Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πάντως εγώ το καταχάρηκα!
Η αιώνια επιθυμία των ΔΑ και της Μαφίας για ΘΑΝΑΤΟ ΣΤΗ ΜΕΛΑΝΙΑ έγινε πραγματικότητα.
Σε ευχαριστούμε πολύ ΑΜ. Θα σου στήσουμε άγαλμα στα κεντρικά της Μαφίας του Παλέρμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Οκ, οκ σηκώνω τα χέρια ψηλά μαζί σου. Πάντως αυτό που κάνεις δεν είναι για εμένα τρόπος για να μας πείσεις ότι δεν είσαι ο ΑΜ.

Καὶ ποιός εἶναι γιὰ σένα ὁ ἐνδεδειγμένος τρόπος;:hmm:

σ.σ.: Τὸ σίγουρο πάντως ἀπὸ τὴ δολοφονία εἶναι ὅτι ὁ Α.Μ. εἶναι φὰν τοῦ C.S.I. καὶ κυρίως τοῦ Ὁράτιου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Η Μελανία το θύμα μας.

Λοιπόν αυτό μου δείχνει ότι ο ΑΜ μας σκέφτεται έξυπνα. Δεν ξέρω αν με αυτόν τον τρόπο προσπαθεί να μας στρέψει προς την Χιμέλα ή τι.
Πάντως παίζει έξυπνα και βγάζει τους δυνατούς παίχτες. Δεν θυμάμαι ποιον υποψιαζόταν η Μελανία. Νομίζω Πέτρο και Σίνε;

Άσε τη Χιμέλα απ' έξω σε παρακαλώ. Αρκετοί είναι στο τραπέζι και δε χρειάζεται να μπει και άλλος άδικα.

Καὶ ποιός εἶναι γιὰ σένα ὁ ἐνδεδειγμένος τρόπος;:hmm:

σ.σ.: Τὸ σίγουρο πάντως ἀπὸ τὴ δολοφονία εἶναι ὅτι ὁ Α.Μ. εἶναι φὰν τοῦ C.S.I. καὶ κυρίως τοῦ Ὁράτιου:P

Να αιτιολογήσεις τον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Άσε τη Χιμέλα απ' έξω σε παρακαλώ. Αρκετοί είναι στο τραπέζι και δε χρειάζεται να μπει και άλλος άδικα.

Βλέπεις τι λέω: :P
Δεν ξέρω τι προσπαθεί να κάνει να μας στρέψει στην Χιμέλα ή τι.

Δεν είπα πουθενά πως στράφηκα σε αυτήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πάντως εγώ το καταχάρηκα!
Η αιώνια επιθυμία των ΔΑ και της Μαφίας για ΘΑΝΑΤΟ ΣΤΗ ΜΕΛΑΝΙΑ έγινε πραγματικότητα.
Σε ευχαριστούμε πολύ ΑΜ. Θα σου στήσουμε άγαλμα στα κεντρικά της Μαφίας του Παλέρμο!

Ααα δεν πας καλά ρε. :hehe:ΔΑ να σου τύχει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Να αιτιολογήσεις τον εαυτό σου.

Δὲ σὲ πιάνω ὁμολογῶ:P

Ἐσὺ δηλαδὴ πόσο ἔχεις αἰτιολογήσει τὸν ἑαυτό σου; Ἐσὺ βιντεάκια ἔκανες καὶ κατηγοροῦσες τὸν Espeonfan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βλέπεις τι λέω: :P


Δεν είπα πουθενά πως στράφηκα σε αυτήν.

Και να προσπαθεί να στρέψει εμείς δε θα στραφούμε, οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα ψηφίσω Cinefil στηριζόμενη στα λόγια της Ριρίκας για αυτόν τον γύρο.

Σόρρυ αλλά δεν έχω πολύ χρόνο για να κάτσω να αναλύσω παιδιά,
αλλά και γενικά πιστέψτε με δεν έχω τις δυνατότητες να βοηθήσω και πολύ. :hehe:

Όταν βρώ χρόνο θα κάνω ένα πιο αναλυτικό πόστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 5/8
  1. aegloswen --> CiNeFiL
  2. Akis_Megara --> espeonfan
  3. blue_butterfly --> Πατρεύς
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  6. espeonfan --> Πατρεύς
  7. Himela --> Πατρεύς
  8. JKaradakov --> Πατρεύς
  9. Johnnaousa (φάντασμα) --> Akis_Megara
  10. Nefeli Graf --> CiNeFiL
  11. Πατρεύς --> Akis_Megara
  12. Σπυράκος (^^) (φάντασμα) --> Drama Prinzessin
  13. Τάσος97
Ψήφοι
5 Πατρεύς
2 CiNeFiL
2 Akis_Megara
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Johnnaousa - Δολοφονία 2/8
Guest 278211 - Ψηφοφορία 2/8
~Melania~ - Δολοφονία 5/8

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Γ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία
Wild_Boy (???) - Οικειοθελής αποχώρηση
Totaled (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Totaled #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από CiNeFiL
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Προφυλάκισης από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και να προσπαθεί να στρέψει εμείς δε θα στραφούμε, οκ;

Δεν ξέρω τι ξέρεις αλλά με τα όσα έχω δει, όχι δεν θα στραφώ για την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εἶναι πολὺ ἐνδιαφέρον πάντως νὰ δοῦμε καὶ τὴ σημερινὴ δολοφονία.

Τόσο ενδιαφέρον που δεν κάνεις καν τον κόπο να ασχοληθείς παραπάνω με το παιχνίδι παρά μόνο ένα ποστ τη μέρα. Τι να πω, ο Πέτρος έχει τρελαθεί στο ενδιαφέρον και την αγωνία για αυτό το παιχνίδι.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αυτό που λέω είναι πως ξέρουμε ότι η Himela είναι αθώα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Τώρα είδα και τη δολοφονία, η νεκροφάνεια ας παιχτεί στη Μελανία. Νομίζω πως πια είμαστε πολύ κοντά στον ΑΜ. Βγάζει τους παίκτες που συμμετέχουν πολύ. Ο Πέτρος εντωμεταξύ τη στιγμή που όλοι τον κατηγορούν βγαίνει και κάνει 10 ποστ μαζεμένα. Τυχαίο; Δε νομίζω.

Πια είμαι σχεδόν σίγουρη οτι αν δεν είναι ο Πέτρος θα είναι η σινεφίλ ο ΑΜ. Άντε Ριρίκα, έχεις ακόμα λίγη δουλίτσα σήμερα.

Προς Νεφέλη που με ρώτησε ποιος αθώωσε τον φαν: η Ριρίκα αυτές τις μέρες υποπτεύεται τον φαν. Ξαφνικά σήμερα τον αθωώνει. Βάλε το μυαλό σου να σκεφτεί, κι εσύ κι ο Άκης. Ποιος θα μπορούσε να μάθει το ρόλο του φαν;;;; Άντε ξυπνάτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλάξω την ψήφο μου στον Πέτρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 5/8
  1. aegloswen --> CiNeFiL
  2. Akis_Megara --> Πατρεύς
  3. blue_butterfly --> Πατρεύς
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  6. espeonfan --> Πατρεύς
  7. Himela --> Πατρεύς
  8. JKaradakov --> Πατρεύς
  9. Johnnaousa (φάντασμα) --> Akis_Megara
  10. Nefeli Graf --> CiNeFiL
  11. Πατρεύς --> Akis_Megara
  12. Σπυράκος (^^) (φάντασμα) --> Drama Prinzessin
  13. Τάσος97
Ψήφοι
6 Πατρεύς
2 Akis_Megara
2 CiNeFiL

1 Drama Prinzessin

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Johnnaousa - Δολοφονία 2/8
Guest 278211 - Ψηφοφορία 2/8
~Melania~ - Δολοφονία 5/8

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Γ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία
Wild_Boy (???) - Οικειοθελής αποχώρηση
Totaled (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Totaled #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από CiNeFiL
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Προφυλάκισης από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Προς Νεφέλη που με ρώτησε ποιος αθώωσε τον φαν: η Ριρίκα αυτές τις μέρες υποπτεύεται τον φαν. Ξαφνικά σήμερα τον αθωώνει. Βάλε το μυαλό σου να σκεφτεί, κι εσύ κι ο Άκης. Ποιος θα μπορούσε να μάθει το ρόλο του φαν;;;; Άντε ξυπνάτε!

Εγώ σας το έλεγα από χθες ότι ο τρόπος που παίζει δεν μοιάζει για ένοχος,για ΑΜ. Απλά και μόνο η Ριρίκα επιβεβαίωσε αυτό που έλεγα εγώ χθες και με κατηγορούσε ότι έκανα λάθος σχεδόν.Himela εγώ μια χαρά σκέφτομαι και το απέδειξα απ'ότι είδες όταν η Ριρίκα είπε ότι είναι αθώος και απλά μας μπέρδεψε λίγο ο espeonfan!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μπορούμε να αφήσουμε τον espeonfan και να μιλήσουμε για Πέτρο και Cinefil, τι έχετε να πείτε οι υπόλοιποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μπορούμε να αφήσουμε τον espeonfan και να μιλήσουμε για Πέτρο και Cinefil, τι έχετε να πείτε οι υπόλοιποι;

Σωστή σε βρίσκω :P
Ας επικεντρωθούμε στα παιδάκια αυτά:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐντάξει παιδιά, αὐτὸ ἦταν, νικήσατε. Ἐγὼ εἶμαι ὁ Α.Μ. Οὕτως ἢ ἄλλως θὰ μὲ βγάζατε τὸ βράδυ ὁπότε ἀποφάσισα μόνος μου νὰ δώσω τέλος στὸ παιχνῖδι. Θὰ ἦταν παράδοξο νὰ κέρδιζα αὐτὸ τὸ παιχνῖδι μὲ τόσους πολλοὺς παῖκτες μέσα καθὼς ἐπίσης καὶ μὲ δύο πρακτικὰ ἄχρηστες κάρτες (μία ἠχὼ ἀπὸ τὸ ὑπερπέραν καὶ μία ...τυμβωρυχία). Δὲν μπορῶ νὰ πῶ ὅτι ἔκανα καὶ τὸ σοῦπερ παιχνῖδι καὶ μᾶλλον θὰ ἔχετε δίκιο ὅσοι μὲ βρίζετε ὁπότε νὰ ζητήσω συγγνώμη γιὰ τὴν πλημμελῆ μου συμμετοχή. Πάντως πρόλαβα νὰ κάνω δύο καλὲς δολοφονίες καὶ νὰ δώσω χαρὰ στὸν dimijim μὲ τὴ δολοφονία τῆς Μελανίας.:P Πηγαίνετε τώρα νὰ κάνετε κανένα μπάνιο καὶ ἀφῆστε τὰ pc (ἢ λάπτοπ ἢ κινητὰ ἢ τάμπλετ ἢ ὅ,τι ἔχει ὁ καθένας τέλος πάντων:P)

Ἰδοῦ καὶ τὸ πρόσωπο ποὺ ἐνσάρκωνα στὸ παιχνῖδι· ἤμουν ὁ Gary Oak.



Γι' αὐτὸ λοιπὸν ἡ τελευταία μου κίνηση εἶναι νὰ διαλέξω τὸν Onyx καὶ νὰ σᾶς κάνω ὅλους σκόνη...:P




Καλὸ ὑπόλοιπο καλοκαιριοῦ!:D

Υ.Γ. Ἡ κίνηση αὐτὴ ἔγινε κατ' ὄπιν συνεννόησης μὲ τὴν Σ.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ούτε εγώ είπα ποτέ οτι ο φαν είναι ύποπτος, είπα οτι παίζει έτσι από ηλιθιότητα.

Για Πατρέα και Σινεφίλ έχω ξαναπεί. Όποτε τη στριμώχνω δεν υπερασπίζεται ιδιαίτερα τον εαυτό της, σαν να με φοβάται και να μη θέλει να εκτίθεται πολύ.

Όποιος έχει νεκροφάνεια να φέρει πίσω τη Μελανία!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top