Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Τα φαντάσματα δεν ξαναμιλάτε.

Ασυλία αυτοκράτορα στη Himela. Δεν την ψηφίζετε.

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan --> Guest 278211
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf --> Guest 278211
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> Guest 278211
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς
Ψήφοι
4 thomas l.
4 tsarachaf (1 από Τάσος97)
3 Guest 278211
1 Akis Megara

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Τάσος97 - Δολοφονία 30/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν. Θα ψηφίσω τώρα Guest 278211 με ΠΟΛΛΗ αγάπη.
Έχει κρατήσει ιδιαίτερα χαμηλό προφίλ, και πηγαίνει όπως είπα, συνεχώς με τα νερά των πολιτών.
Οι κινήσεις της μοιάζουν υπερβολικά προσεγμένες και σχεδιασμένες και η -γραπτή- ομιλία της είναι σχετικά αψεγάδιαστη.
Ε, δε μου φαίνεται εντελώς αθώο εμένα αυτό. Μόνο ένας δολοφόνος θα πρόσεχε τόσο πολύ.

Αυτό προς το παρόν για μένα. Μπορεί και να αλλάξω ξανά.

Ένας είναι ο χρυσός κανόνας του Παλέρμο: Μην εμπιστεύεσαι κανένα, ούτε επειδή είναι έμπειρος παίχτης, ούτε επειδή υποστηρίζει κάποιον αθώο όταν οι υπόλοιποι τον καταδικάζουν. Μπορεί να υπάρχει δόλος.

ο τασος αποδειχτηκε πολιτης
εκανα λαθος τελικα

ψηφιζω Akis_Megara
δε πιστευω οτι εκανε λαθος

Θωμά, γιατί ψηφίζεις τον Άκη; Αφού κάνετε ακριβώς τις ίδιες κινήσεις, είναι εντελώς παράλογο! :confused:

Νομίζω οτι καλύτερα να βγει ο Θωμάς και να παιχτεί τυμβωρυχία ώστε να σιγουρευτούμε όλοι μια και καλή για το πού βαδίζουμε. Υπάρχει μια πιθανότητα ο τσαφ να έχει μπλέξει χωρίς να φταίει και με τυμβωρυχία πάνω του αν είναι πολίτης θα χάσουμε καλό παίκτη και δε θα καταλάβουμε και κάτι, ενώ τυμβωρυχία στο Θωμά μας αποκαλύπτει τι ακριβώς έχει συμβεί.

Διαφωνώ, και εξήγησα τους λόγους εδώ.

η -γραπτή- ομιλία της είναι σχετικά αψεγάδιαστη
:redface::redface::redface::redface::redface: Ευχαριστώ!

Μπράβο Σπύρο που δεν ψήφισες! :mad:

Ρε σεις, για πότε μάζεψα 3 ψήφους; :confused:
Μπορείτε να πείτε για ποιο λόγο με ψηφίζετε γιατί δεν κατάλαβα; Επειδή προσπαθώ να παίξω και να βοηθήσω με τις παρατηρήσεις μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
3 ψήφους σε λίγα λεπτά η Σπυριδούλα? Λάθος οργανωμένα σχέδιο παιδιά...

Ώχου βρε Γιάννη.Είδες θα το κάναμε και φανερά να το δείτε όλοι και την ίδια στιγμή για να μας υποψιαστείτε κιόλας
Το ίδιο είχε γίνει και με τον Pie,εμένα και τον soter την προηγούμενη φορά και εν τέλει και οι 3 αν θυμάμαι καλά ήμασταν πολίτες.Εγώ είχα καθυστερήσει το ποστ μου και οι άλλοι 2 τότε έγραψαν πιο γρήγορα από εμένα.

Είδα επίσης τώρα το ποστ που έγραψε και ο Τάσος.Όσο έγραφα το δικό μου ποστ δεν το πρόσεξα.Λοιπόν Τασούλη όχι δεν περίμενα την δολοφονία για να δω τι είσαι απλά όπως όλοι έχουμε υποψίες για τον καθένα έτσι και εγώ.Δεν είχα πιστέψει στην ενοχή σου:confused:.Όσο και αν κάποιοι το ψιλοπροσπάθησαν :|
Χμμμ εν τέλει θα αλλάξω ψήφο έπειτα και τα όσα είπε και ο Τάσος.

Thomas l. ψηφίζω γιατί:
  • Αρχικά,γιατί συμπεριφέρεται όπως ξαναείπα με έναν αρχάριο δολοφόνο του προηγούμενο game δίχως όμως αυτό να τον κάνει 100% ένοχο.
  • Δεν δικαιολογεί την ψήφο του όσο πρέπει και αυτό τον κάνει στα μάτια κάποιων αρκετά ένοχο.Όσο άπειρος και να είσαι λες κάτι.
  • Δεν υπερασπίζεται τον εαυτό του ρε γμτ λες και ξέρει ότι θα τον σώσουν :|
Μπορεί να είναι αθώος αλλά οκ τι να πω :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το σίγουρο είναι οτι ο Σπυράκος άφησε και πάλι το σημάδι του στην πόλη του Παλέρμο....
3 κύριοι ύποπτοι και οι λόγοι προφανείς
1. ακριβός
2.εσπεονφαν
3.γουαιλντ μποι κυρίως για την ''σιγουριά του΄' για έναν άλλο κάτοικο που μόνο με 2 τρόπους μπορεί να τον γνωρίζει..όμως λόγω του 1 δεν μπορώ να μην θεωρώ και αυτόν ύποπτο
4. δεν είμαι καθόλου βέβαιος τι παίζεται με τον θωμά..ίσως να είναι καλό να βγει και να παιχτεί καμια τυμβωρυχία για να φανούν κάποια πράγματα..γενικά ελπίζω οι συγκεκριμένες καρτες να μην παιχτούν όπως στο τελευταίο Παλέρμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ασυλία αυτοκράτορα στη Himela. Δεν την ψηφίζετε.

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan --> Guest 278211
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf --> thomas l.
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> Guest 278211
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς
  18. Τάσος97 (φάντασμα) --> tsarachaf
Ψήφοι
5 thomas l.
4 tsarachaf
2 Guest 278211
1 Akis Megara

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Τάσος97 - Δολοφονία 30/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Νὰ πῶ τὴν ἀλήθεια, ἔχω ψιλοξενερώσει μὲ ὅλες αὐτὲς τὶς ἐξελίξεις στὸ παιχνῖδι. Ἂν εἶναι ἔτσι, νὰ τὸ λήξουμε ἀμέσως. Ἀπὸ τὴν ἄλλη, οὔτε ἡ ψήφιση τοῦ Σπυράκου καὶ ἡ δολοφονία τοῦ Τάσου δὲ μοῦ δίνουν κάποια ἐπιπλέον τροφὴ γιὰ σκέψη. Ἂς μὴν ξεχνοῦμε ὅτι πλέον ἔχουν μείνει μόνο τρεῖς δολοφόνοι καὶ δὲν ἐπηρεάζουν τόσο πολὺ τὰ πράγματα ὅπως ἐὰν ἦσαν περισσότεροι. Δὲ νομίζω βέβαια ὅτι ὁ Σπυράκος ἦταν δολοφόνος, ἀλλὰ εἶμαι μᾶλλον σίγουρος ὅτι ὁ Τάσος ἔχει καλὸ ῥόλο καὶ γι' αὐτὸ θὰ πρέπῃ νὰ τὸν φέρουμε πίσω μόνιμα μὲ νεκροφάνεια ὅποιος τὴν ἔχει. Σχετικὰ τώρα μὲ τὴν ψῆφο μου, θὰ παραμείνω σταθερὸς στὴν ἄποψή μου καὶ θὰ ψηφίσω πάλι τὴν Himela μὲ ἀκόμα περισσότερη ἀγάπη. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νὰ πῶ τὴν ἀλήθεια, ἔχω ψιλοξενερώσει μὲ ὅλες αὐτὲς τὶς ἐξελίξεις στὸ παιχνῖδι. Ἂν εἶναι ἔτσι, νὰ τὸ λήξουμε ἀμέσως. Ἀπὸ τὴν ἄλλη, οὔτε ἡ ψήφιση τοῦ Σπυράκου καὶ ἡ δολοφονία τοῦ Τάσου δὲ μοῦ δίνουν κάποια ἐπιπλέον τροφὴ γιὰ σκέψη. Ἂς μὴν ξεχνοῦμε ὅτι πλέον ἔχουν μείνει μόνο τρεῖς δολοφόνοι καὶ δὲν ἐπηρεάζουν τόσο πολὺ τὰ πράγματα ὅπως ἐὰν ἦσαν περισσότεροι. Δὲ νομίζω βέβαια ὅτι ὁ Σπυράκος ἦταν δολοφόνος, ἀλλὰ εἶμαι μᾶλλον σίγουρος ὅτι ὁ Τάσος ἔχει καλὸ ῥόλο καὶ γι' αὐτὸ θὰ πρέπῃ νὰ τὸν φέρουμε πίσω μόνιμα μὲ νεκροφάνεια ὅποιος τὴν ἔχει. Σχετικὰ τώρα μὲ τὴν ψῆφο μου, θὰ παραμείνω σταθερὸς στὴν ἄποψή μου καὶ θὰ ψηφίσω πάλι τὴν Himela μὲ ἀκόμα περισσότερη ἀγάπη. :flowers:
καμία προσπάθεια για το παιχνίδι..τώρα θα σε δούμε πάλι αύριο..
και συνεχίζεις στην ίδια ψήφο χωρίς καμία δικαιολογία ενώ έχουν γραφτεί τόσα και τόσα σενάρια για συγκεκριμένα μέλη
100% δεν εχεις διαβάσιε κανένα ποστ..και δυστυχώς αν δεν το κάνουμε τα παλιά μέλη, τότε τι παλέρμο περιμένουμε να παιχτει?:/:
Η ΧΙΜΕΛΑ ΕΧΕΙ ΑΣΥΛΙΑ!! τι να πω..απογοήτευση και πάλι το παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κάντους 2 Σπυριδούλα :redface::-*

Η Himela έχει...
ΑΣΥΛΙΑ. :P
Πιο μεγάλα τα γράμματα δεν μπορούσες να τα κάνεις;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι τὸ εἶχα διαβάσει καὶ τὸ ξέχασα...:P

Θὰ ψηφίσω τὸν Tsarachaf ἔτσι γιὰ τὸ σασπένς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
μην λέτε τόσα πολλά, μπερδευόμαστε:(
ποιον μπορούμε να αξιολογήσουμε? εσύ έχεις γράψει κανένα ποστ?
σκέφτεστε πριν γ΄ραψετε ή απλώς πετάτε ένα ουδέτερο ποστ ψηφίζοντας ή ότι να ναι ή αυτόν που είπε η ομάδα?
σορυ αλλά κλείνω στο 2ο ...

Πρώτη φορά παίζω. Σαν τί να πω;

Ακόμη, θαρρώ, είναι πολύ νωρίς ώστε να έχουμε αποκρυσταλλωμένη άποψη για κάποιον παίχτη. Οπότε βασιζόμαστε σε στοιχεία που τυχόν να καταδεικνύουν, έστω και εμμέσως, την ενοχή κάποιου. Η αυτοπεποίθηση σου, όμως, ίσως να υποδηλώνει ότι υπάγεσαι στη χορεία των δολοφόνων. Σαν να γνωρίζεις κάτι περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ασυλία αυτοκράτορα στη Himela. Δεν την ψηφίζετε.

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan --> Guest 278211
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf --> thomas l.
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> Guest 278211
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς --> tsarachaf
  18. Τάσος97 (φάντασμα) --> tsarachaf
Ψήφοι
5 thomas l.
5 tsarachaf
2 Guest 278211
1 Akis Megara

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Τάσος97 - Δολοφονία 30/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΑΣΟ!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αααααχ. Έχει μπερδευτεί ΕΝΤΕΛΩΣ το πράγμα. Ο John και ο Τάσος με βάλαν στη λίστα υπόπτων τους και καλά κάναν με τις βλακείες που κάνω. Ήμουν απελπισμένος και δεν μπορούσα να μείνω στον Θωμά.
Από την άλλη τι να κάνω, ο τσαφ μου φαίνεται αθώος. Άρα;
Οδηγούμαι σε αδιέξοδο. Δεν ξέρω τι και ποιον να πιστέψω!
Παρ' όλα αυτά, καθώς θέλω για τουλάχιστον ένα γύρο ακόμα τον τσαφ μέσα, και τον θέλω πολύ περισσότερο από τον Θωμά, επιστρέφω στον thomas l. και σφραγίζω την αποχώρησή του :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για να μην γίνει κανένα απρόοπτο και φύγω από το σπίτι πιο νωρίς από ότι υπολογίζω...
ψηφίζω tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Τάσος97, επιστρέφεις στο παιχνίδι!

Ασυλία αυτοκράτορα στη Himela. Δεν την ψηφίζετε.

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan --> Guest 278211
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa --> tsarachaf
  10. Nefeli Graf --> thomas l.
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> thomas l. x2
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς --> tsarachaf
  18. Τάσος97 --> tsarachaf
Ψήφοι
7 thomas l.
6 tsarachaf
1 Akis Megara
1 Guest 278211

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Τάσος97 - Δολοφονία 30/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Wild_Boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ηello.

Πρώτα από όλα να πώ ότι είμαι πλήρως απογοητευμένη από τις οριστικές αποχωρήσεις λόγω παραβίασης κανόνων.
Δεν μπορώ,ξενερώνω πολύ με κάτι τέτοια.
Όχι τίποτ'άλλο αλλά δεν γίνεται ποιοτικό παιχνίδι έτσι. Ας σοβαρευτούμε δηλαδή..

Δεύτερον συμφωνώ με τον Γιάννη λίγη προσοχή στο σπάμ. :P

Σχετικά με το παιχνίδι..

Δεν μου αρέσει καθόλου ο τρόπος που παίζει ο Wild boy.
Μου κάνει σαν παραπλανημένο και χαμένο στη μετάφραση ΔΑ. :hmm:

Σχετικά με τους υπόλοιπους,δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω στις απόψεις σχετικά με τις περίεργες κινήσεις του Ακριβού.
Δεν μπορώ να είμαι σίγουρη βέβαια αλλά ο παλιός καλός πολίτης Ακριβός δεν παίζει έτσι.
Βέβαια ούτε και ο δολοφόνος Ακριβός παίζει με αυτόν τον τρόπο αλλά που ξέρεις,ίσως έχει απελπιστεί με το ποιους είχε συνδολοφόνους και δεν έχει μεγάλη διάθεση να παίξει τόσο δυναμικά. Το δεύτερο σενάριο είναι πιο πιθανό στο μυαλό μου.. :P

Σχετικά με τη Xίμελα θέλω να πιστεύω ότι είναι αθώα με βοηθητικό προς τους πολίτες ρόλο.
Αλλά το γεγονός ότι χρησιμοποίησε κάρτες τόσο νωρίς δεν ξέρω για ποιον λόγο γίνεται,έτσι και αλλιώς
οι πολίτες προηγούνται,είναι τόσο απαραίτητο να παιχτούν 2 κάρτες με τη μια;

Για Τάσο97 άμα λέτε ότι είναι τόσο καλός,ας παιχτεί καμιά κάρτα να γυρίσει τότε..
Μόνο προσοχή μην αθωώσετε εντελώς αυτόν που θα παίξει την κάρτα,γιατί ίσως γίνει για ξεκάρφωμα.

Σχετικά με τους υπόλοιπους,θα ξαναδιαβάσω τα πόστ της Σπυριδούλας,Totaled,Μελανίας κυρίως και θα εκφράσω άποψη σε επόμενο πόστ.

Εdit γιατί τώρα είδα τι δημοσιεύτηκε: Α καλά γουάλντ μπόυ ,το θέατρο του παραλόγου με το τελευταίο πόστ. :P

Ψηφίζω για τώρα τον αγαπητό μου tsarachaf και βλέπουμε μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αααααχ. Έχει μπερδευτεί ΕΝΤΕΛΩΣ το πράγμα. Ο John και ο Τάσος με βάλαν στη λίστα υπόπτων τους και καλά κάναν με τις βλακείες που κάνω. Ήμουν απελπισμένος και δεν μπορούσα να μείνω στον Θωμά.
Από την άλλη τι να κάνω, ο τσαφ μου φαίνεται αθώος. Άρα;
Οδηγούμαι σε αδιέξοδο. Δεν ξέρω τι και ποιον να πιστέψω!
Παρ' όλα αυτά, καθώς θέλω για τουλάχιστον ένα γύρο ακόμα τον τσαφ μέσα, και τον θέλω πολύ περισσότερο από τον Θωμά, επιστρέφω στον thomas l. και σφραγίζω την αποχώρησή του :

είσαι πολύ άνετα ο επόμενος προς αποχώρηση...
νομίζω πως η σκέψη της Έλενας είναι άκρως πετυχημένη...ΔΑ που δεν ξέρει με τίποτα τι πρέπει να κάνει και πως να συμπεριφερθεί:P
τώρα δεν είσαι σίγουρος τι να ψηφίσεις αλλά πας και παίζεις και κάρτα για να ενισχύσεις την,όπως λες, τυχαία ψήφο σου:confused::hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
:popcorn:

Ασυλία αυτοκράτορα στη Himela. Δεν την ψηφίζετε.

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan --> Guest 278211
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa --> tsarachaf
  10. Nefeli Graf --> thomas l.
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> thomas l. x2
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς --> tsarachaf
  18. Τάσος97 --> tsarachaf
Ψήφοι
7 thomas l.
7 tsarachaf
1 Akis Megara
1 Guest 278211

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Wild_Boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
aeglos, άμα βγει ο τσαρατσαφ και αποδειχτεί ότι ήταν αθώος μπαίνεις κορυφή στους υπόπτους... Αλλιώς, τι να πω έκανα λάθος. Αλλά αυτή τη στιγμή κόβω το κεφάλι μου ότι ο τσαφ είναι αθώος.

Όσο για τον τρόπο που παίζω κτλ νομίζω είναι εμφανές ότι προσπαθώ να βγάλω μια άκρη καθώς λίγοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα.... Εσύ προσπαθείς να βγάλεις απ' τη μύγα ξίγκι... Τέλος πάντων. Θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top