2 αλήθειες, 1 ψέμα

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χαχαχα τα είπατε όλα!! Το ψέμα είναι το 2. Η ιστορία είναι αληθινή ωστόσο, είχε όντως συμβεί απλώς δεν ήταν για μένα το δαχτυλίδι :laugh:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
1) ξέρω να λύνω τον κύβο του ρούμπικ

2) από μικρός έκανα ευκολότερα φιλίες με κορίτσια παρά με αγόρια

3) είμαι εξαιρετικά προσεκτικός στο ντύσιμο μου σαν άνθρωπος.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1) ξέρω να λύνω τον κύβο του ρούμπικ

2) από μικρός έκανα ευκολότερα φιλίες με κορίτσια παρά με αγόρια

3) είμαι εξαιρετικά προσεκτικός στο ντύσιμο μου σαν άνθρωπος.
'Ελα το 1) είναι πάμε παρακάτω.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Περιμένω και απόψεις από @wthiswrongwu @hack3r και @EvanescenceQ για να εκφέρω άποψη. Θα ήθελα σίγουρα και @Agaphbou

Έχω απορία να δω τι θα πείτε ( και όλοι οι άλλοι που βλέπουν ).
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περιμένω και απόψεις από @wthiswrongwu @hack3r και @EvanescenceQ για να εκφέρω άποψη. Θα ήθελα σίγουρα και @Agaphbou

Έχω απορία να δω τι θα πείτε ( και όλοι οι άλλοι που βλέπουν ).

Ο κύβος του ρουμπικ είναι αλγοριθμικος και υπάρχει άπειρο υλικό ονλαιν για να μάθεις να τον λύνεις, ενώ αποτελεί καλό φλεξ σε midwit γκόμενάκια θεωρητικής, οπότε είναι πιθανό να ξέρεις να το κάνεις.

Αν λάβουμε υπόψιν τις προτάσεις σου για τρίο από bisexual γκόμενες που λαμβάνεις καθώς και τον κρυφό πόθο για το κορμί σου από πνευματικές γυναίκες aka soyboys το δύο είναι και αυτό πιθανόν.

Το τρία είναι δεν είναι κάτι εξτριμ και θα έλεγε κάποιος πως μπορεί να είναι πιθανό. ΟΜΩΣ. Εγώ δεν είμαι κάποιος. Εγώ γνωρίζω πολύ καλά ότι δεν βγαίνεις έξω από το σπίτι και προτιμάς ονλαιν debates για την περιοδο του μεσοπολέμου από την συναναστροφη με το αντίθετο φύλο και συνεπώς δεν έχει νόημα να προσέχεις πολύ τι φοράς. Επίσης θαυμάζεις ηρωικούς αγωνιστές όπως ο Καραϊσκάκης οι οποίοι δεν δίναν δεκάρα για την αμφίεση τους καθώς ήταν πολύ απασχολημένοι με το να κάνουν αλλά πολύ πιο σημαντικά πράγματα όπως το να σκοτώνουν Τουρκαλαδες και να βρίζουν. Συνεπώς θα έλεγα πως αυτό είναι το ψέμα.

Αν κάνω λάθος είναι απλά γιατί άφησα τον εαυτό μου να παρασυρθεί από την συμπάθεια μου για σένα και να σε κατατάξει σε ανώτερη βαθμίδα ανδρός από αυτή που βρίσκεσαι.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1 και απο μενα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ο κύβος του ρουμπικ είναι αλγοριθμικος και υπάρχει άπειρο υλικό ονλαιν για να μάθεις να τον λύνεις, ενώ αποτελεί καλό φλεξ σε midwit γκόμενάκια θεωρητικής, οπότε είναι πιθανό να ξέρεις να το κάνεις.

Αν λάβουμε υπόψιν τις προτάσεις σου για τρίο από bisexual γκόμενες που λαμβάνεις καθώς και τον κρυφό πόθο για το κορμί σου από πνευματικές γυναίκες aka soyboys το δύο είναι και αυτό πιθανόν.

Το τρία είναι δεν είναι κάτι εξτριμ και θα έλεγε κάποιος πως μπορεί να είναι πιθανό. ΟΜΩΣ. Εγώ δεν είμαι κάποιος. Εγώ γνωρίζω πολύ καλά ότι δεν βγαίνεις έξω από το σπίτι και προτιμάς ονλαιν debates για την περιοδο του μεσοπολέμου από την συναναστροφη με το αντίθετο φύλο και συνεπώς δεν έχει νόημα να προσέχεις πολύ τι φοράς. Επίσης θαυμάζεις ηρωικούς αγωνιστές όπως ο Καραϊσκάκης οι οποίοι δεν δίναν δεκάρα για την αμφίεση τους καθώς ήταν πολύ απασχολημένοι με το να κάνουν αλλά πολύ πιο σημαντικά πράγματα όπως το να σκοτώνουν Τουρκαλαδες και να βρίζουν. Συνεπώς θα έλεγα πως αυτό είναι το ψέμα.

Αν κάνω λάθος είναι απλά γιατί άφησα τον εαυτό μου να παρασυρθεί από την συμπάθεια μου για σένα και να σε κατατάξει σε ανώτερη βαθμίδα ανδρός από αυτή που βρίσκεσαι.

Well, η βάση της σκέψης μου ήταν ίδια με τη δική σου αλλά με διαφορετικές λεπτομέρειες:

1. Ξέρει να λύνει τον κύβο του Ρούμπικ γιατί είναι κατεξοχήν νερντοχομπι και όντως πλέον μπορείς να βρεις τη λύση στο ίντερνετ οπότε δεν είναι κάτι εξεζητημένο όπως παλιά.

2. Κάνει πιο εύκολα φιλίες με κορίτσια γιατί είμαι σίγουρη ότι δεν τους την πέφτει, τις ακούει και είναι λιγότερο πιθανό να συζητήσει μαζί τους για πολιτική που είναι το σημείο τριβής του με τους περισσότερους ανθρώπους.

3. Αν ήταν εξαιρετικά προσεκτικός στο ντύσιμό του δε θα γινόταν emo, γνωμούλα μου.
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο κύβος του ρουμπικ είναι αλγοριθμικος και υπάρχει άπειρο υλικό ονλαιν για να μάθεις να τον λύνεις, ενώ αποτελεί καλό φλεξ σε midwit γκόμενάκια θεωρητικής, οπότε είναι πιθανό να ξέρεις να το κάνεις.

Αν λάβουμε υπόψιν τις προτάσεις σου για τρίο από bisexual γκόμενες που λαμβάνεις καθώς και τον κρυφό πόθο για το κορμί σου από πνευματικές γυναίκες aka soyboys το δύο είναι και αυτό πιθανόν.

Το τρία είναι δεν είναι κάτι εξτριμ και θα έλεγε κάποιος πως μπορεί να είναι πιθανό. ΟΜΩΣ. Εγώ δεν είμαι κάποιος. Εγώ γνωρίζω πολύ καλά ότι δεν βγαίνεις έξω από το σπίτι και προτιμάς ονλαιν debates για την περιοδο του μεσοπολέμου από την συναναστροφη με το αντίθετο φύλο και συνεπώς δεν έχει νόημα να προσέχεις πολύ τι φοράς. Επίσης θαυμάζεις ηρωικούς αγωνιστές όπως ο Καραϊσκάκης οι οποίοι δεν δίναν δεκάρα για την αμφίεση τους καθώς ήταν πολύ απασχολημένοι με το να κάνουν αλλά πολύ πιο σημαντικά πράγματα όπως το να σκοτώνουν Τουρκαλαδες και να βρίζουν. Συνεπώς θα έλεγα πως αυτό είναι το ψέμα.

Αν κάνω λάθος είναι απλά γιατί άφησα τον εαυτό μου να παρασυρθεί από την συμπάθεια μου για σένα και να σε κατατάξει σε ανώτερη βαθμίδα ανδρός από αυτή που βρίσκεσαι.


Ουδέν σχόλιον.


1) ξέρω να λύνω τον κύβο του ρούμπικ

2) από μικρός έκανα ευκολότερα φιλίες με κορίτσια παρά με αγόρια

3) είμαι εξαιρετικά προσεκτικός στο ντύσιμο μου σαν άνθρωπος.

Το 2. Όχι όμως για τους λόγους που είπε ο Χάκερ. :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

3. Αν ήταν εξαιρετικά προσεκτικός στο ντύσιμό του δε θα γινόταν emo, γνωμούλα μου.

Αναθεωρώ. Το 3 είναι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
@hack3r ΘΕΟΣ. Με ξεκουκουλωσε για τα καλά με την τρομερή ανάλυση του.
Μόνο λίγο στο 2 το έχασες η αλήθεια εδώ είναι αυτό που ανέλυσε η @Agaphbou

Ωστόσο ναι παιδιά είναι το 3 το ψέμα.

Winners: @hack3r ( θα έπεφτα από τα σύννεφα αν δεν το έλυνες το μυστήριο εσύ ), @Agaphbou @wthiswrongwu ( αν και αναθεωρημένος ) @EvanescenceQ

Ρε καλέ μου @Fast άιντε η @CiNeFiL και ο @Nikos 7 δικαιολογούνται επειδή δεν με ξέρουν. Εσύ πως πίστεψες ότι το 3 είναι αλήθεια; Σας έχω πει ότι στην σχολή πήγαινα με φόρμες και φούτερ με κουκούλα :P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Well, η βάση της σκέψης μου ήταν ίδια με τη δική σου αλλά με διαφορετικές λεπτομέρειες:
Great minds think alike.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@hack3r ΘΕΟΣ. Με ξεκουκουλωσε για τα καλά με την τρομερή ανάλυση του.
Μόνο λίγο στο 2 το έχασες η αλήθεια εδώ είναι αυτό που ανέλυσε η @Agaphbou

Ωστόσο ναι παιδιά είναι το 3 το ψέμα.
Περίμενα πως τους πετσοκοψες έτσι gif αλλά οκ θα δεχτώ κι αυτό. Τι κερδίζω;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3 moods. Διαλέξτε και πάρτε:

1) Κάποιο αξιέραστο μέλος απο ´δω έφτιαξε ψεύτικο λογαριασμό προκειμένου να ρωτήσει σε προσωπικό μήνυμα τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις , και αφού εγώ του έλυσα μετά χαράς την απορία , εξαφανίστηκε για πάντα.

2) Πολιτική, οικονομικά συστήματα, ιστορία και φιλοσοφίες. Αυτά είναι μερικά από τα θέματα για τα οποία απλούστατα δε με ενδιαφέρει διόλου να συζητάω στην πραγματικότητα. Λυπάμαι καθημερινά για την κατάντια και τον ξεπεσμό μου στο διαδίκτυο.

3) Σπουδάζω ένα αντικείμενο που δε με εκφράζει ιδιαίτερα και μάλλον κρίνεται από κάθε άποψη εντελώς ακατάλληλο για μένα, εντούτοις εξακολουθώ να ζω στον κόσμο μου και δεν κάνω απολύτως τίποτα για να αλλάξω την κατάστασή μου.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Το 3 θα πω αν και εγκάρδια θέλω να πιστεύω ότι είναι το 1.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
3 moods. Διαλέξτε και πάρτε:

1) Κάποιο αξιέραστο μέλος απο ´δω έφτιαξε ψεύτικο λογαριασμό προκειμένου να ρωτήσει σε προσωπικό μήνυμα τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις , και αφού εγώ του έλυσα μετά χαράς την απορία , εξαφανίστηκε για πάντα.

2) Πολιτική, οικονομικά συστήματα, ιστορία και φιλοσοφίες. Αυτά είναι μερικά από τα θέματα για τα οποία απλούστατα δε με ενδιαφέρει διόλου να συζητάω στην πραγματικότητα. Λυπάμαι καθημερινά για την κατάντια και τον ξεπεσμό μου στο διαδίκτυο.

3) Σπουδάζω ένα αντικείμενο που δε με εκφράζει ιδιαίτερα και μάλλον κρίνεται από κάθε άποψη εντελώς ακατάλληλο για μένα, εντούτοις εξακολουθώ να ζω στον κόσμο μου και δεν κάνω απολύτως τίποτα για να αλλάξω την κατάστασή μου.
το 2
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top