Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Συγγνώμη που πετάγομαι σα μικρή Λουλού (όπου λ --> τσ) αλλά:
Βρε,άι χάσου.:P

Δεν το είπα για σένα αν κατάλαβες:P.Άλλος έπρεπε να θυμώσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ακόμα και τώρα φαίνεται πόσο έχουμε ξενερώσει όλοι. Μόνο εγώ σχολίασα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ περιμένω πάντως κάποιο πόστ και από τον Ακριβό.
Ελπίζω να μας κάνει την τιμή,παρ'ότι φαντάζομαι την ξενέρα του.. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ακόμα και τώρα φαίνεται πόσο έχουμε ξενερώσει όλοι. Μόνο εγώ σχολίασα..:/:
αφού ήταν το χειρότερο Παλέρμο άνετα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αφού ήταν το χειρότερο Παλέρμο άνετα:P

Πάντως είχε μεγαλύτερη διάρκεια από το 39.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πάντως είχε μεγαλύτερη διάρκεια από το 39.

Σ'αυτό θα συμφωνήσω μαζί Άκη και να σε παραδεχτώ:P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Συγγνώμη συμπολίτες μου :(:/::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αφού ξοδέψαμε όμως 10 μέρες σε αυτό, σχολιάστε και τίποτα. Τρόπος παιξίματος, ρόλους, λάθη κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Στράτο γιατί παραιτήθηκες; Τι κουφό ήταν αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Στράτο γιατί παραιτήθηκες; Τι κουφό ήταν αυτό;

Βασικά μετά από ένα σημείο το παιχνίδι με άφησε εντελώς αδιάφορο. Ο ένας δολοφόνος έβγαινε μετά τον άλλον.
Πόσο ενδιαφέρον μπορεί να είναι αυτό για ένα πολίτη;
Πόσο μάλλον όταν είχα και έναν άχαρο ρόλο, που σε 23( ; ) παίκτες ήταν πολύ δύσκολο να είναι αποδοτικός, και 2 κάρτες εκ των οποίων η μία ήταν Επιπλέον Ψήφος, ενώ η άλλη ήταν η Ηχώ, που αχρηστεύτηκε, αφού τα φαντάσματα ήταν ελάχιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Συγγνώμη συμπολίτες μου :(:/::bye:

Πρέπει να σε :mastigioώσω αλλά έχε χάρη που είμαι καλό κορίτσι:redface::P
Αφού ξοδέψαμε όμως 10 μέρες σε αυτό, σχολιάστε και τίποτα. Τρόπος παιξίματος, ρόλους, λάθη κλπ.

10 ήταν;:eek:Εγώ γιατί τους έστειλα 8 μηνύματα μόνο;;;:'(
Έχασα μέρες;:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Άχαρος ρόλος ο γιατρός; :eek: Δηλαδή οι σκέτοι πολίτες τι να πουν;

8 μέρες οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Άχαρος ρόλος ο γιατρός; :eek: Δηλαδή οι σκέτοι πολίτες τι να πουν;

Ήμουν κι άλλη φορά γιατρός. Δε με έχει ενθουσιάσει αυτός ο ρόλος. Απλά ήταν σαν να έψαχνα ψύλλο στ' άχυρα. Κι επίσης το γεγονός ότι υπάρχει μάγισσα και υπάρχει και αλεξίσφαιρος, δεν σε αφήνει να καταλάβεις αν τον έχεις σώσει εσύ ή άλλος. Εσύ απλά κάνεις μια κίνηση κι ότι γίνει έγινε. Δεν υπάρχουν ενδείξεις για να καταλάβεις ότι σωστά κινείσαι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βασικά μετά από ένα σημείο το παιχνίδι με άφησε εντελώς αδιάφορο. Ο ένας δολοφόνος έβγαινε μετά τον άλλον.
Πόσο ενδιαφέρον μπορεί να είναι αυτό για ένα πολίτη;
Πόσο μάλλον όταν είχα και έναν άχαρο ρόλο, που σε 23( ; ) παίκτες ήταν πολύ δύσκολο να είναι αποδοτικός, και 2 κάρτες εκ των οποίων η μία ήταν Επιπλέον Ψήφος, ενώ η άλλη ήταν η Ηχώ, που αχρηστεύτηκε, αφού τα φαντάσματα ήταν ελάχιστα.
να μην δηλωνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Βασικά μετά από ένα σημείο το παιχνίδι με άφησε εντελώς αδιάφορο. Ο ένας δολοφόνος έβγαινε μετά τον άλλον.
Πόσο ενδιαφέρον μπορεί να είναι αυτό για ένα πολίτη;
Και είπες να αποχωρήσεις προκειμένου να χαλάσεις κι άλλο το παιχνίδι ή μπας και διευκολύνεις τους μαφιόζους να φανταστώ που έβγαιναν ο ένας μετά τον άλλον. Τι ανοησίες διαβάζουμε; Εάν είχες ξενερώσει, προτιμότερο θα ήταν να έμπαινες και να έδινες μια ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ελάτε παιδιά μην πέφτετε πάνω του τώρα αφού τελειώσαμε αισίως και εντάξει δεν ήταν και το καλύτερο παιχνίδι μην το συνεχίσουμε όμως :P:).Θα τσακωθούμε κιόλας για το τι έκανε ο καθένας:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το χέρι μου πλέον δεν... Άρα τα δικά μου σχόλια αύριο στο τελευταίο μου βίντεο, χεχε. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να σχολιάσω: ΘΈΛΩ ΜΕΝΤΙΟΥΜ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όταν πάψεις να ζητάς το ρόλο τότε θα έρθει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top