Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Προκειμένου νὰ τὴν «τσιγκλήσω» λίγο νὰ μὲ βρίσῃ :P καὶ ἐπειδή, ὅπως εἶπα στὴν ἀρχή, μοῦ φαίνεται ἀρκετὰ ὕποπτη γιὰ αὐτὸν τὸν γύρο, θὰ ψηφίσω τὴν Himela μὲ πολλὴ ἀγάπη. :flowers:

Που να σου πει ο παπάς στ' αυτί!!!!!!! :mad::mad::mad::mad:
Πλάκα κάνω, δε με πειράζει που με ψήφισες αφού ήταν με αγάπη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ρεεε κόψτε τις αγάπες στη Χιμελίτα ΜΟΥ γιατί δε θα τα πάμε καλά... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled
  16. tsarachaf --> Wild_Boy
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς --> Himela
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 thomas l.
2 blue_butterfly
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 Himela
1 tsarachaf
1 Wild_Boy
1 Σπυρακος (^^)

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
ψηφίζω την blue_butterfly γιατί ξεκίνησε το κύμα "ψηφίζω όποιον να 'ναι"

Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω τη Ριρίκα, είναι πρώτος γύρος και φυσικό είναι όλοι (εκτός των μαφιόζων φυσικά) να "ψηφίζουμε ό,τι νά 'ναι". Δεν το θεωρώ καθόλου περίεργο. Έχω δικαιολογήσει ήδη γιατί θεωρώ οτι πρέπει να ψηφίζονται πρώτα αυτοί που δε μιλάνε.

Δε μου αρέσει η ψήφος σου αυτή Σπυριδούλα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω τη Ριρίκα, είναι πρώτος γύρος και φυσικό είναι όλοι (εκτός των μαφιόζων φυσικά) να "ψηφίζουμε ό,τι νά 'ναι". Δεν το θεωρώ καθόλου περίεργο. Έχω δικαιολογήσει ήδη γιατί θεωρώ οτι πρέπει να ψηφίζονται πρώτα αυτοί που δε μιλάνε.

Δε μου αρέσει η ψήφος σου αυτή Σπυριδούλα. :/:

Δε μου αρέσει αυτή η λογική, να ψηφίζει ο κάθε ένας τον οποιοδήποτε, χωρίς λόγο. Έστω, κάτι υποτυπώδες, γιατί έτσι δε δίνει την ευκαιρία σε αυτόν που ψηφίζεται να δικαιολογήσει τον εαυτό του και να υπάρχει παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν δύναμαι να βγάλω κάποιο ασφαλές συμπέρασμα, όμως δε βρίσκω και τη στάσου του Τάσου ορθή, να επιλέξει δηλαδή κάποιος συνειδητά να μην ψηφίσει.

Έχω διαβάσει όλα σας τα μηνύματα μέχρι τώρα και παρακολουθούσα στη διάρκεια της μέρας τα λόγια σας, αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι τρανταχτό που θα με κάνει να προτιμήσω κάποιον από κάποιον άλλο.

Επειδή ήταν από εκείνους που τάχθηκε από νωρίς απέναντι στον Akis_Megara και έβαλε τις βάσεις για να ξεκινήσει μια πρώτη μαζοποίηση, θα ψηφίσω τον Σπυρακος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δε μου αρέσει αυτή η λογική, να ψηφίζει ο κάθε ένας τον οποιοδήποτε, χωρίς λόγο. Έστω, κάτι υποτυπώδες, γιατί έτσι δε δίνει την ευκαιρία σε αυτόν που ψηφίζεται να δικαιολογήσει τον εαυτό του και να υπάρχει παιχνίδι.
Ας συμμετείχε λοιπόν ας έγραφε ένα post έστω..ο οποιοσδήποτε που ψηφίζεται και δεν έχει πει κουβέντα..
Δεν δύναμαι να βγάλω κάποιο ασφαλές συμπέρασμα, όμως δε βρίσκω και τη στάσου του Τάσου ορθή, να επιλέξει δηλαδή κάποιος συνειδητά να μην ψηφίσει.

Έχω διαβάσει όλα σας τα μηνύματα μέχρι τώρα και παρακολουθούσα στη διάρκεια της μέρας τα λόγια σας, αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι τρανταχτό που θα με κάνει να προτιμήσω κάποιον από κάποιον άλλο.

Επειδή ήταν από εκείνους που τάχθηκε από νωρίς απέναντι στον Akis_Megara και έβαλε τις βάσεις για να ξεκινήσει μια πρώτη μαζοποίηση, θα ψηφίσω τον Σπυρακος (^^)
Έβαλα εγώ τις βάσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled --> Σπυρακος (^^)
  16. tsarachaf --> Wild_Boy
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς --> Himela
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 thomas l.
2 blue_butterfly
2 Σπυρακος (^^)
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 Himela
1 tsarachaf
1 Wild_Boy

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επίσης μου κάνει όντως εντύπωση που ο Άκης αντί να ψηφίσει κάποιον που απλά δεν έχει κάνει αισθητή την παρουσία του ψηφίζει τον Τάσο,ο οποίος κάθε φορά σε κάθε παιχνίδι αρχίζει έτσι.. :P
Αυτό δεν έχει κάποια λογική απαραίτητα, για ποιο λόγο να κάνει ο Άκης κάτι τέτοιο; Επειδή διάλεξαν άλλοι αυτή τη στρατηγική; Μήπως τελικά ο μαφία αποφάσισε να κάνει δυναμική είσοδο ώστε να είναι υπεράνω υποψίας;

Ίσως έχουμε κάτι απρόσεκτους δολοφόνους εδώ μέσα.Τι λέτε ρε παιδιά επειδή μιλάει επιθετικά τον ψηφίζετε; Πάτε να πιαστείτε από απλές αφορμές; :confused:
Ουσιαστικά καλύπτεις με κάποιον τρόπο τον Τάσο. Ξεκίνησες με τον Akis_Megara, συνέχισες με τον thomas Ι επειδή αυτοί οι δύο τον ψήφισαν, ενώ πιο νωρίς λέγατε μεταξύ σας για το ποιος μιλάει με ποιον και ποιος είναι μαφιόζος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αρχικά σπαμμάραμε λίγο για να γίνει παιχνίδι και πιστεύω ότι αυτή η μέθοδος φέρνει αποτελέσματα.Δεν υπερασπίζομαι τον Τάσο αλλά οι διαπληκτισμοί μας δεν πιστεύω να αποσκοπουν σε καποιου είδους σχέδιο μαφιόζων εκτός αν ο Τάσος ή η Ριρι έχουν τέτοιο σκοπό!Εγώ προσωπικά θεώρησα την κίνηση του Θωμα και του Ακη υποπτη..απλά αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Αρχίζω να σκέφτομαι κι εγώ μήπως τελικά ο Θωμάς δεν είναι όσο αθώος. Μου κάνει εντύπωση που ενώ τόσες ώρες προηγείται σε ψήφους, δεν έχει βγει να υπερασπιστεί τον εαυτό του. Δεν μπορώ να ξέρω αν αυτό δείχνει απειρία ή δασκάλεμα από πιθανούς συνδολοφόνους του να κρατήσει χαμηλό προφίλ. Ίσως θα έπρεπε να παιχτεί μια τυμβωρυχία αν όντως βγει για να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν σας πω οτι δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ξεκινησαμε?:P
ναι τεσπα καλο παιχνιδι
ειμαι καθυστερι μπραβο μου
και θα ψηφισω για να μην παρω απουσια την Μπλου
για αντιποινα οχι για κανεναν αλλο λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αν φύγει η Μπλου πολύ θα ήθελα να ενεργοποιήσει κάποιος νεκροφάνεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL --> blue_butterfly
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled --> Σπυρακος (^^)
  16. tsarachaf --> Wild_Boy
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς --> Himela
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 blue_butterfly
3 thomas l.
2 Σπυρακος (^^)
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 Himela
1 tsarachaf
1 Wild_Boy

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ας ανάψουμε λίγο τα αίματα, γύρισα διάβασα τα ποστ και δεν μου τα λέτε καλά όλοι σας :-P.

Λοιπόν, επειδή δεν μου κάνει και για τόσο αθώος o Σπυράκος, θα αλλάξω την ψήφο μου σ' αυτόν. Για δύο λόγους. O κυριότερος για να αναψουν καλά τα αίματα και γιατί δεν μου κάνει για τόσο ένοχος o Thomas.
Και δεύτερον γιατί σπαμμαρει μεν αλλά πολύ προσεκτικά και συντονισμένα, κάτι που δείχνει σ' εμένα ότι δεν πρέπει να ναι και τόσο αθώος, οπότε σε δούμε τι θα γίνει.

Edit: Τώρα είδα την ψήφο της σινεφίλ. Πολύ ύποπτη κίνηση. Ψήφος αντίποινα που στέλνει σε ισοψηφία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL --> blue_butterfly
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled --> Σπυρακος (^^)
  16. tsarachaf --> Σπυρακος (^^)
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς --> Himela
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 blue_butterfly
3 thomas l.
3 Σπυρακος (^^)
2 Τάσος97
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 Himela
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
αν σας πω οτι δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ξεκινησαμε?:P
ναι τεσπα καλο παιχνιδι
ειμαι καθυστερι μπραβο μου
και θα ψηφισω για να μην παρω απουσια την Μπλου
για αντιποινα οχι για κανεναν αλλο λογο

Δε μου αρέσουν οι ψήφοι τελευταίας στιγμής. Παίζω την κάρτα



για την ψήφο της Σινεφίλ προς τη μπλου.

Θεωρώ οτι πάει να γίνει μια μαζική προσπάθεια για να σωθεί ο Θωμάς την τελευταία στιγμή και αυτό μου φαίνεται ύποπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Τάσος97
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL --> blue_butterfly (ακυρώθηκε)
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> Drama Prinzessin
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Τάσος97
  15. Totaled --> Σπυρακος (^^)
  16. tsarachaf --> Σπυρακος (^^)
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς --> Himela
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
3 thomas l.
3 Σπυρακος (^^)
2 Τάσος97
2 blue_butterfly
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 Drama Prinzessin
1 espeonfan
1 Himela
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
akirosi_psifou.jpg
Ακυρώνω την ψήφο που δέκτηκα απο tsarachaf!!!!Επειδη σπαμμαρω κλασικα αλλα πιο σωστα και μετρημενα δεν παει να πει πως δρω υπουλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει η σιωπή του Θωμά.
Δεν μου αρέσει ότι η Ριρίκα μάζεψε 3 ψήφους κάτι λίγο παραπάνω απο 1 ώρα.
Για τον Totaled δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top