαι ετσι...
Αξιοθαυμαστο το παιχνιδι σου ως τωρα.. μου αρεσε
Δεν παραδέχομαι κάτι. Απλα ο,τι κι αν πω τώρα, ξέρω ότι δε μπορώ να πείσω. Νόμιζα πολύ ότι ήταν μαφιόζος. Ήταν μαφιόζος δηλαδή, αλλά όχι αυτό που περίμενα..
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.
Εγώ σας αφήνω τώρα, στέλνω πολλά φιλάκια και ελπίζω να κερδίσουμε. Καληνύχτα αγάπες μου :prettyplz:
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Δεν παραδέχομαι κάτι. Απλα ο,τι κι αν πω τώρα, ξέρω ότι δε μπορώ να πείσω. Νόμιζα πολύ ότι ήταν μαφιόζος. Ήταν μαφιόζος δηλαδή, αλλά όχι αυτό που περίμενα..
Τι εχεις να πεις για το γεγονος οτι η ραφαελα γνωριζε τον φανερο μαφιοζο Α (αλλα οχι τον αντιπαλο), ενω ο αντιπαλος ηξερε τον φανερο μαφιόζο Β; Και εκτος του καυγα εσενα-μεμετσι υπήρξε και μια ψιλοσυμμαχία ουλτρα-τσεμ2000 και στα τελευταια λογια του ειπε να προσεχουμε την τσεμ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Δικαιώθηκα πανηγυρικά για την σκέψη μου ότι ο Ουριήλ ήταν ντετέκτιβ που καρφώθηκε μόνος του και ο ούλτρα τον κατάλαβε.

Έπρεπε να με είχατε ακούσει και να έπεφτε τυμβωρυχίας στον ούλτρα (βέβαια εδώ που τα λέμε αν δεν συνέβαινε αυτό δεν θα μαθαίναμε εύκολα πως ο μεμέτσι είναι αντίπαλος μαφιόζος και έτσι ίσως τον φέρναμε και πίσω. Βγήκε κάτι καλό.

Εννοείται ψηφίζω ultraviolence
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Πάντως αύριο αν με δολοφονήσουν παιδιά μου, ξέρετε που να κοιτάξετε :boxing:

Πλέον είμαι αισιόδοξη ότι είμαστε μια ανάσα πριν την νίκη.

Πάμε πολιτακια μου δυνατά :inlove:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Μετά οι στόχοι είναι δύο Α) Τσεμ για την οποία ο μεμέτσι πολλές φορές μίλησε με σιγουριά ενώ δεν είχαμε στοιχεία αρκετά πέρα του ότι είναι ανενεργή, σαν να ήξερε κάτι (είναι η φανερή μαφιόζος που γνωρίζει ο αντίπαλος μαφιόζος) και επόμενος στόχος τώρα εδώ είναι το πρόβλημα ποιος είναι ο τελευταίος μαφιόζος;;;;

Κρατάμε πως ο ούλτρα με ρώτησε για το αν θεωρώ τον nearo μαφιόζο με σιγουριά πως δεν είναι. Αυτό είναι ύποπτο. Επίσης κρατάμε πως η Joji πολλές φορές τάχθηκε υπέρ του ουλτρα. Είχε προσπαθήσει να ρίξει διπλή στην rafaela για να φύγει τότε. Μπορεί να ήταν και λάθος αλλά προτείνω αν ξέμεινε καμμία νεκροφάνεια να μην την ρίξετε στην Joji. Προτιμήστε την Pak που ξέρουμε με 100% σιγουριά πως είναι αθώα γιατί πέθανε την ίδια μέρα με το κάρφωμα. Ο Micro ίσως να έκανε επιπολαιότητα, δεν ξέρω...

Πουαρώ, Τσεμ, Ουλτρα και ο τελευταίος στη 4αδα έχω υποψίες αλλά αν πω θα πατήσουν πάνω σε αυτά για να με βγάλουν ψευτη. Δες ποιοι ψηφίζουν σήμερα τη Ριντερ και δεν λένε τσιμουδιά για τη Τσεμ
Μετά τον σίγουρο Πουαρώ έβαλε την Τσεμ και μετά τον Ούλτρα. Παίρνουμε πια ως δεδομένο πως Τσεμ και Ούλτρα είναι μαφιόζοι. Ο τέταρτος είναι που πρέπει αυτές τις δύο μέρες να βρούμε και γρήγορα.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Μπορεί να ήταν και λάθος αλλά προτείνω αν ξέμεινε καμμία νεκροφάνεια να μην την ρίξετε στην Joji. Προτιμήστε την Pak που ξέρουμε με 100% σιγουριά πως είναι αθώα γιατί πέθανε την ίδια μέρα με το κάρφωμα.
Στις διαταγες σας φυρερ μου.
1000002417.jpg

Δευρω εξω γοησσα κτηνιατρε (αμα εισαι μαφιοζα ο γιαννης πταιει)

Αν και συ με βρισκειςυποπτο...
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Τι εχεις να πεις για το γεγονος οτι η ραφαελα γνωριζε τον φανερο μαφιοζο Α (αλλα οχι τον αντιπαλο), ενω ο αντιπαλος ηξερε τον φανερο μαφιόζο Β; Και εκτος του καυγα εσενα-μεμετσι υπήρξε και μια ψιλοσυμμαχία ουλτρα-τσεμ2000 και στα τελευταια λογια του ειπε να προσεχουμε την τσεμ;
Εχει νόημα να απαντήσω; Κουράστηκα να γράφω σεντόνια να σου πω την αλήθεια, να σκεφτομαι, να εξηγώ. Δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά.

Θα σου πω ωστοσο το εξής:

1) Περι «κόντρας», προς θεού, είναι πάνω στο Παιχνίδι. Μου είναι συμπαθής σαν ανθρωπος ο Μεμε. Αντιστοιχα κι εκείνος δε νομίζω να μου κρατάει κάποια κακιά, καθώς δεν υπάρχει λόγος. Η Ραφαέλα γνώριζε τον Φανερό Α. Δεν ήταν ο Μεμε, αρα είναι είτε ο Φώτης είτε εγώ. Ψηφίστε όποιον από τους δυο θέλετε.

2) Να ξεκαθαρισω (Και το εννοώ 1000%) ότι ανεξάρτητα από το τι ρόλο έχει η Chem, δεν πήγα να την προστατέψω. Ειλικρινα. Απλα είδα μια «αδικία». Εχουμε το Μπαμπη που είναι η επιτομη του «βαριέμαι» και τον έχετε στο απυρόβλητο. Εγώ προσβάλλομαι όταν χύνω ιδρωτα για να γράψω, να σκεφτώ κι έρχεται απλα να γράψει ένα («@Reader ») για να ψηφίσει. Χωρίς ίχνος πρότασης. Κανείς δεν του είπε τίποτα και όταν τον στρίμωξα ήρθε η Τριξ να με μαλώσει. Για την Chem ωστόσο δεν είδα τις ίδιες ευαισθησιες από όλους σας (δεν αναφέρομαι μόνο στην Τριξ, προς αποφυγή παρεξηγήσεων). Την Chem ήρθατε και την στριμώξατε τόσοι, έπειτα από την νεκρανάσταση που της έκανε o Μέμε και σχεδόν την διώξατε.Και ξαναλέω, δε με νοιάζει αν θα ήταν μέσα ή όχι. Ακόμα και με το μέρος μου να ήταν.

Αρα, είτε έχει καλό είτε κακό ρόλο, θα το μάθουμε στην πορεία, εγώ το ίδιο θα έλεγα. Μου είναι και οι δυο συμμετοχές εξίσου ενοχλητικές γιατί απλα δεν προσφέρουν τίποτα. Αλλά να λέμε τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη. Να μην μεροληπτούμε. Στο γιατί είπε να την προσέχουμε, τι να πω. Θα έχει τους λόγους του μάλλον το παιδί. Τώρα ποιοι λόγοι είναι αυτοί,μάλλον δεν είμαι ο κατάλληλος να απαντήσω…


This game is not about winning or losing. I dont give a damn about the win. Άλλωστε μόνο μια φορά έχω κερδίσει. Έχω ωστοσο μια πικρία μέσα μου, για διαφορα που εγιναν σε τουτο το παιχνίδι.


@Reader Ήσουν η έκπληξη για μένα σε αυτό το παιχνίδι. Υποκλίνομαι.


Αυτά ήταν τα τελευταία μου λόγια, ψηφίστε με να βγω παρακαλώ. Να ειστε καλά και να βρεθείτε να ξαναπαιξετε Παλέρμο. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,303 μηνύματα.
Bεβαια ρε ουλτρα. Παιζουμε για την πλακα μας. Φυσικα και οτιδηποτε κοντρες υοηρξαν εδω μεσα φευγουν με το κλεισιμο του παιχνιδιου. Ειμαστε εδω για να περασουμε καλα οχι να τσακωθουμε, και γω ρωτησα για πληροφοριες για τη συνεχεια του παιχνιδιου
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
Μπορεί να ήταν και λάθος αλλά προτείνω αν ξέμεινε καμμία νεκροφάνεια να μην την ρίξετε στην Joji.
Όντως είναι καλύτερα να μην πέσει σε εμένα γιατί όλο με σκοτώνουν εξ’άλλου.

Χαίρομαι που επαναφέρατε την Pak. Πολίτης είμαι και θα το δείτε στο τέλος. Είδα τον ρόλο του Memetchi. Έκανα λάθος. Ψηφίζω και εγώ Ultraviolence.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Η νύχτα πέφτει στο Παλέρμο.

Ήρθε η ώρα να επιστρέψω και πάλι στην κρύα χώρα των φαντασμάτων. Εκεί δεν υπάρχει η φαντασία και η αγωνία που σχηματίζουν το οξυγόνο του Παλέρμο. Εκεί επικρατεί στοιχειωμένη ησυχία, ανείπωτες λέξεις και κρυμμένα στοιχεία τρεμοπαίζουν στην ατμόσφαιρα.

Καθώς η ψυχή μου αρχίζει να απομακρύνεται, το σώμα μου αντιστέκεται και τα δάχτυλά μου συνεχίζουν να πληκτρολογούν.

@Queenara , χαίρομαι που πέρασες από το Παλέρμο.

@Chem2000 , θεωρώ ότι είσαι μαφιόζος. Αν ισχύει αυτό, τότε κατάφερες να το κρύψεις εξαιρετικά, αφού μόνο όταν αποκαλύφθηκε πως ο memetchi ήταν ο ΑΜ σε υποψιάστηκα. Ήσουν υπεράνω πάσης υποψίας.

@Hased Babis , θέλω να σε ευχαριστήσω για τις κάρτες που έριξες. Μας βοήθησες πολλές φορές. Αν δεν ήσουν εσύ, δεν θα επέστρεφα ποτέ από τη χώρα των φαντασμάτων, δεν θα έγραφα ποτέ αυτό το μήνυμα.

@Micro , είσαι πολύ παρατηρητικός. Αν είσαι με το μέρος μας είμαστε τυχεροί, αν όχι τότε πραγματικά βοήθησες πολύ τους μαφιόζους και τους οδήγησες τόσο κοντά στη νίκη.

@Poirot , μπορεί να μην έμεινες πολύ στο Παλέρμο, όμως κατόρθωσες να μείνεις αξέχαστος. Ήσουν έξυπνος, εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ ποιος ήσουν. Ήμουν βαθιά πεπεισμένη ότι ανήκες στους πολίτες.

Δεν έχω πολύ χρόνο, το νιώθω. Ακούω τους ψιθύρους των φαντασμάτων, με καλούν να επιστρέψω κοντά τους...

@juanium , για σένα δεν είμαι σίγουρη. Πάντως, όποιος κι αν είναι ο ρόλος σου, ξέρεις να βαδίζεις προσεκτικά, να κινείσαι έξυπνα με τρόπο που δεν θα προκαλέσει υποψίες. Εξαιρετικά χρήσιμη ικανότητα για την πόλη μας.

@Joji , ομολογώ πως δεν είμαι σίγουρη ποιος ήταν ο ρόλος σου, είμαι όμως σίγουρη πως ο χαρακτήρας σου, μυστηριώδης καθώς είναι ταίριαζε αφάνταστα στην αύρα της πόλης.

@Pak , ήσουν μια απίστευτα παρατηρητική πολίτης. Δεν άργησες να αντιληφθείς τι ακριβώς συνέβαινε, γι' αυτό και δολοφονήθηκες. Ήσουν επικίνδυνη για αυτούς, τρομερά χρήσιμη για εμάς.

@American Economist , σε ευχαριστώ που έριξες την κάρτα τυμβωρυχίας. Με την κίνησή σου αυτή, μάς έδωσες το τελευταίο στοιχείο που χρειαζόμασταν ώστε να νικήσουμε. Το Παλέρμο σου χρωστάει πολλά.

@nearos , θα σου πω μόνο το εξής. Εκτιμάω τον τρόπο που υπερασπίζεσαι όποιον θεωρείς πολίτη με σθένος. Που μας θυμίζεις να μην κρίνουμε πολύ αυστηρά, γιατί μπορεί να κάνουμε λάθος. Αυτός είναι και ο τρόπος να χαρίσεις τη νίκη στο Παλέρμο.

Ένα απόκοσμο νυχτερινό αεράκι με σπρώχνει απαλά προς την πύλη του Παλέρμο. Αρπάζομαι από τα κάγκελα, πρέπει να προλάβω να πω όσα θέλω.

@BeatrixKiddo ,θαυμάζω το γεγονός ότι έχεις την κριτική ικανότητα να μην υποκύπτεις αμέσως στις υποψίες σου, αλλά να περιμένεις και να συλλέγεις δεδομένα προτού ψηφίσεις. Είσαι πολύ σημαντική πολίτης, σου χρωστάμε πολλά.

@giannhs2001, έχω εντυπωσιαστεί από τη μεθοδικότητά σου. Κάθε μήνυμα και κάθε στοιχείο, το ανέλυες από όλες τις πλευρές, εξετάζοντας κάθε πιθανότητα. Δεν έπαιρνες τίποτα ως δεδομένο, δεν ήσουν επιπόλαιος.

@Kate1914 , θαυμάζω την αυτοθυσία σου ως ΔΑ. Πραγματικά ήσουν μια εξαιρετική σύμμαχος για τους μαφιόζους επειδή δεν διστάζεις μπροστά σε τίποτα. Ήσουν ακριβώς αυτό που χρειάζονταν εκείνοι, έξυπνη, γενναία, ατρόμητη και ικανή να λαμβάνει γρήγορα αποφάσεις.

Τα δάχτυλά μου ξεκολλάνε από τα κάγκελα της πύλης. Τώρα κρατιέμαι μόνο με το ένα χέρι.

@rafaela11 , θέλω να σε συγχαρώ για τον τρόπο με τον οποίο χρησιμοποίησες το πολύτιμο στοιχείο που σου έδωσε η ιδιότητά σου. Φανέρωσες τον φανερό μαφιόζο Α, τον ultra, με έξυπνο τρόπο. Τον ψήφισες μόνο στην πρώτη ψηφοφορία, στην οποία δεν υπήρχαν υποψίες, ώστε η ψήφος σου να φανεί τυχαία και την αιτιολόγησες με τον ίδιο τρόπο που την αιτιολόγησα εγώ. Ήθελες να προστατέψεις και εμάς και την ιδιότητά σου.

@Ουριήλ , δεν ξέρω ποιος είναι ο ρόλος σου, πάντως λυπάμαι αλλά τα ποσοστά σου ήταν λανθασμένα όσον αφορά εμένα. Θέλω να σε συγχαρώ για την αποφασιστικότητα και την τόλμη σου να απειλήσεις τους μαφιόζους και να τους δείξεις ότι έχεις σχέδιο. Πιστεύω πως γι' αυτό σε έβγαλαν από τη μέση, ήταν όμως αργά. Είχες ήδη στρέψει την προσοχή μας πάνω τους.

@Memetchi , θέλω να σε ευχαριστήσω. Ως ΑΜ, ο στόχος σου ήταν να μας βοηθήσεις ώστε να ξεφορτωθούμε τους μαφιόζους, και τίμησες τον ρόλο σου με το παραπάνω. Θέλω να ζητήσω και πάλι συγγνώμη που σε υποψιάστηκα. Χωρίς εσένα, το Παλέρμο θα είχε χαθεί.

@ultraviolence, έχω λόγο που σε αναφέρω στο τέλος. Θέλω να σε ευχαριστήσω για την καλύτερη παρτίδα Παλέρμο της ζωής μου. Ενώ έχω παίξει αμέτρητες φορές, δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πιο άξιο αντίπαλο, πιο ικανό να ζυγίζει τόσο γρήγορα τις καταστάσεις, πιο έξυπνο ώστε να επιχειρηματολογεί με άνεση που προκαλεί αμφιβολίες ακόμα και στις επιβεβαιωμένες υποψίες μου. Κάθε φορά που ανέλυες τους ρόλους και τα κίνητρα των υπολοίπων στα μηνύματά σου έφτανα στα όρια της τρέλας από την αμφιβολία. Ειλικρινά με έχεις εντυπωσιάσει. Ανταποδίδω την υπόκλιση.
:thanku:

Αφήνω την πύλη του Παλέρμο.

Αγαπημένοι μου πολίτες, τώρα ξέρετε τι πρέπει να κάνετε. Έχετε εντοπίσει τον φανερό μαφιόζο Α χάριν στη Ραφαέλα και μέσα από τα μηνύματα του memetchi θα εντοπίσετε και τον φανερό μαφιόζο Β.
Είθε οι πολίτες να νικήσουμε.
Αντίο, Παλέρμο.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top