Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έστειλε κάποιος πμ στα φαντασματάκια, πάντως έστειλα κι εγώ.

Πρέπει να είναι γύρω στη 1,5 ωρίτσα από Πάτρα αλλά περιμένω :shifty:
Για σενα θα ερχόμουν και 5 ώρες απόσταση :redface:

ο τασος αποδειχτηκε πολιτης
εκανα λαθος τελικα

ψηφιζω Akis_Megara
δε πιστευω οτι εκανε λαθος
Αυτά έχεις να πεις μόνο; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πραγματικά απορώ με τους κανονισμούς περί σπαμ..να χαμε να λέγαμε..
Λοιπόν για άλλη μια φορά βγήκε ο τάσος εκτός πολύ νωρίς, προφανώς να στείλω τα ειρωνικά μου συγχαρητήρια στην μάγισσα που δεν τον έσωσε...άρα η μάγισσα είναι κάποιος άπειρος παίχτης που απλώς δεν ξέρει τι παίζεται ή κάποιο από τα άτομα που δεν έχουν γράψει ούτε ποστ γιατί αράζουν σε κάποια παραλία ενώ δήλωσαν συμμετοχή...
Περίεργη η κίνηση του αυτοκράτορα να δώσει ασυλία σε κάποιο αρκετά ενεργό μέλος που κίνησε και υποψίες..αν είναι η Χιμέλα δικαιολογημένο, αλλιώς δεν ξέρω τι να πω...ίσως να μπλέξαμε και πάλι με τρολ αυτοκράτορα που δεν τον νοιάζει ιδιαίτερα το παιχνίδι και κάνει ότι γουστάρει
Βέβαια η Χιμέλα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει παίξει ήδη και τις 2 κάρτες της..ειδικά η 2η για μένα έιναι πλήρως ανούσια..ο Τάσος αποκλεέιται να μπει να γ΄ραψει κάτι και ο Σπυράκος θα σπάμμαρει...πέταμα 2 καρτών μέσα σε 1 μέρα χωρίς κανένα προφανή λόγο, ίσω ςπίσω από την 1η κάρτα να κρύβεται κάτι όμως γιατί ήδη έφυγαν 2 κακοί και η πόρνη
Επίσης, πάω εύκολα για το 2 στα 2 με τον Ακριβό...ξεκάθαρα ύποπτος για να κάθεται να επιμένει για την ενοχή του Σπυράκου...βέβαια αν κρίνω από το προηγούμενο Παλέρμο που ήταν ο μόνος 100% δολοφόνος και οι πολίτες έκαναν τα στραβά μάτια..φοβάμαι ότι και τώρα κάτι τέτοιο θα συμβεί με έναν περίεργο τρόπο
Μια φορά θα ήθελα ο πατρευς να συμμετέχει σε Παλέρμο, δεν γίνεται αυτό το πράγμα καθε φορ.α..μπες γράψε κάτι, πες μας τι σκέφτεσαι..και εγώ είμαι σχε΄δον όλη μέρα εκτός αλλά όταν ανοιγω πίσι μπαίνω να δω τι παίχτηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο τασος αποδειχτηκε πολιτης
εκανα λαθος τελικα

ψηφιζω Akis_Megara
δε πιστευω οτι εκανε λαθος
Θες να μας πεις γιατί;
Δεν ξέρω αν έστειλε κάποιος πμ στα φαντασματάκια, πάντως έστειλα κι εγώ.

Για σενα θα ερχόμουν και 5 ώρες απόσταση :redface:

Ωωω... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο το "κίνημα" προς τον tsarachaf.
Μα ο τσαρατσαφ είναι έμπειρος παίκτης και εσείς τον κατηγορείτε για οφθαλμοφανή πράγματα.
Δεν νομίζω να καρφωνόταν τόσο εύκολα... Μου φαίνεται ότι προσπαθείτε με κάποιο τρόπο να σώσετε ΚΑΙ ΠΑΛΙ το Θωμά.

Πλέον για ένα πράγμα είμαι σίγουρος. Μπορεί να έχουν βγει 2-3 κακοί, και άλλοι 1-2 να είναι άπειροι, αλλά σίγουρα υπάρχει στην ομάδα των κακών ένας έμπειρος που τους συντονίζει. Και σίγουρα αυτός δεν είναι ο τσαρατσαφ. Ίσως να είναι ο Johnnaousa, ίσως η Σπυριδούλα που πολύ κάνει για δολοφόνος, γιατί πάει σχετικά με τα νερά μας (των πολιτών) και έχει πάρει τα βλέμματα από πάνω της, ίσως ο JKaradakov που κινείται σχετικά ήρεμα, μεθοδικά και προσεχτικά.. Ίσως από την άλλη να μην έχω δίκιο για κανέναν από τους 3.

Το μόνο που επιθυμώ είναι να βγει σήμερα ο Θωμάς να βγάλουμε επιτέλους μία άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βέβαια η Χιμέλα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει παίξει ήδη και τις 2 κάρτες της..ειδικά η 2η για μένα έιναι πλήρως ανούσια..ο Τάσος αποκλεέιται να μπει να γ΄ραψει κάτι και ο Σπυράκος θα σπάμμαρει...πέταμα 2 καρτών μέσα σε 1 μέρα χωρίς κανένα προφανή λόγο, ίσω ςπίσω από την 1η κάρτα να κρύβεται κάτι όμως γιατί ήδη έφυγαν 2 κακοί και η πόρνη
Ακριβώς για αυτό φαίνεται ότι η Σύλβια παίζει μόνη της. Ποιός μαφιόζος θα έκαιγε και τις 2 κάρτες 2η μέρα, ειδικά σε αυτή την απελπιστική κατάσταση;
Για μένα η Σύλβια προς το παρόν είναι αθώα.

Επίσης, πάω εύκολα για το 2 στα 2 με τον Ακριβό...ξεκάθαρα ύποπτος για να κάθεται να επιμένει για την ενοχή του Σπυράκου...βέβαια αν κρίνω από το προηγούμενο Παλέρμο που ήταν ο μόνος 100% δολοφόνος και οι πολίτες έκαναν τα στραβά μάτια..φοβάμαι ότι και τώρα κάτι τέτοιο θα συμβεί με έναν περίεργο τρόπο
Aφού συμφωνείς ότι είναι μαφιόζος, γιατί δεν τον ψηφίζεις;

Μια φορά θα ήθελα ο πατρευς να συμμετέχει σε Παλέρμο, δεν γίνεται αυτό το πράγμα καθε φορ.α..μπες γράψε κάτι, πες μας τι σκέφτεσαι..και εγώ είμαι σχε΄δον όλη μέρα εκτός αλλά όταν ανοιγω πίσι μπαίνω να δω τι παίχτηκε
Κι εγώ περιμένω να δω τι παίζεται με τον Πέτρο.

Εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο το "κίνημα" προς τον tsarachaf.
Μα ο τσαρατσαφ είναι έμπειρος παίκτης και εσείς τον κατηγορείτε για οφθαλμοφανή πράγματα.
Δεν νομίζω να καρφωνόταν τόσο εύκολα... Μου φαίνεται ότι προσπαθείτε με κάποιο τρόπο να σώσετε ΚΑΙ ΠΑΛΙ το Θωμά.

Πλέον για ένα πράγμα είμαι σίγουρος. Μπορεί να έχουν βγει 2-3 κακοί, και άλλοι 1-2 να είναι άπειροι, αλλά σίγουρα υπάρχει στην ομάδα των κακών ένας έμπειρος που τους συντονίζει. Και σίγουρα αυτός δεν είναι ο τσαρατσαφ. Ίσως να είναι ο Johnnaousa, ίσως η Σπυριδούλα που πολύ κάνει για δολοφόνος, γιατί πάει σχετικά με τα νερά μας (των πολιτών) και έχει πάρει τα βλέμματα από πάνω της, ίσως ο JKaradakov που κινείται σχετικά ήρεμα, μεθοδικά και προσεχτικά.. Ίσως από την άλλη να μην έχω δίκιο για κανέναν από τους 3.

Το μόνο που επιθυμώ είναι να βγει σήμερα ο Θωμάς να βγάλουμε επιτέλους μία άκρη.
Πάλι πολύ σιγουριάααααα.... :/: Τι γίνεται σε αυτό το παιχνίδι; Πες μας Στράτο, από πού κι ως πού ο Ακριβός είναι σίγουρα αθώος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο το "κίνημα" προς τον tsarachaf.
Μα ο τσαρατσαφ είναι έμπειρος παίκτης και εσείς τον κατηγορείτε για οφθαλμοφανή πράγματα.
Δεν νομίζω να καρφωνόταν τόσο εύκολα... Μου φαίνεται ότι προσπαθείτε με κάποιο τρόπο να σώσετε ΚΑΙ ΠΑΛΙ το Θωμά.

Πλέον για ένα πράγμα είμαι σίγουρος. Μπορεί να έχουν βγει 2-3 κακοί, και άλλοι 1-2 να είναι άπειροι, αλλά σίγουρα υπάρχει στην ομάδα των κακών ένας έμπειρος που τους συντονίζει. Και σίγουρα αυτός δεν είναι ο τσαρατσαφ. Ίσως να είναι ο Johnnaousa, ίσως η Σπυριδούλα που πολύ κάνει για δολοφόνος, γιατί πάει σχετικά με τα νερά μας (των πολιτών) και έχει πάρει τα βλέμματα από πάνω της, ίσως ο JKaradakov που κινείται σχετικά ήρεμα, μεθοδικά και προσεχτικά.. Ίσως από την άλλη να μην έχω δίκιο για κανέναν από τους 3.

Το μόνο που επιθυμώ είναι να βγει σήμερα ο Θωμάς να βγάλουμε επιτέλους μία άκρη.
Πραγματικά πως γίνεται να βγάινεις και να στηρίζεις κάποιον με την λέξη ΣΙΓΟΥΡΑ??
Ή είστε συγκάτοικοι ή δολοφόνοι..αλλιώς..κακό παίξιμο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά!!! :kissing:

Ευχαριστώ! :) Να είστε όλοι καλά! :)

ο τασος αποδειχτηκε πολιτης
εκανα λαθος τελικα

ψηφιζω Akis_Megara
δε πιστευω οτι εκανε λαθος

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Με σένα μου λείπει ο Μαυρούλης. :whistle:

Λοιπόν για άλλη μια φορά βγήκε ο τάσος εκτός πολύ νωρίς, προφανώς να στείλω τα ειρωνικά μου συγχαρητήρια στην μάγισσα που δεν τον έσωσε...άρα η μάγισσα είναι κάποιος άπειρος παίχτης που απλώς δεν ξέρει τι παίζεται ή κάποιο από τα άτομα που δεν έχουν γράψει ούτε ποστ γιατί αράζουν σε κάποια παραλία ενώ δήλωσαν συμμετοχή..

Η μάγισσα έπρεπε να έχει σώσει τον Τάσο αλήθεια...

Περίεργη η κίνηση του αυτοκράτορα να δώσει ασυλία σε κάποιο αρκετά ενεργό μέλος που κίνησε και υποψίες..αν είναι η Χιμέλα δικαιολογημένο, αλλιώς δεν ξέρω τι να πω...ίσως να μπλέξαμε και πάλι με τρολ αυτοκράτορα που δεν τον νοιάζει ιδιαίτερα το παιχνίδι και κάνει ότι γουστάρει.

Το να πείστηκε ο αυτοκράτορας από τα επιχειρήματά μου γιατί το απορρίπτεις ελαφρά τη καρδία;:hmm:

Βέβαια η Χιμέλα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει παίξει ήδη και τις 2 κάρτες της..ειδικά η 2η για μένα έιναι πλήρως ανούσια..ο Τάσος αποκλεέιται να μπει να γ΄ραψει κάτι και ο Σπυράκος θα σπάμμαρει...πέταμα 2 καρτών μέσα σε 1 μέρα χωρίς κανένα προφανή λόγο, ίσω ςπίσω από την 1η κάρτα να κρύβεται κάτι όμως γιατί ήδη έφυγαν 2 κακοί και η πόρνη

Έχω παίξει τις δύο κάρτες μου γιατί έχω μάθει σε αυτό το παιχνίδι οτι είναι κακό και ηλίθιο να φεύγουμε με τις κάρτες στην τσέπη και γιατί θέλω να δώσω την ευκαιρία στον Τάσο και το Σπυράκο (που είναι πολίτες σύμφωνα με τη γνώμη μου) να πουν τη γνώμη τους. Πού το ξέρεις οτι ο Τάσος δε θα μπει κι ο Σπύρος θα σπαμάρει; Εγώ ξέρω οτι ο Σπύρος μια χαρά έχει παίξει ως τώρα, έλεγε επιχειρήματα την ώρα που άλλοι έλεγαν αοριστίες.

Μια φορά θα ήθελα ο πατρευς να συμμετέχει σε Παλέρμο, δεν γίνεται αυτό το πράγμα καθε φορ.α..μπες γράψε κάτι, πες μας τι σκέφτεσαι..και εγώ είμαι σχε΄δον όλη μέρα εκτός αλλά όταν ανοιγω πίσι μπαίνω να δω τι παίχτηκε

Δίκιο έχεις. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ρε Θωμά δικαιολόγησε καλύτερα την ψήφο σου λιγάκι καλύτερα:|. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έστειλε κάποιος πμ στα φαντασματάκια, πάντως έστειλα κι εγώ.
Έχουμε στείλει και εμείς. :P

Ασυλία αυτοκράτορα στη Himela.
Δεν την ψηφίζετε. Όσοι το κάνατε μπορείτε να αλλάξετε ψήφο, χωρίς όμως να πάρετε απουσία αν δεν αλλάξετε.

Αγαπητά φαντασματάκια, μιλάτε και ψηφίζετε έως τις 16:03.
Προφανώς και δεν παίζετε κάρτες...

Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin --> thomas l.
  6. espeonfan
  7. Himela --> thomas l.
  8. JKaradakov --> thomas l.
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211 --> tsarachaf
  12. thomas l. --> Akis_Megara
  13. Totaled --> thomas l.
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy --> thomas l.
  16. ~Melania~ --> tsarachaf
  17. Πατρεύς
Ψήφοι
5 thomas l.
3 tsarachaf
1 Akis Megara

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Τάσος97 - Δολοφονία 30/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ο τασος αποδειχτηκε πολιτης
εκανα λαθος τελικα

ψηφιζω Akis_Megara
δε πιστευω οτι εκανε λαθος
Μόνο μας επιβεβαιώνεις.

...ίσως ο JKaradakov που κινείται σχετικά ήρεμα, μεθοδικά και προσεχτικά...

Αν θεωρείς εμένα έμπειρο παίχτη, με κολακεύεις. :redface:

Τώρα σχετικά με τους δύο μας υποψήφιους. Για εμένα είναι και οι δύο ύποπτοι οπότε όποιος και να βγει, ή και ισοψηφία να έχουμε και να πάμε σε δημοσκόπηση πάλι κερδισμένοι νομίζω είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Τώρα σχετικά με τους δύο μας υποψήφιους. Για εμένα είναι και οι δύο ύποπτοι οπότε όποιος και να βγει, ή και ισοψηφία να έχουμε και να πάμε σε δημοσκόπηση πάλι κερδισμένοι νομίζω είμαστε.

Νομίζω οτι καλύτερα να βγει ο Θωμάς και να παιχτεί τυμβωρυχία ώστε να σιγουρευτούμε όλοι μια και καλή για το πού βαδίζουμε. Υπάρχει μια πιθανότητα ο τσαφ να έχει μπλέξει χωρίς να φταίει και με τυμβωρυχία πάνω του αν είναι πολίτης θα χάσουμε καλό παίκτη και δε θα καταλάβουμε και κάτι, ενώ τυμβωρυχία στο Θωμά μας αποκαλύπτει τι ακριβώς έχει συμβεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ευχαριστώ! :) Να είστε όλοι καλά! :)



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν. Με σένα μου λείπει ο Μαυρούλης. :whistle:



Η μάγισσα έπρεπε να έχει σώσει τον Τάσο αλήθεια...



Το να πείστηκε ο αυτοκράτορας από τα επιχειρήματά μου γιατί το απορρίπτεις ελαφρά τη καρδία;:hmm:



Έχω παίξει τις δύο κάρτες μου γιατί έχω μάθει σε αυτό το παιχνίδι οτι είναι κακό και ηλίθιο να φεύγουμε με τις κάρτες στην τσέπη και γιατί θέλω να δώσω την ευκαιρία στον Τάσο και το Σπυράκο (που είναι πολίτες σύμφωνα με τη γνώμη μου) να πουν τη γνώμη τους. Πού το ξέρεις οτι ο Τάσος δε θα μπει κι ο Σπύρος θα σπαμάρει; Εγώ ξέρω οτι ο Σπύρος μια χαρά έχει παίξει ως τώρα, έλεγε επιχειρήματα την ώρα που άλλοι έλεγαν αοριστίες.



Δίκιο έχεις. :/:
το να πείστηκε στην πρώτη μέρα για τα επιχειρήματα σου? Δεν ξέρω μου φαίνεται πάρα πολύ περίεργο, εγώ δεν μπορώ μέσα σε τόσο λίγο να είμαι 100% για την αθωότητα κάποιου πάντως
Ο Τάσος δεν θα μπει γιατί είναι ο Τάσος...:P ωραία και έστω ότι είναι 100% ο Σπυράκος πολίτης, τι ακριβώς θα μπορέσει να δώσει μέσα σε λίγες ώρες από όταν έφυγε...απλά νομίζω ότι μαι τέτοια κάρτα αξίζει να παιχτει όταν υπάρχουν 4 5 φαντάσματα έξω, άλλοι αρκετά ύποπτοι και άλλοι αρκετά αθώοι
Aφού συμφωνείς ότι είναι μαφιόζος, γιατί δεν τον ψηφίζεις;
θα περιμένω λίγο ακόμα μήπως γίνει κάτι άλλο, δεν χρειάζονται βιασύνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πραγματικά πως γίνεται να βγάινεις και να στηρίζεις κάποιον με την λέξη ΣΙΓΟΥΡΑ??
Ή είστε συγκάτοικοι ή δολοφόνοι..αλλιώς..κακό παίξιμο:)

Τον υποστηρίζω, γιατί είναι σίγουρα αθώος για εμένα. Δεν υπάρχει περίπτωση να καρφωνόταν τόσο.
Εσύ γιατί τέτοιος καημός να πεις ότι κάτι τρέχει με μένα και τον τσαρατσαφ;
Και αμέσως αντέδρασες μόλις έγραψα το όνομά σου στους υπόπτους...
Πάλι πολύ σιγουριάααααα.... :/: Τι γίνεται σε αυτό το παιχνίδι; Πες μας Στράτο, από πού κι ως πού ο Ακριβός είναι σίγουρα αθώος;

Τον υποστηρίζω, γιατί είναι σίγουρα αθώος για εμένα. Δεν υπάρχει περίπτωση να καρφωνόταν τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Νομίζω οτι καλύτερα να βγει ο Θωμάς και να παιχτεί τυμβωρυχία ώστε να σιγουρευτούμε όλοι μια και καλή για το πού βαδίζουμε. Υπάρχει μια πιθανότητα ο τσαφ να έχει μπλέξει χωρίς να φταίει και με τυμβωρυχία πάνω του αν είναι πολίτης θα χάσουμε καλό παίκτη και δε θα καταλάβουμε και κάτι, ενώ τυμβωρυχία στο Θωμά μας αποκαλύπτει τι ακριβώς έχει συμβεί.

Έχεις ένα δίκιο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γεια σας. Μπήκα από το κινητό και διάβασα τα μηνύματα για να μη μείνω πίσω, ειδοποίησα και τα παιδιά και ελπίζω να προλάβω να γυρίσω σπίτι να σας γράψω αναλυτικά τις σκέψεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
το να πείστηκε στην πρώτη μέρα για τα επιχειρήματα σου? Δεν ξέρω μου φαίνεται πάρα πολύ περίεργο, εγώ δεν μπορώ μέσα σε τόσο λίγο να είμαι 100% για την αθωότητα κάποιου πάντως

Μόνο αν ο αυτοκράτορας έπαιξε κάποια κάρτα θα είναι 100% σίγουρος για κάποιον (κι ούτε καν τότε γιατί ο ΑΜ φαίνεται σαν μαφιόζος και ο ΔΑ σαν πολίτης, οπότε αν πέσει πάνω τους πάλι θα έχει αμφιβολίες), αλλιώς με την όποια σιγουριά μπορεί να έχει δίνει ασυλίες ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, όχι μόνο σε αυτό. Το ίδιο και ο δικηγόρος και ο γιατρός, σύμφωνα με το ποιοι τον έχουν πείσει σώζουν. Γιατί ντε και σώνει να υποβιβάσεις την απόφαση του αυτοκράτορα;

απλά νομίζω ότι μαι τέτοια κάρτα αξίζει να παιχτει όταν υπάρχουν 4 5 φαντάσματα έξω, άλλοι αρκετά ύποπτοι και άλλοι αρκετά αθώοι

Μιλάς σε μένα που 2 φορές στα 2 προηγούμενα παιχνίδια που έπαιξα έφυγα στην πρώτη δολοφονία...:/: Ε όχι εγώ δε θα κάτσω να κρατάω τις κάρτες μου, θέλω να τις παίζω. Και την έπαιξα την ηχώ όταν κι οι 2 που είχαν φύγει ήταν σχεδόν σίγουρα πολίτες. Αν υπήρχαν μισοί πολίτες και μισοί κακοί, δε θα βοηθούσε σε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τον υποστηρίζω, γιατί είναι σίγουρα αθώος για εμένα. Δεν υπάρχει περίπτωση να καρφωνόταν τόσο.

Aαα καλά. :|

Έχεις ένα δίκιο.:hmm:
Εγώ διαφωνώ. Ο Θωμάς δείχνει τόσο μα τόσο άπειρος, δεν λέει τίποτα ουσιαστικό, δεν ξέρει να αιτιολογεί, εμένα μου δείχνει ότι έχει ''χαθεί''. Για αυτό και έχω αμφιβολίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πάλι ο Τάσος πρώτος; :|
ΥΓ. Άτσα ο αυτοκράτορας :hmm:.
Εμ βέβαια έχω το ατού να φεύγω από τους πρώτους:P
Φτου σας. Φάγατε τον Τάσο πρώτη μέρα πάλι. Κακώς που η μάγισσα δεν τον έσωσε.

Μιας που ζω ακόμα, θα παίξω την κάρτα μου:



Σπυράκο και Τάσο, έχετε 3 ώρες να μιλήσετε και να ψηφίσετε.
Ο Νάουσας είπε δε θα μιλήσω. Ε μάλλον υποθέτεις λάθος γιατί είμαι από τα λίγα άτομα που έχουν υπομονή να κάτσουν να τα διαβάσουν ΌΛΑ από την αρχή. Θα είμαι σιωπηλός για αρκετή ώρα καθώς έχω να διαβάσω 5 σελίδες με ποστ και να τα σχολιάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τον υποστηρίζω, γιατί είναι σίγουρα αθώος για εμένα. Δεν υπάρχει περίπτωση να καρφωνόταν τόσο.
Εσύ γιατί τέτοιος καημός να πεις ότι κάτι τρέχει με μένα και τον τσαρατσαφ;
Και αμέσως αντέδρασες μόλις έγραψα το όνομά σου στους υπόπτους...


Τον υποστηρίζω, γιατί είναι σίγουρα αθώος για εμένα. Δεν υπάρχει περίπτωση να καρφωνόταν τόσο.
τώρα είμαι στο σπίτι, τώρα μπορώ να απαντάω:P
Δεν υπάρχει περίπτωση διαφορετική να είσαι τόσο σίγουρος..μα και στο προηγούμενο Παλέρμο είχε καρφωθεί εντελώς μα εντελώς...δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα σε αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ. Με έχετε πείσει :( Θα αλλάξω από Θωμά. Σε λίγο θα σας πω σε τι. Σίγουρα όχι σε tsarachaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top