Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πρόσεχε μόνο μην είμαστε εγώ και η Σύλβια... :ropalo:


Όλα τα πιμι θα τα δημοσιεύσω εγώ, πριν τα βραβεία. Νεφέλη, Ιορδάνη, Ριρίκα και φυσικά Τάσε, να περιμένετε! :P

Αχά με βγάζεις από τον κόπο:hehe:.Δημητράκο :D:flowers:
Παιδάκια μην γελάσετε προσπαθούσα να περιγράψω τι ψιλοένιωθα και τι γινόταν κάθε μέρα επειδή για 2η φορά στις 3 που έχω παίξει έχω αυτό τον ρόλο.Απλά θύμωσα και είπα να ζαλίσω την ΣΕ κάνοντας παράλληλα και ένα ψιλοσημειωματάριο με ότι θεωρούσα λιγάκι σημαντικό κάθε μέρα:redface:.
Ναουσσάκι αν δεν γελάσεις μην θυμώσεις με αυτό που έχω γράψει :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έχω και εγώ 2 πμ που θα ήθελα να δημοσιεύσω εάν δεν τα δημοσιεύσει η ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ιορδανούκο, δεν ξέρω τι θα δείξει ο Δημήτρης αλλά να ξέρεις πως και εγώ σ' αγαπάω. :-* :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

Σχολιάσμός:

Λίστα συμμετοχών για Palermo #41
  1. aegloswen: Ντάξει δεν ήταν και πολύ βοηθητική αλλά έπαιξε όσο έπαιξε υπέρ των πολιτών.
  2. Akis_Megara: Πωπω σοβαρά είσαι εξπέρ στο να μπερδεύεις τον κόσμο. Νομίζω οτι μπροστά στο να περάσεις εσύ καλά δε σε ενδιαφέρει τι μπέρδεμα προκαλείς στην ομάδα σου.
  3. Alma Libre: Ντάξει τραγική. Θα περίμενα μια συγγνώμη κι όχι αγριεμένα ποστ που λένε οτι "απλώς συζητήσαμε αθώα για τους ρόλους μας." Από μένα τα τέσσερα αυτά άτομα που χάλασαν το παιχνίδι δεν πρέπει να παίξουν ξανά παλέρμο (και μιλάω σαν άτομο που έχει κάνει ΣΕ και που θα ξανακάνω προφανώς).
  4. blue_butterfly: Ευτυχώς που υπήρχε κι αυτή που ρώτησε κι έμαθε για τα πιο σωστά άτομα (τον τσαφ και την totaled) και μας έβγαλε από τη σύγχυση στην οποία είχαμε υποπέσει.
  5. CiNeFiL: Βοήθα λίγο τον εαυτό σου αφού είσαι πολίτης ρε κοπελιά....
  6. Deutsch... Lover: Τα ίδια με την παραπάνω.
  7. Drama Prinzessin: Κλεοπατρίτσα μου κρίμα που δεν έπαιξες πολύ.
  8. espeonfan: Την επόμενη φορά που θες να παίξεις ένα παιχνίδι διάβασε πρώτα τους κανόνες, είναι μαλακία να χαλάς το παιχνίδι όλων με την άγνοιά σου.
  9. Gate4: Τα ίδια.
  10. Himela: Είχα πει οτι θα κρατήσω χαμηλό προφίλ και θα αφήσω το Θωμά να με οδηγήσει στους υπόλοιπους δολοφόνους. Στην πρώτη ψηφοφορία ήμουν χαρούμενη που θα έφευγε χωρίς καν να καρφωθώ, αλλά όταν είδα οτι αρχίζει να σώζεται, είπα δε θα κάνω το λάθος του Ιορδάνη στο προηγούμενο, ένα δολοφόνο που ξέρω θα τον βγάλω κι ας μου κοστίσει τη ζωή. Χτυπιόμουν, ξαναχτυπιόμουν. Τέλος πάντων νομίζω οτι κάπως βοήθησα, λιγάκι.
  11. JKaradakov: Έπρεπε να είχες σώσει από την πρώτη μέρα το θύμα.
  12. Johnnaousa: Αν και είσαι πολύ επιθετικός, μου αρέσει που τη λες σε όλους, μου θυμίζεις τον εαυτό μου.
  13. Nefeli Graf: Α ρε μωρό γι' αυτό χτυπιόσουν τόσο για τον φαν. Μια χαρά έπαιξες και βοήθησες, μπράβο.
  14. Guest 278211: Δεν έπαιξες πολύ και δε μας βοήθησες όσο θα περίμενα :(
  15. thomas l.: Μαφιοζάκο οι δολοφόνοι πρέπει να περνάνε απαρατήρητοι κι όχι να κάνουν δηλώσεις τύπου "μου το είπε το ένστικτό μου". Με βοήθησες πολύ να σε κατηγορήσω.
  16. Totaled: Μουσίτσα...... Ποιανού ήταν η ιδέα να παιχτεί η άμεση προφυλάκιση σε συνδολοφόνο σας;
  17. tsarachaf: Πάλι δολοφόνος... Έπαιξες πολύ άσχημα πάντως, σε αντίθεση με την άλλη φορά.
  18. Wild_Boy: Βραβείο χειρότερου παίκτη στο παλέρμο 41. Μην ξαναπαίξεις πλζ.
  19. _fairygirl_: Τα είπαμε.
  20. ~Melania~: Σόρρυ Μελανίτσα..... Μουτς.
  21. Πατρεύς: Με εκνεύρισες απίστευτα. Με τέτοιο ρόλο και να αδιαφορείς ΠΑΛΙ για το παιχνίδι;
  22. Σπυρακος (^^): Χαχαχα ΔΑ???? Απίστευτο fail.....
  23. Τάσος97: Μπαγάσικο μου έδωσες ασυλία πρώτη μέρα; Ήθελα κι άλλη συμμπετοχή.
Για μένα καλύτερες παίκτριες η Ριρίκα και η Totaled.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχω και εγώ 2 πμ που θα ήθελα να δημοσιεύσω εάν δεν τα δημοσιεύσει η ΣΕ.

Τι απ το παρακάτω ΔΕΝ κατάλαβες;
Όλα τα πιμι θα τα δημοσιεύσω εγώ, πριν τα βραβεία. Νεφέλη, Ιορδάνη, Ριρίκα και φυσικά Τάσε, να περιμένετε! :P
Εκτός κι αν θέλει ο καθένας να δημοσιεύσει τα δικά του, όποια γουστάρει, να μη βγούνε όλα στη φόρα, να μη γελάσουμε και να μην έχει την ευκαιρία η ΣΕ να ετοιμάσει κάτι με αυτά.
Εγώ έχω κρατημένα όλα τα πιμι που ήρθαν στο γραφείο της ΣΕ, αν θέλετε να τα δημοσιεύσετε εσείς, εγώ πάω πάσο.
Σας δίνουμε το βράδυ και τα βραβεία σας, ημερολόγια απ εμάς δε θα διαβάσατε και τελειώνουμε και με αυτό το Palermo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Είδατε γιατί υπερασπιζόμουν το παιδί μου; :D:redface:
Άντε :redface:.Ευτυχώς που μου είχε τύχει αυτή η κάρτα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σχολιάσμός:

[...]
  1. Τάσος97: Μπαγάσικο μου έδωσες ασυλία πρώτη μέρα; Ήθελα κι άλλη συμμπετοχή.
[...]
Αμ υπήρχαν και άλλα πράγματα mi scusi :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αφήστε το Δημήτρη να δώσει βραβεία και πμ! Τόσο κόπο έκαναν τα παιδιά για μας.

Δημήτρη και Χάρη, ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Είδατε γιατί υπερασπιζόμουν το παιδί μου; :D:redface:
Άντε :redface:.Ευτυχώς που μου είχε τύχει αυτή η κάρτα :D.

Έπρεπε να με είχες πείσει λίγο περισσότερο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για μένα καλύτερες παίκτριες η Ριρίκα και η Totaled.

Μα τι γλυκό. :redface: Αν κι εμένα η πεταλουδίτσα με στεναχώρησε. Θα σας τα πω μετά τα βραβεία τα παράπονά μου γιατί ήταν λίγο τραυματική η εμπειρία. :P

Η ιδέα της προφυλάκισης ήταν δική μου και ο καλός μας Θωμάς δέχτηκε πολύ πρόθυμα να θυσιαστεί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μα τι γλυκό. :redface: Αν κι εμένα η πεταλουδίτσα με στεναχώρησε. Θα σας τα πω μετά τα βραβεία τα παράπονά μου γιατί ήταν λίγο τραυματική η εμπειρία. :P

Η ιδέα της προφυλάκισης ήταν δική μου και ο καλός μας Θωμάς δέχτηκε πολύ πρόθυμα να θυσιαστεί! :)

Γιατί σε στεναχώρησα μανάρι μου; Επειδή έχω κάποια ποσότητα φαντασίας και κατάλαβα τι έγινε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ιορδανούκο, δεν ξέρω τι θα δείξει ο Δημήτρης αλλά να ξέρεις πως και εγώ σ' αγαπάω. :-* :redface:
Οκ...
JKaradakov: Έπρεπε να είχες σώσει από την πρώτη μέρα το θύμα.
Ήταν πρώτη μέρα. Τι να κάνουμε.
Έσωσα την τρίτη και νομίζω άξιζε...

Τι απ το παρακάτω ΔΕΝ κατάλαβες;

Εκτός κι αν θέλει ο καθένας να δημοσιεύσει τα δικά του, όποια γουστάρει, να μη βγούνε όλα στη φόρα, να μη γελάσουμε και να μην έχει την ευκαιρία η ΣΕ να ετοιμάσει κάτι με αυτά.
Εγώ έχω κρατημένα όλα τα πιμι που ήρθαν στο γραφείο της ΣΕ, αν θέλετε να τα δημοσιεύσετε εσείς, εγώ πάω πάσο.
Σας δίνουμε το βράδυ και τα βραβεία σας, ημερολόγια απ εμάς δε θα διαβάσατε και τελειώνουμε και με αυτό το Palermo...

Ηρέμησε αγόρι μου. Είναι 2 πμ που είμαι σίγουρος ότι δεν θα δημοσιευτούν απο εσάς. Γι'αυτά λέω. Coolαρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χιμέλα δυστυχώς δεν είναι μόνο τα 4 κορίτσια που πρέπει να συζητηθούν για το επόμενο Παλέρμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί σε στεναχώρησα μανάρι μου; Επειδή έχω κάποια ποσότητα φαντασίας και κατάλαβα τι έγινε; :P
Γιατί σχεδόν είπες το ρόλο σου ενώ δεν τους είχες πείσει με το σχέδιό μου που φανερώθηκε. :/: Δεν ήταν δίκαιο αυτό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σχολιάσμός:
Λίστα συμμετοχών για Palermo #41
  1. espeonfan: Την επόμενη φορά που θες να παίξεις ένα παιχνίδι διάβασε πρώτα τους κανόνες, είναι μαλακία να χαλάς το παιχνίδι όλων με την άγνοιά σου.
  2. Nefeli Graf: Α ρε μωρό γι' αυτό χτυπιόσουν τόσο για τον φαν. Μια χαρά έπαιξες και βοήθησες, μπράβο.

Άστο βρε το παιδί μου μην τον φωνάζετε :|.
Εμμ γιατί άλλο λες να το έκανα;;Και λέω μα καλά τόσο πολύ δύσκολο είναι να καταλάβετε ότι μπορεί να είμαι ο συγκάτοικος μαζί με το παιδάκι μου;:DΤέλος πάντων νικήσαμε:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ποιον έσωσες την τρίτη μέρα, Ιορδάνη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η ιδέα της προφυλάκισης ήταν δική μου και ο καλός μας Θωμάς δέχτηκε πολύ πρόθυμα να θυσιαστεί! :)
Το σχέδιο δεν είχε την κατάληξη που περιμένατε, όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί σχεδόν είπες το ρόλο σου ενώ δεν τους είχες πείσει με το σχέδιό μου που φανερώθηκε. :/: Δεν ήταν δίκαιο αυτό. :/:

Δεν είπα επίτηδες το ρόλο μου, τον οποίο και δεν είπα αλλά οκ. Απλά εκείνη τη στιγμή ήμουν εκτός ελέγχου και απάντησα αυτό που είχες ξεκινήσει εσύ. Έχω εξηγηθεί στη ΣΕ και είμαι οκ με αυτό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top