Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο θεωρείτε το Θωμά πιο ύποπτο από τον Άκη. Παίζουν με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, με μοναδική διαφορά το ότι ο Θωμάς παίζει για πρώτη φορά, κάτι που υποτίθεται πως είναι ελαφρυντικό. Για εμένα το ίδιο ύποπτοι είναι.

Και μια ακόμα παρατήρηση: Ο Γιάννης από Νάουσα και ο JK ψήφισαν πάνω κάτω με την ίδια λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ψηφιζω espeonfan ασχετη ψηφο το ξερω. Μια φορα εχει μιλησει και αυτο ηταν ποστ για καλη αρχη αλλα δεν θελω να μπλεχτω σε κυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Επειδή πιο μετά δεν ξέρω αν θα είμαι μέσα ψηφίζω-χωρίς κάποιο στοιχείο μιας και κανένας δεν έδειξε κάτι ουσιαστικό κατ'εμέ ακόμα-τον tsarachaf.Πιστεύω ότι έχει κακό ρόλο αν και ποτέ δεν ξέρεις:P.
Επίσης δεν θέλω να ακολουθήσω τα κύματα που προβλέπω ότι θα γίνουν τσουνάμια γι'αυτό και η ψήφος ήταν σχεδόν τυχαία.Μην αρχίσετε τις κατηγορίες ή οτιδήποτε άλλο.Στον επόμενο γύρο θα ψηφίσω με πιο ουσιώδη επιχειρήματα:D.
Αγαπητέ μην με βρίσετε για την ψήφο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
καπως πρεπει να γινει η αρχη
ως καινουριος στο παιχνιδι
δε ξερω και πολλα
ετσι ψηφισα για τον λογο που ειπα τον τασο
στον πρωτο γυρο ολοι στα τυφλα πανε
εμένα αυτά τα καινούριος στο παιχνίδι και σουξου μουξου μανταλακια ποτε δε με έπεισαν
Δεν είπα πως είσαι ένοχη, αλλά γιατί να είμαι εγώ που μιλάω πολύ περισσότερο; Και ο Ναουσαίος ψήφισε τον Σπυράκο που ήταν τόσο ομιλητικός όσο η Πεταλούδα και ο Τάσος χωρίς σοβαρό λόγο αλλά δεν είδα να λέει κανείς τίποτα.
μήπως πας να δικαιολογηθείς εμμέσως;;
Δε μίλησα για εξαρχής καθώς δε γίνεται κάποιος να πειστεί εξ αρχής, αυτό επιτυγχάνεται σιγά σιγά.

Πάλι με τους μαφιόζους είσαι ρε; Έλεος. -.-

Το νόημα ότι πρώτον τον κάνεις να μιλήσει, δεύτερον συνήθως οι περισσότεροι από αυτούς που μιλάνε στην αρχή είναι αθώοι άρα το πιο πιθανό είναι να έχεις επιλέξει κάποιον αθώο και τρίτον δε γίνεται από τη μία να ζητάμε κίνηση και από την άλλη να κατηγορούμε αυτούς που την έφεραν.
Ναι θα συμφωνήσω σε όλα τα παραπάνω
Δε με εμπνέει ο ρόλος μου και το διασκεδάζω αλλιώς :hehe:
Αυτά κανονικά δεν πρέπει να λέγονται αλλά τέλος πάντων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover
  7. Drama Prinzessin
  8. espeonfan
  9. Himela
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled
  16. tsarachaf --> Wild_Boy
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 thomas l.
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 tsarachaf
1 Wild_Boy
1 Σπυρακος (^^)

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
Επειδή δε μου αρέσουν τα κύματα και επειδή νομίζω οτι κάποιοι βρήκαν εύκολο εξιλαστήριο θύμα τον Θωμά που φαίνεται οτι παίζει έτσι λόγω απειρίας, θα ψηφίσω κι εγώ κάποιον που από ένστικτο απλά θεωρώ ύποπτο. Ψηφίζω την Drama Prinzessin η οποία μεν είχε πει οτι δεν έχει πολύ χρόνο να συμμετέχει, αλλά έχουν περάσει πολλές ώρες από το ένα και μοναδικό ποστ της και ξέρω οτι ήθελε πολύ να παίξει οπότε θεωρώ κάπως περίεργο να μην έχει βρει μισή ώρα να δει τι γίνεται στο παιχνίδι. Ξαναλέω η ψήφος μου βασίζεται σε ένστικτο και μόνο και φυσικά δε θέλω να συμμετάσχω στα κύματα που πάνε να δημιουργηθούν. Αν αλλάξει κάτι ως τις 20:00 εδώ είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω σε λίγο γιατί θα πάω για μπάνιο κατά τις 6:15 οπότε θα περιμένω να δω τι θα έχει παιχτεί μέχρι τότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι θα συμφωνήσω σε όλα τα παραπάνω
Να το προσέξεις αυτό. :P


Τα λέμε το βράδυ παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20.00 κάποιον για αποχώρηση.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7

  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled
  16. tsarachaf --> Wild_Boy
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 thomas l.
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 tsarachaf
1 Wild_Boy
1 Σπυρακος (^^)

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Επειδή πιο μετά δεν ξέρω αν θα είμαι μέσα ψηφίζω-χωρίς κάποιο στοιχείο μιας και κανένας δεν έδειξε κάτι ουσιαστικό κατ'εμέ ακόμα-τον tsarachaf.Πιστεύω ότι έχει κακό ρόλο αν και ποτέ δεν ξέρεις:P.
Επίσης δεν θέλω να ακολουθήσω τα κύματα που προβλέπω ότι θα γίνουν τσουνάμια γι'αυτό και η ψήφος ήταν σχεδόν τυχαία.Μην αρχίσετε τις κατηγορίες ή οτιδήποτε άλλο.Στον επόμενο γύρο θα ψηφίσω με πιο ουσιώδη επιχειρήματα:D.
Αγαπητέ μην με βρίσετε για την ψήφο:redface:
Καλά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αφού συμφωνώ να μην το πω;

Απλά να προσέξεις ότι συμφωνείς με τρελό άτομο. :P

Φεύγω γιατί θα αργήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επειδή τις ψήφους έτσι στην τύχη δεν τις μπόρεσα ποτέ, θα προτιμήσω να πάρω την απουσιούλα μου και να ψηφίσω κάτι σίγουρο αύριο καθώς σήμερα απ' ό,τι βλέπω δεν μπορώ να καταλάβω τίποτα. Θα φανεί περίεργο αλλά συνηθίζω να το κάνω στην πρώτη ψηφοφορία γιατί δεν μπορώ τις τυφλές ψήφους. Αν έχω γυρίσει πριν τις 20:00 και έχει γίνει κάτι θα ψηφίσω, προς το παρόν όμως όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
τις ψήφους έτσι στην τύχη δεν τις μπόρεσα ποτέ

Κι όμως κι από αυτό μπορείς να καταλάβεις πράγματα, όπως το ποιος θα τρέξει να εκμεταλλευτεί κάποια τυχαία ψήφο ή ποιος θα σώσει ή θα υποστηρίξει κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ψηφίζω την blue_butterfly γιατί ξεκίνησε το κύμα "ψηφίζω όποιον να 'ναι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν προλαβαίνω με τίποτα να διαβάσω όσα γράψατε, έχω σε λίγο μάθημα. Γενικά αυτή την εβδομάδα δεν θα συμμετέχω πολύ γιατί έχω κάθε μέρα από 3 μαθήματα και πολλά διαγωνίσματα. Ψηφίζω στην τύχη την Blue butterfly ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled
  16. tsarachaf --> Wild_Boy
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 thomas l.
2 blue_butterfly
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 tsarachaf
1 Wild_Boy
1 Σπυρακος (^^)

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν προλαβαίνω με τίποτα να διαβάσω όσα γράψατε,έχω σε λίγο μάθημα .Γενικά αυτή την εβδομάδα δεν θα συμμετέχω πολύ γιατί έχω μάθημα κάθε μέρα από 3 μαθήματα και πολλά διαγωνίσματα .Ψηφίζω στην τύχη την Blue butterfly ^^

ψηφίζω την blue_butterfly γιατί ξεκίνησε το κύμα "ψηφίζω όποιον να 'ναι"
Τι συμβαίνει εδώ ρε παιδιά;; Είναι λάθος το κύμα ψηφίζω ό,τι να ΄ναι από τον πρώτο γύρο;; Και με παραξένεψαν οι δύο απανωτές ψήφοι προς την blue..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Προκειμένου νὰ τὴν «τσιγκλήσω» λίγο νὰ μὲ βρίσῃ :P καὶ ἐπειδή, ὅπως εἶπα στὴν ἀρχή, μοῦ φαίνεται ἀρκετὰ ὕποπτη γιὰ αὐτὸν τὸν γύρο, θὰ ψηφίσω τὴν Himela μὲ πολλὴ ἀγάπη. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top