Χρόνια Πολλά σε όλους!

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ παιδιά!!!!!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα Σταλίτσα και Πέτρο:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πετράν, σταλίτσα Χρόνια Πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πετρο μου χρονια σου πολλα φιλε μου!:clapup:
Οτι επιθυμεις στην αγκαλια σου να το βρεις.;)

Σταλιτσα μου εσυ το εχεις ηδη στην αγκαλια σου και σου ευχομαι να μεινει ακει για παντα!;)
Να το χαιρεσαι το αγορακι σου και να ειστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Stalitsa μου χρόνια του πολλά κι από μένα :D
Petro χρόνια πολλάααααα :)
:cake: :birthday: :beer: :flowers: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου παιδιά!!!!:bigarmhug
Με συγκινήσατε...:'(
Να είστε όλοι καλά και πάντα ευτυχισμένοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:

Petros χρόνια πολλά πολλά παλικάρι μου!!! Να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένος και καλή επιτυχία σε οτι κάνεις!;)

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χρόνια πολλά Petro!!! Με ένα καλό παιδί (ξέρεις εσύ ποιόν ;)) και να περάσεις εκεί που θέλεις :D
Αρχική Δημοσίευση από MoDeViL:
Χρόνια πολλά Πέτρο!Ό,τι επιθυμείς,όπως λέει κι η Michelle ξέρεις εσύ..:)
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Petro πολύχρονος κι ότι ότι επιθυμείς!
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
Πετρο χρονια πολλα, Stalitsa να τον χαιρεσαι τον πριγκιπα σου ;)
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Πετράαααααααααααααααααααααν χρόνια πολλά :D:D:D
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Petro χρόνια σου πολλά! :D

Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Πετράν χρόνια πολλά! Ότι επιθυμείς να το πάθεις!!!!:D

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Χρόνια πολλά κι από μένα Σταλίτσα και Πέτρο:birthday:
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Πετράν, σταλίτσα Χρόνια Πολλά
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Πετρο μου χρονια σου πολλα φιλε μου!:clapup:
Οτι επιθυμεις στην αγκαλια σου να το βρεις.;)
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Petro χρόνια πολλάααααα :)
:cake: :birthday: :beer: :flowers: :flowers:
Thanks για τις ευχές σας! :'( :'( :'(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ξέρω ότι θα φάω ξύλο κάποια στιγμή... :redface: :redface: :redface: :redface: αλλά σήμερα γιορτάζει το gidi μου-μας τέλος πάντων!!! Επειδή εξακολουθώ να είμαι γαιδούρα και να μην έχω στείλει ένα γράμμα- μία κάρτα κάτι τέλος πάντων και λέω ένα δημόσιο ΣΥΓΝΩΜΗ:redface: , θέλω να της αφιερώσω σήμερα αυτό το ποστ! !Ένα μικρό-απειροελάχιστο μικρό δωράκι που ίσως την κάνει να χαμογελάσει!!!!Ας το γεμίσουμε όλοι με ευχές για τη γιορτή της!!!
°°°Μπορείτε να ευχηθείτε και σε όλους όσους δικούς σας ανθρώπους γιορτάζουν!!!
*** Οι άνθρωποι τις μέρες που γιορτάζουν και δεν έχουν ανθρώπους (δικούς τους όπως η οικογένεια πχ) δίπλα τους (λόγω συνθηκών) για να ‘αισθανθούν γεμάτοι‘ χρειάζονται λίγο περισσότερη ζεστασιά και αγάπη...:) :) :)

ΓΙΔΑΚΙ ΜΟΥ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! Γιδάκι να είσαι πάντα καλά !!!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χρόνια πολλά και καλά γίδι~!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ξέρω ότι θα φάω ξύλο κάποια στιγμή... :redface: :redface: :redface: :redface: αλλά σήμερα γιορτάζει το gidi μου-μας τέλος πάντων!!! Επειδή εξακολουθώ να είμαι γαιδούρα και να μην έχω στείλει ένα γράμμα- μία κάρτα κάτι τέλος πάντων και λέω ένα δημόσιο ΣΥΓΝΩΜΗ:redface: , θέλω να της αφιερώσω σήμερα αυτό το ποστ! !Ένα μικρό-απειροελάχιστο μικρό δωράκι που ίσως την κάνει να χαμογελάσει!!!!Ας το γεμίσουμε όλοι με ευχές για τη γιορτή της!!!
°°°Μπορείτε να ευχηθείτε και σε όλους όσους δικούς σας ανθρώπους γιορτάζουν!!!
*** Οι άνθρωποι τις μέρες που γιορτάζουν και δεν έχουν ανθρώπους (δικούς τους όπως η οικογένεια πχ) δίπλα τους (λόγω συνθηκών) για να ʽαισθανθούν γεμάτοιʽ χρειάζονται λίγο περισσότερη ζεστασιά και αγάπη...:) :) :)

ΓΙΔΑΚΙ ΜΟΥ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά γίδι!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα κι απο εμενα!

Χρονια πολλα και στην μαμα μου που γιορταζει σημερα!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Γιδάκιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: Να τα χιλιάσεις!!!!!

Χρόνια πολλά πολλά σε όσα κοριτσάκια γιορτάζουν σήμεραααααααααα!!!!

Οτι επιθυμείτε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
γιδουλίιιιινιιιιιιιιμ' στα ξαναλεω κι απο εδω:
Χρονια σου πολλά, γεματα υγεια και ευτυχισμενες στιγμες!!!!! :kissing:
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιδάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έχουμε κανέναν Ηλία στο στέκι??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ουψ!!! είδα ΠΟΛΥ καθυστερημένα τα γεννέθλια σου Γιδι μου :redface:
συγγνωμη! :redface:

Πολύχρονη και ο,τι ποθείς!!! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κάλλιο αργά παρά ποτέ δεν λένε????

Γιδάκι, ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ & ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά στην νέα μας φίλη Lorenna :)

Να τα εκατοστήσεις με υγεία και ευτυχία! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top