Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μια που είδατε και το ημερολόγιο της Κλεοπάτρας, ας σας δώσω κι εγώ το πραγματικό της αριστούργημα...
Μία μαθητευόμενη μάγος... εεε... Πολιτικός μηχανικός(το ίδιο είναι :whistle:), που έχει πέσει θύμα του lifestyle της και της οικονομικής κρίσης, καταφεύγει σε τακτικές αμφιβόλου ηθικής για να διατηρήσει την ποιότητα ζωής της...
Οι εκδόσεις Παλέρμο σας παρουσιάζουν την σειρά διηγημάτων...

Κείμενα μιας πόρνης
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
[FONT=&quot]Χαιρετώ την αγαπητή ΣΕ!:galliko:[/FONT]
[FONT=&quot]Μετά την επιτυχημένη πορεία του Αντώνη([/FONT][FONT=&quot]aka[/FONT][FONT=&quot]Ultraviolence[/FONT][FONT=&quot]) αναλαμβάνω τα καθήκοντα της πόρνης.Ο Αντωνάκης μας ερωτεύτηκε την Έλενα([/FONT][FONT=&quot]aka[/FONT][FONT=&quot]aegloswen[/FONT][FONT=&quot]) και είπαν να συζήσουν.Οπότε αποσύρεται από το επάγγελμα.Πολύ λυπήθηκε για αυτό,αλλά για χάρη του έρωτα…[/FONT]
[FONT=&quot]Να μην τα πολυλογώ με όρισε έμπιστή του.Θα αναρωτιέστε τώρα πως γνωριστήκαμε.Αχ για να σας τα πω και εσάς.Εγώ σπουδάζω στο ξακουστό [/FONT][FONT=&quot]Universita[/FONT][FONT=&quot] degli[/FONT][FONT=&quot] Studi [/FONT][FONT=&quot]di [/FONT][FONT=&quot]Palermo[/FONT][FONT=&quot] Πολιτικός Μηχανικός(4ο έτος αισίως) και για να τα βγάλω πέρα οικονομικά το έριξα στην πιάτσα.:ρ.Όταν τελείωνα το 1ο έτος ξεκίνησε η οικονομική κρίση στην Ελλάδα και οι δικοί μου σταμάτησαν να στέλνουν τα τόσα πολλά χρήματα που έστελναν.Όμως σε εκέινη την φάση της ζωής μου ήθελα να συνεχίσω τις σπουδές μου χωρίς να περιορίσω την πολυτελή ζωή που έκανα.Όπως σας είπα οι γονείς μου δεν έκοψαν πλήρως τα μηνιαία εμβάσματα,αλλα καταλαβαίνετε…Πού να φτάσουν 1.000 ευρώ κάθε μήνα,ενώ εγώ θέλω 2.000+ευρώ(!).Τέλος πάντων περπατούσα θλιμμένη στην λεωφόρο [/FONT][FONT=&quot]Sicily[/FONT][FONT=&quot]και βλέπω τον Αντώνη.[/FONT] [FONT=&quot]Eye[/FONT][FONT=&quot]contact[/FONT][FONT=&quot] αμέσως.Μου λέει «ωραίο κομμάτι είσαι εσυ,Ελληνίδα;», «Ναι» του απαντώ απορημένη. «Έχεις ανάγκη τα χρήματα;»ρωτά με ενδιαφέρον. «Φυσικά» του αποκρίνομαι.Και έτσι ξεκίνησε η συνεργασία μας.Αυτός μου έμαθε το κοφινάτο βιδαριστό,το 69 και τα πιπεράτα κόλπα για να προσελκύσω τους άντρες.Ας μην πω άλλα γιατί θα νυχτώσουμε.[/FONT]
[FONT=&quot]Στα μαφιοζάκια μου παρακαλώ να δώσετε τα φιλιά μου,γιατί εγώ δεν τα έχω εντοπίσει ακόμα.[/FONT]
[FONT=&quot]Θέλετε να μάθετε λοιπόν με ποιον περάσα την νύχτα με τόσο πάθος ε;Ήταν δύσκολο να αποφασίσω,πρώτη μέρα βλέπετε…[/FONT]
[FONT=&quot]Την νύχτα αυτή λοιπόν την πέρασα με ένα ψηλό αγόρι,γυμνασμένο με κάτι μπράτσα
να με το συμπάθειο[/FONT][FONT=&quot].Είναι και νεαρός (φυσικά μεγαλύτερος από μένα,συνηθιζω να πηγαίνω πάντα με ματσωμένους άντρες,μεγαλύτερους σε ηλικία).Τι να κάνω τα νινάκια.Βεβαία αν είναι πλούσιοι κληρονόμοι κάνω θύσια.[/FONT][FONT=&quot]Τον λένε λοιπόν...
[/FONT][FONT=&quot]
έτσι να σας σκάσω λίγο
[/FONT]
[FONT=&quot]
Libertus
Δεν προσάπτω τ[FONT=&quot]ίποτα[/FONT] φυσικά σε κανέναν.Είναι προιόν επιστημονικής φαντασίας.
[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]Καλό υπ[FONT=&quot]όλοιπο να [FONT=&quot]έχ[FONT=&quot]ετε!:P[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT]
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
[FONT=&quot]Γεια σου αγαπητή ΣΕ![/FONT]
[FONT=&quot]Τι μέρα και αυτή!Πόνεσε η μέση μου από το ταρακούνημα(αυτό που νομίζετε εννοώ).Μιλάμε το άτομο που κοιμήθηκα σήμερα ήταν πύραυλος στο κρεβάτι.Κάπως [/FONT]έτσι[FONT=&quot].Ξέρω ξέρω αγωνιάτε να σας πω πως γνωριστήκαμε.[/FONT]
[FONT=&quot]Περπατούσα που λέτε στην λεωφόρο [/FONT][FONT=&quot]Sicily[/FONT][FONT=&quot]και πήγαινα στην κατασκευαστική εταιρεία.Πρακτική άσκησε βλέπετε του χρόνου τελειώνω.Μπαίνω μέσα και τι να δω.Μία θεογκόμενα.Την είχε την ηλικία της βέβαια,τα 35 τα είχε πατημένα,αλλά ήταν πανέμορφη.Ξανθιά με πλούσιο στήθος και φινετσάτη.Κρατούσε μια τσάντα [/FONT]Chanel[FONT=&quot].Το χρήμα φαινόταν από μακριά.Μπαίνω στο γραφείο του εργοδότη μου([/FONT][FONT=&quot]Mario[/FONT][FONT=&quot]τον λένε,φίλος του μπαμπά μου όταν σπούδαζαν μαζί) και μου λέει ότι η κυρία ενδιαφέρεται για ένα από τα σπίτια που έχτισε η κατασκευαστική.Μου λέει «θα πας να το δείξεις ε;», «Εννοείται,για μια γοητευτική κυρία σαν και εκείνη»,απαντώ.Να μην τα πολυλογώ σε αυτή την μεγάλη μεζονέτα με κήπο και πισίνα το κάναμε 3 φορές.Μία στον καναπέ τον δερμάτινο(ναι ήταν και επιπλωμένο),μία στο μπάνιο γιατί ήθελα να κάνουμε ντουζάκι μαζί και τέλος στο ξύλινο πάτωμα της κουζίνας.Όταν κοίταξα την ώρα από το [/FONT]Rolex[FONT=&quot] μου είδα ότι είχα αργήσει.[/FONT]
[FONT=&quot]«Πρέπει να φύγω»της λέω. «Θα τα ξαναπούμε;»μου κάνει καθώς τεντονόταν για να δείξει πόσο θεσπέσιο κορμί έχει. «Αν το θες και εσύ»της είπα.Ντύθηκα γρήγορα-γρήγορα(όπως μια πόρνη ξέρει) και όταν έφευγα μου έδωσε την κάρτα της.[/FONT] [FONT=&quot]
"Διευθύντρια Μarketing της Chanel" έγραφε
[/FONT]
[FONT=&quot]Το όνομα της;[/FONT]
[FONT=&quot]
Totaled
[/FONT]
[FONT=&quot]Είναι προιόν φαντασίας και δεν προσάπτω τίποτα σε κανέναν.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Συγχώρεστε με και πάλι για αυτό που προκάλεσα [/FONT]
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
Καλησπερίζω την αγαπητή ΣΕ!:flowers:
Τελικά δεν καταλάβα,αν κοιμήθηκα με την μαφιόζα χτες.Μόνο εσεις το γνωρίζετε και αυτό και η μαφία.Για αυτό τον λόγο λέω να είμαι κάπως προσεκτική σήμερα.
Που λέτε κοιμήθηκα με άντρα τελικά.Η λεσβιακή κατάσταση δεν μου αρέσει τόσο(άσχετα τι λένε οι θαυμάστριες μου):redface:.Πάλι έχετε αγωνία να μάθετε πως έγινε η γνωριμία ε;Είστε κάτι κατίνες εσείς…
Είναι 5 χρόνια μεγαλύτερος από μένα και είναι πολιτικός μηχανικός στην κατασκευαστική εταιρεία(ναι του Mario).Κομψός,γοητευτικός,μικροδείχνει αρκετά(27 είναι,αλλά μοιάζει για 20άρης το μανάρι μου).Ντύνεται βέβαια κυριλάτα.Όχι κοστούμι και γραβάτα,αλλα πόλο μπλουζάκια,υφασμάτινα παντελόνια.Ακόμα και τώρα το καλοκαίρι βερμούδα δεν βάζει,άντε το πολύ,λινό παντελόνι.
Επίσης είναι και τζέντλεμαν.Με έχει βοηθήσει αρκετά στο
AutoCad (όποτε δυσκολεύομαι βέβαια) και στα σχέδια των δοκών.Με κοιτούσε συνέχεια και όλο με κολάκευε.Βέβαια εγώ τον έγραφα κανονικότατα,γιατί είχα με άλλους να πηδηχτώ.Όπως έλεγε και ο δάσκαλος Αντώνης, «συναίσθημα στην δουλειά δεν βάζουμε».Την πάτησε και αυτός όμως.Τέλος πάντων.Σε μια φάση απελπισίας σαν την σημερινή,πηγαίνοντας στην κατασκευαστική είδα να παρκάρει τo Audi tt στην είσοδο.Με κόρναρε από μακριά.Γυρίζω και τον βλέπω να φορά μια ωραία ροζ μπλούζα(Lacoste φυσικά).και ένα σκούρο μπλε παντέλονι.Υπέροχος συνδυασμός!Και φυσικά μπόλικη κολόνια.
Ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος
-Πότε θα βγούμε αυτό το ραντεβού που λέγαμε,ρωτά εκέινος
-Όποτε θες,αν είναι και απόψε,(σε φάση απελπίσιας και κοκκινιστό θα έκανα)
-Ωραία απόψε στην βίλα μου λοιπόν.Θα φύγουμε μαζί από την κατασκευαστική και θα πάμε κατευθείαν
-Μα…Πρέπει να ετοιμαστώ κιόλας.
-Δεν χρειάζεται είσαι ήδη έτοιμη.Δεν θέλω να σε βλέπω να φοράς τα ρούχα,αλλά να τα βγάζεις.(Είπε γεμάτος υπονοούμενα)
-Αν το θέτεις έτσι,φυσικά.(Τόσο πολύ ήθελα να πηδήξω άντρα)
Και έτσι έγινε λοιπόν.Μόλις τελειώσαμε την δουλειά πήγαμε σε αυτή την καταπληκτική βίλα.Κληρονομιά από τον μπαμπά φυσικά.Οι δίκοι του ζουν στο Κάιρο της Αιγύπτου.Μεγαλομηχανικός και ο πατέρας φυσικά.
Το κάναμε 5 φορές.Να της πω με την σειρά.Στο μαρμάρινο πάτωμα της εισόδου,στον καφέ δερμάτινο καναπέ,στην σκάλα καθώς ανεβαίναμε πάνω,στο τζακούζι και τέλος στο κρεβάτι με τον πατροπαράδοτο τρόπο.Φάνηκε να το ευχαριστήθηκε πολύ και εγώ το ίδιο.Ήταν ανατομικά όπως τον περίμενα.(If you know what I mean... )Το όνομα του;

Διστάζω να το αποκαλύψω
Ήταν ο....
Ο...Πως τον ειπαμε μωρε...:whatever:
Τάσος97


Το παρόν κείμενο είναι προιόν φαντασίας και δεν προσάπτω τίποτα σε κανέναν.

΄Ετσι και δεν βρεθεί πτώμα αύριο θα αρχίσω να ανησυχώ.:worry:

First choice is good choice που λένε και οι ΄Αγγλοι.:P

Σας καληνυχτώ!
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
Buonasera adorableness ΣΕ!(τι σπουδάζουμε στην Ιταλία…Να την μιλάμε και την γλώσσα)
Αχ τι μέρα και αυτή!΄Ηταν λιγό μιζέρη για τα γούστα μου.(Σεξάκι έκανα μην ανησυχείτε).Ξύπνησα και σχεδίασα την κάτοψη και την πρόσοψη μιας βίλας για την κατασκευαστική εταιρεία.Είπαμε κάνω την πρακτική μου άσκηση εκεί και την καριέρα την βάζω πάνω από όλα.(Και από τον πήδουλο καμιά φορα :().Τέλος πάντων τα παρέδωσα στον Μario(τα σχέδια φυσικά,τι φαντάστηκε πάλι η διαστροφική ΣΕ; ) και καθώς έφευγα ειδα τον Τασούλη…Μου είπε ότι αυτό που έζησε χτες δεν το είχε ξαναζήσει με καμμία άλλη και θα ήθελε να το επαναλάβουμε.
Του απάντω με σοβαρό ύφος «Δυστυχώς δεν μπορώ σήμερα,θα βγω με την παρέα μου,αν θες από βδομάδα».Τον είδα να παίρνει ένα στέναχωρο ύφος.Kάπως έτσι.Δεν πτοήθηκα όμως.Του έδωσα ένα ζουμερό φιλί και έφυγα.Δεν ήθελα να το κάνω πάλι μαζί του.Είπαμε ήταν πολύ καλός,αλλά θέλω ποικιλία στην ζωή μου και δη την ερωτική.Για αυτό λοιπόν πέρασα μια βόλτα από το μάγαζι του δάσκαλου Αντώνη.
Ναι τον οίκο μασάζ Bagheria!Μπαίνω μέσα και χαιρέτω τον Αντώνη.Ακολουθεί ο εξής διάλογος
-Πάλι τούμπανο μου ήρθες!λέει ο Αντώνης.Κάποιος πέρασε καλά χτες…
-Ε,Αντωνάκη μου δεν ξέρεις μόνο εσύ τα κολπά…5 φορές το έκανα!
-Σιγά καλέ!Έγώ το εχώ κάνει και 10 και όχι όλες με τα ίδα άτομα
.-Είπαμε άλλο εσύ.Δεν θα σε φτάσω ποτέ γλυκέ μου
.-Τέλος πάντων,για κάποιο λόγο ήρθες εσύ έδω.Για να γίνω πιο σαφής για κάποιο πήδουλο.Για λέγε.
-Μα πως με καταλαβαίνεις!Για αυτό σε πάω.
-Άσε τα γλειψίματα.Αυτά να τα κάνεις στους πελάτες και ξέρεις που.
-Ξέρω,ξέρω(του λέω με όλο νόημα).Λοιπόν με ποιον λες να πάω σήμερα;Θέλω κάποιον ώριμο σε ηλικία(35+) για απόψε και ματσό φυσικά
.-Χμμ ώριμο και φραγκάτο.Να αυτός απέναντι.Μόλις μπήκες δεν έχει πάρει τα μάτια από πάνω σου.Μην σου πω από πού.
.-Α,δεν είναι άσχημος.Πρέπει να μου κάνει.Και δεν μου λες με τι ασχολείται;
-Α,έχει κοσμηματοπωλεία σε όλη σχέδον την Ιταλία.Μιλάμε για όνομα.50 χρονών είναι σου κάνει;
-50;Καλέ δεν του φαίνεται,δείχνει για 40!Αα με έφτιαξες τώρα
.-Καλά μην μας πηδήξεις κιόλας.Πάνε πήδα αυτόν.
Εκείνη την ώρα μας πλησιάζει ο μπάρμαν και μου προσφέρει ένα ποτό.Κέρασμενο από τον 50άρη μας είπε.
-Να τα μας,(κάνει ο Αντώνης).Σου κλείνει και το μάτι.Όρμα του.
-Αυτό θα κάνω.Άντε σε αφήνω.Ααα χαιρετίσματα στην Έλενα ξέχασα να πω.
-Θα τις τα μεταβιβάσω μην ανησυχείς!Καλό πήδουλο.

Να μην τα πολυλογώ ήταν ένα τζέντλεμαν.Γνωρίστηκαμε,ενθουσιάστηκε που μια τόσο όμορφη κοπέλα σπουδάζει Πολιτικός Μηχανικός και πήγαμε στο Mercure Palermo Excelsior.Πολύ καλό ξενοδόχειο 4 αστέρων βέβαια,αλλά αυτό ήταν το πιο κοντινό για να βγάλουμε το πάθος μας.Παρά την ηλικία του ήταν Duracell.2 φορές το κάναμε.Μία στο κρεβάτι παραδοσιακά και μία στο τζακούζι.(Έχετε πάρει χαμπάρι ότι μου αρέσει να το κάνω στο μπάνιο ε;).Ήταν απολαυστικός!Και για δώρο μου έδωσε ένα ζευγάρι σκουλαρίκια λευκόχρυσα Κ18 με διαμάντια και μαργαριτάρι.Να αυτά αν δεν με πιστεύτε.Έπρεπε να γυρίσω σπίτι όμως γιατί αύριο έχω δουλειά στην κατασκευαστική.Με ρώτησε αν θα τα ξαναπούμε.Του είπα όποτε επιθυμεί εκείνος.(Τέτοιο κελεπούρι θα το έχανα;;Πείτε και εσείς δηλαδή)Μου δίνει την κάρτα του. «Έχει γραμμένο το τηλέφωνο μου,ό,τι ώρα και να πάρεις θα το σηκώσω»(Και τα 2 που καταλάβατε,ναι!)«Εντάξει,μην ανησυχείς θα σε πάρω αύριο κιόλας,του είπα με νόημα».Τώρα θα αναρωτιέστε ποιο ήταν το όνομα του.
Στην κάρτα λοιπόν έγραφε...
.....
......
JKaradakov
Καληνύχτα ΣΕ!
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
[FONT=&quot]Καλημερίζω την αξιολάτρευτη ΣΕ![/FONT][FONT=&quot]
Ώρα 11:46 και είπα να σας γράψω τις περιπέτειες του ΣΚ μου,ακούγοντας [/FONT][FONT=&quot]Parov[/FONT][FONT=&quot]Stelar[/FONT][FONT=&quot]από το [/FONT][FONT=&quot]Spotify[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]Λοιπόν στα άλλα νέα τα πιπέρατα.Τον [/FONT][FONT=&quot]JKaradakov[/FONT][FONT=&quot]τον ξαναπήρα(τηλέφωνο φυσικά που πήγε το μυαλό σας πάλι[FONT=&quot][FONT=&quot]; :redface:[/FONT])[/FONT] και του είπα πόσο τέλεια πέρασα μαζί του και ότι τα σκουλαρίκια ήταν υπέροχα.Δεν μπορούσα να μην τον πάρω,έχω και αρχές.Καταξοδεύτηκε ο άνθρωπος όσο να ναι…Εντάξει δικά του είναι τα κοσμηματοπωλέια,αλλά εγώ τον σέβομαι.Δούναι και λαβείν έτσι είναι…Τέλος πάντων μου έιπε ότι και εκείνος καλοπέρασε,και να επαναληφθεί αν είναι.Εγώ όμως δεν ψηνόμουν τόσο γιατί είχα προλάβει και κανόνισα με άλλον.Και έτσι του έριξα άκυρο με λίγα λόγια…[/FONT][FONT=&quot]
Θα αναρωτιέστε τώρα πότε πρόλαβα και κανόνισα με άλλον.Αν είσαι πόρνη δεν ξεκουράζεσαι ποτέ!Αυτό μου το έμαθε ο Αντώνης μόλις έπιασα δουλειά.:D
Την επόμενη μέρα μετά την καταπληκτική βραδιά με τον [/FONT][FONT=&quot]JKaradakov[/FONT][FONT=&quot]αν θυμάστε έπρεπε να πάω στην δουλειά.Πήγα λοιπόν καλοντυμένη με το ταγεράκι μου το μοντέρνο και τα καινούργια σκουλαρίκια και στην είσοδο με περίμενε ο Τασούλης…Είχε στήσει καρτέρι και φαινόταν λυπημένος.Ακουλουθει ο παρακάτω διάλογος[/FONT][FONT=&quot]:
-Είσαι κούκλα για άλλη μια φορά!Πρόλαβες και με ξέχασες;Σε βλέπω αρκετά ανανεώμενη[/FONT][FONT=&quot]
-Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σου δίνω αναφορά,αλλά για πες μου σε βλέπω καπως στεναχωρημένο.Τι συμβαίνει;[/FONT][FONT=&quot]
-Τι να συμβεί;Αυτό ήταν το κάναμε μία φορά και τέλος;Ξέρεις εγώ δεν δένομαι εύκολα με τις κοπέλες και δεν κάνω εύκολα σχέσεις.Αλλά με σένα είναι κατι διαφορετικό.Θέλω να γίνει μόνιμο.[/FONT][FONT=&quot]
-Α!(Μένω άναυδη για λίγο).Κοίτα να δεις Τασούλη,όπως έχεις καταλάβει ούτε εγώ δένομαι εύκολα με τους άντρες.Ξεπέτες δεν κάνω βέβαια(Εδώ γελάμε…Ε τι να του πω ότι είμαι πόρνη;Δεν λέγονται αυτά εύκολα.:whistle:),αλλά οι σχέσεις μου δεν είναι μακροχρόνιες.[/FONT][FONT=&quot]
-Και γιατί να μην το δοκιμάσουμε μαζί;Δεν έχουμε να χάσουμε κάτι.Σκέψου το..
[/FONT][FONT=&quot]-Βρε παιδί μου δεν αισθάνομαι έτοιμη.Είμαι μικρή σε ηλικία ακόμα και θέλω να δοκιμάσω πράγματα.
[/FONT][FONT=&quot]-Ε πειραματίσου με μια σχέση.Να δεις πως θα είναι.Δεν μπορείς να είσαι για μεγάλο χρονικό διάστημα με έναν και μοναδικό;
[/FONT][FONT=&quot]-(Εκεί μου ήρθε να κλάψω από τα γέλια.)Ε δεν είπα αυτό,αλλά άντε ας το δοκιμάσουμε.Πού και πότε θες να το κάνουμε;[/FONT][FONT=&quot]
-Κάτσε κάτσε όταν εννοώ για σχέση δεν εννοώ μόνο να πηδιόμαστε,αλλά να υπάρχει και συζήτηση.(Παύση).Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια με βολεύει στο σπίτι μου.Θες να πάμε;[/FONT][FONT=&quot]
-Χαχαχα είσαι σίγουρος για τις αποφάσεις σου δεν μπορώ να πω…Λοιπόν υποτίθεται ήρθαμε για δουλειά εδώ,δεν πάμε μέσα και όταν τελειώσουμε να μες πας όπου θες.[/FONT][FONT=&quot]
-Ωραία για την δουλειά δεν έχεις άδικο.Άντε πάμε μέσα.
[/FONT][FONT=&quot]Μετά λοιπόν από μια κουραστική μέρα εργασίας φύγαμε και οι 2 μαζί.Στον δρόμο μου έρχεται η ιδέα να μην πάμε σπίτι του,αλλα στο [/FONT][FONT=&quot]Vanity Night Club[/FONT][FONT=&quot].Του το ανακοινώνω ,κάνει μια στροφή (γιατί ήταν στην άλλη κατεύθυνση) και κατευθυνόμαστε προς τα εκεί.Μου είπε πως η πρόταση μου ήταν φανταστική,εξάλλου δεν είχε πάει λίγες φορές εκεί.[/FONT][FONT=&quot]Εγώ από την άλλη είχα πάει άπειρες φορές.(Να ναι καλά ο Αντώνης.:kissing:).[/FONT][FONT=&quot]Να μην τα πολυλογώ πήγαμε ξεφαντώσαμε και το κάναμε στις τουαλέτες.Πόσες φορές δεν θυμάμαι γιατί είχαμε πιει και οι 2 αρκετά.Μετά βέβαια πήγαμε και στα ιδιώτικα δωμάτια που είχαν εκέι στο κλαμπ και πηδήχταμε και εκεί.[/FONT][FONT=&quot]Αυτό ήταν περιλιπτικά το ΣΚ μου.
Η ΣΕ πως τα περνάει;
[/FONT][FONT=&quot]
Ναι πάλι με τον Τασος97 με έφερε η μοίρα να το κάνω.Δεν μπορώ να του αντισταθώ καταλαβαίνετε μετά το βιντεάκι του με την ΑΔ.
[/FONT][FONT=&quot]
[FONT=&quot]Το κε[FONT=&quot]ίμενο αποτ[FONT=&quot]ελέι προιόν φαντασίας και δεν προσάπτω τίποτα σ[FONT=&quot]ε κανέναν.
[FONT=&quot]Ν[FONT=&quot]α προσθέσω [FONT=&quot]ότι τ[FONT=&quot]ο [FONT=&quot]έγ[FONT=&quot]ρα[FONT=&quot]ψα το πρωι για να μην το ξε[FONT=&quot]χάσω αλλά το έστειλα τώρα μετά[FONT=&quot] το μο[FONT=&quot]ίρασμα των καρτών για ευνόητους [FONT=&quot]λόγους.:P[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]​

Για να μάθετε την συνέχεια της ιστορίας, να αγοράσετε το βιβλίο με μόλις...
ΑΚΡΙΒΕ ΣΥΜΜΑΖΕΨΟΥ!! :ropalo:
Καλά, καλά θα σας πούμε και πως έληξε το ειδύλλιο με τον Τάσο, πώς κάνετε έτσι;
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
[FONT=&quot]Γνωρίζω ότι το παρόν κείμενο είναι άκυρο,απλά το είχα έτοιμο και το στέλνω για να γελάσετε.Αποκλειστικά για εσάς δηλαδή και τα μαφιοζάκια μου,που ελπίζω να νικήσουν.
[/FONT][FONT=&quot]Καλησπερίζω την αγαπητή ΣΕ.[/FONT][FONT=&quot]
Βρίσκομαι σε επιφυλακή.Να γράψω ή να μην γράψω.Ωρα 19:09 και περιμένω αν θα φύγω.Έχω την αίσθηση ότι θα σωθώ.Αν φύγω πρέπει να σας στείλω και γρήγορα το κείμενο.Αν όχι πρέπει να σκεφτώ τι θα σας γράψω.[/FONT][FONT=&quot]
Ας πάρουμε το δεύτερο ενδεχόμενο.
[/FONT][FONT=&quot]Στα δικά μας λοιπόν.΄Όπως μάθατε χτες τα βρήκα με τον Τάσο(again and again).Μετά την φάση που είχαμε στο [/FONT][FONT=&quot]Night[/FONT][FONT=&quot]Club[/FONT][FONT=&quot](θυμάστε ποιο λέω) με γύρισε σπίτι για να ξεκουραστώ και την επόμενη μέρα να πάμε για δουλειά.Την επομένη όμως με ξυπνά το τηλεφώνημα του.Ακουγόταν τρομαγμένος…Μου είπε πως έπρεπε να φύγει επειγόντως στην Νέα Υόρκη (εκεί μένουν οι γονείς του εδώ και 5 χρόνια) γιατί ο πατέρας του υπέστη έμφραγμα.Του είπα μήπως θέλει να τον ακολουθήσω(σιγά που θα πήγαινα,εχω και να πηδηχτώ εδώ πέρα,αλλά είπα να το παίξω καλή) και η απάντηση του ήταν αρνητική.Ανέφερε πως θα είναι συνέχεια στο νοσοκομείο πλάι στους δικούς του και θα λείψει για μεγάλο χρονικό διάστημα(2 μήνες στάνταρ).Είπε ότι θα του λέιψω (τα κλασικά σαλιαρίσματα του Τάσου) του ανταπέδωσα και εγώ τα ίδια και έληξε απότομα η συζήτηση γιατί έπρεπε να βρει κατευθείαν πτήση για να φύγει.
[/FONT][FONT=&quot]Στεναχωρέθηκα για τον πατέρα του,αλλά από την άλλη ανακουφίστηκα που δεν θα έχω σχέση με τον Τάσο.(Καλά αυτός νομίζει ότι θα είμαστε μαζί και όταν επιστρέψει.Κούνια που τον κούναγε…)[/FONT][FONT=&quot]
Και έτσι είμαι και πάλι [/FONT][FONT=&quot]ελεύθερη[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT][FONT=&quot]Επείδη πήγα με άντρες αυτή την περίοδο,λέω να κάνω λεσβιακό πάλι(Η ΣΕ τι λεει;Συμφωνεί[/FONT][FONT=&quot][FONT=&quot]; )
[/FONT]Μετά λοιπόν τα χαρμόσυνα νέα πήγα στην δουλειά.Ευτυχώς δεν είχα μεγάλο φόρτο εργασίας και το αφεντικό(Ο [/FONT][FONT=&quot]Mario[/FONT][FONT=&quot] αν θυμάστε) μου είπε να φύγω να πάω καμιά βόλτα.Ας είναι καλά οι γνωριμίες του μπαμπά…[/FONT][FONT=&quot]Α,πληρώθηκα κιόλας.(Από την κατασκευαστική ντε,από τα πηδήματα πληρώνομαι καθημερινά,απλά δεν το βροντοφωνάζω).1000 ευρώ στο πορτοφόλι λοιπόν και είπα να πάω για ψώνια.Που αλλού;Στην viale della libertà φυσικά.Εκεί διαθέτει μαγάζια με τις καλύτερες ιταλικές μάρκες![/FONT][FONT=&quot]Πήρα διάφορα πραγματάκια.Βαριέμαι να σας πω τώρα γιατί με πιέζει και ο χρόνος.(Ξέρω η ΣΕ έχει και ένα αγόρι που τα βαριέται αυτά).Μετά το [/FONT][FONT=&quot]shopping[/FONT][FONT=&quot]therapy[/FONT][FONT=&quot]λοιπόν πήγα σπίτι να κάνω ένα ντουζάκι και να ετοιμαστώ για να βγω έξω.Θα έβγαινα με τις φίλες μου.Κοριτσοπαρέα μωρέ γιατί είχαμε καιρό να τα πούμε.Πήγαμε στην [/FONT][FONT=&quot]Bagheria[/FONT][FONT=&quot](στο μαγαζί του Αντώνη) και μας κέρασαν αρκετά ποτά.Δυστυχώς δεν ήταν εκεί ο Αντώνης είχε πάει ρομαντική απόδραση με την Έλενα.(Στην Μάλτα νομίζω).Εκεί που είχα πιει 5 ποτάκια λοιπόν και είχα φτιαχτεί με πλησιάζει μια κοπέλα.Μου χαιδεύει τα μαλλιά και μου κάνει κοπλιμέντο για το πόσο ωραία μυρίζουν.Της κάνω και έγω κοπλιμέντο για το πόσο μεγάλα στήθη έχει.Ε,δεν ήθελα και πολύ,έπρεπε να ξεπεράσω και τον Τάσο.Κατά την διάρκεια που χορεύαμε με την κοπέλα,επαίζε αυτό.Πολύ με ανάβει αυτό το τραγούδι.Να μην τα πολυλογώ,παράτησα τις φίλες μου και πήγαμε στο σπίτι της κοπέλας.Από ότι θυμάμαι(γιατί ήταν και θολό το τοπίο λόγω του ποτού),δυάρι ήταν και εκείνη φοιτήτρια καλών τεχνών.Αυτό φαινόταν και πριν μου το πει.Καλλιτεχνική φύση είχε τα μαλλιά της βαμμένα μπλε και στο σπίτι της είχε ζωγραφιές του Michelangelo.΄Ηταν αρκετά καλή στην φάση(το πήδημα εννοώ),από τις καλύτερες μπορώ να πω.Και εκείνη όμως φάνηκε ότι ευχαριστήθηκε εμένα.Ξεζουμιστήκαμε και οι 2 μας.[/FONT][FONT=&quot]
Το επόμενο πρωί ξυπνάω και δεν την βλέπω δίπλα μου. «Με παράτησε;Τουλάχιστον να είναι ανοιχτή η πόρτα να φύγω.»αναρωτήθηκα .Τελικά εμφανίστηκε με ένα πλατύ χαμόγελο(Κάποιος είχε να το κάνει καιρό φαίνεται.)και με έναν δίσκο.Ναι μου έφερε πρωινό η γλυκούλα.Από όλα είχε κρουασάν,τηγανίτες,πορτοκαλάδα,ντόνατς. «Πότε πρόλαβες και τα ετοίμασες όλα αυτά;»της κάνω χαρούμενη. «Δίπλα από το σπίτι έχει ενάν φούρνο και έβαλα κάτι πρόχειρο και πήγα.Να μην τάισω δηλαδή την φίλη μου μετά από μία ξέφρενη βραδιά»,είπε όλο νόημα.[/FONT][FONT=&quot]Αφού απολαύσαμε το πρωινό μας έπρεπε να φύγω για άλλη μια φορά.΄[/FONT][FONT=&quot]Ε ναι είχα δουλειά πάλι.Με ρώτησε αν θα τα ξαναπούμε.Της είπα ότι θα κοιτάξω το πρόγραμμα μου και θα της πω.Σηκώνεται γράφει σε ένα κίτρινο χαρτάκι το όνομα και το τηλέφωνο της και μου το δίνει. «Για να μην χαθούμε,πάρτο και μην το χάσεις από τα μάτια σου».[/FONT][FONT=&quot]«Εντάξει θα σε πάρω.Εμένα με λένε Κλεοπάτρα για να μην ξεχνιόμαστε»[/FONT][FONT=&quot]Μου δίνει ένα ζούμερο φιλί για να πάει καλά η μέρα και έφυγα.[/FONT][FONT=&quot]Θα αναρωτιέστε τι έγραφε το κίτρινο χαρτάκι
69....
[/FONT][FONT=&quot]
Σορι αυτ[FONT=&quot]ό ήταν το τηλέφω[FONT=&quot]νο[FONT=&quot],όχι το [FONT=&quot]όνομα[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
Την λενε λοιπον...
[/FONT][FONT=&quot]
Methexy[FONT=&quot]s[/FONT]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπό να γράψω κάτι καθώς δεν πρόκειται να ξαναπαίξω μαζί σας.
Να μην ακούω βλακείες! :mad:
Ανήκεις πλέον στην παρέα, σ αγαπάμε κι είσαι κι εσύ απαραίτητη σε κάθε επόμενο παιχνίδι!

ΥΓ: Δημήτρη, μα τον Ιπποκράτη, ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ.
Μεγάλο όρκο έδωσες!
Την πρώτη φορά ήσουν απλά άτυχη, δε μπορούσα να ψηφίσω κανέναν από τους υπόλοιπους στην ισοψηφία. Τη δεύτερη φορά, η ΑΠ ήταν απαραίτητη και βάσει σχεδίου. Μετά την τυμβωρυχία στην Claire, δε μπορούσαμε να σε αφήσουμε να κυκλοφορείς. Sorry. :/:
Θα περιμένω την ψήφο σου στον επόμενο πρώτο γύρο. :redface:

Όσο για τα πιμι που ανεβαίνουν, να μας κολάσεις θέλεις βραδιάτικα ρε Ακριβέ; Έφυγε η Ζωή με τα προφιτερόλ και ήρθε η Νεφέλη με τα παγωτά; :crazy:
Η προσπάθεια της kleop ήταν καλή αλλά σε καμία περίπτωση δεν έφτασε στα επίπεδα της προηγούμενης πόρνης. Κοιμήθηκε βέβαια με σωστά άτομα αλλά τα πιμι θα έπρεπε να είναι αρκετά πιο NSFW. :redface: Και διέκρινα κάποιο πρόβλημα προσδιορισμού των πραγματικών ηλικιών ή η ιδέα μου είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δε μου άρεσε καθόλου το παιχνίδι της Μάιρα. :redface: Αν είναι να κερδίζετε με τέτοιο παιχνίδι, δεν το θεωρώ και πολύ σωστό προς τους υπόλοιπους παίκτες, οι οποίοι κάθονται και προσπαθούν να βγάλουν άκρη. Με κάθε καλή διάθεση αυτό.

Ας με ψηφίζατε από την πρώτη μέρα για να αποχωρούσα τότε, τόσα άτομα θα ήσασταν δύσκολα θα με έσωζαν, αλλά όπως φάνηκε είχαν άλλα άτομα προτεραιώτητα και έτσι κατάφερα να μείνω μέσα αρκετές μέρες έστω κ αν έγραφα ένα με δυο ποστ καθημερινά που και σε αυτά δεν έλεγα τίποτα σημαντικό. Αν ήμουν με τους πολίτες θα έφευγα πολύ πιο γρήγορα προφανώς όπως συνέβει και στο προηγούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Επειδή είμαστε και μεταμεσονύχτια ΣΕ..
Σας έστειλα τα πμ για να ψηφίσετε τον καλύτερο παίκτη του Παλέρμο #44.
Όποιος δεν έχει πάρει, μας στέλνει πμ! Περιμένουμε τη δικιά σας μικρή λίστα, αυτή τη φορά!

Tα πμ της Νεφέλης ήταν άκρως "δροσιστικά" αυτές τις ζεστές νύχτες του Αυγούστου. :inlove: Ευχαριστούμε!

Κλεοπ είσαι εξαιρετική μαθήτρια κορίτσι μου! Μου άρεσαν τα πιμί σου, very sexy! :D
Διακρίνω μια προτίμηση στον Τασούλη όμως, ή είναι η ιδέα μου; :redface:

- btw αυτό που ο Αντώνης με ερωτεύτηκε και αποφάσισε να μπεί στον ίσιο δρόμο αλλά ταυτόχρονα εσύ τον βλέπεις σε βρώμικους δρόμους και στα μασατζίδικα, με ξεπερνάει! :hehe:

Δημήτρη, σταμάτα τις κακιούλες, δεν είμαστε όλοί τόσο προστυχάντζες - γκούχ- όσο εσύ και ο Αντώνης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Τσιμπήσατε μια χαρά όμως ;)

Και λόγω αυτού σε θεωρώ (και πάλι) τον καλύτερο παίκτη αυτού του Παλέρμο. :clapup:

Κατά τα άλλα θεωρώ οτι η κλεοπ έπαιξε καλά, κι ο Ιορδάνης αν και θέλω να του πω οτι τον ήθελα λίγο πιο επιθετικό τις τελευταίες μέρες (δηλαδη τον κατηγορούσαν και εκείνος ρωτούσε παθητικά "μα γιατί με κατηγορείς; ). Ο Τάσος έκανε τρομερό λάθος που με έβγαλε και το έσωσε όταν είχε γίνει πια φως φανάρι οτι ο ούλτρα μάς έπαιζε. Η Άννα δε με βοήθησε να καταλάβω τι σκέφτεται, σκοπός των πολιτών δεν είναι μόνο να περνάνε απαρατήρητοι για να μην δολοφονούνται από μαφιόζους αλλά και να βοηθάνε τους πολίτες να καταλάβουν πράγματα. Κλερ σε περιμένουμε στο επόμενο παιχνίδι! :)

Χάρη:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λοιπόν, θα ανοίξουμε τον κύκλο των πιμί λίγο δροσερά.
Το Νεφελάκι μας είχε πολύ όρεξη για παιχνίδι κι επειδή την βγάλατε πρώτη πρώτη, για να μας στέλνει και κανένα πιμί κάθε μέρα μας κερνούσε παγωτάκια...

Γιατί οι υπόλοιποι ήσασταν γαιδούρια και ούτε ένα ποτήρι νερό δεν κεράσατε :pfff:

*Από τα πιμί λείπουν κάποιες φατσούλες λόγω των περιορισμών του σάιτ.
Κέρδισα επάξια τον τίτλο του παγωτατζή τού Παλέρμο. :hehe:
Όσο για τα πιμι που ανεβαίνουν, να μας κολάσεις θέλεις βραδιάτικα ρε Ακριβέ; Έφυγε η Ζωή με τα προφιτερόλ και ήρθε η Νεφέλη με τα παγωτά; :crazy:
Χαχαχα! Για να μάθετε που με βγάλατε πρώτη. :ropalo:

Εν τω μεταξύ, δεν μπορούσατε να κρατήσετε το παιχνίδι άλλα 2 βράδια; Μου είχαν μείνει 2 βασικές γεύσεις. :P
Tα πμ της Νεφέλης ήταν άκρως "δροσιστικά" αυτές τις ζεστές νύχτες του Αυγούστου. :inlove: Ευχαριστούμε!
Πάλι καλά που σου άρεσαν οι γεύσεις που πρόλαβες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σας περίμενα χθες το βράδυ για after hours party, αλλά δεν σας είδα να είστε δραστήριοι! Κοίτα να δεις που περίμενε ο Ακριβός να περάσει πολύ η ώρα γιατί το περιεχόμενο του μηνύματος ήταν XXX. κλεοπ, αντιπαρέρχομαι το 35άρα, αλλά ξανθιά; Ξανθιά;

Δεν έχω κάτι με τις ξανθές, μην παρεξηγηθεί καμία, απλώς δεν νοείται αυτό το πράγμα. :lol:

Καλημέρα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγινε leak αυτων που ελεγα στη ζωη; :redface:

επισης ρε μαλακες αφαιρεστε με απο τους καλυτερους παικτες :hehe: πιο χαλια πεθαινεις :P να με δωσετε αλλο βραβειο :hehe: η ΣΕ να βγαλει και στη φορα τα δικα μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Πριν ξεκινησω να σχολιαζω Νεφελη μας κολασες με τα πμ σου.Πραγματικα τα ειδα τωρα το πρωι και μου ετρεχαν τα σαλια.Το τιραμισου θα ηθελα να δοκιμασω πολυ!:redface:
Όσο για τα πιμι που ανεβαίνουν, να μας κολάσεις θέλεις βραδιάτικα ρε Ακριβέ; Έφυγε η Ζωή με τα προφιτερόλ και ήρθε η Νεφέλη με τα παγωτά; :crazy:
Η προσπάθεια της kleop ήταν καλή αλλά σε καμία περίπτωση δεν έφτασε στα επίπεδα της προηγούμενης πόρνης. Κοιμήθηκε βέβαια με σωστά άτομα αλλά τα πιμι θα έπρεπε να είναι αρκετά πιο NSFW. :redface: Και διέκρινα κάποιο πρόβλημα προσδιορισμού των πραγματικών ηλικιών ή η ιδέα μου είναι;
Αν θες ακομα πιο NSFW βαλτε με πορνη ξανα και θα το βελτιωσω το πραγμα.Εκτος αν θες πριβε.:redface:
Ειπαμε ηταν πρωτη φορα και δεν ηθελα να φτασω στο επιπεδο του "Δασκαλου".
Ειπαμε αυτα δεν αντιστοιχουσαν στην πραγματικοτητα.Για αυτο εβαλα Τασο,Ιορδανη και Αννα σε μεγαλυτερες ηλικιες.Ειπαμε εχω και βιτσια.:D

Tα πμ της Νεφέλης ήταν άκρως "δροσιστικά" αυτές τις ζεστές νύχτες του Αυγούστου. :inlove: Ευχαριστούμε!

Κλεοπ είσαι εξαιρετική μαθήτρια κορίτσι μου! Μου άρεσαν τα πιμί σου, very sexy! :D
Διακρίνω μια προτίμηση στον Τασούλη όμως, ή είναι η ιδέα μου; :redface:

- btw αυτό που ο Αντώνης με ερωτεύτηκε και αποφάσισε να μπεί στον ίσιο δρόμο αλλά ταυτόχρονα εσύ τον βλέπεις σε βρώμικους δρόμους και στα μασατζίδικα, με ξεπερνάει! :hehe:

Δημήτρη, σταμάτα τις κακιούλες, δεν είμαστε όλοί τόσο προστυχάντζες - γκούχ- όσο εσύ και ο Αντώνης! :P
Συμφωνω για τα πμ της Νεφελης.
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια Ελενα!:DΕ ναι ο Τασουλης ειπαμε ειναι μαναρι.Μου κανει εντυπωση που δεν εχει μπει να σχολιασει.
Ηθελα να δωσω συνεχεια στον ερωτα σας με τον Αντωνη.Μην νομιζεις ομως για να παρει τις εισπραξεις πηγαινε στα μαγαζια.Οχι για τιποτα αλλο....:redface:(Αντωνη σε καλυψα ετσι;)
Ελα τωρα ο Δημητρης τι θα ελεγε;Δεν θα στηριζε τον αρχιμαφιοζο;Κρυφο και υπουλο μαφιοζακι ηταν.

Και λόγω αυτού σε θεωρώ (και πάλι) τον καλύτερο παίκτη αυτού του Παλέρμο. :clapup:

Κατά τα άλλα θεωρώ οτι η κλεοπ έπαιξε καλά, κι ο Ιορδάνης αν και θέλω να του πω οτι τον ήθελα λίγο πιο επιθετικό τις τελευταίες μέρες (δηλαδη τον κατηγορούσαν και εκείνος ρωτούσε παθητικά "μα γιατί με κατηγορείς; ). Ο Τάσος έκανε τρομερό λάθος που με έβγαλε και το έσωσε όταν είχε γίνει πια φως φανάρι οτι ο ούλτρα μάς έπαιζε. Η Άννα δε με βοήθησε να καταλάβω τι σκέφτεται, σκοπός των πολιτών δεν είναι μόνο να περνάνε απαρατήρητοι για να μην δολοφονούνται από μαφιόζους αλλά και να βοηθάνε τους πολίτες να καταλάβουν πράγματα. Κλερ σε περιμένουμε στο επόμενο παιχνίδι! :)
Σε ευχαριστω και σενα για τα καλα σου λογια,αν και στην αρχη νομιζα ησουν μαφια για αυτο πηγαινα με τα νερα σου.Μετα βεβαια καταλαβα τι παιζει και θα περνουσες μια νυχτα παθους μαζι μου.Κριμα:(


Σας περίμενα χθες το βράδυ για after hours party, αλλά δεν σας είδα να είστε δραστήριοι! Κοίτα να δεις που περίμενε ο Ακριβός να περάσει πολύ η ώρα γιατί το περιεχόμενο του μηνύματος ήταν XXX. κλεοπ, αντιπαρέρχομαι το 35άρα, αλλά ξανθιά; Ξανθιά;

Δεν έχω κάτι με τις ξανθές, μην παρεξηγηθεί καμία, απλώς δεν νοείται αυτό το πράγμα. :lol:

Καλημέρα μας!
Οπως ειπα και παραπανω ειναι προιον φαντασιας.Δεν ηθελα να θιξω κανεναν και δεν ξερω πως εισαι εμφανισιακα.Αν και η ΣΕ με ειχε ειδοποιησει οτι μολις δεις τα μηνυματα θα φρικαρεις.
Εχεις θεμα με τις ξανθιες;

Να τονισω πως ηθελα να κοιμηθω και με το sexy αγορι DumeNuke αλλα δεν καταλαβα οτι ειχε καλο ρολακι(ντετεκτιβ).Ηξερα οτι ηταν πολιτης,αλλα δεν μου γεμιζε το ματι.Δυστυχως ο Τασος σε προλαβε.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, ελπίζω μέχρι το μεσημέρι να σας έχω έτοιμο το ημερολόγιο για να έχετε και καλύτερη εικόνα, να σας δώσει και η Έλενα το δικό της και μετά να συνεχίσουμε με τα υπόλοιπα πιμί, αύριο απόγευμα να πάρετε τα βραβεία σας και την Κυριακή με το καλό να κλείσουμε το θέμα.

Ελπίζουμε να έχετε ένα ευχάριστο postgame :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τι να σχολιασω ρε κλεοπ;; :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Γιατί ξεχνάς και το Ειρηνάκι μας; :mad:
It was an accident :cry_x:

Πρώτα να πω συγχαρητήρια σε όλους και εύχομαι να το ευχαριστηθήκατε.:)
Για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπό να γράψω κάτι καθώς δεν πρόκειται να ξαναπαίξω μαζί σας. Θα σας παρακολουθώ όμως άγρυπνα και όχι σαν ΟΔ αλλά σαν φίλη του παιχνιδιού. Υπήρχε κάτι που με έτρωγε σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού από την ημέρα που έφυγα και έφαγα και την τυμβωρυχία, αλλά μια και οι κανονισμοί του παιχνιδιού δεν το επέτρεπαν ( κι αν υπάρχει κάτι που σέβομαι και τηρώ πάντα είναι οι πάσης φύσεως κανονισμοί), δεν το έκανα. Τώρα όμως δεν άντεξα άλλο μια και το ξαναδιάβασα στα σχόλια αφού τελείωσε το παιχνίδι.
Ειπώθηκε αρκετές φορές στην διάρκεια του παιχνιδιού από την Σύλβια (Himela) αλλά και από την bilire, δεν θυμάμαι να είδα να το γράφει άλλος, πως δηλαδή...

παραιτήθηκα όπως λέει σ' αυτό το ποστ η Σύλβια και πως δεν ήθελα να παίξω άλλο. Αυτό είναι μεγάλο λάθος, ήθελα και παραήθελα απλά εκείνη την ημέρα που μπήκα και είδα πως μάλλον αποχωρώ από το παιχνίδι έγινα σκατά και δεν ήμουν σε θέση ούτε να σκεφτώ (εδώ έπαιξα την ακύρωση ψήφου πριν την λήξη της ψηφοφορίας, ενώ θα μπορούσα να την είχα παίξει στην παράταση και να μην υπήρχε περιθώριο να ακυρωθεί.
Για του λόγου το αληθές σας παραθέτω τα ακριβή μου λόγια από τα επίμαχα ποστ.
Μάλιστα σε κάποιο σημείο είπε η Himela
και της απάντησα πως
Αν δείτε λοιπόν προσεκτικά τα λόγια μου, σημαίνουν πως απογοητεύτηκα που έφευγα πάλι από τις πρώτες μέρες, χωρίς να προλάβω να παίξω και αυτό με έκανε να πιστεύω πως δεν παίζω καλά και γι' αυτό πρότεινα να μην με επαναφέρουν γιατί δεν πίστευα πως θα μπορούσα να βοηθήσω την ομάδα μου.
΄Οσο για την τυμβωρυχία, το μόνο που είπα είναι πως την βλέπω να έρχεται και όχι πως επιθυμώ να μου την ρίξουν. ΄Εχει τεράστια διαφορά το ένα με το άλλο.

Εξάλλου την διάθεση που μου δημιούργησε η όλη κατάσταση εκείνο το βράδυ, την έβλεπε κανείς να καθρεφτίζεται στο τραγουδάκι που πόσταρα μετά την οριστική αποχώρησή μου.;)


Σ' ευχαριστώ για το βραβείο, νομίζω μου ταιριάζει γάντι.:D
Δεν ξέρω φαίνεται κάτι έχω και στοχοποιούμαι πάντα από την αρχή κι ας έχω καλό ρόλο κι ας προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ χωρίς να καρφώσω και τον ρόλο μου και όλα αυτά τηρώντας πάντα τους κανόνες του παιχνιδιού.:confused:

//Κι εγώ το περίμενα και μάλιστα επειδή είχαμε μιλήσει από την ημέρα που αποχώρησα από το παιχνίδι και το συζητήσαμε λιγάκι, μπορώ να βεβαιώσω πως είχε βρει αρκετούς ρόλους από τότε.:yes:

Αυτά από μένα, να παίζετε συχνά, να περνάτε καλά και να είσαστε όλα σας πάντα καλά.:group:
Kάνε όρεξη, από εμάς δεν ξεφεύγεις τόσο έυκολα :ropalo:

Όσο για τα πιμι που ανεβαίνουν, να μας κολάσεις θέλεις βραδιάτικα ρε Ακριβέ; Έφυγε η Ζωή με τα προφιτερόλ και ήρθε η Νεφέλη με τα παγωτά;
Η προσπάθεια της kleop ήταν καλή αλλά σε καμία περίπτωση δεν έφτασε στα επίπεδα της προηγούμενης πόρνης. Κοιμήθηκε βέβαια με σωστά άτομα αλλά τα πιμι θα έπρεπε να είναι αρκετά πιο NSFW. :redface: Και διέκρινα κάποιο πρόβλημα προσδιορισμού των πραγματικών ηλικιών ή η ιδέα μου είναι;
Eνώ εσύ με τις πίτσες δεν μας κόλαζες καθόλου :mad:
:kissing:

- btw αυτό που ο Αντώνης με ερωτεύτηκε και αποφάσισε να μπεί στον ίσιο δρόμο αλλά ταυτόχρονα εσύ τον βλέπεις σε βρώμικους δρόμους και στα μασατζίδικα, με ξεπερνάει! :hehe:

Δημήτρη, σταμάτα τις κακιούλες, δεν είμαστε όλοί τόσο προστυχάντζες - γκούχ- όσο εσύ και ο Αντώνης! :P
Το πρωί φοιτητης το βράδυ πόρνη φάση; :P
Είμαι προστυχάντζα επειδή έγραψα μια..δύο..τρεις..δώδεκα ιστορίες σεξ;

Και λόγω αυτού σε θεωρώ (και πάλι) τον καλύτερο παίκτη αυτού του Παλέρμο. :clapup:
Εδώ είναι το αστείο! Αποχωρεί η Claire και λέμε στην γιάφκα να της ρίξουμε τυμβωρυχία για να δούμε τι είναι ( μέχρι τότε την θεωρούσαμε ντετεκτιβ) Διάβασα από την αρχή όλα τα μηνύματα της και σε μια φάση μου φάνηκε πολύ για μέντιουμ. Το λέω στην γιάφκα και συμφώνησαν, ωχ είπα από μέσα μου. Παίζουμε την τυμβωρυχία και πραγματικά παθαίνω σοκ. Το πρώτο που σκέφτηκα ήταν
ΤΙ ΘΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΣΥΛΒΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΤΥΛΙΞΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΑ ΧΑΡΤΙ ΑΥΡΙΟ; :whistle:
Πέφτω για ύπνο και μου ήρθε αυτό για την γερμανίδα ( την οποία θεωρούσαμε ως το ορίτζιναλ μέντιουμ). Εϊχα πολλά σχέδια και ίδεες πάντως για να το παίξω μέντιουμ, κρίμα που εξελίχθηκε έτσι το γκειμ.

Ειπαμε εχω και βιτσια.:D

Ελα τωρα ο Δημητρης τι θα ελεγε;Δεν θα στηριζε τον αρχιμαφιοζο;Κρυφο και υπουλο μαφιοζακι ηταν.
Έχουμε μαφιόζικη αλληλεγγύη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Εδώ είναι το αστείο! Αποχωρεί η Claire και λέμε στην γιάφκα να της ρίξουμε τυμβωρυχία για να δούμε τι είναι ( μέχρι τότε την θεωρούσαμε ντετεκτιβ) Διάβασα από την αρχή όλα τα μηνύματα της και σε μια φάση μου φάνηκε πολύ για μέντιουμ. Το λέω στην γιάφκα και συμφώνησαν, ωχ είπα από μέσα μου. Παίζουμε την τυμβωρυχία και πραγματικά παθαίνω σοκ. Το πρώτο που σκέφτηκα ήταν
ΤΙ ΘΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΣΥΛΒΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΤΥΛΙΞΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΑ ΧΑΡΤΙ ΑΥΡΙΟ; :whistle:
Πέφτω για ύπνο και μου ήρθε αυτό για την γερμανίδα ( την οποία θεωρούσαμε ως το ορίτζιναλ μέντιουμ). Εϊχα πολλά σχέδια και ίδεες πάντως για να το παίξω μέντιουμ, κρίμα που εξελίχθηκε έτσι το γκειμ.

Ρε μπαγάσα με έχεις αφήσει πραγματικά έκπληκτη σε αυτά τα δύο παιχνίδια που σε έχω δει. Σε κατατάσσω άνετα στους καλούς μου παίκτες (που δε θα πω ποιοι είναι φυσικά :redface:). :inlove:

(κι ας με είχες κάνει σκλάβα του σεξ στο προηγούμενο :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, ήρθε η ώρα για το ημερολόγιο. Αλλά θα κάνουμε πρώτα μία εισαγωγή. Όπως έχω γκρινιάξει επαρκώς θαρρώ, ο χρόνος μου κατά την διάρκεια του παιχνιδιού ήταν αρκετά περιορισμένος, συνεπώς δεν ήταν ακριβώς εύκολη η συγγραφή αυτού του ημερολογίου καθώς δεν είναι εύκολο να γράψεις ένα σωστό και όμορφο κείμενο...

Οπότε....

Πήρα τηλέφωνο τον φίλο μου τον Peter, τον Jackson ντε, όλα εγώ θα σας τα λέω;; :P
Και με την δική του αρωγή και σκηνοθεσία σε συνεργασία με την New Line Cinema και τα Palermo Studios, σας παρουσιάζουμε την κωμικοτραγική σειρά...

Που πήγαμε και μπλέξαμε;;
Ένα vlog για όλα τα γούστα.

Πάμε λοιπόν!


Pregame

Day #1

Day #2

Day #3

Day #4

Day #5

Weekend


Day #6

Day #7


Day #8 & #9

Postgame

*για τους μερακλήδες του binge watching υπάρχει ολόκληρη η σειρά σε playlist στον τίτλο πριν τα βίντεο
**Το μόνο σχόλιο που μπορείτε να κάνετε για την εμφάνισή μου, είναι πόσο γλυκούλης και απελπιστικά όμορφος είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
VLOGS :inlove:

εισαι τοσο σεξυ οταν καπνιζεις :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
VLOGS :inlove:

εισαι τοσο σεξυ οταν καπνιζεις :hehe:

Χαχαχαχαχαχαχα...

Δεν ξέχασα και τα δικά σου, απλώς είπαμε να βγει πρώτα το ημερολόγιο για να ξέρετε πάνω κάτω τι ακριβώς γινόταν στο παιχνίδι και μετά να βγάλουμε περισσότερο υλικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ναι ναι απλως ηθελες ολα τα βλεμματα πανω σου :'( :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Mini – lotrCalendar! :redface:

9/8
Το πρώτο μου απόγευμα ως ΣΕ στο Παλέρμο λοιπόν. Ο Ακριβός μου είχε προτείνει τις προηγούμενες ημέρες να αντικαταστήσω τη Ζωή και δέχτηκα σχεδόν αμέσως. Δεν είχα ξανακάνει ΣΕ. Πάντοτε ήθελα να δώ το παιχνίδι και από αυτήν την οπτική και έχω να πώ πως είναι πολύ ενδιαφέρον και διασκεδαστικό! Έχει βέβαια και αρκετές υποχρεώσεις.
Θα επικεντρωθώ στο πρώτο βράδυ που μου έκαναν εντύπωση τα πμ’ς τα οποία έπεφταν βροχή στις ειδοποιήσεις μου. Πρώτο – πρώτο μήνυμα που είδα ήταν του Ντετέκτιβ μας – του DumeNuke. Προσωπικά με είχε μεταφέρει σε ένα σκηνικό στο Λονδίνο με τις περιγραφές του και την ατμόσφαιρα που δημιουργούσε στις ντεντεκτιβικές ιστορίες του. Μας ρωτάει για το αν η Μέθεξις είναι μαφιόζα και εγώ υποχρεούμαι να του απαντήσω όχι. Ήταν όμως η ΔΑ..! Δεν αργεί λοιπόν να έρθει και το επόμενο πμ: από την Μαφία αυτή τη φορά - θύμα τους για το απόψε – η Totaled – η Γιατρός μας. Αναλαμβάνει να στείλει ο Ακριβός πμ στην Μάγισσα για να της πεί το θύμα. Ο Τάσος λοιπόν, δεν είχε ενεργοποιήσει την ιδιότητα του για να σώσει κάποιον ακόμα. Είμαι ξύπνια μέχρι αργά εκείνο το βράδυ και δεν έχουμε λάβει ακόμα απάντηση από την Μαγισσούλα. Ή Άννα, με τη σειρά της, επιλέγει να τον προστατέψει εκείνο το βράδυ. Λέω στον Ακριβό πως πιστεύω ότι h Mάγισσα θα σώσει την Άννα και έτσι έγινε! Το επόμενο πρωί δεν είχαμε δολοφονία…

10/8
Η Άννα σώζεται. To παιχνίδι είναι πολύ κοντά. Ούτε εγώ ούτε ο Ακριβός ξέρουμε με βεβαιότητα ποιος θα νικήσει. Μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε. Έχουν ένα πάρα πολύ σημαντικό προβάδισμα οι πολίτες μιας και έχουν αφήσει μόνο μια δολοφόνο μέσα στο παιχνίδι – την Ειρήνη και την Βάσια που είναι η ΔΑ. Ο Ιορδάνης – ο οποίος έχει παίξει συγκροτημένα και μεθοδικά καθ’όλη την διάρκεια του παιχνιδιού κατά την δική μου εκτίμηση, έρχεται σε κόντρα με τον Ντεντέκτιβ μας – ο οποίος είναι και γραφτό να αποχωρήσει σήμερα για την χώρα των φαντασμάτων, μιας και παίχτηκε σε εκείνον η Άμεση Προφυλάκιση. Είναι σημαντικό να σημειωθεί εδώ η εξαιρετική επιλογή που έκαναν ο Αντώνης και ο Δημήτρης για την Άμεση Προφυλάκιση στον Ντεντέκτιβ. Ήταν ο μοναδικός ο οποίος είχε την Ακύρωση Προφυλάκισης σε εκείνο το σημείο του παιχνιδιού στα χέρια του. Κίνηση μάτ υπέρ των μαφιόζων. Δεν περίμενα ούτε εγώ να πέσουν τόσο μέσα στις υποθέσεις τους αναφορικά με τις κάρτες. Αν έπαιζαν ΑΠ σε οποιονδήποτε άλλο πολίτη, θα έχαναν! Αυτήν την κίνηση έρχεται να επισφραγίζει και το θύμα που μας έστειλαν το βράδυ. Θύμα για σήμερα είναι η Άννα. Η μοναδική από τους τρείς πολίτες που μπορεί να πεθάνει, καθώς ο Ιορδάνης ήταν Αλεξίσφαιρος και ο Τάσος είχε στα χέρια του μια (ακόμη!) Αποτυχία δολοφονίας. Δεύτερη καλή κίνηση από την Μαφία μέσα σε ένα βράδυ, πραγματικά έχω εντυπωσιαστεί με την τακτική τους. Η Άννα απόψε διαλέγει να σώσει τον Τάσο και σε εκείνο το σημείο πραγματικά λυπάμαι που δεν μπορεί ο Γιατρός να σώσει τον εαυτό του..

11/8
Η δολοφονία πετυχαίνει. Η Γιατρός μας μεταφέρεται στην χώρα των φαντασμάτων.. Ο κλοιός έχει στενέψει για τους πολίτες και όλα κρίνονται στις κάρτες πλέον αλλά και στο αν θα καταλάβει η ΔΑ το σήμα των μαφιόζων. Οι μαφιόζοι στέλνουν ένα τελευταίο σήμα μέσω της Ειρήνης στην ΔΑ τους με ελπίδα να το καταλάβει – μιας και ως τώρα είχε δυσκολευτεί αρκετά να τους ακολουθήσει στον τρόπο που έπαιζαν. Η ΔΑ πιάνει το μήνυμα και είναι έτοιμη να παίξει τις κάρτες της στη σωστή στιγμή. Ο κλοιός στενεύει περισσότερο. Όλα κρίνονται στις τελευταίες ψήφους. Την σωστή στιγμή η ΔΑ ακυρώνει τις ψήφους του Ιορδάνη και το παιχνίδι πλέον λήγει και τυπικά υπέρ της Μαφίας.

All in all. Κατά την γνώμη μου, στην πρώτη φάση του παιχνιδιού οι πολίτες έπαιξαν καλύτερα σε σχέση με την Μαφία. Μπόρεσαν να βγάλουν όλους τους μαφιόζους εκτός παιχνιδιού πλην της Ειρήνης και της ΔΑ. Και υπήρχε και ένα αποτυχημένο κάρφωμα από πλευράς των μαφιόζων. Το παιχνίδι όμως κρίθηκε στο endgame και ιδιαίτερα το βράδυ της 10ης/8 με τις σωστές κινήσεις του Δημήτρη και του Αντώνη. Που ήταν και οι εγκέφαλοι της Μαφίας!

Λυπάμαι πάρα πολύ που δεν μπόρεσα να κρατήσω Ημερολόγιο από την αρχή του παιχνιδιού, αλλά ήμουν απλός θεατής και μπήκα λίγο απροσδόκητα στη ΣΕ!

Θα ήθελα να αναφέρω πως μου άρεσε το πώς έπαιξε η Σύλβια. Είχε καταλάβει τον Αντώνη, ίσως και τον Δημήτρη, έπαιξε την μοναδική Νεκροφάνεια των πολιτών στην Αντίπαλη Μαφιόζο – , έδωσε ασυλία στον εαυτό της καθώς και στον Libertus - δικηγόρο. Αν είχε παίξει λίιιγο πιο συγκροτημένα ίσως τα πράγματα να είχαν εξελιχθεί και αρκετά καλύτερα για τους πολίτες. Μου άρεσε και το πώς έπαιξε η Κλεοπ ως πόρνη καθώς και ο Ιορδάνης που το ανέφερα και παραπάνω. ^^
Διασκέδασα πάρα πολύ με το παιχνίδι και ήσασταν υπέροχοι.

Για άλλη μια φορά θα πώ πως λυπάμαι πάρα πολύ που δεν μου είναι εύκολο να κάνω πιο εκτενείς αναφορές για τις προηγούμενες ημέρες του παιχνιδιού – αλλά νομίζω πως με καταλαβαίνετε όλοι. :redface:

Kαταληκτικά , θα ήθελα πολύ να σταθεί αφορμή αυτό το παιχνίδι για να δούν αλλά και να διαβάσουν J. R. R. Tolkien, όσοι δεν το έχουν κάνει μέχρι τώρα. Ο φανταστικός κόσμος είναι πολύ πιο φιλόξενος από όσο φαντάζεστε! Τα φιλιά μου! :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ακριβέ, τσιγάρο, καφέ και vlog, πόσο να αντέξουμε πια!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα γίνουν θεσμός τα βίντεο στο Παλέρμο από εδώ και πέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top